Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
8. mar 2010

kati hej poslu...ale asi az na druhy den...pripadne tam maju v kontaktoch cislo uctu a variabolny symbol je cislo tvojej obj. 😉
tuto to vyzera na vankusovu vojnu 😀
inak nasa mala ma biely jazyk to neni ta zaba zejo?
olif to viem s tym olejcekom ale nefunguje zatim...ideme skusat dalej 😉

katina2209
8. mar 2010

dakujem zuci a nasemu malemu sa tie supinky asi zacinaju vytvarat najskôr mal na cielku a teraz som par aj v hlavicke nasla
aj maly ma biely jazyk a ako vyzera ta zaba?

janielah
8. mar 2010

zuzi, ale tvoja je zas o mesiac starsia 😉

to co je soor ??? a zaba v ustach ??? a supiny ake vo vlaskoch ??? 😨

janielah
8. mar 2010

a ozaj, my sme mali naposlledy ze: 4.530 g a 56,5 cm 😎

zucana
8. mar 2010

jani s martular mame skoro rovnako stare babatka... 😉
inak supinky to sa vola to ako to napisala martular....hompora

zucana
8. mar 2010

kati my sme mali tiez na cielku medzi ockami a teraz uz polka hlavky...idem nieco vymyslat...a pripravit na vecer na hygienu 😉

olifcek
8. mar 2010

soor vyzera ako zhustene mliecko v puse, na jazyku i na boku pusinky zvnutra x;o)

zuci paq napis, co zabralo x;O)

janka x;o)

aj my dnes budeme kupkat x;o)

martulanr
8. mar 2010

olif ten tanec radosti nemam nahraty 😀
homporu mame v hlavicke a v oboci su to take supinky treba to naolejovat nechat vpit do kozicky a potom vycesat hrebenom treba to casto robit zvykne sa to vracat nas maly to maval castoo 🙂
a zaba je taky biely povlak v puske po bokoch vtedy to staci vytriet gazov ale ked sa to zhorsi tak to treba potierat vtedy deticky nechcu jest - teda aspom u nas nechcel jest ☹

matesl
8. mar 2010

babulky poradte,

maly zacina pytat viac papat, ale ja viac nevíem odsat, tak papa kazde 2 hodky, ale akosi mam krizu na mlieko, mam mat doma pre istotu UM a dat mu ak bude hladny? proste si vypomoct?

martulanr
8. mar 2010

matesl moj do vcera papaval kazde 2 hodky a pribera inak si davam ricinus comunis na tvorbu mlieka

matesl
8. mar 2010

aj ja ich mam martul, ako casto si to mozem dat? po 5 buliciek, ze?
a zaberaju ti?

blumka
8. mar 2010

nasej male ta zaba nevadi, pazrava je stale rovnako, niektore dni dokonca viac...ale sa bojim aby sa to nejako neroznieslo dalej, bo vraj to moze ist az do traviaceho traktu...no ale sak ideme v stredu na poradnu tak lekarka uvidi...

som si dala krpanu do satky a povysavala vsetko...v sobotu krstime, tak pridu nasi z oravy aj brasko s frajerkou aj moja babka..tak bude veselooo

zucana
8. mar 2010

matesl a keby si si ho prisala na prsnik a dokojila eset?oni dokazu este potiahnut viac ako odsavacka?

matesl
8. mar 2010

zuci, aj to mozem, len dnes ma uz tak kusol do bradaviek, ze som az plakala, priserne ich mam bolave, a to ich aj kremujem... 😖

zucana
8. mar 2010

matesl to z toho odsavania...aj mne po sobotnajsom boleli...

matesl
8. mar 2010

prave ze ked odsavam, nebolia, maly ked potaha, boli jak slak.
mam elektricku aventku a ta je velmi setrna...pred tym som aj manualnou idsavala a neda sa porovnat... 😉
tak vam zavidim to pohodove bezbolestne kojenie 😅

martulanr
8. mar 2010

matesl po kazdom kojeni si daj tri granulky 😀

matesl
8. mar 2010

dobre martul skusim...

zucana
8. mar 2010

jaaj matesl tak mna zas boleli po odsati lebo asi zmena 😉

olifcek
8. mar 2010

jeeeej, dostala som tri krasne biele ruzicky, s servenym srdieckom a ienkou na nom x;o) kraaasne

martulanr
8. mar 2010

na tie bolave bradavky vyskusajte BIOCLILN su to ochranné obklady na bradavky super je to balene v sáčkoch sice jeden sacik stoji 1,5€ ale fakt zaberu

martulanr
8. mar 2010

teda BIOCLIN

lolka
8. mar 2010

ahojte, prajem nam krasny sviatok MDZ 😉
zuci, aj my sme s Viktorkou dotali od muzika kvetinky 😉

my mame presne 1 mesiac, tak sme spominali ako sme sa 4 tydznami uz tesili z malej
🙂 ani sa mi nezda, ze to tak rychlo leti....
citam, ake mate uz velke babatka, my sme mali pred tyzdnom 3270 g a 51 cm
😵 ale priberame a to je hlavne.

jani, presne ako si pisala, je to narocne byt mamou, ale aj zaroven radostne 🙂

olifcek
8. mar 2010

janka, ani sa mi nesnivalo, ze je to tak narocne...ale ani, ze je to tak krasne...x;o) najma, ked spinka, tak spokojne spinka, sem tam sa natiahne, usmeje, popracuje s pusinkou...;o)

ciste mal eneviniatka

olifcek
8. mar 2010

a jeje, zajtra si idem po vankusik na postu x;o))) nefunguje nam zvoncek zdola, tak postarka stale len papierik vypise, bo sa nevie dostat do vchodu.... 😉

zucana
8. mar 2010

olif krasne ja milujem ruze A tulipany...
idem si dat polievocku a idem sa poriadit do postielky a pozrem tam telku a budem s viki ....muzik ide hrat fotbalik
peknu nocku hlavne bez plackania prajem este k tomu MDZ 😉

lolka
8. mar 2010

no, co to som Vas pocitala...
aj my mame prdiky, mala je cela cervena, ako tlaci, tak cvicime s nozickami a to je pomaha. sice obcas trochu vygrcne, ale to je v poriadku. doki vravela, ze to, co da von (ta troska), ju moze tlacit v brusku. davam si pozor co jem, takze je to myslim v poriadku.

kika, gratulujem k drobcovi, vela zdravicka a mliecka 🙂 Tak uz sme ukoncili februar ??? 😅

zucana
8. mar 2010

babce inak dnes som vazila a mame 4850....juj blizime sa k tej 5ke 😀

olifcek
8. mar 2010

zuci, kym mi 5kg vazit budeme...chjoooooo...

lolka, kupte espumisan L, ja som olivke dala vcera spolu so zelezom, ale len 4kvspky, preventivne, no a uz jej nedam, prehnalo mi ju este i po polnoci x;oD my nemame probs. a snad ani to zelezo nic zle nerobi...

lolka
8. mar 2010

oliv, myslim, ze tie prdiky a pucenie je v norme, zatial by som je nic nedavala.....ale dobre vediet. ked ju to bude viac trapit, tak dame.
nasa mala spi uz 3 hodiny....normalne nechapeme.....len co bude v noci ?? hm...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre