Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
11. feb 2010

leni, to fakt? No, nad termalnymi sme rozmyslali, ale tam sa zase deti nemozu kupat v teplej vode.
Ja by som najradsej k moru, ale uz 2dni pozerame a vsetky hotely, co su na plazi a s bazenom, tak suhrooozne drahe pre rodinu. A nechceme nic daleko od vody, kedze s malym by sme nemohli byt dlho na slnku, a vlastne ani s Adelkou, aj ked ta asi vydrzi dlhsie. Ale urcite cez obed dnu, no a to sa s 2detmi nam nechce trepat niekam mimo plaze a potom sa zase vracat.

inak, vam drobci zaspia sami v postielke, teda pokial nezaspia pri papani? Lebo napr.teraz maly pri kojeni nezaspal, no a ani za svet, aby zaspal sam. Len sa vrti a po 10-15min vzdy zacne plakat.

maculik
11. feb 2010

matka, a to ti ju nemohli dat radsej k tebe do postele? Ci ked lezis, tak to nedavaju?
CHuda drobcek 😒 Ale je kraaasna 😵

lenica81
11. feb 2010

macu, tie bazeny nie su take teple, skor ide o to mineralne... a napr. tu co je pri blave lipot, tak detsky bazen je dokonca taky prekryty plachtami, aby bol tien... skus si pozriet...

no, ja by som k moru este s takym babenkom nesla... je tam prilis prudke slnko... 😉

my sa chystame do lipt. jana v lete na tyzden, ale ci sa maly bude kupat, to neviem, tam je dost siricita voda a ja som s nou mala problem... takze neviem, ze co pokozka babatka... ☹ ale aspon budeme na cerstvom vzduchu a mimo 4 stien... 😀

barborka je uzasne krasna... 😵 to ti ju fakt mohli davat na brusko, sak vedeli, ze si po sekcii a nie si nejaka lan, ze tam budes hned poskakovat... 😠

tintinka
11. feb 2010

ahojte februarovky..v albume mam fotky maleho Lukaska od Lienky2 (samozrejme s jej dovolenim)..necham ho tam par dni, tak ak chcete, nakuknite 🙂

martulanr
11. feb 2010

tintinka dakujeme Lukáško je zlatučkyyy gratulujeme Lienke 😀

lenica81
11. feb 2010

dakujemem tintinka, krasne babatka sa nam tu rodia... 😵 pozdravujeme maminku s lukaskom... 🙂

zoska
11. feb 2010

ahojte 🙂

blumi, matka vitajte opat v online svete 😀
tinka- dakujeme za foto...zdravime lienku a jej drobceka 😉

baby mna na poradni nevysetrila zospodu...vraj min. tyzden stacilo a zasa o tyzden...zenska si asi veri 🙄
takze neviem v akom stave je krcok, ci este zavrety alebo ako... ☹

maculik
11. feb 2010

leni, ved prave kvoli tomu slnku sme chceli zvolit nieco ine. No uvidime, popozerame este.

Lukasko je zlatucky, pozdr.Lienku 🙂

zoska, to je divne, takto 2t pred porodom a nevysetri ta. Teraz si v neistote, jej sa to povie, ze staci o tyzden, ale aspon si mohla vediet, ci nieco pokrocilo...

lenica81
11. feb 2010

no zosi, asi je expert... 😒 ale to na pokoji velmi neprida... 😕 🙄

maculik
11. feb 2010

kocky, ja som zacala nejako viac krvacat a mam uz par hodin bolesti ako pri menzese, len silnejsie, a trosku aj krce. Uz som skor len spinila cez den, a teraz zase krvacam. Moze to byt este normalne?

teuska
11. feb 2010

caute babulky 😅
Gratulujem novym mamickam, babtka su krasnucke, normalne nestiham citat a pozerat, ale vsetky, ktore som doteraz videla su nadherne.
Normalne by som aj ja chcela, tie kontrakcie su otrasne, ale stale su nepravidelne aj ked dost bolestive.
Ja akurat cakam na vysledky z interneho, dufam, ze dnes budu a ze bude vsetko o.k. Aby ma nemuseli miesto uspatia buchnut kladivom po hlave 😅

martulanr
11. feb 2010

Teuska ako casto mas kontrakcie?

matka331
11. feb 2010

teuska a ty ides na sekciu?

teuska
11. feb 2010

tak pribilizne co hodinu a potom to nachvilu prestane
Babenky, ktore este mate babatko v brusku, tiez ho mate take lenive, sa mi zda, ze sa maly malo hybe, teda urcite menej ako predtym, ale ked ho hladkam, tak da o sebe vediet
Ano Matka, az 17.2.

zoska
11. feb 2010

macu,
no asi by ti mali poradit uz mamicky, ale vcera som v mam a ja citala, ze krvacanie v 600nedeli- silne a cervenou krvou moze znamenat, ze sa v maternici zabudol kusocek placenty, ktory sa nevylucil prirodzene a brani mternici v uplnom stiahnuti...
tak radsej zavolaj dr. , aspon budes kludnejsia 😉

zoska
11. feb 2010

teus, moja mala bola leniva min. tyzden asi tri dni, ale od nedele kope a mrvi sa furt...asi pred porodom je normalne ze ma take kludnejsie obdobia...

inak mne vcera strasne narazila nozickou do rebra, obcas to robi, ale vcera to bola fakt sila...myslite ze j ju to boli, prip. si moze ublizit? 😕

zoska
11. feb 2010

Matka, Barborka je zlatá...a dalsia vlasatica februarová 🙂

lenica81
11. feb 2010

macu, myslim, ze aj olif mala podobny problem, ze uz skoro nic a potom sa jej to opat rozbehlo... alebo zuci, joj... uz sa v nas stracam...

teus, ja tiez mam pocit, ze niekedy je uplne mimo... aj dnes je menej aktivny ako vcera... normalne som do nho stuchala a poskakovala, aby sa trosku prebral... 😉 asi sa setria na to, co pride... 😀

idem ja na zdravotnu prechadzku... tak potom... 🙂

teuska
11. feb 2010

Jej Matka mala je nadherna a uz ma aj nausnicky. Sa mi paci tam kde spinka, si myslim, ze spiace deticky su najkrajsie.
Zosi ja dufam, ze ich to neboli, moj maly sa zasa strasne vypuluje do stran.Mam normalne kockate brucho 😕

maminnka
11. feb 2010

Macu,
podla mna je to uplne normlane, ja som to tiez tak mala... celych 5 tyzdnov

olifcek
11. feb 2010

matka, vitaj, mamina

blum supeeeer, ktory teda mas? za 700sk, ci 300sk? 🙂

zoska
11. feb 2010

garon,
ty mas ridny ten tlak dokelu...ty moc s vinkom neriskuj, mne ho odporucili na zvysenie tlaku...
radsej daco s cesnacikom si daj 😉

garonka
11. feb 2010

zosi a ty maš aky tlak?
mňa už z toho švihne ale to je asi preto lebo maly ma zaťažuje zle sa mi už dycha 😠

teuska
11. feb 2010

no mne prave prisla moja radost zo skoly, tak sa jej idem trosku venovat 🙂 Majte sa zatial krasne.

zoska
11. feb 2010

garon, ja som mal do 4-5teho mesiaca nizky: 100/60 le potom sa to upravilo a odvtedy mavam 120/80...iba raz mi vyskocil na 140/90, ale to ma vytocili na poradni neskutiocne

garonka
11. feb 2010

zosi jak ti fajneeee 😔
ja už neviem čo so sebou
nesolim, nenamaham sa, nenervačim sa a ten tlak nie a nie ísť dolu

martinaj
11. feb 2010

ahojte kocky 🙂 ja som spala 2 hodiny...... 😵
so stuplami v usiach, zobudila som sa na malej plac ( nezvykne plakat, ked sa zobudi) a churt sa ku mne tulka a place, ze chce byt len so mnou 😕 tak to sa este vobec nestalo.... bohvie co sa jej snivalo.. 😕

zucana
11. feb 2010

blum super...mati barborka je krasna aj lienkin pokladik
macu podla mna ej to normlane...aj ja som nespinila 2 dni a dnes trosku ale bolesti uz nemam ale to je aj kojenim...
a pocujte este ma napadlo lebo aj poobede bola mala trosku nervna pri kojeni a potom som si vsimla po kychnuti ze jej vybehol susnik a ze ma trochu soplik ci to nemhlo byt aj tym....som jej vytahala trochu zeleneho
😅

martinaj
11. feb 2010

churt= furt 😀 😀 😀

martinaj
11. feb 2010

matka vitaj doma 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre