Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
10. mar 2010

olif,vdaka... daju, lebo dnes bude pri Juli manzel 😀 😀 😀 my sa striedame 😅
nene, ja nechcem uz cvicit...ja len tak ze ma to stve...taka pneumatika a ze ci vobec este niekedy budem mat ploche brucho ako pred tehu s Terezkou..vtedy som to neriesila, lebo som vedela ze do dvoch rokov chcem znova otehotniet ale teraz by som rada mala figuru naspat...tretie dieta som povedala ze az ked budu tieto dve chodit do skolky pripadne do skoly, skor nehrozi 😀

katina2209
10. mar 2010

blumka a to si nevidela este moje brucho ja tam mam taku jamu,ze by sa mi tam zmestil taky velky kamen ako nosia v pupku tie brusne tanecnice ci sa mi vobec pupok da niekedy do povodneho stavu neviem tak si tam dam potom vsadit taky kamen a budem in 😀 a tiez mi este pupok ovisa i ked mal 4 kila navyse od povodnej vahy

olifcek
10. mar 2010

blumi krasne fotecky, chi...

no moja segra ma po 4 detoch uzasnu figuru a brucho jak skala a to necvici 😉 ale ma 26 rokov... 😉 porody mala : dcerka normal, bez epi, chlapci dvojicky cisarak, dcerka normal bez epi...ale ona bola vzdy tenka s velkymi prsiami 😉

macu parada, chi...a odkial beries?

blumka
10. mar 2010

olif, 26 a 4 deti..wau..
no idem..terezka chce kreslit...juli dnes spi od rana len s prestavkami na jedenie..som zvedava co bude robit v noci..ak spat tak super ak nie, tak ma to netrapi lebo tuto noc spim s Terezkou 😀 😀 😅 (chudak manzel 😅 )

zucana
10. mar 2010

baby ja mam tiez slaninku a stvu ma hlavne stehna a zadok lebo nemestim do gati...ale ja som nosila 34 takze to este potrva kym kojim...
moja malinka spala 40 min.v kosi!
a papala 10 min...teraz sa snazi na mne zaspat....ona ale tak 10krat najprv potoci hlavou 😀 kym si najde poziciu...juj nech mi uz to prechladnutie prejde lebo chcem malu pusinkovat...najprv herpes a teraz prechladnutie...olif muzik je ako na tom?
inak tu snezi....
maci tie plienky...no uvidim...zatial mi ich kupuje svokra 😀 😉 vzdy dojde ze nasla za 7.49....

maculik
10. mar 2010

olif, z nem.stranky 😉
aj Petko zase spi, ale na mne 😅

olifcek
10. mar 2010

akurat som rozmyslala ako zistim, ze su nam uz 1 plienky male...ale ako vas tak citam, tak by sa nemali stehienka otlacat...a tak uz mame prvu 2ku, chi, jednotky prve dosli a dalsie uz nekupujeme 😵

maculik
10. mar 2010

a smrdiiii, no ale nemozem ho budit 😅

olifcek
10. mar 2010

zuci nos ako rak, sem tam zakasle 😒

olifcek
10. mar 2010

macu jj, nebudit 😉

blumka
10. mar 2010

zuci, no ja sa nejdem k mojmu zadku a stehnam vyjadrovat a to brucho...

andrea2603
10. mar 2010

jéééj, niekto tu má narodeniny? Blumka všetko najsuper 🙂
A meniny má Branislav-to je naša mužská časť rodiny 😉

Kati, aj ja som v sobotu kupovala v Bille huggies za takú fajn cenu 😵

Livka spí už vyše 2,5hod., mali by sme ísť teraz pre Lenku do škôlky, ale to sa ona teraz vyspí a v kočíku by mi revala, tak ide mamina pre Lenku, radšej.

zucana
10. mar 2010

ja mam navrh este 9 kil baby hroza co? a to som 10 zhodila...a mam tu hnedu ciaru a muz ze to ti nezmizne? kedy to baby zmizne?
a mala spi od druhej v kosi...neverim...ale isto teraz ako to pisem tak sa prebudi 😀
idem urobit veceru v predstihu 😎
inak dobra stranka pre grckajucich :
http://dojcenie.wordpress.com/2010/02/27/gastro...

proste mam vela mlieka.... ☹

andrea2603
10. mar 2010

zuci, fajn stránka. Mojej tiež vyteká mliečko a s porovnaním so súrodencami, tak naozaj často a dosť a už som rozmýšlala, či nevylúčim mlieko z mojej stravy, len sa neviem odhodlať.

maculik
10. mar 2010

zuci, a co ides varit? Mne Adelka spala 2h a Petulo spal na mne, ale uz je davno hore..

janielah
10. mar 2010

olif, segra ze styri deti, wau....tak to musi byt iny macher...ti nepomahala aspon radami? ved ona musi robit s detmi vsetko lavou zadnou.... fuu

blum, vsetko naj, aj ja sa pripajam 😉

dievky, ja musim taktne (aspon voci svojej osobe) pomlcat, co sa vahy tyka, lebo mi ostalo uplne najviac z vas vsetkych na sebe, ale soo zarukou viem povedat, ze som aj najviac z vas vsetkych zhodila zatial 😀

no co uz, teraz ked sa zlostim pri pohlade do zrkadla, tak mi ostava len spominat na tie sladucke vecery celych devat mesiacov.....takze tak 😎

ozik, vlasy sa vam zhorsili po porode, vypadavaju? lebo mne prave naopak, tak nechapem, ci to este len pride, alebo co...

a uz som sa aj zo spodu odvazila pozriet...nic strasne to nakoniec nieje, ale este stale ma boli pri cikanil.... 😒

blumka
10. mar 2010

zuci, ja som na tom ako ty 😉 10 mi ostalo v porodke a este mam nejakych 8-9 na sebe 😉

zucana
10. mar 2010

ako som vravela zobudila sa ale lebo mala prdiky...
idem robit take ze: uvarim zemiaky na kocky, nahrajam telacie na take sliziky....na maslo dam por, to maso a pak zemiaky a posolim a to je taka jednoducha panvica...

maculik
10. mar 2010

zuci, diky za tip, a vyzera to aj rychle, take mam rada. Len telacie musime najprv kupit.... A uz to len zmiesas a ziadne korenie, ci podla chuti?

Ja som akurat volala do toho obchodu, co som cez ich stranku chcela obj.tu Manducu, tak maju tu hnedu aj tu 4km od nas v meste, odlozili mi ju do zajtra a rano tam vsetci zbehneme (V.ma volno) a rovno mi aj ukazu, ako sa to nastavuje a tak. Aspon skusim, ci mi tam Petko nebude plakat, nech nedam 100€ za nieco, v com mi ani nebude chciet byt. Ale tesim sa, ze to takto vyskusame 😵

maculik
10. mar 2010

kocky, niekoho som potvrdila na FB ako priatela, len neviem koho 😅

zucana
10. mar 2010

davam majoranku len neviem ci mozme...

zucana
10. mar 2010

ajja som foto...blumi aj tvoja ma taku dvojbradicku 😉

blumka
10. mar 2010

zuci, ona ma 4 brady 😀 😀
macu..petko mozno bude plakat prvykrat ako ho tam budes davat...skus sa pri tom jemne kolisat akoby si ho sla hojdat, alebo tancovat..mozno to bude blbo vyzerat v tom obchode ale mne sa to osvedcilo pri Terezke aj pri Juli..obidve plakali ked som ich tam prvykrat davala..Juli sa este teraz obcas vzpiera, ale ked zacnem chodit alebo tancovat tak sa ukludni.
najlepsie by bolo keby si si mohla tu manducu pozicat na par dni, lebo fakt mozno sa ti v obchode bude zdat ze sa mu tam nepaci a on si len potrebuje zvyknut... 😉

zucana
10. mar 2010

baby asi od tej soboty co som raz odsavala sa mi spravila zas nadprodukcia takze uz tretikrat somm dala to iste prso...jedla 36 min a to z neho este ide prud ale snad je plna.... 😕

maculik
10. mar 2010

ahaa, uz viem, kto to je 🙂

zuci, mozeme

blumka, diky za radu, dobre vediet. Po telefone sa zdala pani mila, tak sa ich spytam, ci by potom bolo mozne ju vratit alebo ci nemaju jednu skusobnu.

katina2209
10. mar 2010

zuci majoranku mozeme to je najlepsie na prdkanie ja varim taky falosny gulas namiesto maska parky alebo tocena a tam tiez dost majoranky a kminu a z toho mi mlieka az strieka...
andy nevies dokedy maju tu akciu v bile na tie plienky zbehla by som este kupit..
mne teraz matko spi uz 2 hodinky lame nejake rekordy v kuse aj si vygrckol a spi dalej...
ja som akurat zjedla bounty dufam, ze sa maly nevyhadze...

maculik
10. mar 2010

inak, Petko ma stale to baby akne, som sa pytala dr, kedy to zmizne, a ona ze "nebojte sa, zmizne" , ale nepovedala ze kedy 😅
mate to niekto? treba s tym nieco robit? lebo Adelka to nemala, ta mala tvaricku uplne cistucku.

katina2209
10. mar 2010

Aj nas Matko ma tie vyrazticky som zvedava co povie zajtra doktorka ideme na kontrolu

zucana
10. mar 2010

my mame iba supinky 😀

selyma
10. mar 2010

Ahojte babky 😅
Prosim poradit. Zvykla som malej davat papat z oboch prsnikov, ale teraz zaspala uz pri prvom. Mam si z toho druheho odsat mliecko? Ci neptreba. Bojim sa, ze zhustne a dostanem zapal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre