Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
23. júl 2009

baby tak clovek tu ide na hodku k zubarovi a potom sa nevie docitat 😉
olif vsetko najlepsie k meninkam a neboj muzik nemzabudne ved je trochu romantik ako sme sa uz dozvedeli...
tak mne vycitstili zubky tak snad je vsetko ok a ze mam prist na kontrolu v oktobri tak akoze asi to vychadza tiez treti trimester aj ked tu nie je zo zakona nic povinne...
nech uz je buduci tyzden...vo stvrtok idem na kontrolu a ked bude vsetko ok tak uz by som mohla byt aj kludnejsie nie?ved v nedelu by som mala zacinat 4.mesac 😀
inak olif aj ja chcem skatulku! ale men tu nikto nic neda aj ked platim zavratne sumy...
olif a prazdny mocovy to ti povedal lekar?

olifcek
23. júl 2009

zucana: no ja by som u povodnej lekarky istotne nic nedostala x;O) mala som stastie, ze som citala na nete o nej, a paq i o tomto, ktoreho mam teraz x;o)))))

no nie, ja som sa chcela opytat lekarky, ktora ma objednavala, musela som sa objednat v inej nemocnici, ale pani doktorke stale zvonil telefon, tak som ju nechala tak, chudinka...
mozno zavolam sestricke mojho lekara este a opytam sa jej...ale vlastne.i oni mi povedia, az tam budem, ze? x;O)

mmaarrttiinnaa
23. júl 2009

olif neviem o tom zeby okrem zubarskej prehliadky a pravidelnej gyn. prehliadky trebalo ešte daco ak budem vediet dam info
ja mam krv.skup. O+ ja to viem uz od prveho tehu v rodine mame vsetci okrem otca rovnaku skupinu (mama aj 2 bratia) 😀

zucana
23. júl 2009

olif ja som sa vycikala pred vysetrenim a prave som sa bala ci som spravila dobre ale robil mi sono cez brusko takze zavisi aj od toho...inak gratulujem aj k drobcekovi ze je vsetko ok
juj nech je stvrtok aj ja uz chcem vidiet mojho dribca a nech je podrasteny 😎
inak ty ze vecer mate 24 stupnov...my 30 a vnutri 28 😒

mmaarrttiinnaa
23. júl 2009

dievčata zatial sa s vami lúčim ozvem sa poobede papa

zucana
23. júl 2009

marti paaa a dobry chut

olifcek
23. júl 2009

martina: ja netusim, kto ma aku krvnu skupinu, hehe.ale ak si dobre pamatam, mamina spominala B x;o)) otec ma A0, takzeee...asi len otec a ja sme ini, hehe x;o))) drahy ma asi tiez A, takze babatko bude A

zucaa: noi my mame vnutri kusok teplejsie...no, ja preto myslim, ze musim mat prazdny mechur, lebo to maju na nastenke x;o)) a u mojho lekara ma sestricka stale posle na wc, musim i do pohara, pravidelne kontroluju totiz moc, a u lekara mam byt prazdna.

jj, i mna dnes lekar pozeral cez brusko...uz asi nebude od spodu babatko pozorovat x;O)

zusika
autor
23. júl 2009

olif, prave na opak!!!
mechur ma byt na to NT plny...ale aby si sa zase nepockala 😀
ale aj celkovo ked sa ide na usg. lebo to akoby tam nieco nadvihlo a je to vraj lepsie vidiet....
a pluska je dobra - myslim krvna skupina....

zusika
autor
23. júl 2009

ja som prave zarobila cesto na palacinky.... uz aj idem na to, tesim sa na ne nekonecne..mam aj tvaroh, aj visnovy lekvar..a vcera som robila bielu fazulovu polievku na kyslo.... mnaaaam....

zucana
23. júl 2009

zusik zas robis chute? mnam tvaroch ten tu tiez nemam....
ja musim dopapat kelovy a muzikovi robim mozzarelovy salat....
inak bud.tyzden mi da asi tiez veci na odbery...

zucana
23. júl 2009

inak baby jedna vec je ze teplo a jedna vlhkost...my mame 95% vlhost co znamena ze sa neda ani dychat a ja furt kycham.................... 🙄

zusika
autor
23. júl 2009

zuci, ani tu sa neda dychat.... vzduch stojiiii..... 🤐
ale na vikend ma byt zase skaredo.. :( uvidime ci to tu vydrzi aspon do zajtra, lebo chcem ist na kupko....

olifcek
23. júl 2009

jj, plusko je super, nebudu problemy s babatkom kvoli krvicke x;o) no neviem, mna ale i ine tehulky stale posielaju na wc pred vysetrenim. akurat, ked nas pozera zo spodu, dame pod seba ruky, ale zhora uz len lezime x;o)))

no a mne treba casto cikat, takzeeeee...x;o)

ja som si dala polievocku, ale uz musim ku zubarke, nech to stiham x;O)

inak baby, takze zatial som pribrala na vahe len pol kila, chi, super...x;o))) ale uz mam malinkate brusko...a je v celku pevne, hech x;)

zucana
23. júl 2009

tak ja mam velke brusko ale mam vravi ze to som tlsta lebo ze v 3tom mesici nemozem mat take nafucane...
tak neviem.pribrala som 1,5 kg :(

zucana
23. júl 2009

ked bude bud.tyzden vsetko ok dam foto 😉

martulanr
23. júl 2009

zucana ja mam tiez brucho ako balon 😉 a byva mi zle kazducicky den objímam wcko 😠

martulanr
23. júl 2009

citim sa horsie ako pri prvom

zucana
23. júl 2009

martula no vsak ja som to mamci povedala...len ona ked ma cakala mala 47 kg a 19 rokov tak to je jasne ze brucho jej zacalo az v 5tom mesiaci 😎

martulanr
23. júl 2009

47 to si ani nepamatam kedy som mala ja mam teraz 70 😠

joanna333
23. júl 2009

zusika, mne si narobila chute hlavne s tou polievkou...ja idem varit hrachovu. musim jest strukoviny, vcera mi brali krv a som chudokrvna ☹ ale to som bola aj predtym

martula, ja sa tiez citim teraz horsie ako pri prvom, aj brusko vidno skor.

martulanr
23. júl 2009

ja idem rano na krv a o 11 na prehliadku som strasne zvedava co krpcek ci rastie leboo poodla soona a PM mame 3 tyzdne sklz 😠

joanna333
23. júl 2009

mne robil dr. vcera sono cez brucho,som este len v 10tt,ale bolo super vidno.male bolo najprv kludne ale po chvilke sa zacalo hybat, rukami, nohami kopalo...a to meria len 30,7mm 🙂

alex
23. júl 2009

joanna to je super, že ho už bolo tak dobre vidieť. Ja idem na sono 10.8., to budem už 11+5, tak sa teším, aké už bude veľké. To bude presne mesiac od prvého sona a tam bol vidieť len taký slížik.

martulanr
23. júl 2009

joanna to je super uz sa neviem dockat 😀

joanna333
23. júl 2009

ved ani mne sa nechcelo verit ze je take aktivne. ked som bola prvykrat tehotna (8 rokov dozadu) tak som to nejako vobec nevnimala. ja sa ani nepamatam ze by mi dr. ukazoval co je na sone...teraz je to uplne ine, aj iny pristup. podla mna sa to zlepsilo o dost.

martulanr
23. júl 2009

urcite je to teraz ine too mas doobre Riško ti pomôže aspooom ale tento môj čert uvidim ako zvladnem ☹

joanna333
23. júl 2009

to ano, risko je rozumny, vela mi pomaha v domacnosti. a je aj dost samostatny, onho sa nebojim 😎

zuzulik
23. júl 2009

ahojte bambulky, idem sa podelit s dobrou spravickou od pana doktora, pekne rastieme , amme uz 24 mm a srdiecko anm krasne bije...ja som taka stastna 😵 😵 😵

zusika: ako sa robi biela fazul. polievka na kyslo?? daj receptik 😉

alex
23. júl 2009

zuzulik skvelé správy, gratulujem 😵

zuzulik
23. júl 2009

pisem ako tatar, ale to je od radosti..... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre