Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
23. júl 2009

nPODOBNE....

joanna333
23. júl 2009

zucana, s jedenim to mam podobne ako Ty, tiez mi chuti najviac vecer.dost sa musim nutit cez den, ale ked nejem viac ako dve hodiny tak mi je nevolno...

loginka
23. júl 2009

inak tiez blahozelam olif k meninam a k peknemu utz 🙂
ja ho mam v pondelok, zajtra idem na krv, tak budem ocakavat pondelkove dobre spravy

ja sa najest musim, jem aj 6x denne, male porcie, rano jogurt s musli, potom maly chlebik so zeleninkou, ovocie, obed, ovocie, alebo nejaka sladkost a vecera zase chlebik
len varit sa mi moc nechce, ale zle mi od jedla vobec nie je

loginka
23. júl 2009

ja neviem ci mam rada tekvicu, lebo ako mala som to nemala rada a odvtedy som si to nikde nedala, musim popytat mamu nech to spravi a okostujem 🙂

inak sranda, ja som si myslela, ze pestujem na zahrade cuketu a je z toho patizon 😀 pekne mi to predali na mileticke 🙂
takze po novom budem robit jedla z patizonu, skoda, lebo cuketu velmi lubim

olifcek
23. júl 2009

jj, i ja ledva dycham, ked je teplo a straaasneee sa potiiiim, vsade

teuska
23. júl 2009

Ahojte 🙂 Normalne ste toho od vcera tolko popisali, ze ani nestiham citat. To teplo robi zle aj mne 😝 😝 😝 A najviac v noci. Vobec nemozem spavat.
Loginka ja mam patizonik rada, len tento rok som ho nestihla nasadit. Takze mozes mi jeden poslat cez IP 😀

hajdylca
23. júl 2009

Logi- 3 cast nie moc zaujimava- teda mne osobne moc nepacila, ale za to 4... uz len nech teta prestane trucovat a dopise 5... je to take pre nastky, ale super sa to cita... olif, a olinka vsetko najsamlepsie k meninkam dnesnym... dnes je velmi zly den, co som vcera nevracala, tak dnes dobieham... v pondelok som bola na krvi- kvoli tym vyvojovym chybam- nebola som na tom NT a dnes uz boli vysledky, vsetko je OK, teta co mi mala povedat pohlavie babenka mi nevola, a tel. mi nedviha... a to teplo 😢 😢 😢

olifcek
23. júl 2009

hajdy dakujem x;o)

uz mi pogratulovalo aj par ludi, dokonca i taki, u ktorych som to necakala, ale spomenuli si, ze poznaju Olgu nejaku, hehe. drahy zatial nic, hech 😅

loginka
23. júl 2009

hajdy, prave som docitala dvojku 🙂 , da sa kupit aj stvorka? nevidela som ju v knihkupectvach , iba nejaku inu knihu od nej

loginka
23. júl 2009

teuska, poslem urcite 🙂 ty mi posli potom aj nejaky dobry receptik 😉

hajdylca
23. júl 2009

olif neboj, urcite nejake prekvapko bude na Teba cakat.... logi ja som vsetky casti citala po cesky, nejaky neoficialny preklad, lebo kym sa u nas zacala predavat 1 ja uz citala 4... ale je aj kus 5 casti na nete- to je vlastne 1 diel len z pohladu Edwarda... a ak chces mam to vo worde 🙂)))

olifcek
23. júl 2009

hajdy: ale, i keby nie, nevadi, su to len meniny x;o) ale je prijemne, ked si ludia spomenu a sms poslu, alebo napisu mailika a pod. x;O)

zucana
23. júl 2009

cafte baby ja som lezala nejak ma z toho tepla rozbolela hlava aj teplotu som si merala a mala som 36,9 no a po hodke 36,8 tak snad do pojde dole...lebo zas zacinam stresovat a uz sa mi to nepaci 😎
idem svokre poliat kvety ups nejak som na ne zabudla a uz je prec od piatka 😖 snad ma nezabije a este ziju 🙄

zucana
23. júl 2009

olif tu sa vobec meniny neoslavuju ale moj muzik musi 😉

olifcek
23. júl 2009

zuci: my maqme zvysenu teplotu, to je f poho x;O) ale jo, hlava i mna sem tam zacne pobolievat a ja netusim z coho...ble

olifcek
23. júl 2009

zuci: no ja osobne niesom moc na vlastne oslavy, ale na inych jooooo, rada prekvapujem a kupujem darceky 😉

zucana
23. júl 2009

olif aj ja strasne rada nakupujem darceky .... ten na vyrocie mam uz zabaleny odvcera 🙂
a doki aj mne povedal na zaciatku ze to je tehotnost ze cca 37 ale tak lakla som ze ci to nemame len v prvom trimestri... 😝

joanna333
23. júl 2009

zucana,olif, nemate nizky tlak ked vas boli hlava? lebo u mna je to stale spojene s tlakom,a este k tomu horucavy.skuste vela vela pit.aj 3 litre.

loginka
23. júl 2009

hajdy, a mas aj 4 vo worde? 😉
sice mam pred sebou este 3, ale ktovie kedy vyjde 4, ja som si objednala 3 casti cez net , aby som mala co citat domka 🙄

olifcek
23. júl 2009

ciii, zlatusik prekvapiiiil. dostala som tri nadherne ruzicky vitaminy CENTRUM Materna DHA /nejaka novinka to DHA/ a pregnium od Walmarku 😉

olifcek
23. júl 2009

joanna: no, dnes mi merali v poradni tlak a bol dobry, ale to ma hlava nebolela...ale mas recht, mala som viac pit, dnes som vypila malo, asi len 1.5l

teuska
23. júl 2009

zucana neboj, zvysena teplota je v tehotenstve bezna. ja mam takmer stale poobede a vecer az okolo 37.5.
Ja ale aj malo pijem. Ale ked zacnem pit, tak musim behat na zachod stale. 😠

olifcek
23. júl 2009

teuska moje ladviny su tak zdravucke, ze vzdy, ked som sa napila, sla som kratucko na to na wc...a teraz? teraz mozem pit a rovno sediet na wc, chi...x;O)

teuska
23. júl 2009

oli vsetko naj naj k meninam a hlavne bezproblemove tehotenstvo a zdravucke dietatko.
tie spravy su strasne, ja sa bojim nieco take aj citat 😖

hajdylca
23. júl 2009

vidis olif, ja som Ti hovorila, ze Ta prekvapi 🙂)

mmaarrttiinnaa
23. júl 2009

ahojte tak som sa konečne vrátila ale som toho dnes obehala som rada že som už doma 😝

loginka
23. júl 2009

zucana, ani sa necudujem ze ti bolo zle, dnes to bolo a stale je o dusu
bola som sa aspon schladit v Ikea a Avione 😎

loginka
23. júl 2009

olif 😨 no a vyber si u nas nemocnicu! 😢

zucana
23. júl 2009

babenky uz mi je lepsie najedla som sa ...vyprazana cuketka so zemiackovym pyre a melon 😀
olif nehadz hentake veci ja to ani citat nemozem ako sa poznam 😲
vidi aj ja som vravela ze ta prekvapi 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre