Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

sofiniatko
2. mar 2010

ahojte.tak ako tak pozerám tak vy už ste asi všetky bez brucha.tak vám závidím. ja zasa trčím v nemocnici.tentoraz pre prietoky.hroooooza
už so tu týždeň.dnes som na skúšku bez magnézia a zajtra idem na ultrazvuk tak som zedavá.držte palčeky

olifcek
2. mar 2010

gari my natierame s avirilom a, klop, klop, klop, zatial f poho, akurat pediatricka vravela, ze tvaricku neolejcekovat, tak neolejcekujem, lebo na tvaricke sa kusok vysypala Olivka malinka x;o)

blumi no ja odkvecam o 21.00 x;o( ale tak naraz, ze mi hlava odkvecne a to vtedy zvyknem aj kojit, hech...aspon, ze som sa tuto noc v celku vyhajala x;o)

blumi no ja pridem busikom, ale tak, je to blizko, ale veru, beriem prechadzku v trojke x;O) niekedy na poludnie, ked bude fajne tepluuucko...

kika58
2. mar 2010

cafte maminy, tak ja som uz dnes po x krat prebalila tasku do porodnice, zajtra rano sa tam mam hlasit 😕
na jednej strane sa trosicku aj tesim, ze budeme s malou pod dohladom aby bolo vsetko v poriadku ale sa aj velmi bojim ☹ ☹ ☹ toho vyvolavania 😒

blumka
2. mar 2010

olif, uz sa tesim... vezmem aj Terezku aby ste videli co vas caka 😀 😀

garonka
2. mar 2010

kika nebojaj aspoň to budeš mať za sebou 😵
keď malej sa nechce samej vonku tak ju posuria lekari aby sa poponahľala 😵 😵 😵
držím palčoky 😉

blumka
2. mar 2010

kika aj ja drzim palceeeee 😉

garonka
2. mar 2010

blumi no ja sa na Terezku teším ako nam tam bude džavotať 😀 😀 😀 😀
ja sa dam odviezť mam osobneho šofera 😀 😀 😀 drahy to istí 😀 😀 😀

blumka
2. mar 2010

gari a ty nesoferujes? 😉 ja to mam zavazok na tento rok.. znova zacat, ale bojim 😔

garonka
2. mar 2010

blumi nem ja sa do auta bojím vstupiť, ja sa radšej vozím ako kraľovna 😀
som si dala zaväzok ak sa premôžem a niekedy sa prestanem bať tak šoferovať budem no zatim mame osobneho šofera 😀

blumka
2. mar 2010

gari to sme na tom rovnako...ja vodicak mam ale uz 10 rokov som nesoferovala, ale musim sa premoct, lebo z krasnej sa bez auta nedostanem

zoska
2. mar 2010

kikaaa vela stastia a bezproblemovy porod zelam 🙂

kika58
2. mar 2010

dakujem za podporu ale je to take zvlastne, ked clovek vie, ze ide do toho ako ked to pride nahle samo a uz to tu je, som vela citala o vyvolavani, niektore pisu, ze kontrakcie nabehli hned casto a silno a tym sa cely porod ukratil ale to je u kazdej ine a individualne ja len dufam, ze kedze bolo doteraz bez komplikacii bude aj toto 😕

olifcek
2. mar 2010

blumi aby sme videli, comu sa uz nevyhneme? no fajne x;o) ale jasne, ze i tete berieme do party x;o)

kika paq sa ozvi, Kosicanka x;O)

gari juj, sa mas..zeby som i ja poprosila kamosku nejaku, nech ma zavezie? x;o))

hajdylca
2. mar 2010

ahojte,

dakujem moc za rady s kapustou- vyzera ze zabrala...
mam este otazocku- ako davate drobcom ten vigantol a kanavit- ten ked som mojmu pocas kojenia kvapla do ust tak mi ho vygrcal 😖

blumik, garon i ja mam zavazok ze RAZ sa prestanem bat a budem musiet zacat 😔

zoska nam v nemocnici kazali ze babo ma spinkat len na boku a mame ho polohovat- ze vzdy na inom boku hajat...

garonka
2. mar 2010

blumi no jo lebo busom sa trepať s dvoma ratolesťami je hruza, a drahy by ťa neodviezol? alebo svokra?

kika58
2. mar 2010

ja a kosicanka xixi 😀 😀 😀 no moj dedo pochadza z KE a mame tam siroku rodinu ale nasiel si babku na opacnej strane republiky, takze keby tu bol niekto od Puchova, lenze nie je to uz mam preverene 😕 😕
viem ze maculik je z vedlajsej dediny ale ta je v sirom svete, som tu ako prst sama a teraz este aj s tym bruskom strasim ako posledna 😨 no ja sa ozvem ale nema cislo komu dat vediet lebo net tam mat nebudem

blumka
2. mar 2010

gari, teraz ma isto odvezie svokra...ale aj sama by som uz chcela

no olif tete bude isto dobra partacka 😀 hlavne ked bude vo velkej partii aby sa mala komu predvadzat 😀

olifcek
2. mar 2010

hajdy ja malickej davam vigantol pred papou, a negrcka mi to...kanavit nedavame,,,no ale ked jej zacnem davat lieciky, bude ich grckat...ale ak to tak bude, poviem lekarke a nebudem jej to davat...x;o)

kikaaaa jaaaj, prepaac, to nedockava je kosicanka...sa mi na seba podobate, sorkoooo

blumka
2. mar 2010

baby, vsimli ste si skusobnu verziu noveho kona ?

blumka
2. mar 2010

hajdy ja budem davat na lyzicke v troske mlieka

olifcek
2. mar 2010

blumi ee

garonka
2. mar 2010

hajdy i ja davam malemu vigantol a kanavit a jemu to chutí 😀
vigantol kvapnem na lyžičku kde si predtym kvapnem svoje mliečko a tak šup do pusy on normalne pyta ďalej 😀
a kanavit len raz tyždenne mu davam
a ešte berieme homeopatika silicea take guličky rozpustne vo vode

blumka
2. mar 2010

olif kukni na hlavnej stranke...celkom dobre to vyzera 😉

olifcek
2. mar 2010

gari a ako mu davas v lyzicke/? nelejes to donho, ciii?

blumka
2. mar 2010

jaj, dieta mi zaspalo na nohach, idem ju preniest, dufam ze ju nezobudim

garonka
2. mar 2010

olif hej našpulim mu pusu a šup do nej a ani nevygrca ale ak dava mm tak môžem maleho prezliekať 😝

už sme raz dali aj kvapky na bruško sab simplex vonia to za jahôdkami mliaskal asi 5 min v kuse ako mu to chutilo 🙂 to my mame asi fakt hladoška 🙂

a ty davaš olif vigantol? ako?

kika58
2. mar 2010

olif v pohodicke, ved ja som nedockava tiez 😅

blumka
2. mar 2010

gari, ja davam espumisan, to je zas bananove a tiez sa po nom oblizuje 😀

garonka
2. mar 2010

olif fakt je nova verzia koňa, na hlavnej stranke si to môžme vyskušať
ja som si zvykla na toho koňaaaaa
a ten novy dufam, že bude stale erdžať a nebude vypadavať a pytať jesť 😀

garonka
2. mar 2010

blumi aj espumisan mame 😀 a fajnovo to vonia mňam 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre