Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
12. mar 2010

zuci ako naparis tak male babo? 😕

matka331
12. mar 2010

olif neposles mi heslo na februarovky prosim

olifcek
12. mar 2010

ja ho stale zabudnem 😅

andrea2603
12. mar 2010

ahojte. 🙂

zoska, tak to je dobrá rada nad zlato od anag 🙂

Olifcek, to že bude Olivka jedináčik, to je len zo srandičky, že? To jej nemôžeš urobiť, veď mať súrodenca je super 😉 . A tvoje príspevky voňajú takou láskou k Olivke, že určite časom si to budeš chcieť zopakovať, také starosti aj radosti s bábätkom, a aj to 24 hodinové pricucnutie k prsníku 🙂 . Uvidíš, keď Olivka podrastie 😉

zoska
12. mar 2010

mcu, mates,
ja som jej pisala o tom ako mala vcera stale chcela papat, aj hodinu po dokrmeni a ze papala aj vyse hodiny z oboch prs, ze sa pri tom nervacila, bola napapna az tak ze jej mliecko vytekalo z pusy a aj tak stale plakala a hladala papat...od 12tej do 16tej na mne visela nevedela som co s nou...

takze na toto mi odpisala annag 😉

inak bola som na poste po manducu, budem musiet ridne nastudovat ako tam malu vkladat, vyzera to trosku zlozito 😅

blumi tak nech vam to zajtra vyjde 😉

zoska
12. mar 2010

zuci dobra foto 😉 pokrstila riadne oblecko

zucana
12. mar 2010

baby dala som foto ako sme sa pogrckali po 2 hodinach papy....lebo mala spala 40 min v kosiku apotom sa prebrala na prdiky a zacala tak tancovat a po 10 min som ju zdvihla a toto vyslo....

lucia411
12. mar 2010

ahooojte babenky..mala prosbicka .posle mi niekto heslo februaroviek?dakujem krasne...inac ako sa mate???my sme po 3 yzdnoch uz sami...takze mame taky smutny den....ked som videla ako rodicia odchadzaju a ze ich uvidime az o cca 3 mes tak len reeeeeeeeeeevem......teraz si musime zvykat, malicka je chvalabohu dobrucka, pekne spinka a papka, aj kojenie sa nam upravilo, uz sme si nasli polohy aj sposoby tak nam to ide..mala je velikansky jedak....ale babky pomohli, dedo malu pestoval, kupal...no uzasnee...pridaal som par foto do albumu 😉

maculik
12. mar 2010

zoska, tak vyskusam aj ja to, co ti poradila. Lebo my to mame pravidelne kazdy vecer tak ☹

zuci, mala riadny grcko 😀

luci, krasne fotky a ty aka kocka si tam 😉

baby, mna to brucho boli stale castejsie, ak to neprestane, asi skocim zajtra na pohot., dost je to neprijemne... ci myslite, ze take bolesti mozu byt este z maternice,?

andrea2603
12. mar 2010

macu, ešte to môže byť aj maternica, po druhom pôrode a každom ďalšom, že vraj trvá dlhšie maternici, kým sa dostane do pôvodného stavu ako po 1. pôrode. Ale myslím, že ak by ťa to do zajtra neprešlo, chod radšej na pohotovosť.

zucana
12. mar 2010

maci neviem...mna sem tak pichlo ale asi len 2 krat a pred mesiacom....a slabo

zoska
12. mar 2010

maci, mn posledne dva dni obcas tak pichne ako take krce v podbrusku ale da sa to vydrzat, myslim ze u mna je to este maternica...
ale ak mas velke bolesti z nicoho nic tak chod k dr.

pozerali ta sonom ked si odchadzala z nemocky ci nemas krv. zrazeninu v maternici?
mna kontrolovali dvakrat, lebo jednemu dr. sa zdalo ze mam malu zrazeninku, ale druhy ju tam nevidel, ale aj tak som dostala inekciu na rozpustenie...vraj to neublizi 😅

olifcek
12. mar 2010

Adi, faaakt...ja mam troch surodencov a chcela som byt jedinacik 😀 😀

zosi je to jednoduche s tou manducou, ved uvidiiiis 😉 len by sa zisla instruktaz priamo pri mne, nech mam istotu, ze tam dam Oliv bezpecne dobre

zuci nooo, ale aj viac vie vygrcknut, ze? chi, papkacka je to

luci zvladnes, nebooj, i ked je jasne, ze doteraz to bolo omnoho lahsie 😉

macu mna este donedavna vlavo strasne pichalo ☹ zacalo to pri kojeni, preto verim, ze to bola maternica...22.3 ale poprosim gyndosa, nech mi to s usg kukne. pre istotu, ci tam cosinnezabudli...to mu ale nepoviem samozrejme 😉

zoska
12. mar 2010

nasa herecka je okupana, napana a veselo si tu pozera hracky v lehatku, spať ani za svet 😅 ach jaaaj

a mm za chvilu odchadza na oslavu- ide trosku oneskorene ale predsa s kamaratmi zapit dceru 😀
takze tu budem na nu sama, neviem ako ju idem prehovorit aby spala, a to som si myslela ze ked c 😀 z den vela nespala tak vecer zalomi...no zle som si myslela 😀

lucia411
12. mar 2010

no nasa tiez okupkana, napapana pozera dookola 😀 olif rodicia stale chybaju....s manzelom v cudzine nemame nikoho 😝 len znamyh ale to nie je rodina....no baucime sa a pomozeme si ako budeme moct 🙂

selyma
12. mar 2010

Ahoj babky 😢
Dnes som kupala malinku a vsimla som si, ze jeden palec na nohe ma nejaky cerveny a asi aj o trosku vacsi ako na druhej nohe. Bojim, ze ci jej nechtik nezarasta. Ma porazi. A to je dnes este aj piatok, takze ked ju to boli musi vydrzat do pondelka, k lekarke. Trafi ma slak. Chudatko moje 😢

zoska
12. mar 2010

sely a skusila si jej ho chytit- nechcem pisat stlacit, to znie tak surovo...ale ak to ma zapalene tak by plakala pri dotyku...
mozno sa jej len odlupilo z nechta a urobil sa jej zader...skus jej to vycistit liehom a ak bude plackat skoc zajtr na detsku pohotovost...
drzim palce

nasa mala zaspala v manduce a neviem ako ju mam dat do postielky 😅

zoska
12. mar 2010

no uz som ju supla do postielky...
macu, olif...mla sa mi tam strasne spotila, normalne nla kvapky potu na nosteku a cely hrudnicek mokry 😒
jadnu rucku mala von z nosica a kruhu ped tvarickou vnutri, ako ich ma mat? vonku?

mozno je to len z toho, ze tak tvrdo zaspala...snad sa nebude v nej tak potit stale...ale tesi ma ze v nej vydrzala, aj zaspinkala 😉

zucana
12. mar 2010

Ta Mojave zaspala na mne sala som do kosa a je hore tera sa prechadza muz s noi nou bude to' velmi tazke co som komu urobila a muz vraj taky herpes jak mam este nevidel

katina2209
13. mar 2010

Dobre ranko baby peknu sobotu prajem my sme dnes v noci boli hore na papkanie kazde dve hodinky ale spinkal inak nenervacil sa a cez den uz vydrzi aj tri hodinky mohol by aj v noci 🙂 dnes ideme k prababicke na oslavu ma dnes 85 rokov tak ideme na obed, dnes muzik prebaloval maleho a vsetko mu pocikal mohla som ho pekne prezliekat za 15 minut 3 plienky som zvedava kedy sa to upravi inak v metre bude teraz akcia na huggiesky mne velmi vyhovuju lebo v bille ich uz v akcii nemaju uz su drahe 🙂
A kde ste vsetky co este spinkate?

maculik
13. mar 2010

dobre ranko 🙂
kati, sranda s tymi chlapcami, aj Petko vzdy ocika vsetko naokolo, ja uz som to schytala velakrat a on si uz 2x ocikal tvaricku 😀

zoska, a nebola moc oblecena? Lebo ja som ho tam mala vcera nieco vyse hodky a nespotil sa. Tak neviem.
Rucky moze mat dnu aj von, dolezite su teraz nozky, aby boli do 3mes dnu. Az potom ich davaj von.
Ale Petko sa zase poti v noci, teda hlavne vtedy, ked si ho necham rano pri sebe, aj dnes som ho musela prezliekat.
Inak, ideme uz vytiahnut vanicku, doteraz som ho kupkala tak kazdy 3.den v umyvadle, ale uz sa odsacuje nohami a vcera si tak skoro trepol hlavicku, ako sa odsotil, tak uz je cas na vanicku 🙂

My sme akurat segru s frajerom vychystali do Kolina, chce si kupit bundu, tak sme jej na nu dali ako meninovy a narod.darcek (je Lubica, takze bud.tyz.ma meniny a v maji narodky), manzel odide o 11 na futbal (hra sa sice az o pol4 a je to len 100km odtialto, ale je derby, tak kym sa tam cez tie zapchy dostane, tak nechce zmeskat), takze budem s drobcami chvilu sama. Ale Lubka s Matom by sa mali vratit okolo pol3.

Tak pekny dnik zatial 🙂

matka331
13. mar 2010

ahojtee....moja malicka ma zapaleny ten vyrastok co je po ockovaniii coju este v nemocnici ockovoly.....ci to ma byt takee cervenee???asi nie co?pridavam fotku cosom ju vcera fotila

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

matesl
13. mar 2010

ahojt babulky

ja som uz dnes v noci akosi nevydrzala a poplakala si, bolela ma hlava cely den som myslela e trochu pospim, ale, vela grckal, 3x som prezlikala...tak o 5 si mo muz vzal d obyvack a tu s nim spal a mna nechali do 7 vyspat a potzom som zas nakrmila a pospali sme na gauci do teraz

z maleho to mlicko po papani vyteka
☹ ale v utorok ideme dr.tak uvidim co na to povie

matka, to moze byt, az hnisat to bude vraj, aj melicke moze byt nesppokojne

olifcek
13. mar 2010

zosi a ako mala kolienka?

olifcek
13. mar 2010

mati ide o tbc? dolezie je vraj vetrat to...malicka aj horucku moze dostat 😒

zoska
13. mar 2010

ahojte 🙂
manzel to vcer s oslavou nastastie neprehnal tak od rana funguje s malou...bola som aj v obchode a chystam sa do nemocky za kamoškou...volny deeeen- dnes len kojim 😀

mates- juuj ta hlava no nic moc, neskusila si si dat paralen, ten sa moze a na hlavu by ti mal zabrat...ja som ho dva dni uzovala ked som mla ten zapal prsnika...
aj poplakat si niekedy treba, tiez sa mi to stava 😉

olif- kolienka ma pokrcene vnutri, zadocek ma nizsie ko kolenka

inak sa mi urobili strie na pravom prse 😠 😒

pozerala som fotky, mame krasne babatka 🙂 🙂

olifcek
13. mar 2010

zosi kolienka pokrcene, oki...cize ich ma na urovni bruska?

zoska
13. mar 2010

tak presne olif 😉

zoska
13. mar 2010

vlastne ma tie nozicky tak ako ked sa bali nasiroko- od seba a pokrcene a ked ju zdvihnem tak jej zadocek klesne pod uroven kolienok...
vraj je to tak spravne...

este som rozmyslala ci to pre nu nieje nepohodlne alebo narocne ked sa tak spotila, mala totiz len body a dupky na sebe...hmmm no skusime este dnes a uvidime 😉

olifcek
13. mar 2010

zosi aj si rozipsovala zips? posli foto paaaq...nech mam istotu, ze oliv do toho spravne davam 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre