Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
17. mar 2010

blumi aj ja som mu supla ten espumsan pred 🙂 inak by ho vygrckal

a probiotika...infants dophilus plus...kukni na nate letak a vyzera to dobre 😉 mohlo by zabrat

teuska
17. mar 2010

Matesl este som mu to nedavala, ale v poslednej dobe sa puci pri kakani a poplakava. Nie velmi ani dlho, tak este stale cakam. Tebe este maly grcka? Lebo mne tiez niekedy dost vela.

matesl
17. mar 2010

teus dnes cely den ani nespal, nedalo mu to, vzdy súusti plac a ide mu to z pusy aleho prdka skruteny...dnes trpi, tak som mu ich uz supla...mam mu to davat ked ma taketo dni, ked je dobre netreba...podla potreby

teuska
17. mar 2010

a zabralo? davas mu 25 kvapiek?

blumka
17. mar 2010

ja som terezke espumisan davala dlho, kym jej nepresli koliky uplne, ono sa to nevstrebava len to prejde crievkami, spravi svoju robotu a potom vyjde 😉
mates, ja davam juli biogaia, tiez probio a odkedy ich ma tak kaka sama...dufam ze to nezakriknem

matesl
17. mar 2010

teraz mi kusok zaspal, tak pred hodinkou som mu dala pred papanim...ale este mu vybehne a prehlta to spat...ale dostal 25 kvapiek, hej

teuska
17. mar 2010

ako spoznam ze ma koliku?

matesl
17. mar 2010

ze neplace ale krici a kope nozkami dost

blumi, tak som zvedava, dammu ich uz vecer do mliecka, odsajem mu a dam

teuska
17. mar 2010

no moj maly sa tak puci a cely ocervenie, ale netrva to dlho, za chvilu uz pocujem ze ide do plienky, alebo si prdka. Ale zasa sa to opakuje. Vtedy mu mam dat? Alebo iba keby to trvalo dlho, hodinku?

blumka
17. mar 2010

teus, ked sa dokaze sam vyprdiet aj vykakat tak by som mu nedavala. oni sa pucia lebo im to ide tazsie lebo este ten ich traviaci trakt je pomaly ale hlavne ze to ide z neho von

zoska
17. mar 2010

ahojte,
ja som mala na navsteve kamosku z BB...Nelka sa asi predvadzala, bola strasne dobra, 3 hodiny bola hore, kukala na svet, vobec neplakala, potom som ju nakrmila, hned zaspala, tak sme sli vonku...
dokupila som dupacky, lebo 56 je nam uz mala, zasla som na postu a ked som po hodine prisla domov tak mala este chvilku spala v kociku, cize som sa stihla prezliect, najest...no parada 🙂
teraz uz hajka 😉

no zajtra kooon nepojdeee 😅 no zbohom 😀

idem kuknut panelak a hajde spat! 🙂

matesl
17. mar 2010

teus, alebo tak ako nas dnes, ze cely den kvoli tomu ze sa trapi ani oka nezazmuri a stale placka kvoli tomu 😕

teuska
17. mar 2010

idem aj ja kukat panelak 🙂 ale asi nebude hajde spat, lebo maly spi uz od 4 ako sme prisli od doktorky, takze predpokladam, ze zachvilu bude vyspaty a bude na mna kukat, ze co od neho chcem, ked ho davam do postielky 😅
A diky Blumka za radu a von to ide a dost casto 😝

matesl
17. mar 2010

zosi tak to mas super...snad moj bude zajtra taky 😉

a to zajtra ak bude maly takyto a a ni kon nepojde tak si to hodim

janielah
17. mar 2010

ahojte babky moje. tak som vas zbezne citla, no poviem vam, niektore to mate riadne vesele....
musim bohu dakovat, ja uspim malu o pol deviatej, spinka mi do druhej, napapame sa a potom zasa az o siestej papame...tak sa tesim.

ale unavena som tiez, lebo je to skoro vstavat o siestej, a cez den si ja pospat neviem...

olifcek
17. mar 2010

kokos, co budeme zajtra robit? 🙄 😕

zajtra konecne pojdeme vonku, dnes sme nakoniec neboli, Oli sa napapala a hned zaspala...

zosi a my konecne prechadzame na 56 😅 tak ale nosili sme 46, aj to bolo kus velike x;o) potom 50 a konecne 56 😵

olifcek
17. mar 2010

ahoj janiiiiiiiiiiiiiiii 😵

matesl
17. mar 2010

janiiii...ako to robis? a to stale takto? ci aj mala horsie obdobie? 😅

zucana
17. mar 2010

cafte baby takidem rychlo napisat ked ten kon teda zajtra nepojde 😅
tak som bola v ikea vratit koberce a ponahlala domov aby som dosla kym vika pride zvonku...bola vonku od 14-16 a ze stale spala...potom sa napapala a zaspala tak som ju dala do kocika a sli sme do meste kupit darcek pre svokru.spinkala zasa v kociku 1,5 hodky a potom este chvilku v kociku (ako zoske) a som stihla urobit este za 10 min.veceru a umyt riad...no a potom papala a kupkanie a buchla si hlavicku o komodu lebo tam kde mame vanicku tak to zhora padlo....takze fasa ale myslim,ze sa jej nic nestalo...nechapem preco stale najake nehody....
no a potom sme naparili a odsali velke sopliky a teraz haja na muzovi idem sa osprsit a uvidim co bude 😉
jani zavidime asi vsetky ale prajeme to,lebo vsak aspon skolu dokoncis 😵

selyma
17. mar 2010

Ahoj babky. 😢
Mam hemeroidy. Bojim. Boli ma cely zadok. Zajtra idem do lekarne a kupujem nejaky zazracny krem. Ja sa uz bojim aj na zachod ist.

blumka
17. mar 2010

jani, to mas supeeeeeeeeeeeeeeeeer 😉 ale prajem ti to 😉 snad aj my sa dozijeme 😀
akurat dnes som spominala na Terezku v Julinkinom veku a dosla som na to, ze v juni uz terezka pekne v noci spinkala, budila sa len 2x a to len na papanie a hned aj spala...a budicek bol niekedy okolo siestej..takze sa tesim na jun a verim ze Juli bude na tom aspon takto 😀 😀

zuci, mas to tam zacarovane ze take nehody...ale chvalabohu ze sa nic nestalo.

teuska, tak ako pise matesl, ked sa trapi cely den a nejde to a nejde, alebo ako nasa Juli, zvija sa cely den, puci sa, pri prdeni place alebo prdi a kaka len ak ma pokrcene nozky alebo s rurkou..vtedy uz fakt clovek siaha aj po liekoch ale ak sa len trosku popuci a ide to von same tak to je ok 😉 ked sa tie deticky zacnu viac hybat a hlavne prevracat sa tak to uz bude lepsie, crievka sa rozhybu a bude fajn

blumka
17. mar 2010

sely, neprijemnee...mala som aj ja, krem pomohol takmer hned 😉

selyma
17. mar 2010

Dakujem, zajtra lekaren isto neminiem 🙂

olifcek
17. mar 2010

macu nas budu ockovat 14.4...chceli 21.03 ale nemozu, my sme mali transfuzku 11.1 a ockova mozu najskor 3 mesiace po /TBC mohli ako je dane/

olifcek
17. mar 2010

baby, aj nejak speci treba s babom cosi trenovat? na hlavicku viem, davat na brusko, ale co trebars chtic cosi si vziat? ci to pride same?

matesl
17. mar 2010

olif v tej knizke to nie je?

baby, okupali sme , krmim a zas je cely ogrckamy...

matesl
17. mar 2010

ako sa koji babo po sediacky, je taka jedna poloha

olifcek
17. mar 2010

matesl vidis? knihaaaa.mohla by som ju zajtra doklepnut

matesl
17. mar 2010

zaspal, ale je ogrckany, ako ho mam prezliect nech nie je v mokrom :(

zucana
17. mar 2010

Matesl ja davam pod oblecko vat.tamponi al.servitkyy hore mala konecne na mne chrapci ona tak place ked jej tahame sopliky kedy to' uz prejde...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre