Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
29. mar 2010

ach jaj, to moje dieta mladsie, najprv nevie zaspat a ked chcem aby nespala, tak drichme, najprv v hojdacke, teraz v sedacke... 😅
u nas vcera tiez uradoval posun casu, mala zaspala az okolo 23:00, co nie je u nas zvyk...a aj rano potiahla o hodinku dlhsie ako je zvykom...dufam, ze sa rychlo napravi, lepsie mi to tak vyhovuje 😉

matesl
29. mar 2010

zosi mala som cierne sustaky, a domace tricko...tak v pohode a zo sedacky a deky to vyslo, ale ta je zlta, tak by to aj splynulo...hiiihiiiiiii
ale z maleho veci to neviem dostat dole, riadna kyselina 😀 ale kupila som uz to mydlo lanza co mi tu baby poradilôi, tak budem drahnut...aj namacam v studenej vode...heeheee

inak co som vam pisala ze skusim tie pratelne tampony do podprdy, no uz 2x som pretiekla, takze nic moc 😅 ale nosim ich aspon doma a na von si dam tie jednorazovky, aj tak usetrim co to... 😕

zucana
29. mar 2010

ajmoja mala slzicky....mm bol z nich hotovi....
teraz zaspala v stolicke vidim to na tu klasicku pol hodku az hodku...
aj ja patrim k okakanym... 😀
zosi tak mozno to bolo brusko....to by bolo fajn keby ste nasli pricinu...
a my tu tie jasenky nemame ☹ napisem mamci pridu 9.4. 😉 a mamina ostava do 15.4. juchu

katina2209
29. mar 2010

gratulujem janke no super ako to zvládla, maculík mne povedala, doktorka to co tebe ze nejaky druh exemu,ze to bude sledovat a ze ci nepouzivam nejaku kozmetiku no ja som mu na tvaricku nic nedavala iba vodickou som umyvala a ma tie vyrazticky a na obocku take velmi suche a uz zacina mat suche aj na hlavicke zacala som pouzivat bubchen tak som zvedava ci sa mu to zlepsi v tej dm sa skusim spytat na ten krem to nie je znacka babylove?
Baby vy co pouzivate aku kozmetiku?
Matesl a ty sa drz nech nestratis mliecko predsa materske je najlepsie co môze byt.
A kedy chodite s Martinaj von? Ci nechodite pravidelne?

matesl
29. mar 2010

kati, obcas nam to vyslo naraz von...hiihii...vies ako je to dat dokopy 2 kojace matky a jedna este s drobcom co poobede spinka 😀
ale tak okolo 14 sme boli, matka aj neskor kvoli malej, to ja uz zas chcem byt doma ked dojde muz, nech si ho aj on uzije 😀
tebe to ako vychadza?
a ked tak sa stretneme na polceste 😉

matesl
29. mar 2010

kati, ja mu to breznevovske supinate obocko natieram olivovym olejom z lekarne 😅

hajdylca
29. mar 2010

zoska ja mam posledny majovy tyzden...Ty mas kedy?
a aky cajik ste dali malinkej?

maculik tak tak pre drobca vsetko, ale i tak ked sme zaspali asi sme pustili... ale on teraz aj pri kojeni ma musi za ruku drzat, alebo mi cicik capka...

laxity
29. mar 2010

zuci...cez deň ti pekne spí...mne skoro vôbec ☹ ...nemáš ma na FB, ale môžme sa pridať 😉

zosi...ďakujem idem na to práve...konečne po 6 týždňoch niečo čo milujem 😀

laxity
29. mar 2010

zuci a ty si odkiaľ? nech ti kúpi mamina je to dobrá mňamka 🙂 , budeš mať super pomoc od maminy 🙂

zoska
29. mar 2010

hajdy,
cajik hipp http://nasimdetom.sk/hipp-instantny-napoj-pre-d...

ja mam obhajoby koncom aprila (este neviem termin) a statnice mam 2.juna

zoska
29. mar 2010

baby
sa spamatavam v soku...mala zacala vydavat akysi cudny zvuk, kuknem na nu a ona cervena, oci vyplestene, ruky rozhodene od tela natiahnute ako v krci a chrcala...rychlo som ju zdvihla a pobuchala po chrbte...
asi jej slina zabehla
akoze toto uz nechcem zazit...tu revem jak male decko, co som sa tak zlakla

laxity
29. mar 2010

zosi...len kľud už je určite dobre...len ju mojkaj a prípadne jej hovor prepáč...vraj to bábätká upokojuje 😉 , ale verím ti, že ti je ťažko

mne keď niekedy začne pištať ten monitor dychu, tak tiež mi nie je všetko jedno ň...ale vždy je to len poplach...našťastie 🙂

zucana
29. mar 2010

jani grattulujem !
zosi hajdy vam drzim palce....
laxity ja byvam v Padove v IT....muz je talian....
inak vika spala tu pol hodku a ked dosiel mm tak sa zobudila a teraz sa rozpravaju a rehnia no ona je uplne z neho hotova...aha....
ona normalne rozprava a vydava zvuky 😀

zucana
29. mar 2010

zosi juj...neplckaj ....ja som sa tak zlakla ked jej padol kolotoc, mobil na tvaricku a raz monitor plany poplach....

hajdylca
29. mar 2010

zoska nam toto krpec raz v noci spravil, odvtedy spava s nami- som povedala muzovi ze moze postielku rozobrat... a zabehlo mu uz par krat i potom, neboj sa, vyborne si to zvladla uz bude dobre 🙂
a dakujem za link na cajik
ideme mi na chvilku von, krasny den 😉

zoska
29. mar 2010

joj baby, normalne som nemohla popadnut dych...proste sok, len mu ma cez telefon ukludnoval
uz sa to raz stalo, ale to nebolo take hrozne ako teraz...teraz keby som ju nezdvihla tak sa sama nenadychne
take myslienky mam teraz ze co keby som tu prave nebola, co keby som varila, alebo vesala pradlo...lezi na gauci, cize ani monitor ani nic.... boze az mi je zle z toho

ona ma v poslednom case viacej slin, zuzle si ruky a zacina vydavat take prve zvuky a asi popri tom jej zabehlo...ale hrozny pohlad to bol 😠

no uz som sa dala do kludu, chcela som ist von ale odkladam to az po dalsom krmeni

katina2209
29. mar 2010

zosi uz je dobre no to musi byt blby pocit a strach no odkedy mame deti uz sa o ne budeme bat cely zivot...
zucanka mala je nadherna hlavne na tej fotke co ste na to vikendovom dome a spi v kociku a tu ako sa smeje matko tiez na naseho tatinka pozera ako na svaty obrazok a sa usmieva...
matesl tak to musim kupit ten olivovy olejcek este to mu skusim... o druhej by mi aj vyhovovalo tak zajtra a kam sa chodis prechadzat?

laxity
29. mar 2010

zuci...tieže je malá tatinkov cecuštek? moja bude určite to vidím už teraz 🙂 ...musíme potom ešte urobiť syna, aby som aj ja mala 😀

matesl
29. mar 2010

zosi aj nas ostava z revu bez dychu, musim na neho skriknut aby sa nadychol...lebo usta dokoran a cerveny jak pionierska satka a nic...zasekne sa...alebo ked papa a zabehne mu, tak len piiiska jak astmatik, tak ho supnem do predklonu a pobucham chrbatik...ale to iba pri kojeni sa stava..z flase sa nedrhne 😖

zuci, aj moj uz sa zacal trochu usmievat ale iba obcas, tak sa uz tesim ked bude vo vasom veku, ked uz bude tak pekne reagovat

kati, dame si vediet, mne to dnes tiez vyda neskor, teraz na mne zaspal, skusim ho zlozit a najest sa, potom sa on naje a chvcem ist von, len neviem kedy sa zobudi 😎

matesl
29. mar 2010

☹ samozrejme som to nestihla uz je hore

matesl
29. mar 2010

kati len tu sa motam dokola, okolo rd domov, a tak.

preco sa ten moj dnes budi len s placom ☹ preco sa napr neusmeje 😖

zucana
29. mar 2010

aj ja sa chcem ist s vami spacirovat ☹ ale pojdeme ked dojdem v maji jo?
inak na mm strasne krasne reaguje a ona bude strasne skoro rozpravat normalne artikuluje!

a dakujeme za komplimenty 😵
aj vika pri reve cervenaa nedycha 😒
prave som sksala ci kakala a vytahla som prst cely zlty 😀

zucana
29. mar 2010

inak blumi tebe povedal mm ze mas kufor viete co mne vcera zahlasil?
lebo co sme boli na tom dome tak tam sme mali aj svadbu a v zadnej zahrade sme sa fotili...a tam som si tak sadla a rozprestreli svad.saty a mm vcera ze pamatas? tu sme sa fotili a tu si aj sedela na zemi....dnes by si sa uz nepostavila...akoze strasne vtipny zejo?

olifcek
29. mar 2010

janka GRATULUJEM!

zuci 😀 😀

veru, malinka je kraaasna...

mne zas mamina hovori, ze oliv bude skoro chodit, tak uvidiiime....oliv ma mna ako sv. obrazok, hehe...asi je to tym, ze sme same dost vela 🙂

zucana
29. mar 2010

olif ta moja sa tak hybe ze sa taha sama uz sediet...nenormalne...
a inak 12.4.zaciname chodit na masaze s viki....kurz 🙂

olifcek
29. mar 2010

ja som pribrala od porodu..ale to je iste tym, ze veeela sediiim, kvoli malej, samozrejme....ale kocikovanie mi pomoze 😉

pravdou je, ze sa na seba nemozem pozerat, no drahy ma presviedca, ze som krasna...

loginka
29. mar 2010

No u nas novina taka, ze vcera sme sa vratili z nemocnice a v piatok operovali pruh Dominikovi. Vo stvrtok v noci bol bol velmi uplakany a grckal, a ta hernia bola tvrda tak sme mastili na pohotovost a hned ho aj operovali. Pekne to zniesol po operacii. Bola som tam aj s Laurinkou, tak to bolo dost perne potom, ked boli obidvaja nepokojni. Nastasie nas na treti den pustili, uz som sa aj bala ze tam nieco chytime, predsa len nemocnica a deti.

olifcek
29. mar 2010

zuci super...ja dufam, ze v nicom nebudeme nejak zaostavat...

ja chcem s oliv chodit plavat, casom 😉

matesl
29. mar 2010

logi, to co? to ked ztvrdne pruh treba utekat?

inak ja som sa pytala gynosa, kedy mozem zacat cvicit..tak na mna kukol, ze coooo???
ze najprv chce vidiet sono po 6-nedeli...a potom usudi...a to som myslela, ze uz trosku namahy na brucho neuskodi 😅

olifcek
29. mar 2010

logi a to tak maleho operovali? fuuuha... ale super, ze to mate uspesne zasebou x;o)

ja, ked som bola s malickou s herniou, ktora uz bola riaaadne tvrda a velka, primar jej to nasilu stlacil dovnutra ☹ ☹ chuuuda moja....ona spinkala, ked jej to zatlacil, plackala, ked pustil, zase spinkala...ked som sa pytala, ci ju to nemoze boliet, chcel byt vtipny, ze to sa musim malickej opytat, ja, ze ok, ale Vas nazor? on, ze boliet asi neboli, ale prijemne to nebude...somar! potom zahlasil, ze to nie je crevo ale vajickovod....operaciu budem odkladat jak sa da...

logi, nezvracal Ti malicky po narkoze? ako dlho trvala operacia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre