Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
9. feb 2010

granado a alex davajte pozor vo vode 😀 😀 😀 nieže sa utopite 😀

granado
9. feb 2010

idem si pre istotu asi koleso nafukať 😀 😀 😀 😀

garonka
9. feb 2010

granad striekaš niečo do nosa?

garonka
9. feb 2010

aj rukavniky 😀 😀 😀

granado
9. feb 2010

ja som už asi chora, ale ja som čítala že či striekam niečo z nosa 😀 😀 😀 😀 a teraz bsa nemožem prestať rehotať. V rukách budem držať sprchu tie nepotrbujem. Nie nedávam si nič, iba smrkám 😵

garonka
9. feb 2010

granado pijem mlieko a normalne mi zabehlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak striekni sprchu do ňufaka 😀

granado
9. feb 2010

no to možem 😉 tak ja idem a potom kuk sem či ste ešte tu. Tak zatim 😅

maminnka
9. feb 2010

uz mi tie vecne otazky... a ty este nerodis?" lezu tak na nervy... v skolke na mna kazdy sucitne pozera, a vy sa este gulate? Dokonca predavacka v obchode, kam chodim skoro kazdy den, kedze je vedla firmy, a vy este furt s tym brusiskom?
juuuuuuj, naco sa to pytaju, ved vidia, ze som este neporodila!!
najviac neznasam, ked sa niekto pyta:
- ci som este kinderko, to zuuuurim!
- ci som este matrioska?
- ci sa este gulam?
- a vrchol vsetkeho: este si sa nerozdvojila????

aj vam to tak vadi, ci iba mne sibe?

garonka
9. feb 2010

mami ja som sa na tom zasmiala ako si to podarene napísala 😀

ale vážne vadí to aj mne pokym to rozoberame tu či sme sa rozdvojili tak mi to nevadí vôbec ale od cudzích ľudí vonku a sucitne pohľady z rodiny ma ide rozsekať 😠
dokonca na skype som vymazala ticker kde mi odpočítavalo v koľkatom som týždni
a gol toho všetkeho je keď svokra dnes skoro každu hodinu volala drahemu či som cela

garonka
9. feb 2010

a presne to nemam rada keď sa vypytuju preboha jak vyzeraš čo ešte nerodíš ??????? a to čo mam robiť vybrať si maleho z brucha sama? veď on sa sam vypyta na svet nie?

maminnka
9. feb 2010

garon, mal jej povedat, ze nie, nejake casti ze ti uz odpadli 😀

garonka
9. feb 2010

joj z toho všetkeho mi mala muška ktora s nami v spalni byvala spadla do mlieka 😀

katina2209
9. feb 2010

Granado a pri tej epi si citila tie tlaky ja som si to radsej zaplatila len sa trosku toho bojim,ale pocula som na epi aj chvaly tak hadam to bude v pohode a hlava ta potom nebolela?
Maminnka nato sa povznes to su len blbe reci niekomu vadia menej niekomu viac mne zase strasne vadi ked poviem ze cakam druheho chlapca tak ked niekto zacne ohrnovat nos ze to budes mat dvoch chlapcov ako keby to bolo nieco menej ako dievca to mi lezie dost na nervy 🙂

garonka
9. feb 2010

mami 😀 😀 😀 😀 😀

nakoniec sme jej nedvihali ale beriem ju s rezervou lebo dnes bola na pichačke proti prasačej chrípke tak neviem či sa bojí alebo čo 😅

katina2209
9. feb 2010

garonka bud rada ze to nebola masiarka 🙂 muska nevadi

katina2209
9. feb 2010

garonka a co povedala na tie saty co si jej poslala take krasne vyzehlene? 😀

ewelyne
9. feb 2010

garonka, ved ked nestiham cely den.... 😝
😀
ved to len sumarum dna...
stale mame navstevu... taky smajlo tu ani nie je aka som nervnaaaaaa..... za normalnych okolnnosti ok...
ale mame diametralne odlisny pohlad ńa to, ze "ostanem a pomozem ti"...
a uz som bola zvyknuta spat v obyvacke, kvoli miestu na nasej mini posteli...
chjo...
a ti debili maju uz po kolaudacii a stale nam neodovzdali ten novy byyyyyyyyyyyyyyt.... mna "mengne"....

granado, takze chapem, ze sa nevies vyspat, ja tiez nevladzem dlho sediet... cely clovek ma boli...

maminka, prinajhorsom ta pobali muzik po telefone 😀 a v nemocke ti daju koselu na porod... ved nic strasne 😀
ja dobalim tasku a pojdem 😀 len este cakam... no max . 5 dni 😀

no mne zatka neodisla a voda odtiekla, zatka asi az pri porode... a to som sla na WC, prdla mi voda, dala som si vlozky, ale aj tak som hned mala mokre nohavice 😀 a deku do auta pod seba a ona vytekala a ja sela mokra... aj ponozky a topanky... a na prijme, ako som sa prezliekala, tak som im tam pekne dlazku pooblievala 😀

baby, uz sa nam to krati... jou... zajtra idem na kontrolne odbery, ako zabrali infuzky, tak drzte palcoky... nech uz do mna nepichaju tie bludy...

katina, sa predbiehas 😀 cssss, cssss...

garonka
9. feb 2010

kati drahy vypil a mam nove chuďa muška a to som sa pred chvíľou rehotala že sa granado s alex utopia, že nech fukaju koleso 😀

garonka
9. feb 2010

ewe nam zas načmarala cely roman 😀 😀 😀

mate mini posteľ? vymenim za tvoju naša je hotove letisko 😀 ešte take dve milenky tu vojdu medzi nas 😀

ewelyne
9. feb 2010

alex, pocuj, ja som mala taky zvlastny sen 😀
ze som sla akurat na antolsku do poradne a spustil sa mi porod a vsetci co mali byt pri mojom porode,
nestihali prist ci co a ze si tam lezala aj ty, tak si mi sla k porodu 😀 😀 😀 no haluska 😀
a riadne si tam sefovala a riadila to cele 😀 😀 😀

ewelyne
9. feb 2010

gari, hej 140 cm... lebo 1,5 i. byt. a od novembra sme uz mali byvat v novom... 😠 veeelikanskom s obrovskou postelou....tak si vies predstavit... tam sa prdne maly a som jasna... skoda, ze ja sa nevmestim do jeho postielky...chjo....

garonka
9. feb 2010

ewe joj no hadam budete rychlo v novom aby ste mali viac priestoru to dneska je tak všetko možne sa naťahuje

a rano ti držím palčoky na tie odberyyyyyyy 😉

garonka
9. feb 2010

ewe my mame letisko 180x200 ale drahemu visia nohy z postele i tak a ja sa v tej posteli doslova strácam 😅

ewelyne
9. feb 2010

joooj dikesko gari, hmmm neviem kedy budem mat ten pokoj, klud a intimitu pre seba.... teraz pre zmenu ukecavam malu, nech este vydrzi a to som to chcela mat uz za sebou..... ale....

katina2209
9. feb 2010

ewe ja sa nepredbieham vsak pod aj ty v piatok ja by som isla najradsej uz zajtra 🙂 ewe ja by som zase novu póstel chcela mame 10 rocnu letisko ale mne to uz vsade tlaci a nemozem spat 🙂
drzime palce dufam,ze vysledky budu super 🙂
ewe no ty mas sny a mne tecie z nosa 🙂

maminnka
9. feb 2010

Ewe, taku navstevu ti nezavidim... najhorsie, ak je niekto z rodiny taka vterka, to sa ani nijako slusne neda vysvetlit, ze si nezelas nieciu pritomnost... 😒

garonka
9. feb 2010

ewe o mne sa ti nesnívalo 😀
to kto tu mal take veštiace sny? zuci či kto?

maminnka
9. feb 2010

nasa postel ma 200x220 cm ... idealne na pretacanie sa hrosice!

garonka
9. feb 2010

mami tak to by môjmu drahemu taku trebalo
a jj ideal pre hrošice , slonice 😀 😀 😀

katina2209
9. feb 2010

maminka ze hrosica kolko si pribrala? 🙂 nehovorila si 10 kg vsak to nic nie je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre