Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
15. feb 2010

zuci, to je super 😉 pri kojenych detickach s tym aj tak vela nenarobis ci priberie kilo alebo 800g horsie by bol keby nepriberala alebo by priberala menej ako tusim nejakych 140g tyzdenne...

lenica81
15. feb 2010

inak, sa to tu zacina tocit na poradnu mamiciek... ale to je super, aspon mame nejake prakticke infosky... 😉

akurat si davam este coki, pokym mozem... a potom na dlho nic... 😖

matesl
15. feb 2010

ano leni aj ja som si to vsimla, uz su tu 2 tematicke linie 😀

lenica81
15. feb 2010

inak, matesl, uz nas tolko vela neostava... zajtra to ma iste maminka... a potom je nas tu iba par... inak garon, ta to ma tiez zajtra, nie... 🙂

blumka
15. feb 2010

aj ja som si to vsimla.. 😀
zajtra rodi garonka...som zvedava akeho macka bude mat

maculik
15. feb 2010

Ahojte, tak my sme doma vsetci chori, aj Petko ☹ Asi sme to chytili od Adelky, ta od min.tyzdna ma sopliky a kasle, aj ked uz menej. No a teraz aj nas boli hrdlo a stale tecie z nosa, a maly je uplne zachrchlany a trosku kucka. Cely den je Petko uplne iny, nez doteraz, takmer stale spi, dokonca 2x zaspal sam v postielke, co sa doteraz nestalo. Zaspal aj po umyvani, ked som ho utierala a balila, ani sa nepohol, ked som ho obliekala. A velmi malo papa. Tak dufam, ze to prejde, uvidime, ako bude zajtra, inak ideme v stredu k dr. Teplotku zatial nema, zdal sa nam sice teply, ked sa teraz naposledy zobudil, no v zadocku mal po odratani 37,5, co je normalka asi. (inak, stale sa odratava 0,5st, ked sa meria v zadocku?)

Idem vas aspon zbezne docitat, ako sa mate a ci nie je nejake nove babo 🙂

blumka
15. feb 2010

macu, mozno bude Petko ako Terezka..ona ked zacne odmietat papat a je velmi spava uz viem ze je chora a to nemusi mat ani teplotu...
Dnes mi manzel presne toto hovori, vela spi, malo je ideme k lekarke..a ma chytene hrdlo a silnu nadchu..
na nieco je ten spanok dobry, sa preliecia v nom 😉 tak sa drzkajte a liecte

matesl
15. feb 2010

ano Garon to ma zajtra uz za sebou...

a my kedyyyyy?????

macul, tak to vam nezavidim...juj ze cela rodina chorucka...no maly je asi tiez z choroby spavucky ☹
s tym teplomerom neviem, ja som kupila tiez taky detsky digi a ked som si merala ja tak za tu chvilku co meria, tak mi ani na 36 nestihlo nabehnut, neviem ci to nebola blbost kupit taky

martinaj
15. feb 2010

macu skore uzdravenie.... ☹ ano este sa odratava v konecniku 🙂
maminka drz sa zajtra a nech sa velmi netrapis 🙂
uz nas tu zostane velmi malo 🙄

lenica81
15. feb 2010

hadam sa dockame...
pri kazdom teplomeri by malo byt napisane, podla toho kde meras, kolko odratat... ale na normalnom myslim, ze 0.5 je ok pri merani v zadocku...

macu, tak sa skoro uzdravte... teraz akurat doslo take na nic pocasie, ktore praje vsetkym bacilom... juj, dufam, ze nebude epidemia... 😒

lenica81
15. feb 2010

idem sa pripravit, zajtra mam poradnu... hadam sa dozviem nejake dobre spravy, aby som sa pomaly aj ja mohla tesit... 😀

janielah
15. feb 2010

Babky a balite nasiroko???

ewelyne
15. feb 2010

maminka, cakam 😉
ako stazovat som sa naucila uz, inak by som si urcite veci nevydupala 😀
len toto nebola bezna situacia 😀

blumi,tak zajtra hor sa domov...
pocuj, ja som tu nemala laktacnu sestru, neviem, kde sa podela, cez vikend nic a dnes tiez to tu bolo hekticke... bradavky samoska rozkusane mam a neviem ako malu v akom uhle najlepsie ked ju mam na rukach kojit, uz som zabudla.... hmm?

inak vazne suhlas s logi, tu je pohoda , klidek , tabacek 😀 super porodnica a personal - kazda sluzba,
a ta lekarka, to bola taka, lebo som vraj neskoro prisla a riskovala... takze to sa nerata, jedine ta jedna teta a to, ze im vadi krik 😀 😀 😀 inak fakt, ako v koteli all inclusive 😀

a chodi tu aj taka fotografka a foti detusiky ked chcete, tak ako maculik a petka 😉 😵

matesl, neboj coskoro...

garon, drz sa zajtra.

alex, pomaly vydrzte, maly vie kedy 😉

teuska, blahozelaaaaaaame 😉

idem este docitat a napisem vam.

ewelyne
15. feb 2010

janka, my zatial nebalime nasiroko. kazali vam? 😕
a mala Krpka na teba 😉

martinaj
15. feb 2010

jani ja planujem urcite balit nasiroko 🙂
no babulky idem aj ja na dnes..... mm este nieje doma , mala mi uz isla spat, tak sa idem vyvalit k telke 😉
dobru nocku 🙂

ewelyne
15. feb 2010

ale doma asi budeme chvilu, 😉

ewelyne
15. feb 2010

Baby, vy uz budete mat uspesne male Tigricata 😉 ze Lenica?

martika, dobru...

matesl
15. feb 2010

ewe to uz akoze od vcera je rok tigra? myslim, ze som v telke nieco postrehla, ze sa oslavoval prichod noveho roka... 😉

lenica81
15. feb 2010

jou... to budeme mat... ale vraj tento rok nepraje porodom... tak neviem, co si o tom mam mysliet... 😀 vcera hovorili v spravach...

a ty ewe si davas nocnu... co mala... inak, mam tam kamosku, na antolskej lezi... rodila v sobotu... ma malu natasku...

matesl
15. feb 2010

leni tak to sme pozerali ten isty program 😉
tak preto sa to zrazu zastavilo a nikto nerodi...ale ja myslim, ze to sa nepocita ked sme pocali minuly rok co?? 😅

lenica81
15. feb 2010

dufam, ze sa nepocita, lebo inak si to uzijeme... 😀

janielah
15. feb 2010

ja neviem, ci mam balit na siroko.. v nemocnici ked sme boli, tak ziadne balenie nasiroko nebolo, ale ked nas prepustali, tak nam nakazali balit...tak teraz neviem, ze ked to nebolo nutne tam, ze naco doma...

sa mi nechce tu malu vykrucat...ved na zapade sa to nerobi, ci?

inak ja mam take dobre dieta...ona iba papa, kaka a spi... 🙂 vsetci su z nej uneseni 🙂
a dostali sme aj ten monitor dychu nakoniec od kamaratky, tak som uplne spokojna, ze sa nemoze nic stat... 😉

ewe, co sa ti to stalo v nemocnici? niekto na teba tam krical?

matesl
15. feb 2010

leni nestras 😉 to sa nepocita urcite, len ich mozno bude menej ako minuly...tak to bude 😅

kejtty
15. feb 2010

ahojte, ako mozem pridat fotku nasho maleho do februaroviek? neviem heslo 😒

lenica81
15. feb 2010

jani, to je divne, ze ti povedali, ze treba a v nemocke nebalili... 😒

a nezakrikni to... aj mojej kamosky syn bol 3 tyzdne ako maslo a potom ako maly certik... ale nech sa to tebe nestane... 😅 bolo by to fajn, nemyslis... 😉

idem kukat mentalistu a potom moju davku na precistenie slznych kanalikov - kliniku grace... 😀

dobru noc´... rano poradna, uvidim, ze co a ako... 😔

lenica81
15. feb 2010

kejtty, ten album a tabulku spravuje alex, tak jej skus napisat do ip... a aj miery maleho... 😉

kejtty
15. feb 2010

dakujem 🙂

maculik
15. feb 2010

no, ja dufam, ze nam to coskoro prejde a malemu sa nezhorsi. Teraz zase buva uz skoro 2h, pochrapkava si tu, no som zvedava, aka bude noc.

ewe, prosimta, myslim, ze ty si mi sem davala minule link na tie homeo tu v Nem, co podporuju tvorbu mlieka - nieco ako na SK Ricinus Communis 5CH. Len neviem najst tu stranku, kam som si ju ulozila - nepamatas si, ake to boli tie homeo?

alex
15. feb 2010

ahojky, tak som vás konečne dočítala.

Logi sťažnosť sa nepríjma, však v tabuľke si, len je rozdelená na dve časti. Kočky pridávajte tam aj prvú foto svojho drobca/cov, keď neviete heslo, napíšte a ja vám ho hodím do IP 😉

maminnka
15. feb 2010

Matesl, veru nestiham kupit, ale nevadi, zbalila som take klasicke papuce, kaslat na to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre