Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. mar 2010

macu kuraciu? alebo len zeleninovu s bujonom? x;O)

olifcek
3. mar 2010

macu ako si platila za ten vankusik na tej page? platila si to na ucet, co maju v kontakte? na mail mi prislo, ze kolko mam zaplatit, ale nie, ze kam...x;O)

janielah
3. mar 2010

blumka, preco jej davas caj ?? to sa moze ???

olifcek
3. mar 2010

jani, asi preto, ze papa UM ;O)

maculik
3. mar 2010

olif, ja pijem normalne z vodovodu. Ja plastove mineralky velmi nekupujem, Adelke som vzdy prevarala a v piatok, ked budem na poradni s Petrikom, sa akurat chcem dr spytat, ci uz jej mozem davat z vodovodu.

olifcek
3. mar 2010

jeeej, Janka, pozrela som si Tvoju malicku 😵

granado
3. mar 2010

Ahojte babenky. Tak my sme práve prišli z poradne a malá je poriadna jedáčka. Prepúštali nás 21.2. s hmotnosťou 3700 a dnes 3.3. vážime 4280g.Dnes sme sa venčili neaku hodinku a taká bola spokojná v kočíku ani sa nepohne . Okamžite ako ju zazipsujem do fusaku spinká. V noci som sa snažila ju prekladať do postielky ale zaspim skor ako ona, takže spávame spolu.Idem si vás prečítať 😉

olifcek
3. mar 2010

macu super, paq daj vediet...sice mam cas kym malicka bude tak velka ako Adelka, ale tak...

olifcek
3. mar 2010

granado, prave si mi na um prisla x;O)) idem kuk fotky i u Teba...

dnes vam vsetkym kukam albumy x;oD

granado
3. mar 2010

ok olif tak kukni aj neskor, idem pridať ak to zvladnem 😉 😀

blumka
3. mar 2010

olif,v taske ju prelozim do sportoveho , akoze nevojde tam, len tak navrchu je polozena...
a oblecene mala dnes body s kratkym rukavom, na tom svetrik a tenke nohavicky, na tom dupky a taku flisovu bundicku s kapucou, no a ciapocku. v taske mam deku tou ju prikryjrm, zazipsujem a ideme...

maculik
3. mar 2010

olif, az vecer budem platit, ale asi na ten ucet, co je na stranke.

zucana
3. mar 2010

zosi mala aka modelka 😉
zosi skus malu opat uspat ked sa ti zobudi 😉
u mojej zabralo ale spi naa mne
nausky tu tiez nehrozia snad v lete prehovorim muza a inak u nas je jedno ci teraz alebo pak lebo my teda sme aktivmi a nie kludni 😅
maci skus toto:
na masle oprazit por, pridat spenat a bujon a nakoniec rozmixovat a pridat smotanu...

zucana
3. mar 2010

kde je jani?

zucana
3. mar 2010

jaaaj 😀
caf granado 😉 my priberAme 200-250 za tyzden

zucana
3. mar 2010

baby tu sa ziadne klbiky nekontroluju.... ☹ mavu u vas?

zucana
3. mar 2010

tak tu trpim samomluvou 😀
mozem si dat na salat balsamicovy ocot?

olifcek
3. mar 2010

granado okiiii

macu dobe, ta idem uhradit teraz

aj my sme tak nejak priberali...okolo 200g tyzdenne...uvidime, ci to tak pokracuje, ale az 21.3. ked ideme ku pediatricke 😵

zuci tu sa klby kontroluju...ale ja napriklad neviem, ci davat plienku, lebo mame vysledok Ia a Ib, kde to prve je uplne ok, a to druhe takmer ok, a podla vyhlasky ministerstva zdravotnictva by sa s takym vysledkom nemalo ani preventivne balit 😕

olifcek
3. mar 2010

zuci netusiiiim, vyskusaj, uvidis 😅

olifcek
3. mar 2010

macu, odkial ale budu vediet, ze si to uhradila Ty? no musim citat info na ich webe

andrea2603
3. mar 2010

blumy, to mám taký babyvak, ale je to len taký kus látky, tak ja mu hovorím šatka 😉 .

macu, že sú tie večere o život? Aj ja sa modlím, nech to netrvá dlho. Branko bol úplne úžasné bábo, ale pri dcérach si večere "užívam" 😒 Lenka mala koliku od 7. týždňa do 14. a Livka tá začala hneď 1.večer v pôrodnici a uvidíme dokedy.

zucana
3. mar 2010

tu take balenie na siroko ani nepoznaju a vobec sa klbiky nekontroluju....tak snad je vsetko ok...akurat pediatricka zacvici s nozickami
a viete aku ma vahu? taku na ovocie 😀
neviem co mam robit.mala este spi a na 6tu ideme k lekarke...naposledy jedla o 14.40 tak neviem ci ju zobudit a dat jej jest alebo pockat k lekarke ci nebude nervna....ale zasa do kocika najedena to bych musela jej dat teraz

blumka
3. mar 2010

olif, to je nove nariadenie z roku 2009, ja ani neviem ake mame vysledky, ale v nemocke nik nebalil nasiroko ani mi to nekazali tak nebalim...terezke tiez nerobili v usa sono, nebalila som a je v poriadku...

andrea2603
3. mar 2010

ja som sa v pôrodnici pýtala detskej lekárky, že prečo odrazu netreba baliť na široko-preventívne. A že sa zistilo, že tým že sa balilo na široko, tak nejaká tá časť na stehennej kosti "odumierala" alebo také voľačo. Tak teraz sa balí na široko iba keď to je potrebné a to sa zisťuje okolo 6.týždňa.

blumka
3. mar 2010

baby, chcem pocut vas nazor...terezka nas zacala capkat ked ma nervy. Ja s manzelom aj moji rodicia sa vtedy zatvarime akoze nas to boli a ze sme smutni ze nas "bije", ona po chvili pride povie pepac a pohladka nas. dnes capla svokru a ta jej to vratila...potom mi povedala ze si mam od nej nechat poradit a ze to mam vzdy Terezke vratit..ze ona tak robila ked opatrovala deti a ze jej raz to dievcatko vracalo aj 5x a ze ona vzdy capla silnejsi az to dievcatko prestalo...a vraj ked to budem robit aj s Terezkou tak prestane aj ona. No mne sa to nepaci, som jej povedala ze v tomto mam iny nazor..
tak mi napiste co si o tom myslite...

zucana
3. mar 2010

juuj blumi neviem...ale to capkanie naspat sa mi nepaci....ved terezka je uz velka podla mna ma rozum a ked sa jej to normalne vysvetli ze sa to nemoze robit tak by som to skusila tak 😕

suzon78
3. mar 2010

blumi - tak to máš inú papkáčku 😉 , moja by možno aj potiahla viac, ale nevládze a zaspí 😔 , pediatrička mi hovorila, že dieťa má vypiť 150ml na kilo svojej váhy čiže keď moja mala 4100g, tak 4kg x 150ml je 600ml na deň. Ale kardiológ nariadil pre srdiečko 500ml...no a v noci mi zatiaľ spí, budím ju na kojenie v noci o 00:00 a potom spí do 4:30, začala sa mi tak pravidelne budiť, inak mala spať do 6:00, lenže musím jej dať papať nenechám ju plačkať a hladnú predsa...horšie je to cez deň stále vymýšla beťárka a ťažko zaspáva, dnes je však dobručká, čo sa čudujem 🙂, ja to mám troška komplikované, keďže aj odsávam, niekedy popri nej nestíham a prezliekam sa aj 3x za deň, čo mi mliečko kvapká..ale tak som rada, že mám a môžem jej dať, pre jej imunitu je to dôležité aspoň do operácie, ale ak budem mať, tak 6 mesiacov by som ešte chcela i keď je to náročné na čas...

blumka
3. mar 2010

zuci, vysvetlujem do nemoty, tak snad to raz pochopi...ona ked ma nervicky, tak nevie co so sebou a vtefy capne, takze vtedy asi neuvazuje logicky...ale otazka je co ju tym ze jej to vratim naucim?

blumka
3. mar 2010

suzi ved to...juli spapa o dost viac ako by na svoje kila mala...ale ked jej dam menej tak jej nestaci..

mmaarrttiinnaa
3. mar 2010

kocky vytvorila som si novy album Matthyas mozte sa pozriet na toho nasho fesaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre