Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
26. mar 2010

Maculik som ti pisala co nam doktorka predpisala...precitaj a pridala som nove fotky aky je ten môj chrobacik tucko zato druhy syncek je chuducky ale ked bol ako Matko bol taky isty

maculik
26. mar 2010

kati, ved prave ze som to citala, tak aj preto som sa rozhodla ist k dr.
Len ja napr.na tvar nepouzivam ziadnu kozmetiku, vlastne len ritku oplachujem detskym mydlom a ked kupem (co je cca kazde 3dni), tak aj pod krkom a pod pazuskami oplachnem mydlom. Inak len vodou.

zoska
26. mar 2010

maci prosim ta ake velke su tie cipky vibrucol? to su take ako pre dospelych ci mensie...aby som vedela co jej budem musiet do tej ritky vopchat 😅

maculik
26. mar 2010

zoska, su mensie, nez pre dospelych, neboj 🙂 a strc potom koncek toho cipku do kremu, pojde ti to lahsie zaviest 🙂

no nic, koncim, sme doma vsetci, adelka je upistana, Vladko telefonuje, tak idem sa venovat. Pred obedom pojdeme k tej dr, tak potom napisem, co nove.

zoska
26. mar 2010

dakujem 🙂 to som rada, ze su mensie, uz som sa bala 😅 😀

martinaj
26. mar 2010

ahojte 🙂
ja uz som bola z malej tak na nervy, ze som ju dala svokre v stredu a muz pre nu ide az zajtra 😉
tak si uzivam jedno dieta 😀

zoska
26. mar 2010

mati 😀 tak si este uzivaj...
Veronika ziarli?

blumka
26. mar 2010

dobre ranko..
suzon, ahoooj...som rada ze sa vam podarilo pribrat 😵, malinka je bojovnik..tieto nase deticky su take statocne..

nasa juli sa tiez drzi..chudatko tak strasne kasle, ale v noci spala celkom dobre. mozno preto ze spala uplne nalepena na mne, ale celkom dobre som sa vyspala aj ja 😉

uz prisiel manzel, tak ju teraz vzal on, lebo aj ja som zasoplena a kaslem tak aby som ju este viac nenakazila, bude s nou dnes viac on ako ja.

inak, ja som skusala tie cipky vibrucol ale mala sa mi hned pokakala ako som jej ho dala a to iste robi aj ked jej davam teraz paralenove..asi jej to tam podrazdi crevo...

katina2209
26. mar 2010

ahoj martinkaj a ako sa mas? chodite von niekedy by sme mohli ist spolu kocikovat si sa dlho neozvala 🙂

katina2209
26. mar 2010

maculik praveze na tvaricku som ani ja nic nedavala iba na telicko a na telicku nic nema iba za krckom potnicky

katina2209
26. mar 2010

blumka rychlo sa vyliecte nech mozete ist aj von ked je tak krasne hrozne ze aj malicka juli je chorucka nech jej to rychlo prejde

martinaj
26. mar 2010

ziarli ☹
kati chodievame von 🙂 ty chodis kedy?

blumka
26. mar 2010

citam, ze ste rozoberali spanie...ja som niekde citala ze najtvrdsi spanok maju deti pred polnocou, preto je dobre ukladat ich skor aby sa dobre vyspali, potom po polnoci uz je plytsi preto sa budia castejsie...Mne sa to potvrdilo aj pri Terezke aj pri Juli, Terezka spavala od osmej do polnoci a potom kazde dve hodky hore, no a od piatej uz bolo rano. Juli zatial zaspava hocijako ale ked sa jej podari okolo osmej, deviatej, tak vie potiahnut do polnoci alebo do jednej a ptoom zasa kazde dve hodky..akurat ze rano potiahne dlhsie ako Terezka...dnes sme spali do osmej ;)
ale casom sa to upravi, nebojte 😉

blumka
26. mar 2010

kati, ved to..dnes rno o osmej bolo tu na orave 12 stupnov..ani si nejdem predstavovat kolko bude na obed...ale mozno aspon terezku vyzeniem s babkou vonku...uz je jej lepsie

martinaj
26. mar 2010

baby davate niektora malim gastrotus proti zvracaniu? ak ano tak kolko toho?

katina2209
26. mar 2010

martinkaj my chodime von ako kedy vacsinou poobede okolo druhej kym navarim a marko sa musi napapkat a potom ho vezmem a berie aj bicykel,ale rozmyslam že dnes by som skocila doobeda a skola mu konci 11,45 tak ho vyzdvihnem a vy kedy idete dnes ze by sme sa stretli?

martinaj
26. mar 2010

ja chodievam tiez poobede.... dnes ideme na pol druhu na antolsku na vysetrenie sluchu, takze az tak neskor zase pojdeme 🙂

katina2209
26. mar 2010

mati,no my sme uz boli na antolskej to ste za 5 minut vybaveni a uz ste boli s matesl vonku? napis mi do ip cislo aj ja ti napisem ,ked budes vonku daj vediet my chodime aj na to ihrisko k tym modrym barakom ako je stredisko

martinaj
26. mar 2010

s matesl sme boli von 🙂
ok poslem IP 🙂

kika58
26. mar 2010

dobre ranko maminky, no my sme mali tazku noc, malicku trapia prdiky tak sa celu noc pucila a kopala rukami a nohami, teraz konecne zaspinkala ale ktovie dokedy jej to vydrzi,
kocky chcem sa s vami poradit ohladom vypisovania nejakych tych papierov do socialnej poistovne, neviete poradit k REGISTRACNEMU LISTU FO dole je ze podpis a odtlacok peciatky zamestnavatela alebo registrujucej FO, to mam akoze ist dat potvrdit svoju zamestnavatelovi??? som z toho vol, tak prosim vas pokial viete o co ide poradte mi 😕 😕 😕 dakujem a zelame krasny slnieckovi den vsetkym mamickam a babetkam

zoska
26. mar 2010

kika,
ja som to podpisovala sama, ibaze ja som dobrovolne poisten a predtym som nebola zamestnana...
takze netusim ako to je v tvojom pripade...ak ide o ten registracny list na platenie do 1.piliera pocas materskej tak podla mna staci tvoj podpis...
ale zavolaj si do socialnej pre istotu aby si sa zbytocne neprehnala alebo im napís mail 😉
tu mas link na kontakty:
http://www.socpoist.sk/zoznam-pobociek-podla-kr...

zoska
26. mar 2010

ale vlastne ved sme to vyplnali uz skoro vsetky, takze baby co boli zamestnane predtym ti urcite napisu 🙂

jja
26. mar 2010

Oli, dakujem. malinka po kupani neplace, preveze vtedy sa najviac " rozrecni". a este ked ju dam na brusko a masirujem chrbatik..to sa jej paci. niekedy zacne mrncat az ked ju obliekam.

zucana
26. mar 2010

cafte baby ja so sa vcera povadila resp.dobre nastvala na mm....vecer si on pozeral film od 21-22.30 a potom prisiel do postele a hral na na i-touchi....samoska ze mala prave v tomto case je hore a nervna sice place len sem-tam ale hovorim mu ze by sa mohol aj on venovat a on na to ze som ju rozmaznala....tak som sa tak nastvala ze som ju malinke chudatko dala do postielky a samoska zacala rumazgat a povedala ze jasne mozem ju nechat hentak revat.....tak ju zobral a siel s nou do obyvacky.tam na nom zaspala a o dvanastej som este nastvatejsia sla dole ze nech ju donesie hore ze si este zvykne v obyvacke zaspavat ...dala som jej papat a potom zaspala na mne a prelozila som ju do postielky kde spala do 5.16 potom sa zobudila spala opat v postielke a zobudila sa 7.30 zasa papala 5 minut a spala na mne a vedla mna nalepena do 10.30....
dnes idem povedat svokre nech ju za ziadnych okolnosti uz nevybera z kociara ked bude plakat ...aj na mna to vcera skusila a potom zaspala....pak s nou ani v kociku uz nebudem moct chodit....nech si trosku poplace ale zasa ja dieta nenecham plakat a budem si ju mojkat...to predsa nesnamena ze je rozmaznana ale ze je malicka a potrebuje pozornost....

zucana
26. mar 2010

takto sme zaspali na stolicke ked maminka varila 🙂

blumka
26. mar 2010

zuci, mala aka pohodacka 😉
nasa juli dnes spi a spi a spi...o po desiatej ju uspal muz, do pol jeenastej spala v postielke, ked sa prebrala vzal ju na ruky a kym dosiel zo spalne do obyvacky uz zasa spala, teraz sa napapala a akoze ma grgnut a uz zas drieme...

lucia411
26. mar 2010

ahojte baby..jej blumi aj nasa tak..spi od 10.00 teraz dostala papat ale len z 1 cici a ani neodgrgla a uz zase spi.. 😀

zucana
26. mar 2010

blumi no ale len 30-40 min 😅
musim sa jej stale venovat....zaciname na gauci...kuka okolo musim sa s nou rozpravat...pak ta telocvicna s hrackami...10 min pozera hracky sama a pocva hudbu a pak musim pred nou tancovat....tak som zacala cvicit a kuka a rehli ssa no a zakoncujeme stolickou 😉
kde ste vsetky?
luci pekne ti spinka...nasa papala a pojde von so svokrou....
inak ti slovo cici sa mi nepaci 😀

aussiegirl
26. mar 2010

ahojte maminy,pekne vam rastu deticky, som nakukla do par albumov 😅
zuci mala ma paraaaadne kresielko. vlani sme boli v espana na dovolenke a tam ho mali v nejakom shopping centre a teda velmo sa mi pacilo.
mne mala spi a spi a spi (klop klop klop), od kedy sa narodila mala asi dva tri dni kedy bola viac hore, ona non stop buva dievcatko moje male...si hovorim ze to mam za odmenu lebo syn bol a dodnes je ako duracel zajacik. vsak si aj dnes rozpleskol chuda moje pusu vonku v meste na betone ☹
dufam ze bude cez w.end dobre pocasie, prajem kazdemu pekne kocikovanie 😉

lucia411
26. mar 2010

tak dame prso 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre