Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
13. feb 2010

babušky ja som tuuuuuuuuuuuuuuu
nebojajte nerodím až v utorok 😀
len som sa dnes flakala musela som prísť na ine myšlienky lebo sa ošalím

a teraz som sama drahy šiel na pivko
dnes som mu vravela, nech sa vžije do mojej kože tak že on to nevie a ja vravím ale ja do jeho sa vžiť viem ako mu je super 😎

martinaj
13. feb 2010

v pondelok a stvrtok urcite nemozem.... mm bude mimo ..... a asi by nestihok pricestovat..... 🙄
inak konecne so si bola vybavit novy modem, kedze v ruzinove nieje wifi a budem na nete aj v porodke 😀 som maniacka, co? 😀

martinaj
13. feb 2010

garooooooooooooooon, si zlata, ze si nas tehule este neopustila 😀

garonka
13. feb 2010

marti no ja ani nejdeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀
len tu nejak pusto nie?

martinaj
13. feb 2010

tak to je, ale to bude aj tym, ze je vikend a vacsina ma doma polovicky, tak sa venuju 😉

alex
13. feb 2010

ja sa tak strašne nudím, to je hrôza. Už nech idem rodiť, nech je nejaké vzrúšo 😅 😀

matesl
13. feb 2010

aj ja som, tuuu
obrabam si farmy na fcb, potom mi to tam uz spustne, budem rada ked sa sem obcas dostanem.. 😅

matesl
13. feb 2010

alex aj ja, a vidis, co som si dnes vypocula om mm, ze som zavislak, a to bolo po tom co som vysala cely byt, umyla kupelku a nafarbila sa a osprsila...no uznajte...

garonka
13. feb 2010

marti no môj sa vyparil na pivo
navaril, umyl riad, a ticho zmizol len odkaz na chladničke som ušiel na pivko nehľadaj ma ja prídem
tak som kyvla rukou nech si ide potom ho doma priviažem k stolu 😀

matesl
13. feb 2010

cely vecer s muzom ukecavame maleho ze uz je cas...lebo uz ma aj on lutuje ked vstavam, vidi, ze s bolestami...ale takto ma este panva nebolela...v obchode mi povedal, ze ci mam otlaky, ze tak capcem...ja ze to by bolo fajn otlaky...ja mam asi zlomenu panvu, ci co 😅

alex
13. feb 2010

matesl ty si aká šikovnica. Ja som dnes akurát ožehlila pár vecičiek a urobila mužíkovi papať do práce, inak stále leňoším. Aj by som upratať mala, ale mne sa tak nechce...

martinaj
13. feb 2010

mates ja uz sadim len zeleninku ktora rastie 4 dni 😀
najhorsie je toto cakanie, ked clovek nevie kedy..... v tomto su planovane porody super 😀 aj ked sa clovek od stresu asi nevyspi... 😖

matesl
13. feb 2010

garon, aj mojho este necham, ze uz potom nepojde, ze mi bude pomahat, ale ja chcem aby siel, lebo ked bude maly mat tak pol roka chcem aby kocikoval a ja by som isla s kamoskou do fotka trosku pocvicit 😀

alex
13. feb 2010

matesl môj mužík tiež mal minule nejaké blbé reči v obchode, že ako to chodím. Tak som mu povedala, nech si uviaže medicimbal okolo brucha a potom sa môžeme baviť.

martinaj
13. feb 2010

my sme s mm zvykli chodit do fitka spolu vecer a k malej mi chodila sestra 😉 ale ci si trufne na 2 deti teraz, to pochybujem 😀

garonka
13. feb 2010

mates mňa tiež panva bolí a svokra včera ako bola zrubana si všimla že chodím naširoko 😀 ta ma ale postreh 😀
v noci sa ako tak otočím ale ak mam nastupiť do auta alebo u dokiho vyliezť na kozu hotova katastrofa

alex
13. feb 2010

no baby, nejako musíme vydržať, hádam nás to po pôrode prejde. Aj keď potom nás budú iné veci bolieť 😅

martinaj
13. feb 2010

inak teraz je nejaka porodna pauza tu, nie? uz 2 dni sa tusim nerodilo..... alebo mi nieco uslo? 😕

alex
13. feb 2010

martinaj, však včera rodila suzon a ewelyne.

matesl
13. feb 2010

alex, mne sa uz vsetko lepilo na ponozky 😀 tak som si povedala, ze kym bude farba na hlave tak povysava, zmyvat sa mi uz nechcelo..heehee
a mne uz je horsie ked lezim, neviem sa potom úpostavit kvoli panve...zaha ako tak ustala tak teraz bude toto...

matka, a co mozes poslat nma koniaren na farmu 😀 ja klince a podkovu, ja potrebujem podkovu a neviem co to je ale asi sedlo 😀 posli

alex a to si mu krasne povedala, ved ja sa uz ani neviem zdvihnut ked si kviknem, liepam sa po dverach alebo po nabytku...ved to jak z cinkou na krku...to je hrozneeee
a hlavne keby sa jemu rozostupovala panva, ako by on chodil, zeeee? 😅

garon, my sme sli s kamoskou, ja za volant ona vedla, ja tehu, ona seknuta, to bol pohlad kym sme zavreli dvere, ja sa hore zavesim o to madlo a natahujem sa za dverami, a ona tak isto z druhej strany, no boli sme parik

martinaj
13. feb 2010

jaj naozaj .... tak dnes je pauza 😉
mates, zajtra pozriem, uz idem off, ide biatlon, tak dobru nocku zienky 🙂
keby nieco tak sa ozvem 😀

alex
13. feb 2010

matesl ja mám pod posteľou také chumáče, že uff. Ale mne sa to zle s tým bruchom robí a mužíka nechcem otravovať teraz, lebo stále robí. Príde ráno, vyspí sa a zase ide do roboty, no hrôza.

alex
13. feb 2010

martinaj, ja mám tiež ako podmaz biatlon. Inak strašná nuda. V tej telke nič nejde...

matesl
13. feb 2010

no tak k chumacom pod postelou som prizvala muzika...to ja uz tiez nezvladam...inak neviem si predstavit byt takto prirodzene obezna, to musia ti ludia trpiet.

ze alex, vobec nic v telke nejde..a to je ze sobota, to este v tyzdni sa mi zda ze je lepsie

Matulka dobru nocku

maculik
13. feb 2010

zuci, a preco nie krevety? 😨

olif, ja viem, ze slabe mliecko neexistuje, ale skor sa bojim, ci ho nie je malo a ci maly nie je hladny 😒

garon, super odkaz ti nechal manzel 😀

mima, to uz vydrz, uz len par tyzdnov, tak pekne lez. Ked uz budes za 36.tt, tak uz aj keby si porodila, to uz tak nevadi, drobcek bude uz pekne vyvinuty. Inak, aj my sme sa pri prvom nechali prekvapit, je to super, ked porodis a dr ti prezradi to dlhoocakavane prekvapko 😵

inak, nam to grckanie preslo, odkedy kojim tak, ako annag poradila, ale zase dnes strasne plakal par krat, hlavne poobede, neviem, ci len kvoli tomu, ze sa mu nedalo odgrnut, alebo ci sa jedoval, lebo mu islo pomaly mliecko. Niekedy robi tak, akoby sa chcel prisat, ale ma otvorenu pusinku a kruti hlavou z boka na bok a potom sa rozplace. Vam to drobci nerobia?
Teraz hodku buva, to je pre dnes asi rekord, no kazdu chvilu cakam, ze zacne hladat papu 😒

Tak dobru nocku a som zvedava, ci zajtra pribudne nejake valentinovske babo 😉

matesl
13. feb 2010

macu, a to ti poradila tak ako olif? davat do 2 hodin, lrn z jrdnrho? alebo aj polohu zmenit...?

dobru nocku, nech sa vyspis aspon trosku

matesl
13. feb 2010

garon? tak to teraz capcete obe, svokra aj ty, co?

alex
13. feb 2010

matesl no tak to je pravda, že cez týždeň v tej telke je viac toho. Ja sa teším na hokej 😵

Maculik, no aj ja som zvedavá, či budú aj valentínske bábätká.

maculik
13. feb 2010

matesl, to, co olif. O polohe nic nespominala, tak neviem.

alex
13. feb 2010

joj možno budeme mať zlato na OH, normálne napínavé to je 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre