• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
marti len aby nemeral 68cm :grinning:
drahy meria 1,94cm a ja som štupeľ :grinning:
12. feb 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tak to by bolo horsie :wink: tolko oblecenia co by si mohla hned odlozit ...
12. feb 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak predsa i mne socialka peniazky poslala
12. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a tych 5000sk, vam uz poslali? tych 20000sk som este nevybavovala
12. feb 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:

gratulujem k babikam- ewe, suzon, vsetko naj, naj, naj.... :slight_smile: :slight_smile:

garon- neboj...na tych utz si odchylky aj 400g :wink: no takze dalsi cr....hm uz to bude skoro pol na pol s prirodz. porodmi,nie?
12. feb 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak chytam paniku.....maleho od doobedia vobec necitim, som myslela, ze spi ale teraz do neho uz 15 minut stucham, aj dost silno a nic...... :frowning2: co mam robit?
12. feb 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa trochu pohol..... mna slahne..... :frowning2: take soky.... :frowning2:
12. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka, vyskusaj nejaku polohu, ktoru nema rad, napriklad si lahni na chrbat... uvidis, urcite sa pohne!
12. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mne moja mala robi bezne, pol dna sa nepohne a ked uz chytam raidnu paniku, tak sa taaaak leeniiivooo natiahne a spi dalej. Jej koncert zacian az vecer.
12. feb 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka, este si asi zazijeme soky, mne ho budila na CZG, tiez cele brucho mikslovali a nakoniec bol jak splaseny konik a nedobre to bolo...som oplasena aj ja z dnesneho dna, juj...snad bude dobre ked sme tolko vydrzali...
radsej nech sa narodi skor ako takto trpnut

matka podme rodit uz radsej :unamused:
12. feb 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som uz sla... som si poplakala teraz....
ale zase sa nehybe.... ja neviem, volala som s doktorom a povedal, ze ked som si neni ista mam ist na pohotovost na CTG.....
neviem, pockam kym pride muz z prace a ked dovtedy nic tak asi pojdem.....
12. feb 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len sa bojim, ze dojdem do nemocky a maly zacne robit diskoteku a poslu ma domov ako hysterku... :frowning2:
12. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami..jaj ja po dnesku budem mat paniku z lezania na chrbte... :unamused:

a ja tiez hovorim dokimu dnes ze je nejaky lenivy a on ze tak to teda neni...ale ja mucitim len ritku a nozku obcas nizko v panve take svihotanie asi rucky ked natahuje...ale je mozne ze ja ten stred brucha pod pupkom necitim po operacii, predsa ked rezu bruchi nervy uz tak nezrastu... :sweat_smile:
12. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami jemu ziadna poloha nevadi, ja niekedy este spim tak na bruchu, ked ho podlozim :sweat_smile:
mates, tak kedy ideme? :confused:
12. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne mala tiez taketo soky presne pred tyzdnom narobila, co som musela prist po 3hod. na kontrolny ctg lebo vraj sa malo hybe :frowning2:

mati, radsej raz zbytocne prist na pohovost ako potom lutovat...nech si kazdy mysli co chce...zbytocne budes vystresovana...ak mas strach a necitis babo, tak chod
12. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, som zbalena aj hned...budeme tam 2 oplasene, ale tak co mas robit...ked ho raz necitis nech ho aj 3x pozru...
nech si hovori kto chce co chce, ide o tvoje babo a tvoj klud, vybehni radsej, vidis ze aj mna 2x kontrolovali a este v pondelok radsej mam prist...
12. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za poslednych 20 minut som ho citila raz a to jednorazove slabe kopnutie.... uvidim, kym pride muz....
12. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka, kludne sa odvolaj na dokiho, ze si s nim konzultovala a mas sa dat skontrolovat...a basta...
12. feb 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz som mu plesla :sweat_smile: a pohol sa poriadne.... juchuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:
12. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati v takomto tt je uz bezne ze sa babo mrnej hybe, uz nema miesto...mala by si ho citit 10krat za den
12. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka a po ritke, ci? :unamused: no typicky chlap, lenivy, nie? aj mojho sme prebudzali...najprv :sweat_smile:

zosi, ale tazke je posudit co je v norme, ze...vyplasi ta aj ked sa malo hybe, aj ked sa vela hybe...jaj nech uz su na svete radsej...
12. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po ritke, ano :grinning:
pri verci som taketo soky vobec nemala......
12. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati vychovna po zadku ? :grinning: :grinning:

mates jj, ved som pisala, ze nech ide radsej aby sa nebala, ale je fakt ze teraz sa uz drobci nehmyria tak ako pred mesicom...
12. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babce gratulujem...
my sme boli vonku a predtym sme jedli a jak sme dosli sme vsetko vygrcali tak som z toho na nervy....tak som sa tesila ze pekne jedla dneska...
12. feb 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no kukam je tu toho zas tolko popisane :sunglasses: nestiham citat ale tusim hlavne este skoro maminky sa cinia co mame dnes nove mame nove babetko :astonished: alebo sa im nechce
12. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Peťka, ako sa vám darí?

Áno, aj dnes nám pribudli dve bábätká. Mamička suzon má malú Timejku a ewelyne Sabrinku :dizzy_face:
12. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
prisavka sa odpojila zasa po 2ch hodinach tak som tu na skok
garonka to tie pudingy :grinning: :grinning: ...ale neboj...bude ok..a teda cisarak mas uz isty? pri takej vahy asi lepsie, nie?
12. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme sa s mm vratili z obchodu.... maly sa asi 3x jemne pohol tak asi spi..... :rolling_eyes:
baby ja som tak unavena..... :sweat_smile:
12. feb 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, pred porodom su vraj deticky take lenivsie :wink:
12. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok