Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
9. feb 2010

olif nemusi...... 🙂
kati no pekne 😀 to tu fakt zostanem sama 😠 dohodnime sa, drz mi flek na izbe, ja snad toho maleho prehovorim....

katina2209
9. feb 2010

A inak uz mam zaplatenu tu epi som si tam matka vysedela hodinku 🙂

martinaj
9. feb 2010

co som ti povedala zly cas? 😕 alebo tam bolo vela zien?

katina2209
9. feb 2010

mati drzim ti flek vsak si hovorila,ze v piatok prides odrodit nie? 🙂 no olifcek uz sa tesim ale sa aj bojkam zaroven taky blby pocit ide na mna a este ma dnes chytila aj nadcha tak dufam, ze teplota nebude

katina2209
9. feb 2010

mati dobry cas si povedala len nas tam bolo asi 10 zien takze asi tak 🙂

martinaj
9. feb 2010

no ja chcem tento tyzden, lebo ten buduci bude mm 2 dni mimo slovenska a to by som rodit fakt nechcela...
ale asi to bude ako pri verci a pobudnem tu do marca..... ☹
kati a ty si bola minulu poradnu otvorena? alebo sa to zbehlo teraz?

lienka2
9. feb 2010

kati, ja som uz tyzden na 4cm a furt nic 😖

martinaj
9. feb 2010

inak lienka to obdivujem ako sa tvoj maly drzi a nechce von 😀

zucana
9. feb 2010

dik sely...mala som to ale navolno moc..a pak ked som to skusila na tesnejsie nevedela som ako ju tam dat 😅
musim pak pockat na muzika...
inak konecne zaspala s dudlom...lebo od jedenj spala len 30 min v kociku a jedla vlastne o jednej, trochu o druhej a potom ked sme prisli z vonka o 16.00 a dost mi vygrckala dokelu....preco grcka chudatko?

lienka2
9. feb 2010

marti, neviem preco sa cudujem, ved chlapi maju vzdy na vsetko kopec casu.. preto sa neponahla.. a ja uz len cakam a cakam nervozna.. 😖

selyma
9. feb 2010

No kati, tak to sa uz blizime pomaly aj k mojmu terminu, ked uz aj ty

zucana
9. feb 2010

baby len tak pre porovnanie...kolko u nas stoja pampers progressi 2-5 kg po 28 balenie?

katina2209
9. feb 2010

No to ano lienka ale mne asi pozeral aj koli tej placente ze III vyrazna doktorka vcera mi povedala na ultrazvuku ze uz moze zacat prezrievat a potom neplni svoju funkciu tak asi aj preto v piatok rodim urcite 🙂
Minulu poradnu nic ale vies Mati ja tu mam tie schody a to na stvrte poschodie kazdy den pesi tak mozno aj preto

katina2209
9. feb 2010

lienka aj ja cakam chlapceka 🙂 garonka a granado mi tu slubovali vecer ze ideme spolu tak dufam,ze slovo dodrzite 🙂

lienka2
9. feb 2010

tak mne placentu vobec nepozerali este.. teraz ku koncu.. vzdy ma daju len na pasy a doktor vysetri.. ani prietoky nie.. asi sa budem musiet zajtra opytat..

katina2209
9. feb 2010

sely ty cakas prve ze? lebo vraj druhe ide skor tak mozno aj preto o tyzden skor 🙂

martinaj
9. feb 2010

aj ja byvam na 4tom asi zacnem chodit..... aj ked pri malej som chodila hore dole a aj tak nic....

martinaj
9. feb 2010

mne tiez vobec placentu neocislovali..... tak len dufam, ze je ok 😅

martinaj
9. feb 2010

dnes si spravim krupicovu s veeeeeeeela skoricou 😀

maculik
9. feb 2010

jej, blumka, aj ja gratulujem, pozriem potom aj foto 🙂
zuci, tu v Nem stoja 4,90 cca, na SK myslim tak podobne. Kolko u vas?
Ale ja kupujem v DM alebo Schlecker drogerii Babylove.

a grcka aj Petko, neviem preco ☹

martinaj
9. feb 2010

aj ja mam nakupene babylove 🙂

zucana
9. feb 2010

maci tak tu stoja 7 eur min.dokonca som kupila az za 8.49 minule...sila proste
a to nehovorim ze ked ju prebalim tak mi nakaka do tej cistej a musim vymienat...
a pampersky mame lebo tie davali v nemocke...a su dobre...

lucia411
9. feb 2010

Ahooojte babenky, vidim, ze sa to uz pekne rozrasta....vsetkym mamickam srdecne blahozelam, zelam vela sil, vela vela mliecka a hlavne aj vela zdravicka....a potichucky Vám zavidim, ze tie ratolesti uz pri sebe mate..ja sa nasej dockat uz neviem... 🙂

maculik
9. feb 2010

zuci, tak to je teda sila, to sa ti oplati aj zo Sk vozit, ked pridu vasi autom.
no nam sa zrovna z pampersiek (tiez boli v nemocke) osypala ritka, to iste aj u Adelky bolo, takze preto tie druhe. A tie su potom aj lacnejsie, ked su uz vacsie cisla.
No, musim ist, ideme pozriet jeden dom, hladame nieco vacsie na prenajom.

teuska
9. feb 2010

caute babulky 😅
Gratulujem vsetkym cerstvym maminka Dede, Lolke aj Blumke, snad som nikoho nezabudla. babatka su krasnucke, prajem vela zdravia avela mliecka.

Jani je mi luto, ze ta nechavaju takto trapit 😠 Ale neboj, snad to uz dlho nepotrva a zachvilku budes aj ty s malickou. Drzim palce, nech uz to mas stastne za sebou.

Ja som bola v pondelok na ctg a v noci som mala krce co hodinu, ale rano uz nic a vraj som tam mala nejake kontrakcie. Dnes mam poslickov, co hodinu, obcas silnejsie, obcas slabsie. Ale vraj krcok este drzi. Aj zajtra idem na ctg, ale pre istotu beriem asi aj tasku, aby sa muz nemusel krutit hore-dole. Uvidim ako mi bude v noci. Uz by som to chcela mat aj ja za sebou. Ale asi si tiez este chvilu pockam. Nevadilo by mi to, len maly uz nie je velmi aktivny a obcas mam onho aj troska strach.

andrea2603
9. feb 2010

blumka, gratulujem 🙂 .

katina aj ja bývam na 4.poschodí bez výťahu a nič to so mnou nerobí. 😒
marti ja si asi dám tiež krupicu so škoricou 😉 , veľa škorice.

teuska
9. feb 2010

jejda ja som prave dojedla krupicu a na skoricu som zabudla 😕

andrea2603
9. feb 2010

teus, tak si daj za lyžicu škorice - dodatočne k tej krupici 😉

garonka
9. feb 2010

blumka gratulujeeeeeeeeem a tvoje baby maju dnes rovnako narodeniny 😵 😵 😵 😵 😵

jani si sa nasmiala čo? som rada, že aspoň ti to troška dvihlo naladu, hoci tam prežívaš ťažke chvíle joj nech ťa tam netrapia toľko ☹

kati ty sa kde ponahľaš? ešte chceš stihnuť vodnarika? granado sa nechysta rodiť a ani ja 😀
a placentu III mam i ja doki nič nevravel tak som zvedava v piatok či ma nechaju alebo nie ale nedam sa ak trapiť ako trapia janku preboha to musí byť katastrofa, a tiež sa neotváram, krčok tuhy a zatka neviem čo je 😕

janielah
9. feb 2010

Garon, tak sa nenechaj presvedcit, aby si tam ostala, lebo dopadnes ako ja....ani za toho Svateho Andela tam neostavaj 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre