• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ahojte.tak ako tak pozerám tak vy už ste asi všetky bez brucha.tak vám závidím. ja zasa trčím v nemocnici.tentoraz pre prietoky.hroooooza
už so tu týždeň.dnes som na skúšku bez magnézia a zajtra idem na ultrazvuk tak som zedavá.držte palčeky
2. mar 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari my natierame s avirilom a, klop, klop, klop, zatial f poho, akurat pediatricka vravela, ze tvaricku neolejcekovat, tak neolejcekujem, lebo na tvaricke sa kusok vysypala Olivka malinka x;o)

blumi no ja odkvecam o 21.00 x;o( ale tak naraz, ze mi hlava odkvecne a to vtedy zvyknem aj kojit, hech...aspon, ze som sa tuto noc v celku vyhajala x;o)

blumi no ja pridem busikom, ale tak, je to blizko, ale veru, beriem prechadzku v trojke x;O) niekedy na poludnie, ked bude fajne tepluuucko...
2. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte maminy, tak ja som uz dnes po x krat prebalila tasku do porodnice, zajtra rano sa tam mam hlasit :confused:
na jednej strane sa trosicku aj tesim, ze budeme s malou pod dohladom aby bolo vsetko v poriadku ale sa aj velmi bojim :frowning2: :frowning2: :frowning2: toho vyvolavania :unamused:
2. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, uz sa tesim... vezmem aj Terezku aby ste videli co vas caka :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika nebojaj aspoň to budeš mať za sebou :dizzy_face:
keď malej sa nechce samej vonku tak ju posuria lekari aby sa poponahľala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
držím palčoky :wink:
2. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika aj ja drzim palceeeee :wink:
2. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi no ja sa na Terezku teším ako nam tam bude džavotať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja sa dam odviezť mam osobneho šofera :grinning: :grinning: :grinning: drahy to istí :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari a ty nesoferujes? :wink: ja to mam zavazok na tento rok.. znova zacat, ale bojim :pensive:
2. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi nem ja sa do auta bojím vstupiť, ja sa radšej vozím ako kraľovna :grinning:
som si dala zaväzok ak sa premôžem a niekedy sa prestanem bať tak šoferovať budem no zatim mame osobneho šofera :grinning:
2. mar 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari to sme na tom rovnako...ja vodicak mam ale uz 10 rokov som nesoferovala, ale musim sa premoct, lebo z krasnej sa bez auta nedostanem
2. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikaaa vela stastia a bezproblemovy porod zelam :slight_smile:
2. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za podporu ale je to take zvlastne, ked clovek vie, ze ide do toho ako ked to pride nahle samo a uz to tu je, som vela citala o vyvolavani, niektore pisu, ze kontrakcie nabehli hned casto a silno a tym sa cely porod ukratil ale to je u kazdej ine a individualne ja len dufam, ze kedze bolo doteraz bez komplikacii bude aj toto :confused:
2. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi aby sme videli, comu sa uz nevyhneme? no fajne x;o) ale jasne, ze i tete berieme do party x;o)

kika paq sa ozvi, Kosicanka x;O)

gari juj, sa mas..zeby som i ja poprosila kamosku nejaku, nech ma zavezie? x;o))
2. mar 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

dakujem moc za rady s kapustou- vyzera ze zabrala...
mam este otazocku- ako davate drobcom ten vigantol a kanavit- ten ked som mojmu pocas kojenia kvapla do ust tak mi ho vygrcal :confounded:

blumik, garon i ja mam zavazok ze RAZ sa prestanem bat a budem musiet zacat :pensive:

zoska nam v nemocnici kazali ze babo ma spinkat len na boku a mame ho polohovat- ze vzdy na inom boku hajat...
2. mar 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi no jo lebo busom sa trepať s dvoma ratolesťami je hruza, a drahy by ťa neodviezol? alebo svokra?
2. mar 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja a kosicanka xixi :grinning: :grinning: :grinning: no moj dedo pochadza z KE a mame tam siroku rodinu ale nasiel si babku na opacnej strane republiky, takze keby tu bol niekto od Puchova, lenze nie je to uz mam preverene :confused: :confused:
viem ze maculik je z vedlajsej dediny ale ta je v sirom svete, som tu ako prst sama a teraz este aj s tym bruskom strasim ako posledna :fearful: no ja sa ozvem ale nema cislo komu dat vediet lebo net tam mat nebudem
2. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, teraz ma isto odvezie svokra...ale aj sama by som uz chcela

no olif tete bude isto dobra partacka :grinning: hlavne ked bude vo velkej partii aby sa mala komu predvadzat :grinning:
2. mar 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hajdy ja malickej davam vigantol pred papou, a negrcka mi to...kanavit nedavame,,,no ale ked jej zacnem davat lieciky, bude ich grckat...ale ak to tak bude, poviem lekarke a nebudem jej to davat...x;o)

kikaaaa jaaaj, prepaac, to nedockava je kosicanka...sa mi na seba podobate, sorkoooo
2. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vsimli ste si skusobnu verziu noveho kona ?
2. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hajdy ja budem davat na lyzicke v troske mlieka
2. mar 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi ee
hajdy i ja davam malemu vigantol a kanavit a jemu to chutí :grinning:
vigantol kvapnem na lyžičku kde si predtym kvapnem svoje mliečko a tak šup do pusy on normalne pyta ďalej :grinning:
a kanavit len raz tyždenne mu davam
a ešte berieme homeopatika silicea take guličky rozpustne vo vode
olif kukni na hlavnej stranke...celkom dobre to vyzera :wink:
2. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari a ako mu davas v lyzicke/? nelejes to donho, ciii?
2. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, dieta mi zaspalo na nohach, idem ju preniest, dufam ze ju nezobudim
2. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif hej našpulim mu pusu a šup do nej a ani nevygrca ale ak dava mm tak môžem maleho prezliekať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už sme raz dali aj kvapky na bruško sab simplex vonia to za jahôdkami mliaskal asi 5 min v kuse ako mu to chutilo :slight_smile: to my mame asi fakt hladoška :slight_smile:

a ty davaš olif vigantol? ako?
2. mar 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif v pohodicke, ved ja som nedockava tiez :sweat_smile:
2. mar 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, ja davam espumisan, to je zas bananove a tiez sa po nom oblizuje :grinning:
2. mar 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif fakt je nova verzia koňa, na hlavnej stranke si to môžme vyskušať
ja som si zvykla na toho koňaaaaa
a ten novy dufam, že bude stale erdžať a nebude vypadavať a pytať jesť :grinning:
2. mar 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi aj espumisan mame :grinning: a fajnovo to vonia mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok