Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
17. mar 2010

juj, mne mala spinka od 19.45...a asi od 20:45 mimo mna...potrebovaa som prach poutierat, sprchnut sa a tak...nesla som spat, lebo jej chcem este raz plienku vymenit, ked sa zobudi, co by sa mi asi nechcelo, kebyze idem spinkat s nou x;O)

olifcek
17. mar 2010

zucik ja som si hovorila to iste...my sme ich mali asi i vyse troch tyzdnov xo( ale jasne, nie kazdy den...a napriklad dnes sa mi zdalo, ze kusok zase mame...a to sme ani vonku neboli...no i mna zase hrdlo boli, nechapem...zajtra uz ideme von, nech sa prevetrame...len mi bude tak luto, ze mi place, ked ju obliekat budem...

idem ja od pc...tak pa pozajtra, ak by to zajtra nevyslo ☹

zucana
17. mar 2010

Olif uzi si zajtrajsi dnik pA baby.Ale podla mna pojde kon aspon chvilu;)

olifcek
19. mar 2010

haloooooooooooooooooooooooooooooo uz cvalameeeeeee

olifcek
19. mar 2010

haloooooooooooooooooooooooooooooo uz cvalameeeeeee

olifcek
19. mar 2010

len kusok kulhame...

matesl
19. mar 2010

ahojte,

este nikto okrem teba olif neskusil? 😉

matesl
19. mar 2010

inak od rana mam teplotu....zapalil sa mi prsnik...teplota 37,7, antibiotika a oxxitocin do nosa...boli celeee telo ako pri chriipke...uffff

olifcek
19. mar 2010

matesl juuuj, skusaj aj teplu sprchu, a taku teplejsiu na prsnik....i ked zapal asi lepsie chladnym liecit, co?

vyzera, ze okrem nas dvoch este nik neskusil x;o)

matesl
19. mar 2010

uz som napisala na facebook, ze ficime 🙂

matesl
19. mar 2010

vraj pred kojenim teplu a medzi chladit.
ale dali mi aj oxitocin do nosa na uvolnenie mlieka
najhoorsia je ta bolest tela ako prichripke 😒 ale aspon maly dnes len spi... a ja s nim 😅

zucana
19. mar 2010

aj ja som uz tu 😀 boli sme v meste na drinkaj s malou a ja mala dzusik....
mala si pre zmenu pichla do ocka 😕 ale uz je oki...
a ma 5130 g...sa mi nezda....ta vaha asi blbne 😅
ako inac co nove?gratulujem olivke k 3mesacniku 😉
matesl skore uzdravenie...my mame este sople 😢

olifcek
19. mar 2010

matesl my po starom...ja len sedim a mala papa x;o(( az mi brucho narastlo x;o(( asi priberam, no uzas...nastastie je ale teplo a uz sa da chodit vonku a aj budem, kazdy den a aspon 2x! nechcem nejak moc chudnut, ale ani priberat...

matesl snad to coskoro prejde x;o(((

zuci v prvom momente sa vzdy zasmejem nad vasimi nehodami...tak podarene to vies podat vzdy x;o)

zuci malickej vsetko naaaaaj k presne prvemu mesiacuuu x;oD

zuci zavidim, ze mozes na juice...moja mala najnovsie, ked nekocikujem, hned place, chjo...musim byt v pohybe aby bola v kociariku tisko a spinkala...ach jaj...nejaka je narocna, ci co...

inak...chudinka mala, dnes sme boli na odber krvicky az 2x!...rano nas vzal kamos autom...o 10tej mi vola sestricka, ci prideme znova, lebo v labaku cosi zvorali a treba znova vziat krvicku x;o( tak som ju opat obliekla, zazila jej rev a vybrali sme sa na bus...vzali jej krvicku, opat plackala, fnuk, a smer dom...este sme sa poprechadzali...sestricka ale vravela, ze keby boli vysledky zle, ze mi zavola, a ak nie, nech ja zavolam v utorok...no a nevolalaaaaaa, tak snad nezabusla len, a vysledky boli ok...no zrejme to este budu chciet itak casom skontrolovat...nastasti eberu krvicku len z palceka, takze..

maminnka
19. mar 2010

taak sme tu 🙂 revemeeee, tak sa na minutku musim odgreagovat...

maminnka
19. mar 2010

Zuci, krasne priberate 🙂
Olif, ze 3 mesiace 😲 ako to rychlo uteka!

zucana
19. mar 2010

olif my mame 2 mesiace 😉
a nasa tiez place ked neni v pohybe takze som sedela a kocikovala hore dole 😀

maminnka
19. mar 2010

Zuci, toto presne som mala pri synovi, stale som musela hybat kocikom hore dole... tak som si na to zvykla, ze som sa raz pristihla v obchode, ako to iste robim s nakupnym vozikom 😀 😀

zucana
19. mar 2010

😀

olifcek
19. mar 2010

zuci jo dva...co mi je?? to ten sok, ved vies....smiem? 😉

mami 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zucana
19. mar 2010

smies 😉

olifcek
19. mar 2010

vcera sa mi stala uzasna vec
cakam DHL kvoli darceku, co som objednala krsniatku..chudacik malicky, narodky mala este 17.02. tak ale ja som vtedy mala plnu hlavu Olivky....
vcera mi dhl aj volali, ci som doma, ze o 20 minut vedia prist. a ja, ze jasne, doma som. no preslo 20 minut pan nikde, tak sme sli s malickou vonku a za kratko dhl dorazilo. vysiel vodic v ruke velka krabica...pytam sa ho, to je take vleke balenie? pozeram, na krabici kvety.sk...no vravim vodicovi, ze ja som si to chcela dat do kociarika...a on ze ved to otvorime...otvarame a tam kvierok v crepniku, obalka s mojim menom a krabicka s niecim hrkajucim. pytam sa, ale kde je to, co som si objednala? on sa usmial a hovori, jaaaj, tak toto je od nejakeho tajneho ctitela, nemali ste sviatok? to, co cakate, asi este len pride. ja, ze no mala som narodky. a on, ze mate niekoho v cr alebo niekde v zahranici? ja, ze jo...vodic odisiel, otvorim obalku a tam peros tajnou spravou vo vnutri. rozviniem, a tam spravicka, PRETOZE MI NA TEBE ZALEZI. otvorim karticku a tam bol text:
olif este raz dodatocne vsetko
najlepsie, dufam, ze ta tato
malicka
pozornost potesi ;) papa
cmuk
celej rodinke a nech ste zdravucki a
stastnucki
Zucana

pri tomto mi padla sanka...nahrnuli sa slzicky stastia do oci...predychala som a otvorila tu ciernu papierovu krabicku...a tam strieborna retiazka so swarowskym krystalom v tvare srdiecka, cervenej farby.

baby, este dnes sa spamatavam. uzasny si cloviecik Zuci. bol to vobec prvy darcek, co som dostala k narodkam a mame i prvy kvietok v domacnosti x;O)

mam nadhernu retiazku a super pero

DAKUJEM ZUCI, DAKUJEEEM!!!

maminnka
19. mar 2010

Oliv, tak to by som z toho bola rovnako mimo ako ty 🙂)) Zuci, paradne prekvapko!

zucana
19. mar 2010

🙂 chcela som potesit a to mam najradsej a hlavne ked si tto ludia zasluzia
mami dik....inak super vec...

olifcek
19. mar 2010

mami a tp zucanka odomna pytala adresu./...a ja,ze to len kvoli vecickam, co sme sa bavili...ze ak bude mat cosi, co bude jej slniecku male, ze mi posle...a ja, ze oki, ale, ze kupim za nejaku sumu, ze nekradne a ani peniaze netlaci x;o)) na to samozrejme nereagovala.... 😵

olifcek
19. mar 2010

,,len,,

olifcek
19. mar 2010

wow, vonku je stale 10stupnov

olifcek
19. mar 2010

vyzera, ze Oliv tvrdo zaspinkala....tak ju presuniem, zubky umyjem a pridam sa k nej...sprska bola, ked prisla mamka x;o)

bre snicky baby

maminnka
19. mar 2010

Zuci, si fakt uzasna, mas velke srdce!

olifcek
19. mar 2010

mami, uzasne je aj to, ze som bola smutna z narodenin..nejak...sklamana, ci co....ale tak, uz na koniku, ako ste mi gratulovali, to bolo veselsie, ale zucanka to totalne zachranila...x;O)

olifcek
19. mar 2010

v ten den mi prisli i nausnice, do mi drahy kupil...a este mi asi prinesie mobiiilek, ked sa vrati v nedelu...od stvrtka sme s oliv samucke same...ale mamka chodi, vzdy prinesie i papu, a malicku si vezme, nech sa ja povystieram a taq..

a uz fakt idem k malickej..okolo pol jedne vstane, takze..a paq kazde dve hodky....

bru nocku

uz fakt idem 😉

maculik
19. mar 2010

jeeej, uz to ideeeeeee 🙂
uz som sice nachystana do postele, ale idem este rychlo docitat, neda mi 😉

maculik
19. mar 2010

jeeej, uz to ideeeeeee 🙂
uz som sice nachystana do postele, ale idem este rychlo docitat, neda mi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre