• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
mna si tam ani nemali nechat, iba keby mi stupol tlak a ten som mala dobry :slight_smile:
15. feb 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, išla by som mile rada, ale malému sa nechce. Dnes na poradni lekár sklamal, že pôrod ešte nehrozí.
15. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevadi Alex ja som mala prveho den pred terminom tak si este pockaj ,aby si mohla zapisovat do tabulky a moj muzik vam napisal volaco? Lebo mi hovoril ze ano tak dufam,ze nesklamal :slight_smile:
15. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati tak ty ides tiez presne na termin? Alebo si Veroniku prenasala?
15. feb 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pisal :slight_smile:
kati mne po tyzdni prenasania vyvolavali.....
15. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooj Babulky mojeeee :slight_smile: !!!

Tak sme doma, prepustili nas vcera po obede.

Tak, poviem Vam, porod - ta najtazsia vec na svete... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mame to za sebou, tak hadam to uz bude kazdy den len lepsie a lepsie. Mala je nadherna, je to to najkrajsie a najlepsie, co ma mohlo v zivote stretnut :slight_smile: Neviem prestat sa na nu divat, stale ju len pusinkujem :slight_smile:

Ani neviem, co u Vas nove, kto to uz ma tiez za sebou, a kto este nie. Dajte mi prosim aspon kratke suhrnne info :wink: co je tu nove, a tak.

Ja som v den porodu - rovno na porodnici spoznala este aj Supi, ju akurat prepustali domov, tak sa prisla aspon so mnou zoznamit. Inak som sa nestretla so ziadnou z nas, i ked si myslim, ze s Lolkou sme sa museli nejak tesne minat..ale ona bola tusim na nadstandarte, co ja nie...tak neviem.

Babky, som zvedava, co je noveeeeeeeee :wink:
15. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jani, tak super, že si už doma. Daj podrobnejšie info čo pôrod.
A videla som aj foto malinkej, juj aká je peknučká :dizzy_face:
15. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ahojte :wink:

blumi, supis, ze domenky, mi este nevieme... ja cakam na USG, mala je ok.
blumi to je ako nejaka americka komedia blba miestami :grinning:

hajdylca, petuskaxfun ja tomu nemozem uverit.... ze taky boli vulgarny... to naozaj??? ved sa da zistit podla datumu, kto mal sluzbu a napisat na nemocnicu a UPDNZS nejaky otvoreny list o postupoch a o tom ako DODRZIAVALI eticky kodex zdravotneho pracovnika... ja si len idem zistit meno tej pani co mi sahala na usta a napisem im pekny list... :grinning: ked bude cas, lebo oni si neuvedomia, kym nebudu chodit staznosti...
a hlavne o tom, preco VSETKYM VSADE zakazuju vydavat HLASOVE ZVUKY pri porode, sme ludia, kazdy iny a kazdy inak preziva, niekto nepotrebuje takto ventilovat, ale co chcu davat KUSATKA, al. NAHUBKY????
ved my rodime par krat za zivot, oni kazdy den odrodia x ludi- ved by mali chapat a mali by byt zvyknuty...
najviac ma zarazaju ZENY- ved su zeny.... a NECHCU al. NEVEDIA CHAPAT,.... al. zabudli ako oni rodili...

katina, vitajte domka...

a baby, prajem krasne porody a urcite majte niekoho pri sebe... pomaha to a on komunikuje za vas a je vam podporou... mna by bez matky asi slahlo...
a bola sranda vidiet, ako kto v krizovych situaciach na ktore by mali byt pripraveny zvlada stres... fakt len par ludi-zdravotnikov.... :wink:

maminka, volne izby, stale som sama, veci pre babo si mozes doniest, ale tu su v pohode erarne...
mast mam svoju, tu davaju len tu rybaciu... pupcek sa neriesi a neosetruje, az doma... kupe sa kazdy druhy den... plienky a obrusky potrebujes pre babo...

:dizzy_face: baby, prave fotili malu a aj osttne deticky, budu v stvrtkovej prilohe Pravdy BA :dizzy_face:

drzte sa. papa zatim
15. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani vitaaaaaj. mala je kraaaasna... :dizzy_face:
15. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jani a kedy si porodila? Ja som tiez dnes prisla domov a bola som na nadstandarte a inak ako kojis ja sa snazim no jednu bradavku mi maly uz uplne rozhryzol tak pouzivam bepanten :slight_smile:
15. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe, som čítala o tej tvojej skúsenosti s "mlčaním pri pôrode" - ja že kde to preboha takto :astonished: a ty si na Antolskej????
15. feb 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe, no inak dúfam, že na mňa budú pri pôrode milší, lebo ma šľahne.
15. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, neboj, oni su tu mili, ja len tu jednu lekarku a tu zensku... ostatne vies... ide o to, ze kazdej hovoria byt ticho... co je chore... a nepochopim, ale snazia sa inak fakt...
klasicky porod ako ked mas, nie je problem, len
to bola nestandardna situacia a hlavne plna adrenalinu a stresova... pre nich, preto nevedeli reagovat mozno ako by mali, ale ta pani tam prisla pocas porodu a odisla- ta s rukou... a my sme tam dosli ako velka voda,
to sa neda takto, ale fakt su tu vsetci mili a ochotni a vsetko ti povedia, vysvetlia, nenadavaju... sestricky na sestonedeli aj novorodeneckom super... vizity super- pozera ta len jeden lekar, a nie milion... ostatny su daleko...no ako fajn pristup. aj sa mi dnes podarilo posunut ocko, lebo ockuju uz na treti den, tak sme si dali termin za 4 tyzdne
:dizzy_face:
15. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
staraju sa, vysvetlia, pytaju stale... no super...
na kramaroch nas mali na haku, iba novorodenecke boli fajjn
15. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to si ma celkom potešila. Som zvedavá na moje dojmy z pôrodu... :sweat_smile:
15. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ahoooj :slight_smile:
tak si sa dockala :grinning:
Mala je zlatunka...ja malokedy hovorim ze podoba sa na mamu alebo otca, lebo to neviem odhadnut absolutne, ale pri Simone si trufam povedat ze je na Teba :wink:

tu mas prehlad babatiek:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=552654&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D2560%26vOrderBy%3D2
15. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi alex,
hajdy ma Branka, nie Boriska...v tabulke je chybicka :slight_smile:
15. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff baby, mňa tak kríže rozboleli...
15. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi heeeej, no idem rýchlo opraviť :sweat_smile:
15. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravené :slight_smile:
15. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex kríže? hmm niekomu sa tak prejavuju kontrakcie :wink: tak davaj pozor ci to nebude intervalova bolest :confused:
15. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex sikulka :slight_smile:

inak myslim ze aj jja uz ma babo...dlho sa neukazala a mala termin na zaciatku februara ak sa nemylim...
inak orchidka sa tiez neukazala peknu chvilu :confused: a vlastne tam mame v tabulke vela kociek, co sa vytratili :fearful:

ozaj janka...
garonka ma zajtra cisarsky :wink:
15. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi asi poslíčkovia, že by už aj u mňa :sweat_smile: No už to prechádza a tneboj, ja sa budem sledovať, keby sa to opakovalo.
15. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi no viem, je tam dosť kočiek čo sa dlho neozvali, tak ale uvidíme, hádam dajú vedieť.
15. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky,
blahozelam k uz narodenym babatkam a drzim palce k porodom, ktore nas este cakaju ... ja zacinam mat z toho strach :frowning2: ale prezila som raz, hadam prezijem aj druhy krat :slight_smile:
chcela som sa opytat na ten bepanten na bradavky - je potrebne ho pred kojenim zmyvat? Nikde som si nevsimla, zeby sa o tom pisalo, dakujem za odpoved ... my tuto masticku pouzivame aj na zapareniny na ritku a je superova
pekny den
15. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bolo by to asi prekvapko keby to na teba prislo, kedze ti dr. povedal, ze to na porod nevyzera :sweat_smile:
15. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hribikana
ja som na pribalovom letaku nasla info, ze zmyvat netreba :wink:
15. feb 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska - vdaka, ja som pribalovy letak citala asi pred rokom a pol, ked som bepanthen kupovala :slight_smile: teraz sa mi uz nechcelo, asi to tam dopisali :grinning:
15. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi no tak to by bolo :sweat_smile: :grinning:
15. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: zosi presne simone sa podoba na janku
ahoj jani tak ako ?vitaj spat....ako prebehol porod?ako sa mate? malinka je krasna...kati a vy ako?
my uz mame 3900 gramov...
15. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok