Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
12. feb 2010

blumi, foto c.43 je naaaaaaaaaj 😵

lenica81
12. feb 2010

jaj, tak to chces tak na kuk a koho ze tu mame... risko, robko... 😉 a to nemusi byt vopred... 😕

garonka
12. feb 2010

ahojte som doma v pondelok nastupujem na príjem a v utorok cisark maly je veľky vraj važi okolo 4600 g čo je vraj orientačne ale i tak bojím ako čert kríža.
a ježibaba mi vyratala zly termín pôrodu a macko je už v 41tt

a babenkam veľa zdravíčka, ewinej Sabrinke a suzon Timejke 😵 😵 😵 😵

alex
12. feb 2010

garon fuuuha, tak to bude malý rekordman 😀

mmaarrttiinnaa
12. feb 2010

garon a ja som si myslela ze uz rodis ked ta od rana niet 😅

garonka
12. feb 2010

alex ja to neprežijem zblaznim sa koľko važí naozaj booooooooože 🙄

marti a to som 4 hodiny v tej nemocke hnila na nervy tam bolo

matesl
12. feb 2010

myslim ze co viem tak sa pytaju potom tatka, jak ho cistia mimi...ze meno...myslim ze nemusi byt pred tym...

no leni, aj ma chcela dat potom na bok, ale nazachytavalo potom maleho...neviem ci sa potom otocil ze bol daleko hejo hrudnicek k povrchiu...neviem, ale budem ho nontrolovat...radsej pojdem na pohotovost aj kazdy den do pondelka...ale on mal len asi 2x take zmatene pohyby za cele tehu...ale to si asi sam nieco prilahol a potreboval zmenu, ale potom v pohode...

a ja som aj niekde citala, ze mimi ked si prilahne pupocnu snuru zacne sa metat aby si ho uvolnilo...

garon cisarak? kvoli tlaku a teraz aj kvoli vahe mimi?

lenica81
12. feb 2010

garon, a akurat som na teba myslela... jezibaba to je... ale riadneho macka budes mat... fuha... 😅 budem ti drzat palce... ale aspon sa nerozhodli, ze ta budu trapit... aj s tvojim tlakom... 😉

garonka
12. feb 2010

mates dnes ma skoro šľahlo tlak 120/80 dobre nie?
kvôli vahe maleho lebo nerad by bol aby som bola roztrhnuta na kusy a som furt zavreta 😕

alex
12. feb 2010

garon, aspoň sa nebudeš báť ho chytiť, keď bude taký macko.

olifcek
12. feb 2010

gari wow, iny macko...to uz rovno sediet bude 😅

selyma
12. feb 2010

citala som cely dnesny den a pozeram, ewe bola rano a uz ma babo? Nepamatam, ona isla cisarskym?
Inak suzona j ewe blahozelam k deticka.

😀 dnes maja malinka mala uz 2700g. Tak sa vytesujem

Alex, pekna fotka

a nemam na nikoho cislo, komu by som napisala. Tak poslite niektora IP, ved uz sa to blizi

garonka
12. feb 2010

olif a som ostala v pomykove či mu budu plienky pampers newborn dobre 😕 😅

matesl
12. feb 2010

garon tak to co je...najprv kvoli tlaku teraz kvoli vahe...a nakoniec sa narodi ledva 3 kg...nie 😉

Blumi, malinka ake bojove pozy hadze, chutnaaaaa 😵

lenica81
12. feb 2010

no... garon, kupuj rovno 2ky... ale len male balenie, lebo bude rast a aby ti zbytocne neostali... 😅

maculik
12. feb 2010

jeeej, tak gratulujem ewe aj suzon k dcerkam, to rodili naraz, ked tak pozeram casy 🙂
Vladko zobral malu von, isli kupit chlebik, tak mam chvilu cas.
ach jo, na chvilu si sadnem, a maly je rovno hore, tak ideme kojit, zatim pa 😅

olifcek
12. feb 2010

gari, no asi ani nie, bude potrebovat dvojky...hmmm? nam dochsdzaju, chystame sa kupit cez babu, ktora ich predava lacnejsie, ked tak, kupim ich od Teba

olifcek
12. feb 2010

sely, super...my mame 2760g a cca 55cm 😵

macu, poznaaaaaam 😅

garonka
12. feb 2010

olif kupim dvojky a tie jednotky necham pre teba jo?
a aj babylove jednotky mam dokelu
normalne som smutna čo taku vahu bude mať joj

olifcek
12. feb 2010

gari 😉

olifcek
12. feb 2010

podla mna normal vaha na 41tt...

ciefulik
12. feb 2010

olifcek, to ste akí dlhí 😀 my sme sa narodily 2750/47 😅

inak som vás čítala a zusika je kamaratka z mladosti, mi to je ľúto ☹ musím však povedať, že ju veľmi obdivujem, aká je to silná žena...pozdravujem aj jej manžela...nech sú silní, všetko bude dobré, oni si to zaslúžia!!

martinaj
12. feb 2010

garon 😕 kokso aky valibuk
podla mna aj jednotky mu budu dobre 🙂

olifcek
12. feb 2010

marty, ked jednotky su do 5kg no zavisi aj od sirky babatka, chi, ved, uvidiiiiii

cie jo veru, ale, ked sme sa narodili, merali sme 43cm a vazili 1940g, ci 1980g, niekde tak a inde tak vahu nam povedali 😵

garonka
12. feb 2010

baby ja by som radšej keby važilo naše babo okolo 3kg a nie vyše 4,5kg prebohaaaaa a to je v 41tt 🙄

garonka
12. feb 2010

sa smejem ako mi sestričky povedia že pampersky jednotky môžem dať kade tade že Tobimu budu uzke 😅 😅 😅

olifcek
12. feb 2010

gari, kup aj 2ky a uvidis....spociatku itak mozno minies aj 8plienok za den 😵

martinaj
12. feb 2010

garon, mozno bude dlhsi ako sirsi 😀 😀 😀

olifcek
12. feb 2010

mne peniaze nedosli, grrrrrrrrrrrrrrrrrr....a to mi uz za deember dlhuju....joj...15.02 je v pondelok viem, ale nemohli i kusok skor poslat? takto, ak cosi zbabrali, poslu mi ich zase az o dalsi mesiac...a ja budem musiet od mm peniazky popytat....

olifcek
12. feb 2010

marti jo a budu ho vytahovat dva dni, he he

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre