Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
16. mar 2010

pred týždňom na poradni mi povedala, že ked budem chcieť, že nech si prídem pre recept, aby aj ona vedela, že čo dávam Livke.

olifcek
16. mar 2010

spenatovu polievku mozeme, ze?

andrea2603
16. mar 2010

ja som už špenát jedla, tak hádam hej

katina2209
16. mar 2010

aj ja som uz spenat jedla tak urcite ano a andy no my s muzikom sa presne tak citime i ked na nom uz vidim ako mu to chyba 😖
ja som pri Markovi dostala prvu menstruaciu po 9 mesiacoch a andy kolko si pri Lenke kojila?

andrea2603
16. mar 2010

kati, 1rok a 10mesiacov.

olifcek
16. mar 2010

gari mas super lekarku, ze nedalalieky, ale takto zdravo poradila...s tym smiechom...moja mamina vravela, ze tak usmieave dieta este nevidela, hehe....velmi ma tesi, ze odkedy uz dobre vidi, tak ma rano privita s krasnym usmevom na tvricke, niekedy ako pises, dost hlasitym xo)) ale Oliv sa uz od narodenia nahlas usmieva, chi x;o) vraveli mi, ze je to spokojne babo x;o)))

jamar podla mna malicka j nespokojna, lebo papa vela predmeho mliecka

adik aneskusis malickej kupit espumisan L?

kati kraaasne priberate, wow....verim, ze u i my pojdeme az tak moc..zatial priberame dobre, ale verim, ze odteraz este viac...uz mame 3400g, cize uz sa mozeme rychlejsie rozbehnut...ved mammalicku pocas dna casto na prse, cez noc papa kazde dve hodky, a negrcka...

proste, s predcasniatkom musi mat clovek viac trpezlivosti 😉

ja sa tak tesim z toho ako krasne kazde vase babo pribera...jujch...som zaroven zvedava, kedy moja hladoska dobehne vase deticky....ale mame co robit, kedze sme prisli fakt skoro na tento svet 😉

kati ja cely den myslim na sexik, ale ked je oliv na mne, neda sa...ked ju dam zo seba aspinka, snazim sa kusok upratat...a navysem ked bol manzelik doma, bol chory, takze nic, a normalne je pocas dna v praci...ja uz okolo 20.00 odpadavam od unavy, normalne mikrospanky....tak idem s malou hajat...ale pravidelne mam o 5rano chut, ale nechcem mm budit, kedze chodi do prace a nebolo by fajn, keby sa kvoli unave mylil...
takze chut maaaaam, len...oliv musi dovolit x;o) ale zase..od porodu sa to uz par krat podarilo, samozrejme, aje to uuuzasneeee xo)

adi, karamel je v pohode x;o)

olifcek
16. mar 2010

juj, spenat vraj moze koliky sposobovat....tak radsej este nebudem...darmo,ze mame v piatok 3 mesiace...stale sme malicki

zucana
16. mar 2010

olif ja som spenat papala a ok....
niekto sa pytal na vyzivy...ja papam prave bananovu 😉
gratulujem oslavencom...my mame s olif svatek v patek 🙂
inak rano som mala zas cele pery krvave....ale uz to snad bude coskoro uplne zahojene....
ja vam tak zavidim to uspatie baba o 20-21 my sice zaspime ale na pol hodku...celkovy spanok prichadza okolo 23.00 vcera sme jedli asi hodinu a pol...podla mna je to tym ze uz mi netecie tak strasne silno mlieko ako bola najedena za 5 min....ale tecie....no a tak sa unavi zaspi a za 3 min.znova....a toto vcera hodinu a pol...potom zaspi, dam ju do postielky a vydrzi tam do prveho papania....potom uz nie...iba na mne....podla mna aj preto,lebo za ten cas pri lezani sa jej nazbieraju tie hlieny....
o 12. ideme ku konzultantke...a potom ideme do mesta do obchodu Disney tam maju take nadherne veci.... 😵 sme sa stavili s muzom ze ked bude mat 5 kg v nedelu tak platim ja a ked nie tak on...tak som prehrala 😕

olifcek
16. mar 2010

zuci babatka ked tAK DLHO TAHAJU, JE TO TYM, ze chcubyt pri nas xo)) babatka by nebavilo tak dlho tahat, kebyze uz niesu napapane, ver mi x;o)

zuci x;) kazdopadne je mala vytaz, takze super x;o)

juuuj, aj ja chcem aby sme uz 5kg mali...no UM davat nebudem, radsej nech si Oliv pribera akoje jej to prirodzene, ze?

andrea2603
16. mar 2010

olif, už mám doma Sabsimplex a Mudr. , že poprípade potom môžme vyskúšať ten espumisan, keď nezaberie. Ale aj ona to nevidí, že by ju bruško bolelo, lebo keď to je presne od vtedy do vtedy, ale že nech vyskúšame tie kvapky. Tak držkajte nám palce, lebo manžel minule pri takom reve, že veď máme tu v NZ hniezdo záchrany, tak poďme ju vrátiť 😅 , samozrejme,že zo srandičky, ale musíme ten večer si nejak odľahčovať, lebo kto nezažil, neverí,že aké je to náročné.

andrea2603
16. mar 2010

moja má cez 4kg, ale keď ju mám pestovať 2-3hodiny, tak sa mi zdá, že má aj 10kg 😀

olifcek
16. mar 2010

adi my mame ako som pisala a ked ju mm nosi, a ja cosi robim, tak uz tiez akoby i 10kg mala vraj x;o))

andrea2603
16. mar 2010

olif, presne na pestovanie stačí aj 3-4kg a máme čo nosiť, mňa inak už kríže pobolievajú 😖

zucana
16. mar 2010

jasne olif...umele nedavaj ved krasne vam to ide 😉

zoska
16. mar 2010

ahojte 🙂
dakujeme za grtulacie 😵 pripajam sa - garonka, maminka-vše naj 😉

nasa sa narodila 12.30, cize o tomto case pred mesiacom som sa uz dost trapila 😝

jamar- moja pri papani neplace- ona az potom, ked si grgne tak ju zacne natahovat, grcne si a zacne ju palit zaha a vtedy spusti rev...

dnes rano vygrcala min. polovicu z toho co zjedla...tieklo to po mne az na zem...potom jasne ze rev, ale to uz bolo aj od hldu, kedze tolko vygrcla...no toto neviem ako odsledovat...uz sme boli nstaveni na kazde 3,5hodiny a teraz papame ako pride ☹

zoska
16. mar 2010

OLIF-
krásne narodeniny Ti prajeeem...veľa zdravíčka celej rodinke, nech ste šťastní 🙂 VŠETKO NAJ, NAJ,NAJ 😉

olifcek
16. mar 2010

zoska co robiiiis...normalne mi az slzy vysli x;o)

dakujem Ti 😵

matka331
16. mar 2010

ahojte..aj mna pobolieva brusko a tiez to je neznesitelnee az takee krce mam ...je to normalne??zajtra idem ku gynekologicke na prehliadku ...po cisarskom sa kontroluje aj maternica ultrazvukom alebo neako inak ??alebo vobec??hmm?po sekcii sa ma kontrolovat aj jazva u lekarky??hmm??malicku sme vcera kupali a prvyy kraat tak plakala pri kupkani neviem co ejej bolo ..moze to byt aj tou ruckou po ockovani ze ju stipka to zapalene ??ale snazili sme sa aby sme jej to nenamacali ..

matesl
16. mar 2010

caute babulky,

preco sa deti budia s takyyym hladom, co si v klude neprivstane? 😅
a maly mi dobeda uz nechce cspat, hojdam ho v skrupinke, ale nic neurobim a potrebujem zehlit. teraz papa tak snad zaspi...pozehlim a najem sa.

inak aj ja papam spenatovu polievku aj ked je tam smotana, ale aj zelezo 😉

mati, to preto plakala, ze to nepozna.. nieco nove, aj nas prvy krat reval jak tur vo vanicke

kati, vcera mi to vyslo von ist o 14:00, a dnes asi tiez tak ;)

maculik
16. mar 2010

Ahojte,
tak ja som dnes bola na kontrolu po 600nedeli, vsetko ok, tak som rada. Nechala som si predpisat aj antikoncepciu, aj ked neviem, ci ju zatial budem potrebovat, na sex teda nemam vobec naladu 😝 (a ani sily 😅 😀

Petko bol zatial so segrou, aj Adelka bola rano doma, lebo zase sa nevedela vykakat, tak sme volali do jasli, ze ju tam zaveziem az trosku neskor. Zatial sa vykakala a o pol11, ked som este nakrmila maleho, som ju bola zaviest, Petko zase ostal doma buvat a spal az doteraz. Aspon som bola pre zmenu ja a videli, ze Adelka ma aj mamu, nie len ocka (kedze stale chodi Vladko s nou 🙂

Teraz Petko stale spi, ja idem robit rybu a zemiaky, a o 2 uz Lubka s Matom odchadzaju ☹

Aaaa, som to zakrikla, uz nespi 😀

matesl
16. mar 2010

to som sa aj chcela spytat, ci idete riesit antikoncepcie,asi by nebolo dobre po sekcii hned otehotniet 😅

teuska
16. mar 2010

caute babulky 😅
Matesl chcem sa ta opytat, aj tebe maly grckal, vsak? Bola si u lekarky? Pomohlo mu nieco? Nemam cas vsetko citat, ale mala som pocit, ze ty si tu o tom grckani nieco pisala a teraz sa aj my s tym trapime.

olifcek
16. mar 2010

smotana by sa nemala? 😅

matka331
16. mar 2010

aj ja si budem zajtra pytat antikoncepciu ale neviem akuu .... lebo chcem takuu co najlepsiu a aby som odnej sa nevyhadzala a taku od ktorej sa nepriberaa....a neviete kolko stoja tie naplaste???lebo jak sa poznam tak ja zabudnem brat tabletky 😀 😀 😀

olifcek
16. mar 2010

kde je janka, blumka, ewe, alex....?

olifcek
16. mar 2010

logi?

matesl
16. mar 2010

teus, idem dnes na klbiky a zajtra poradna, zajtra dam vediet 😉

katina2209
16. mar 2010

olifcek zlatko vsetko len to najkrajsie k tvojim narodeninkam vela zdravia lasky a stastia a hlavne aby ti olivka robila radosť bola vzdy usmievava a zdravucka
vsak vidis aj vy ste velmi pekne pribrali na to ze ste predcasniatko a ako sa pekne usmieva ,kolko ste si prezili uz a aka si ty statocnica aj s olivkou 🙂
ja teraz varim peciem rybku a pyre k tomu ked pride Marko zo školy už v piatok mi prisiel sam domov a dnes pride znova tak dufam ze super ale on je sikovny skolu mame kusok za domom

matesl
16. mar 2010

😅
janka ma o 1,5 t statnce

matka myslim ze je len jedna jednozlozkova antika pre kojaccie maty...myslim ze su to pilule 😨

katina2209
16. mar 2010

matesl musime sa dohodnut nejako na to kocikovanie ja môzem vacsinou poobede az ked sa naobedujeme musim cakat na maleho zo skoly a doobeda vacsinou varim...
a martinkaj je preco sama s detmi? co muzik chodi na sluzobky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre