Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

vevoncek
12. feb 2010

tak som dúfala že keď bude malý na svete že vám napíšem a budem sa vám venovať ale som si neuvedomila aké je to náročné sa venovať takému bábätku myslela som si že to bude len kojenie spanie kojenie spanie ale ono aj keď spí tak stále ho sledujem som v strehu a nemám pokoj ale nevadí veď keď si zvykneme na nejaký režim tak potom sa to zlepší

veľmi vám držím palce všetkým a ak by som aj nestihla napísať tak na vás myslím aby vám to všetkým dobre dopadlo

martinaj
12. feb 2010

macu a nieje to tym, ze by sa malo napapal a preto chce castejsie? asi nevies kolko ti vypije, ze?
ja som pretoto malej odsavala a davkovala svoje mlieko z flase.... a bol klud.... ale teraz chcem kojit, je to predsa len mensia makacka 😀

barbina182
12. feb 2010

ahojte baby aj ja mam termin 18.februara,,a stale cakame na babo,,

zoska
12. feb 2010

Inak baby,
ja som bola vcera ako sipova ruzena.. 😀 som spala a spala- skoda ze sa neda oddychovat do zasoby 😒
na veceru som mala jahody...som si povedala, ze potom si ich uz nedam...a boli na toto rocne obdobie aj celkom mnam

manzel ma dnes volno, ale prisli kamosi zo Skotska tak isli snowboardovat skoro rano...teraz idem na 2 hodinky za nimi...aspon chvilu na horskom vzduchu pobudnem 🙂
ale kosa je tu riadna...vcera nam pol dna nesli radiatory ani tepla voda...uzas 😠

maculik- len na odlahcenie situacie...kedze nemam pre teba radu...nejake makove kolaciky si daj, aby maly pospal viacej 🙂 😉

barbina182
12. feb 2010

a kde mate tu tabulku co su tam februarove babätka aj ja tam chcem byť 😀 😉

zoska
12. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

barbi napis IP alex, ona tabulku doplna 😉

blumka
12. feb 2010

cauteeeeeeee 😀
malinka spinka tak som nakukla...boze to je prisavka 😀 😀 dnes rano 2 hodiny vkuse cucala..som myslela ze mi bradavky odpadnu 😀
uz ju mam pri sebe tak som spokojnejsia, budeme si same kralovat 😉

martinaj
12. feb 2010

blumi 2 hodiny? 😨 mas moj obdiv......

lenica81
12. feb 2010

ranko dievcata...

vsetkym maminam a babatkam len vsetko naj... a aj oteckom... 😉

bola som na monitore, zaznam ako z knizky, tak vsetko v poho, u mna to na skory porod nevyzera, ale dala som opat schody... 😀

martulanr
12. feb 2010

super ako sa to rozbehloo 😀 a to nieje ani polka februára 😀 😀
gratulujeme k bábätkáám

zasa sme mali blbu noc kazdu hodinu - 1,5 bol maly horeee a vzdy urobil len cuc do 2 minut a zaspal nedal sa nijak zobudit ked to bude takto pokracovat tak mi odpadnu nielen bradavky ale aj chut kojit 😒

blumka
12. feb 2010

martinka, no...veruze 2..ale pomedzi to mala asi take minutove pauzy...musim ju vela prikladat, tym ze mi ju prve dva dni doniesli len 2x sa mi pomalsie rozbieha mliecko takze to musime dobehnut

martinaj
12. feb 2010

no to je pravda...... a kojis posediacky alebo poleziacky..... lebo to by mi chrbat odisiel....

blumka
12. feb 2010

posediacky, ale mam oprety vankus o stenu a tam sa opieram chrbtom...aj pri Terezke som tak kojila a tak mi to vyhovovalo...skusala som aj poleziacky, ale je to dost tazke, lebo z jednej strany sa napije a potom sa ja musim otocit a to je teda ufff..bolest...a na takej malej posteli..tak radsej posediacky

cukruska1920
12. feb 2010

Ahojte maminky a cakatelky... pekne ste sa rozbehli... spehujem album 😀 ako sa maju miminka? posluchaju? stale na vas myslim.. len tak dalej babulky... 😉

martinaj
12. feb 2010

aj ja som zvykla posediacky..... ale chrbat bolel....
cukru ahoj 🙂

zucana
12. feb 2010

CAFTE pridavam sa k otrasnej noci...od deviatej do druhej a potom mrncacie obdobie...prso na 2 min.max a plac...pripadam si ako zla mama lebo som uz len cumlovala potom a vzdala to...
inak kuk clanky...idem sa na tuto noc naladit pozitivne a spat s muzom....

http://dojcenie.wordpress.com/zivot-s-dojciatko...
http://dojcenie.wordpress.com/zivot-s-dojciatko...
http://dojcenie.wordpress.com/zivot-s-dojciatko...

cukrus nazdis ako inac?

martinaj
12. feb 2010

zuci, ziadna zla matka, ok? 🙄

lenica81
12. feb 2010

mamicky, ako vidim, mam sa na co tesit... ☹

inak mam dotaz k tomu streptokokovi... co je nebezpecny pri porode... ktora ho ma/mala pozit. je zaujimave, ze v 21tt mi potvrdili pozit a vcera som si v tehu vsimla, ze na poradni v nemocke mi zapisali ze negat... 😠 a ja sa mam z toho vysomarit... hadam neporodim do utorka, lebo toto sa mi fakt nezda... prip. ak niektora mate vysledky z kultivacie, mate tam aky nalez - prvy mam masivny a druhy stredne masivny a co vam zapisali - podotykam, ze som to nijako nepreliecovala... joj... ma to stve...

lenica81
12. feb 2010

zuci, presne tak, zle matky nie su... teda su, ale ty nou urcite nie si... 😉 sa snazis vsemozne... moja kamoska mi vravela, ze uz tiez mala krizu typu "sak uz spi prepana", ale preslo to... a uz je tiez z toho utahana... ale musime verit, ze to casom prejde... 😔

martinaj
12. feb 2010

no ja mam negativny....
leni a robili ti kultivaciu aj teraz v 36tt?

martinaj
12. feb 2010

leni tebe svieti 40tka 😀 pekne 😵

lenica81
12. feb 2010

joj... som sa pytala ohladom toho streptokoka na www.antikoncepcia.sk a pozrite... ja toho mojho doc pokusem...

"zle zrejme zapísali- mate HSB pozit je to chyba!!!...prelieči sa to infuzne antibiotikami počas I.doby porodnej"

A SPOLAHNITE SA NA TIE SKRABOPISY V TEHU KNIZKE... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 🙄 😔

martinaj
12. feb 2010

leni neboj, bude to dobre 🙂 oni sa z toho snad vysomaria.....

lenica81
12. feb 2010

martinaj, sak prave, teraz mam tiez nalez pozit. a on mi tam napise na 1. stranu tehu knizky ze negat... myslite, ze na prijme tam budu luskat vysledky z labaku... 😠
v utorok nabehnem na poradnu a nech si ma nepraju... 🙄

to teda svieti... 😵 ale okrem aktivity maleho nic nenasvedcuje tomu, zeby sa nieco dialo... ani jedna kontrakcia na zazname... 😖

alex
12. feb 2010

Ahojte babulky,tak nam v noci nikto neporodil,ako citam. Ja som mala prijemneho budicka,prisla materska,tak sa vytesujem,ze to vyslo. 😉

martinaj
12. feb 2010

leni neboj, ked ich upozornis, urcite si pozru vysledky z labaku, toho sa neboj.....
no alex aj mne by uz mohla prist...... pri verci mi prisla 1. az po 4 mesiacoch ( u nas v robote zabudli odovzdat moje papiere na socialku.... 😠 ) ale zase tie peniazky ma naraz potesili 😝

lenica81
12. feb 2010

alex, mne tiez dosla... 😀 to ty si tak cachrovala s tym zamestnanim, ci...

este tak 5 mesiacov sa budeme relativne vytesovat a potom sa to riadne prepadne... ☹

alex
12. feb 2010

lenica hej, hej, ja som čachrovala a aj Janke som poradila.
No hej, to je pravda, ešte 5x sa vytešíme a potom príde krutá realita 😀

ivka79
12. feb 2010

Ahojte,

neviem či si na mňa pamätáte..ale sem-tam napíšem 🙂...ale čítam Vás poctivo...píšete vždy o 106, že keď dočítam som tak akurát zrelá do postele 😉
Gratulujem všetkým mamičkám a novonarodeiným detičkám a želám hlavne veľa zdravia a veľa mliečka.

My máme termín až 25-ho, ale doky povedala že ja už som pripravená a že už len na malom záleží...tak čakáme ... snáď sa dočkáme 😉 , otvorená som zatiaľ na 1,5 cm.

Inak sa cítim výborne, dnes od rána lietam po dome a upratujem...teraz pôjdem pre Jurka do škôlky, napapame sa rybičky a zemiakovej kaše a keďže vy večne robíte chute s pudingom...tak si ešte uvaríme puding...trojfarebný.

Baby, čo ste v januári nastupovali na materskú...aj Vám už niečo prišlo zo Sociálnej poisťovne? A prvé peniaze nám prídú až v marci? Resp...k akému dátumu to bude chodiť.

alex
12. feb 2010

ivka ja som nastupovala na materskú 1.1. a peniažky za január mi prišli dnes.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre