Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
15. mar 2010

oki vdaka 😉

zucana
15. mar 2010

je riedke a cize aj tazsie stravitelne a preto po 2-3 hod sa grcka....

maminnka
15. mar 2010

Zoska,
drzim palce, aby to bolo len kratkodobe a aby sa reflux nepotvrdil...

Blumi, Andrea,
dakujeeeem, potesili ste ma 🙂

matesl
15. mar 2010

baby a ja vobec nespinim od vtedy...to nevadi? nemozem to tam mat zastavene?
brusko ma pobolieva, ale inak nekrvacam...este stale sa stahuje maternica? a moze sa aj bez krvi?

zoska
15. mar 2010

no inak mates toto aj mna zacalo trapit- mam bolesti, ale dost velke v posl. 3 dnoch 😕
hlavne ked si sadam, tak ma hrozne picha v podbrusku, taka ostra bolest+akoby krce, no dost neprijemne 😖

maculik minule pisala ze ma tiez bolesti..uz ti to preslo?

olifcek
15. mar 2010

baby i mna picha vlavo...nie vzdy, ale ked to zacne, tak ked mala taha mliecko...

teuska
15. mar 2010

Caute babulky 🙂
Babenky, ktorych babatka mali zapalene ocka, kolko to trvalo, kym sa vyliecili? Moj maly ma chvilu zapalene a chvilu je to o.k. Len moja doktorka nas uz chce poslat na ocne.
A ozaj moj maly ma plesinku. Dufam, ze tie vlasky mu dorastu 😕

maculik
15. mar 2010

kocky, teda hlavne uz viacnasobne maminy, moze plnotucne mlieko zapekat? Adelka teraz po 3dnoch konecne kaka, ale od 1 plakala v skolke, co ju tak bolelo, teraz konecne to ide, ale zadrzovala to (pozreli sme do plienky, hovienko uz trcalo, ale ritkou ho zadrzovala, az potom do zachoda ho vykakala).
A to plnot.mlieko sme jej zacali davat asi pred 3t, ale len ako ranne mliecko (vecer jej stale robim umele). Tak neviem.

mami, zuci, nam na tie supinky pri Adelke pomahalo, ked som jej ich tak 2-3h pred kupanim natrela olejom (tym oliv.z lekarne, ale podla mna sa moze aj normalnym olivovym alebo detskym), na to dala ciapku a pri kupani uz len samponikom umyla a vycesala. A vzdy to dosst dlho vydrzalo, kym sa dalsie objavili 🙂

maculik
15. mar 2010

zoska, tie pichave bolesti mi vcera uz prestali, sem-tam ma trosku boli brucho, ale to skoro ani necitim. Ale aj tak zajtra poviem dr, nech ma pozrie. A spytam sa, ci je este mozne takto dlho po porode, ze by sa objavili bolesti, potom vam dam vediet 🙂

blumka
15. mar 2010

macu, terezka tiez pije asi 2 tyzdne plnotucne ale kakame ok..ja som chcela do tych 2ch rokov byt urcite na UM a potiahla by som aj do troch rokov, ale zacala mi ho odmietat, tak som jej dala plnotucne, chuti jej, tak snad uz po tych dvoch rokoch to je ok..

olifcek
15. mar 2010

wow, to do dvoch rokov je dobre pit plnotucne , resp umele? x;o)

maminnka
15. mar 2010

Macu, neviem poradit, nas maly to mliecko pije kazdy den a nema problemy.

olifcek
15. mar 2010

macu co ja poznam deticky, skor ich prezenie po mliecku...

zucana
15. mar 2010

mne to nejde vycesat je to este prilepene a nehtami to nechcem odlamovat....

blumka
15. mar 2010

olif, um do troch ale ked nie um tak urcite plnotucne..,aj jogurty plnotucne,deticky by nemali jest nizkotucne vyrobky

zucana
15. mar 2010

baby je normalne ked som vyvarila veci ze ta boda je taka s bielymi skvrnami aj taky biely prasok na tych vyvarenych veciach?je to taky silny vodny kamen?nemoze to nic sposobit malej?

zoska
15. mar 2010

zuci toto sa aj mne stalo presne...ja som to potom este normalne teplou vodou umyla, lebo sa mi to nezdalo...ked som vyvarila prvaraz tak v poho a potom sa mi stalo toto

garonka
15. mar 2010

baby helpppppppp moje dieťa v kočíku spať nechcelo, i som ho pekne obliekla foto je v albume a začal štrajkovať tak som to vzdala a nakoniec ho drahy vzal pred blok pokočíkovať zrazu zaspinkal ale potom ho vyťah zobudil 😠 tak sa uspaval na rukach musela som spievať už ani neviem čo ale som zachrípla 😀

teraz mi haja od 17:30 tak krasne vstane okolo desiatej ešte dobre, že sme ho včera okupali joj

mates ja cez deň nekrvacam vôbec ale ak kojím maleho tak vtedy troška a v noci ništ 🙂

matesl
15. mar 2010

garon, co mu davas do mliecka?
alebo makove odvary 😀 😀 😀

katina2209
15. mar 2010

ahojky,garon tak to je aka sila ze ti takto spi ja som teraz maleho uspavala v kociku a rev strasny poobede som vysavala tak mi pritom zaspal tak som skusila zapnut vysavac aj teraz a zaspal no ale to tak na pol hodku a je hore a uz sa pôjdeme kupat a potom papkat no a budem rada ked mi potom pospi 2apol hodinky dnes sme boli na screeningu sluchu tak všetko v poriadku počujeme na obidve uska

maminnka
15. mar 2010

robim presne ako pise Zoska, po vyvarani to tiez preplachnem horucovou vodou, kvoli tomu vodnemu kamenu. Tiez sa mi to nezda, davat z toho babetku pit...

garonka
15. mar 2010

mates zatim je taky spavy ale on sa potom otočí opačne a nebude spať vôbec, lebo teraz je taky, že sa naje a zaspí ale inokedy ma take chvíle, že sa uspava na rukach aj 3 hodinky 😝

a to mak môžeme? lebo včera som zjedla dve parene makove buchty 😅

zucana
15. mar 2010

tu sa makove nic nepredava ☹ my sme naparovali....krasne drzala a pacilo sa jej...snad to aj pomoze 😔

matesl
15. mar 2010

garon, u nas je mak povoleny, lebo je to narodne jedlo, inde nie, bo je to ako opium 😀

zucana
15. mar 2010
matesl
15. mar 2010

zuci, nie je to inde dovolene...to jak v Holansku marisku mooozu...tu je to droga...tak inde beru mak ako drogu, pre jeho ucinky...ale ja mak mooooozem...a suuulance makove najviac 😀 😀 😀

garonka
15. mar 2010

mates tak asi preto je taky spavy 😀 😀 😀 😀 ale v kočíku zuril ostošesť 😠

garonka
15. mar 2010

a jablkovy džus môžeme nie? ale vraj si ho mam riediť vodou lebo mama na mňa nakričala ako som mohla vypiť neriedeny džus lebo maleho prehnalo a aj bruško bolelo ale ja som nevypila veľa len 2dcl

matesl
15. mar 2010

to je zvlastne, moj maly mi dnes spal v kociku jak zarezany, ani sa nehol, ved ani taky zabaleny nemohol
😀 😀 😀

katiii, kedy ideme kocikovat? a de je supi, sa s nami uz nebavi?
matka je od dnes sama s detmi...no ma to vesele, maly jej vracka a nechce spinkat...a to ma este jedno zive zlato doma 😉

matesl
15. mar 2010

garon, aj mne sa zdalo, ze po jablkovom mal maly problem, ale ja si ich riedim, bo mi take sladke ani nechuti...aj vineu si vysumim a riedim vodou 😅
a jablovy a myslim hroznovy su jedine co mozeme nie? 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre