Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
17. feb 2010

no, tak ako ked robite zemiakove, od oka, zavisi aj od muky... 😉 takze treba skusat... a ked miesate, tak uz mat pripravenu vodu, lebo potom ta muka napuci a stuhne cesto... su dobre aj s nivou, ale tu teraz nemozem, takze si este pockam...

jani, a co ostatne, co maju fakt malinke babatka... 😉 fakt, clovek nevie, ci je lepsie, aby bolo babo vacsie alebo mensie na manipulaciu...

maculik
17. feb 2010

leni, no len ja nerobim ani zemiakove 😅
a muku polohrubu?

lolka
17. feb 2010

zuzulik, posli buchty aj mne, dala by som si - mnam 😉
jani, uz ti vypadli stehy ? super, mne este nist a furt to taha.....aj ked je to kazdym dnom lepsie a lepsie.

a samozrejme gratulujem k dalsiemu babatku 😉 pekne sa nam to zaplna 😀

kika58
17. feb 2010

ahojte kočandy, tak som prisla z poradne a dr. vravi, my sa uvidime aj o tyzden 😕 😕 😕
gratulujem k dalsiemu babatku ale pockajte niektora aj na mna, nechcem byt posledna 😖

maculik
17. feb 2010

kika, no co vies, mozno ho prekvapis a uvidite sa v porodke 🙂
ku komu chodis, k niekomu v PU?

lenica81
17. feb 2010

muku polohrubu...

kika neboj, nebudes posledna... 😉

kika58
17. feb 2010

maculik, chodim k Pecinovi, a v porodke sa s nim neuvidim lebo chcem ist rodit do ilavy a on sluzi v povazskej, lenze povazska nema moc dobre meno...
vravel mi dnes, ze hlavicka je este vysoko ale tlak aj moc a vsetko je v poriadku tak budeme cakat, a u mna zatial ani ziadny poslickovia sa nekonaju, konecne dnes som zohnala ten caj z maliny ostruziny, teda zohnat to v puchove trva asi mesiac, neviem ci to ma teraz zmysel vobec pit....

maculik
17. feb 2010

kika, no o povazskej som aj ja pocula len nie dobre. Dve kamosky tam rodili a obe nechali trapit sa. Jednej odtiekla voda rano a porodila az na druhy den poobede!, vobec jej nechceli cisarsky spravit a babo malo problemy, a druha zase mala cely den silne kontrakcie a nechceli jej prasknut vodu, az nakoniec to potajomky spravila jedna sestricka, ktora uz sa na to nemohla divat, a voda uz bola zakalena, kedze ona prenasala. Maly bol priduseny, nastastie je vsetko ok.

kika58
17. feb 2010

no to je pravda povazska nema veru dobre meno, viem len, ze momentalne ked maminy vedia ze budu rodit CR tak idu radsej do povazskej ale ak prirodzene tak vsetky do ilavy 😨
som bola pozriet aj tu povazsku a co sa tyka porodneho salu tak ten vypada asi tak ako ked tam rodili nase mamy nas, jedine co vynovili su sprchy a izby teda niektore

janielah
17. feb 2010

loli a ty ich mas kolko? mna to nenormalne taha, ja ani sediet nemozem, kojim len tak-tak na boku nejak 😔 a k tomu mam i hemoroid, zcoho som otrasena, lebo s tym nemam skusenost ziadnu ... ☹

lenica81
17. feb 2010

joj, ked vidim, co tu pisete o tej PB, tak som rada, ze budem rodit, kde budem rodit... 😕 taketo hazardovanie s mamickami a babatkami... uf...

idem si ja schrupnut, sa mi oci zatvaraju... 😔

lenica81
17. feb 2010

inak, dnes o pol siestej ide mama to vie najlepsie, tak som zvedava, o com to dnes bude... 😉 kuknite aj vy...

maculik
17. feb 2010

kika, no ilavu si chvalia, to viem. tak som zvedava, co budes potom hovorit, posuniem info segre, ked bude tehotna - chysta sa otehotniet tak o rok, no som zvedava 🙂)

pridala som nejake foto https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lolka
17. feb 2010

jani, neviem presne kolko mam stichov, ale podla kuknutia tak 7-8 😅 tiez si sadam velmi opatrne, hlavne z postele 😒
leni, akurat ma dnes napadlo,ze kedy to budu davat, som chcela kuk na net a ty si to napisala 😀

janielah
17. feb 2010

maci, z adelky je krasavica a petko sa podoba na adelku, len ma vlasky po tatinovi 😎

maculik
17. feb 2010

jani diky 🙂
No som zvedava, ci Petkovi vlasky ostanu, Adelka tiez mala a do par tyzdnov bola plesata 😀 Ale Petko ich ma hustejsie, aj take pevnejsie, tak uvidime.

Inak, tvoja Simka sa zase podoba na Teba, hlavne na tej fotke, kde ste spolu, tak tam je uplne ako ty 😵

kika58
17. feb 2010

maculik mas krasne deticky, a tie Petkove vlasky ich ma viac ako moja skoro 2 rocna neterka 😅 😅 a Adelka ma tie pekne ocka po tebe 😅 😅 😅 to nikto nezaprie

selyma
17. feb 2010

ja som tu babky. Nic sa nekona. Inak termin mam 19. podla dr. Takze az v piatok.

Gratulujem granado, to ake prekvapenia, ked zrazu z nicoho nic dalsie babo. Predtym babky davali aspon vediet, ze odtiekla mi plodovka 😀

Lenica, to kolostrum asi nebude priznak, mne prvy x vysla kvapocka uz v 7 mesiaci. a som stale tu. No a n oc som mala veeeelmi pokojnu, ani kopance neboli. Takze asi tak to vyzera. Dnes pojdeme s m na dlhsiu prechadzku, tak uvidime. je to strasne cakanie, ked viem, ze to uz ma niekedy prist

Inak mate krasne tie deticky, ake su malinke. JA nemam ani prestavu, ake to male sa ma narodit. Babo v rodine sme uz davno nemali. Tak si neviem predstavit ani Olivku, co to bolo za cloviecika

jja
17. feb 2010

Ahojte dievcence, tak sa vam hlasim, ze uz to mam za sebou a s malinkou sme uz domka a vsetko je v poriadku. mame sa super a zvykame si na novy zivot v neasej rodine. Je to uzastny pocit

v skraqtke vam napisem ako to u mna prebiehalo...v pondleok ma hospitalizovali, v utorok rano o pol 8 mi dali vyvolavacku, o 10 mi prepichli vodu a malinka sa narodila o 12.22. takze si myslim ze to slo celkom rychlo, nie? .

a teraz si uzivame maleho krpca doma je poslusna, papa vela, spinka stale a ja sa na nu neviem vynadivat...mam ju namiesto TV

lenica81
17. feb 2010

sely, tak cakame dalej... 😖 mne kolostrum vytieklo 1x, takze pre mna to bolo nove... 😅

macu, ta tvoja adelka ma jaky krasny kukuc... a petko je tiez milunky...

jja, to aka rychlovka... takze lepsie ako TV vravis... prajem vela stasticka a pokojne noci... 😉

zucana
17. feb 2010

cafte baby hlasim sa ze zijem...
rano som bola u kadernicky a som opat pekna.. 😉
sme od rana u svokry..mala je trosku nervoznejsia asi zmenou prostredia...ale uz sa o chvilu vraciame hore domov...robili nam tie okna...
gratulujem maminke a granado a zosinka mala je krasna cela ty a adelka s vlasacom tiez...a viac som nezstihla precitat tak snad vsetky ste oki...
idem hladat link na odsavacku od martinaj lebo mala ako papa cez den kazde 3hodky tak da len jedno prso a to druhe akoze pre koho ostava? 😅 a tiez aby som nabuduce nestresovala ako u kadernicky...prisla som na minutut presne ako sa zobudila .... 😔

lenica81
17. feb 2010

zuci, sak ty si stale pekna... 😉

zucana
17. feb 2010

leno ale uz vyzeram ako clovek som mala po 10 mesiacoch odrasteny melir tak si to vies predstavit ...resp sak mate foto ...
potom fam s novym ucesom 😅

zucana
17. feb 2010

🙂 babce hodte mi linky na nejake dobre odsavacky mlieka pls dakujem

hajdylca
17. feb 2010

zuci ja mam tuto, som s nou maximmalne spokojna- ale je rucna- cize sa mi moc nechce.... http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/2098342-med...

maculik
17. feb 2010

zuci, tak sup sup nove foto 😉
a uz sa vam podarilo nastavit papanie na kazde 3h? ja dufam, ze sa tiez casom upravime, no zatial to neriesim, ved mame len 2t.

jja, tak to si mala celkom rychly porod 🙂 a preco ta vlastne hospitalizovali, uz si bola po termine?

a dakujeme za pochvaly 🙂

maculik
17. feb 2010

zuci, ja mam tuto, ale je tiez rucna. Len pozeram, ze tu je nejaka brutal cena, ja som ju kupila este davno za asi tak polovicu 😨

http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/2077338-ave...

hajdylca
17. feb 2010

aby som nezabudla, gratulujem vsetkym novym maminkam a Matke prajem vsetko najlepsie k dnesnym narodeninkam... kocky co to mate este pred sebou nezufajte tu s marcom, vsak je len kusok za polovickou februara 🙂

martinaj
17. feb 2010

nazdar koceny 😀 😀 😀

mmaarrttiinnaa
17. feb 2010

idem sa ja osprchovat a spinkat chcem pozerat batoricku 😉

hajdy dakujem za blahozelanie 🙂

musim sa este pochvalit dnes ma manzel taaaak potesil taky krasny kvietok som dostala v crepniku este aj en crepnik bol super taky ako rucne malovany joj zlaty je

inak a alex je kdee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre