Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
18. feb 2010

mates, jasne ze nevadi 😉
kludne pridi 😀 😝 😝 😝

zucana
18. feb 2010

babaky mala spi od stvrt na sest tak sme boli v meste kupila som si nove oblecko a pripravili sme malej kupel uz vstava...uvdime aka bude noc ;)

martinaj
18. feb 2010

zuci snad sa vyspite 🙂

matesl
18. feb 2010

adi, zeby dnes? ma sa oteplit a prsaaat, ja by som aj sla, uz by som nemusela zajtra na poradnu 😀

martinaj
18. feb 2010

no matuska podme my pekne uz dnes...... nech nas mozu cez vikend chodit navstevy pozerat 😉

andrea2603
18. feb 2010

matesl, ja vám už všetkým doprajem, aby ste išli 😉 , ja som takto večer okolo 22.00 išla v pohode spať a nič nenaznačovalo, že v noci pôjdem, tak snáď v tom bolo aj tá zmena počasia.

andrea2603
18. feb 2010

moja dnes spala 4,5 hod.poobede, potom sme sa okúpali okolo 18.30 a zase zaspala a spí, tak neviem či mám ísť spať aj ja alebo sa ešte zobudí.

selyma
18. feb 2010

lenica, no co? marti? Nerodime? Ja mam zajtra termin, tak uvidime. Rano do poradne. Potom sa ozvem, keby nie, tak to uz si ma nechaju. Ale ja isto este pridem. Nemam bolesti, len kosti v noci a cez den mi tvrdne brucho. Ale to asi nic. Pekny vecer. Dobru nocku. Idem popozerat ordinaciu. Ahojte

matesl
18. feb 2010

ved uvidime co prinesie dnesna noc 😕

ivka79
18. feb 2010

AHojte,

tak my sme stále v brušku...ale veď ešte máme týždeň čas. 😉

Baby...dnes ráno ma chytili také bolesti brucha .... hroooozna hnačka a zvracanie...som myslela že potom už budú nasledovať kontrakcie a pôrod...no ale bohužiaľ zase nič 😒 Teraz mi už je vynikajúco.

Bruško mi už tvrdne dosť... cez víken plánujem ísť na nejakú túru a snáď to do utorkovej poradne rozchodíme...a už budem otvorená viac ako na 1,5 cm ako som teraz...

martinaj
18. feb 2010

baby idem ja spat.... uplne som KO 😖
zajtra sa ozvem 🙂
matik, zajtra na poradni drzim palce 🙂

matesl
18. feb 2010

dobru nocku mati...mozno si dlho nepospis 😉

janielah
18. feb 2010

zosi nebooooj, ja to iste...asi je to normalne .. 😔

katina2209
18. feb 2010

Ja vas dnes akosi nestiham maly bol cely den dobrucky tak som upratovala vyzehlila dalsie dve pracky a som hotova, matysek a martinkaj jaj dala by som si taku marlenku matka ake chutky spravila , maleho som okupala dala mu papkat a zatial spi hodinku tak dufam,ze mu to vydrzi ale kym ja nejdem spat tak je pri mne v kociku a potom ho prenasam som zvedava aka bude noc.
Inak teraz som si precitala ako ste ma rozoberali ked som isla do nemocky a dodatocne gratulujem vsetkym za gratulacie a moj muz to pekne napisal normalne ma to rozplakalo 😢 to budu tie hormony
Lenica a mala si pravdu ten epidural mi ani nestihli pichnut vratili mi peniaze a zato som si zaplatila nadstandard lebo som chytila posledne miesto

katina2209
18. feb 2010

A lolka pozerala som tvoje fotky normalne som ta registrovala a vobec som nevedela ze si to ty kuk na moj album urcite si ma budes aj ty pamatat lebo sme raz stali tesne vedla seba ked sme isli kupat nase srdiecka 🙂

blumka
18. feb 2010

a my uz tahame nocnu..mala od siedmej nespi a len by bola prisata...boze dokedy ja toto vydrzim ☹ ☹

garonka
18. feb 2010

babce kuk do albumu na fotooo

garon

blumka
18. feb 2010

gari riadny macko 😵 😵 a krasnucky je 😉

katina2209
18. feb 2010

garonka aky je krasny ako dvojmesacne babo 🙂

selyma
18. feb 2010

ja asi nezaspim

supi
19. feb 2010

baby a preco sa nemoze cesnak pri kojeni???

Co sa stane ak si dam? Uz si neviem rady, neskutocne ma boli hrdlo a mam teplotu, tu zrazam paralenom, a na hrdlo nic nezabera, uz som bola aj na pohotovosti a Dr. ma stale presviedcala ze teplotu mam z prsnikov co je bolbost lebo ich mam uplne makke ale citim ze som chora... Boze to nase zdravotnictvo...

Preco sa nemoze teda ten cesnak??

Dakujem

katina2209
19. feb 2010

Supi ja som pri prvom v pohode cesnak budem skusat aj pri druhom ona ta aroma sa vraj prenasa do mliecka a dietatu nemusi chutit nie je to nijako nebezpecne pre dieta, tak skus aspon vareny bud v spenate alebo cesnacku si uvar

katina2209
19. feb 2010

Inak dobre ranko bambulky kto dnes rodi uz vas je malo 🙂 My sme boli od jednej do tretej hore co maly plakal asi tie koliky a potom zaspinkal teraz som ho nakojila a este spi idem si aj ja lahnut zatial pa este sa ozvem

kika29
19. feb 2010

zjec cesnakový venček alebo slimáka to sa v tom stratí 😉

supi
19. feb 2010

tak skusim, dakujem 🙂

kati dnes ma k tebe dojst Dr., nie? Som zvedava ci dojde a aky budes mat z nej dojem, ja som ju poriadne este ani nevidela co je furt prec.... tak ak budes mat cas potom daj vediet ako bolo...

mmaarrttiinnaa
19. feb 2010

dobre rano u nas ziadna zmena dnes idem na ctg a poradnu uz som 2 dni po termine tak uvidime v noci som zle spala celu noc som mala brucho jak kamen a podbrusko ma bolelo uz nech sa to rozbehne 😉

martinaj
19. feb 2010

dobre ranko 🙂
garonka maly je zlatucky 😵 😵 😵
martina nezufaj, ja mam termin zajtra a nevidim to vobec ako realne 😀 aspon, ze ta kontroluju kazde 2 dni 🙂

mmaarrttiinnaa
19. feb 2010

tak zatial sa lucim idem sa pripravit do tej nemocnice a este mi treba skocit do roboty nejake papiere na preplatok dane podpisat ozvem sa ked sa vratim poobede

blumka
19. feb 2010

no tak dnes somspala od tretej do osmej 😀 normalne ze vyspata som 😀 😀

selyma
19. feb 2010

ahojte babky. Tak po poradni, ked do utorka nic, idem na prijem. Som v takom stave ako minuly piatok, nic sa od vtedy nezmenilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre