Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
11. feb 2010

lolka, na tej poslednej fotke sa malinka uplne na Teba podoba, ak sa mi dobre zda 🙂

ja som dnes spala rekordne hadam aj 4,5h (jasne, ze prerusovane), takze o nieco lepsie, nez minule noci, aj maly bol lepsi. Teraz ideme papat a ked zaspi, chystam sa umyt dlazku v kuchyni a poskladat pradlo, zehlit neviem, ci sa mi bude chciet. Mozno pri Panelaku, ked budem pozerat vcerajsiu cast 😉

olifcek
11. feb 2010

macu ja nemozem nic, malu, ked polozim hajat, o par minut je hore a hned papu hlada...fnuk...

dufam, ze zajtra budeme fit...pojdem si s nou lahnut, nech vela haja

lenica81
11. feb 2010

ranko dievcata... takze adke vsetko naj... urcite uz je babo vonku... 😉

inak ako vidim, do nocnej sa oplati, mam pocit, ze bude nejako prevladat... teraz zopar dni...

vsetkym co sli na poradnu dobre spravy zelam... 🙂

lenica81
11. feb 2010

loli, nadherne babo... 😵

supi
11. feb 2010

Ahojte od vcera sme doma, momentalne neviem kam skorej skocit ale este sa ozvem.
Ked som vcera okolo jednej odchadzala janielah bola akurat na cakacke a mala uz kontrakcie a vraj do hodiny to mala mat za sebou, lolku som tam nestretla, asi bola na nadstandarte, ja som bola na standarte, dalo sa to prezit, napisem potom viac, plne kojim, mala krasne pije, rana este boli ale da sa. po porode to bola hroza, ale teraz uz spominan v dobrom zatim papa snad sa mi podari vas aspon zbezne docit ak mozte napiste mi kto to ma uz za sebou...dik

lenica81
11. feb 2010

supi, vitaj... vo februarovkach najdes tabulku, o ktoru sa stara vyborne alex, takze prehlad je tam...

som rada, ze vsetko ide ako ma... i ked je to iste trochu blazinec... 😉

zuzulik
11. feb 2010

dobre ranko babulky, tak sa nam to uz poriande rozbehlo 😵 😵 😵
za vcerajsok 3 prirastky a s takym peknym datumom, ze 10.2.2010 😉

supi, vitaj doma 😉 nech sa vam dari a vela vela mliecka ...
ty si bola cisarom vsak?? alebo sa pletiem???

Andrejka, snad uz je mimco na svete,ze?? drzim palceky!!

mna caka zajtra poradna a odbery a pokial sa male neotocilo,tak 22.2.cisarsky rez , no uvidime......

martinaj
11. feb 2010

no ahojte 😎
tak zacnem: vcera od 23.00 mi zacali nepravidelne kontrakcie..... uplne nepravidelne, cakala som do 3.00 a potom to akosi preslo 😠 , zaspala som asi o 3,30 a uz o 5,30 som vstavala do poradne 😠 tak mi zase zacali take nepravidelne..... doktorka povedala, ze este nerodim, ale ze hned ako sa spravidelnia mam prist...... bola tam nejaka zastupujuca doktorka, do knizky mi vobec nic nenapisala len mi v rychlosti povedala, ze na 2cm, na prst. asi je krcok skrateny na 2cm....
baby ja vobec neviem ako bolia tie zaciatocne kontrakcie, ci je to ono.... ked mi vyvolavali tak to hned zacalo brutal a teraz neviem ci to moze byt zo zaciatku len take silne tvrdnutie brucha spojene s bolestou tam dole.... ☹ inak dole ma to strasne boli, ledva som na kozu vyliezla a to nehovorim o obliekani......
inak supi vitaj doma 🙂
a adi drzim palce, verim, ze uz mas malicku pri sebe 😵

blumka
11. feb 2010

tu orol, tu orol 😀
ahojte kocandy 😀

maculik
11. feb 2010

jeeej, ahoj blumka, ako sa mate? Uz ste doma?

maculik
11. feb 2010

ja kaca, urcite este nie, ved ste len 2dni po porode 😉

olifcek
11. feb 2010

blumiiiiiiiiiiiiiiii ahoooooooooooooooooooooooooj ako Ti jeee?

blumka
11. feb 2010

jooooj, olif, paradne...lepsie ako po prvom 😉
len ma seru sestricky, nechcu nam nosit deti, lebo nie sme na 17.p ale dolu na 16. p vraj maju vela deti, tak nestihaju..tak do nasich dzgaju nutrilon a potom ze ked grcka tak naco mi ju donesu na kojenie...taka som na to nasrata ze az 😠 ale poobede pride manzel tak si to tam pojde vydiskutovat

olifcek
11. feb 2010

blumi a odsavat nechces? nech ma Tvoje mliecko...juj, zase maju tak vela? 😔

martinaj
11. feb 2010

vitaj blumi 🙂

maculik
11. feb 2010

blumi, tak to je otras pristup 😠 Hlavne, ze sa vsade propaguje kojenie, ale v nemocke to uplne ignoruju, aj zelanie mamiciek. Tak co si to nezariadia inak, do kelu? 😠

lenica81
11. feb 2010

blumi, tak ako dievca... pochval sa so zazitkami... 😎

martinka, tak sa drz, ked sa spravidelnia, daj info a budeme drzat palce... a kto sa to tu zastrajal, ze bude posledny... uz to vyzera na mna... 😀

blumka
11. feb 2010

olif, ved budem manzel mi dnes donesie odsavacku...len ja ju chcem aj mat pri sebe a nielen jej mlieko posielat..a ze ked budeme lezat tu na 16 tak na ich ani na rooming nedaju 🙄

olifcek
11. feb 2010

blumi ja kukam do albumu a tam stale nie je malickaaa

olifcek
11. feb 2010

blumi hmmmm...nadstandard nehrozi? a jo, rozumiem...

lenica81
11. feb 2010

to je vas tam tak vela...

ja sa zajtra chystam do porodky na pasy, tak skusim checknut situation na antolskej a podam spravu ze co a ako... 😉

martinaj
11. feb 2010

to je sila, neverim, ze nemaju cas........
leni ja to nevidim na spravidelnenie.... ale tak dufam, ze uz do buduceho stvrtka porodim, nech nemusim na tu otrasnu poradnu..... ☹

olifcek
11. feb 2010

blumi ani na 17A nemaju free? i tam je akoze nadstandard, ze?

maminnka
11. feb 2010

Ewe, Alex: stretneme, urobime time management vyuzitia porodneho boxu a vsetci budu spokojni 😀 😀 😀

martinaj
11. feb 2010

no a na monitor ma neposlali zase......

maminnka
11. feb 2010

Lolka, aj mne sa zda, ze sa malinka na Teba podoba 🙂

blumka
11. feb 2010

no ja neviem, ci to je take strasne, doniest dieta nechat ho tu hodinu nech sa napapa a je s mamkou chvilu a potom pon prist...sme na izbe 3 po cisarskom, tak vcera este bola zlata sestricka, supla vsetky deti do jednej postielky a doniesla nam ich a nechala nam ich tu hodinku ale to bolo na posledy co som malu videla

fotocky musim stiahnut od muza, tak strpenie

a porod bol fajn...rano som prisla na osmu na prijem, urobili mi dvakrat monitor, povedali ze som tretia sekcia, takze o 12 som sa dostala na rad...boli tam strasne mily anesteziologovia, co mi vsetko pekne vysvetlili, spinal pichli na prvykrat, dost to zabolelo ale potom uz pohoda..jedna anestezioloicka mi stale stala pri hlave a rozpravala sa so mnou, nebolo mi ani zle, ani zavraty som nemala, ani mi to nevadilo ked mi tahali malu z brucha von...rezal ma Suchanek a Rosakova, velmi prijemni boli obaja...este sa smiali z mojej skaredej jazvy, ze mi ju idu upravit 😀 Potom mi ukazali malinku..jasne ze ma vlasy, ta zaha asi preto palila 😀
potom som sla na izbu. okolo tretej som zacala citit bolest po reze, tak mi hned dali infuzku, no a odvtedy ma nic neboli akurat maternica ked sa kruti a stahuje ale to nie je bolest to len take tlaky....
vcera som si sadla sama bez pomoci, lebo sestricky neboli ochotne mi pomoct, ze este mam cas...no a dnes uz chodim, pojdem sa poobede osprchovat a pokusim sa vyjst hore za malickou mozno ked za nou budem chodit ja, ze mi ju daju na kojenie

blumka
11. feb 2010

olif, vsetko na komplet plne..tu na 16. p sme asi 2 alebo 3 izby po 3 co sme tie po porode

maminnka
11. feb 2010

Adka, Matka: drzim aplceky!!! Dnes to bdue zasa plodky den 🙂

jeeeeeej, Blumi, som rada, ze Ta vidim 🙂 ale to s tym nosenim deti je ozaj brutal, ved prave vam by ich mali nosti kazdu chvilu, nech sa mliecko rozbehne!

martinaj
11. feb 2010

diky mami ale ja to naozaj nevidim na porod..... je to veeelmi nepravidelne a niekedy aj hodina pauza....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre