• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ahojte :slight_smile: .
gratulujem k novým februárčatkám :slight_smile: . A tehuľky šup-šup do pôrodnici :wink:.
Garonka, no ty si si porodila 3 mesačné bábätko :wink: .
17. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej, tak je ďalšia Nelka na svete? Granado gratulujem :slight_smile:
17. feb 2010 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčatá, koľkáteho vám chodí materská. Mne by mala prísť 1.krát za január teraz vo februári, len neviem kedy ju mám asi očakávať.
17. feb 2010 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adi mne prisla v piatok, tak ako aj inym babam..a vcera mi prislo aj tych cca 130eur z uradu prace, ako porodne...este vybavit ten prispevok po 28dnoch babatka mi treba

aaaaaa dochodkovy pilieeeer...manzelik toto nevybavoval, chi
17. feb 2010 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminky gratulujem k novym bábätkám,nejak nemam čas sem pisať,jak na to pozeram rodia sa same velke deti...hodila som nove foto
17. feb 2010 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olif, díky. Tak tu to asi niekde viazne :unamused: , snáď sa dočkám.
17. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej..gratulujem novym babatkam a prajem maminkam vela mliecka a prespate noci :grinning: :sweat_smile:
17. feb 2010 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som na materskej od 1.1.2010 a prišla včera
17. feb 2010 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute kocky... gratulujem uz aj granado... nech sa s malou drzi a su zdravucke a spokojne... :wink:

zosi, mala je zlatunka...

ja mam novy priznak, mi v noci kolostrum kvaplo... ale nic extra... ale to nemusi vobec nic znamenat, ziadne krce ma tentokrat nechytali... ach jaj, kedy to len pride... :unamused: uz nas je tu fakt malinko... co cakame... ta tabulka je uz na prasknutie...
:grinning:
17. feb 2010 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
supi mne volala z cisla 0903533502
17. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andy mne prisla prva materska 12.2 :slight_smile: gratulujem granado ake velke babo :slight_smile:
17. feb 2010 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrejka ja som na materskej od 9.1. a este mi neprisla

gratulujem grando k Nelke :slight_smile:
17. feb 2010 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja od 8.1. a prisla min. piatok... zjavne si tam robia co chcu... :wink:
17. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zalezi aj od zamestnavatela kedy vam to odosle do socialnej poistovne
17. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
granado gratulujeme :slight_smile:
17. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak kočky bola tu dnes selyna nejak som si nevsimla
17. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz som ju aj premenovala selyma nie selyna
17. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este nie... ona ma termin zajtra ako ja... tak zeby to uz prislo... ale vcera velmi optimisticka nebola... :sweat_smile:
17. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenicka uz som vam obom vcera povedala ze ja mam skor termin tak sa neobehovat :grinning: :grinning: :grinning:

ale vazne mam pocit ze mna obehnete vsetky je tu este niekto okrem janky myslim kto rodil po termine myslim ze asi nie tak ja budem dalsia ak do polnoci neporodim
17. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martina, uz sa to tu tak preriedilo, ze...

uz aby sme i my mali doma nase babatka... :grinning:
17. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa nepredbehujem... ja cakam... ale niekedy neviem co so sebou... asi sa pojdem prejs, lebo ma tu picne... ale som leniva... :sweat_smile:
17. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby tak ja som sa naobedovala :slight_smile: robila som spenat po 100 rokoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj, my spenat dost pouzivame... hlavne robim spenatove halusky a na to syrovu omacku, ale aj paradajkova je supis... len ta farebna kombinacia je taka sialena... ale chutovo supis... :dizzy_face:
17. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
spenatove halusky? :slight_smile: mnam to moze byt super.... ako si ich robila leni? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
granado gratulujem, tiez poriadna slecinka, ziadne tintitko :grinning: :dizzy_face:
baby ja som upiekla buchty a uz som skoro polovicu plechu zjedla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a to som piekla pre manzela, ten nez pride domov, tak uz hadam nic nezostane :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky dievky :slight_smile:

aj mne pisala granado, ale pozeram teda, ze uz viete novinku :slight_smile: :slight_smile:

zosi, malinka je na teba, uplne, aspon podla mna :wink: zlatulinka je, chudatko, aku modrinku tam ma, nech jej rychlo zmizne..

kati, mne vcera - presne siesty den - tiez vypadli dva stichy - nastastie, ĺebo som uz od bolesti chodit nevladala doslova, takze sa mi miernucko ulavilo...ale stale to nie je ziadna slava...

supi, ty ako? dari sa vam? co robi tvoja jazva? brusko sa zmensuje?
17. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj jani, a ty ako s krpkou... poslucha... :wink:

martinaj, ja robim spenatove halusky ako zemiakove, len namiesto zemiakov davam spenatovy pretlak... vajce, sol a muka, popr. ja davam oregano, ale to davam skoro do vsetkeho... :grinning: a nahadzem halusky do vody... a k tomu syrovu omacku z bambina a cesnaku alebo z pretlaku alebo tych paradajok v konzerve... :dizzy_face:

zuzulik, pecene buchty... mnami... :dizzy_face: nechaj muzovi aspon jeden riadok... :grinning:
17. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leni, :grinning: ze aspoon jeden riadok :grinning: smejem sa :grinning:

my s Krpkou vyborne, len to teda neschcem zahriaknut, ako si minule pisala o tej kamoske, co sa jej maly z nicoho nic zmenil zrazu...

Krpka je dobrulinka, papa a spinka, niekedy aj styri hodinky, v noci nie sme hore viac krat ako tri razy...takze jahoda pohoda :wink:

a vcera sme sa prvy krat kupkali, ale s babickou samozrejme, lebo je to riadna veda teda, ako neublizíit babatku malinkemu a pritom Krpka - ako vsetci vieme - nie je az taka Krpka :grinning:
17. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, mnam, to vyskusam aj ja, zda sa to jednoduche, ci nie? A muku tak od oka, aby bolo cesto polohuste alebo huste?
a gratulujem granado k Nelke :dizzy_face:
17. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, tie spenatove halusky mozu byt fajnucke, este som nerobila ...tiez vyskusam, mnaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok