• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
leni, robme daco

aj mne sa inak zda, ze vecer aj pobolieva brusko, v noci ma tak kopla, normalne podkopava moju autoritu :slight_smile:

A cez den, akoby sa ani nechumelilo. Ach jaj, tak cakajme. Nieze budem prenasat, nechcem
16. feb 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, hormony... :wink: ja tiez uvidim, v akom psychickom stave budem, lebo jedno je byt fit fyzicky, co dlho potrva pri tych fazach nespanku a spanku... ale hadam v hlave to nebude taka tragedia... ja sa hlavne tesim na to, ze budem von chodievat, lebo kebyze mam byt zatvorena medzi 4 stenami, tak to bude tazke... :pensive:

sely, ja davam prechadzky, sliapem na 5te poschodie a nic... okna umyvat nemienim na tych vratkych stolickach co mame, takze len cakam... ale este aj dost spim, tak aspon zabijem cas... :grinning:
16. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nam na Antolskej hovorili nebalit na siroko, moja pediatricka hovorila, ze aj odporuca, chvilu som balila na noc, ale teraz nebalim, lebo som stale zabudala :slight_smile:

moja mala ma take vyrazky na lickach, z coho to moze byt?

zoske este raz gratulujem!!!
16. feb 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi vyrazky su normalne...kozne zlazicky sa trosku zapaluju ale to prejde...
jani my rastieme ze za 4 tyzdne vyse kila tak vraj dost tak ideme papat kazde tri hodky...zatial nam to dnes celkom ide nechapem to... :sweat_smile: zasa mala spi od 16:20...
muz pomaha ale sa mi zda ze sa nejak nevie este prisposobit ze uz nie je vsetko ako predtym ze uz nejedavame spolu,ze nepozerame spolu telku a tak...ale to chce len cas
noa dnes som sa nastvala lebo mala ma medzi nozkami teda tam vnutri take to jej mazivko ale zaschnute a je to aj dozlta a nejde to vodickou s vatickou dat prec a nechem to ani davat a drazdit...no a uz tyzden mu vravim nech kupi ohrievac aby som mohla uz kupat vo vanicke...tak to zobral tak ze kvoli nemu to tam ma lebo nekupil ohievac este a nekupala sa....takze tak a z toho taka hadocka..no klasika ze vraj vsetko jeho chyba ...pritom som len povedala kedy konecne kupi ten ohrievac...inak ju kupem v umyvadle pod tokom vody ako nas ucili v nemocke...
vy ako casto vanickujete?
16. feb 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska, tak hlavne, ze to mas v poriadku za sebou, teraz sa uz len budete vytesovat z malej.
jani, je to asi tak, ako pises - ze si na seba musite zvyknut. Mozno sa Tvoj muz aj citi trochu zanedbavany, vies, s malou vela nemoze este robit, casu uz tolko spolu netravite, lebo sa musis venovat malinkej, no a k tomu ta precitlivenost, to je normalne a neboj, prejde to :wink:

zuci, ja tiez este nekupem, len v umyvadle raz za cca 3dni, ale napr.vcera som mu ani vlasky neumyla, kedze je chory. Zatial je mi to v umyvadle pohodlne, lebo sa tam akurat zmesti, tak vanicku nejdem skladat z povaly, uvidim, kedy ju znesieme.
A neboj, chlapa to prejde, to su oni proste taki jesitni, aj moj taky byva, ze nieco poviem a on to otoci na seba, ze "aha, tak vsetko je moja vina, ja som ten najhorsi" a podobne.. NO co mu mam na to povedat? Nechat ho, nech to prejde... :sweat_smile:
16. feb 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, mne pediatricka hovorila, ze to treba skusit s olejcekom a gazou, tak skus... ale jemne... :wink: a potom jemne do plienocky utriet, aby to zostalo suche... ja sice budem mat chlapa, ale mozno raz... :grinning:
16. feb 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sely lenicka ja mam termin pred vami tak sa nepredbehujte uz ma tu dost kociek predbehlo :grinning:

zoska blahozelamz celeho srdca drzte sa :slight_smile:
16. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif,mali sme tu doktorku a balit na siroko nemame, co som rada :wink: skontrolovala jej reflexy, popocuvala, pupcek uz odpadnuty.....vsetko v poriadku, co som rada :dizzy_face: kupat len vo vode bez kozmetiky a aj zadocek je najlpsie v umyvadle umyt. ani nekremovat, ze ta koza sa sama precisti a zregeneruje.
dalsia poradna o 3 tyzdne.

zuci, my sme kupali vo vanick zatial 2x, neplanujeme kazdy den - v zime sa babo tak nepoti
16. feb 2010 o 18:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuciii, vy ako tam mate krasne, jeeej, zavidim :dizzy_face:

kocky, vy ako casto mate poradne? lebo my sme mali prehliadku pred odchodom z nemocky a teraz idema az ked bude mat 4-6tt - uz sme objednani na 5.3.
16. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macu, my sme mali dnes prvu a druhu 2.3.
16. feb 2010 o 18:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka moj mm je uzasny, ale i ja som mala par dni pocit, ze je to medzi nami divne...povedala som to mm, a porozpravali sme sa...je to o to tazsie, ze malicka len a len na rukach alebo pri nas chce byt...prekonaaame :dizzy_face: je ale uzasnaaa, krasne sa smejka, ked s nou hovorim, alebo saskujem, ci ked ju pohladiiim, dokonca i nahlas, he he

dakujem za opytanie, pekne priberame :dizzy_face: co sme z nemocnice, pribrala nam 800g, co je wow :dizzy_face:

logi vyrazticky mozu byt aj z toho, jak je pricucnutaaaa . ani ja nebalim. v nemocke vraveli, ze netreba, pediatricka, ze len preventivne, ortoped, ze jo...i ked vysledky su oka, takze nebaliiiim..ked sme 2 dni balili, tak na noc som to davala dole :slight_smile:

zuci my malicku kupeme kazdy druhy den, vo vanicke...ohrievac ale mame v spalni, nie v kupelni :dizzy_face:

macu moja mala sa mi vzdy na nozky postavi, ked jej dupku v umyvadle umyvam, he he...ale uz je nan velkaaa...asi dame v sprche inu hlavicu, a nastavim to na prud vody a tak jej dupu a pisulu umyjem pri prebalovani :dizzy_face: lebo takto si okope kolienko :sweat_smile:
16. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macu my chodime k lekarke casto, he he
16. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loli ved to, ortoped ked malinku kukal, vsetko bolo oka...takze nechapem naco balit nakazal resp. odporucal
16. feb 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka len ja jej to tam vnutri nechcem vytierat...uvidime po kupani...muz kupil ten oohrievac...a my kupeme v izbe lebo vanu nemame iba vanicku v komede :wink:
maci dik...fakt je tu pekne...muzis prist na navstevu a aj ostatne ved sme dohodnute :grinning:
16. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci jj, nema sa to vytierat veru
16. feb 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chi...malicka podrastla....uz neoblecieme niektore dupky, kraaatke nam su :sweat_smile: :sweat_smile:
16. feb 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pediatricka hovorila, ze tie zahyby mozno... tak neviem... by som sa spytala doc ako na to... :sweat_smile:

to je super olif, ze rastie... :wink:
16. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ktore zahyby? a j, tesiiiim sa, chi
16. feb 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde je ewe? zarazili jej net??/
16. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doc hovorila, ze ako su velke pysky, tak otvorit a tam mozete... ale skuste este nieco vysondovat, aby som nebola za zlu radkynu... :pensive:

olif, myslim, ze ewe hovorila, ze na nu hucali, ze co k babu dava mobil a notebook... tak neviem... :confused: a mozno je mala papkacik... :wink:
16. feb 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni jj, take som i na polagatoch johnsonu videla :wink:
16. feb 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak i ja ke som tu, na MK, tak mam malicku pri sebe a papa...tak snad nic zle nerobim
16. feb 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, neskor docitam, len som zachytila ze mame 2 babatka nove..gratulujem Garon a zosi :dizzy_face:

a mam pre vas sms od maminnky:

"ahojte, volam sa Natalka, narodila som sa dnes o 17:30, mam 50 cm a 3450g. s mamickou vas pozdravujeme!"

takze dalsie babatko do tabulky, blahozelaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa kupeme vo vedierku :slight_smile: je to zlate, zda sa mi, ze sa im to viac paci ako su cely ponoreni vo vode, len to chce sa naucit ako to spravne drzat, a kupeme sa 2x za tyzden, po kakani sa umyjeme v umyvadle, a este sa umyvame kazde rano , vodicka v misocke a tamponikom umyjem co treba, vsetko bez kozmetiky

my este s muzom nefungujeme ako dvojka, kedze bol chory a je tu este mamina, tak som zvedava ako nam to pojde a ako sa hlavne odrthne od olypijady ked bude treba...

maminke blahozelam!!!
16. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj koľko bábätiek, všetkým maminkám aj detičkám prajem veeeľa zdravíčka a hneď idem aktualizovať tabuľku :slight_smile:
16. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, maminkaaaaa gratulujem x;o)
16. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka pise:

mala som lasocku na 15min. nevie sa este prisat len na tu cecku kukal a sranda ako vravela sestricka ze do perinky ho ledva strepala je zo vsetkych babatiek najdlhsi :grinning: joj ale to stahovanie maternice boliii. co noveho na konikovi?
16. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ďalšia dobrá správa na ZOH máme ďalšiu medailu, síce striebornú, ale aj to poteší :dizzy_face:
16. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex dufam, ze si ma tam doplnila... :wink:
16. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi, však ty si tam bola už dávno, tabuľka je rozdelená na dve časti, len je to zoradené podľa predpokladanéo termínu pôrodu, kuk :wink:
16. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok