Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
30. mar 2010

inak zakali sme 25min., ziadna prednost babatiek...ale ona mi uz vcera do telefonu povedala ze mam prist ale budem musiet cakat kym dojdem na rad ☹ debility system 😠

jaj a ze ak by mala zachvaty ze nemoze chytiti dych a stav by sa zhorsoval a prestane priberat...tak operacia 😔 😢
ale na to ani nechcem pomysliet, verim ze nutriton zaberie a bude dobre

inak dnes mame 6tyzdnov a od poslednej poradne, ktora bola pred 11timi dnami sme pribrali 370g 😝
mame 4610g 🙂

zoska
30. mar 2010

zuci ze debilka 😀 😀
ale som sa zasmiala ze si mobil zacala hladat 😀

blumka
30. mar 2010

zosi, vies kolkokrat by som miesto juli kaslala? chudinka, ona nevie vykasliavat, preto jej to vadi

zucana
30. mar 2010

baby tak my sme sli do kocika a tiez sme grcli a museli prezliekat....ale to lebo som ju donutila este kusok papat a itak mi to dala von 😠
no idem ja dole na kreslo sa pomasirovat lebo ma nenormalne boli chrbat.....

zucana
30. mar 2010

zosi neboj upravi sa to ...a ten nutrilon to sa ako dava?
inak viete preco mobil?
lebo ona ked sa napapa tak zaspi na mne....a ja si musim dat na mobil budik aby som ju presunula do postielky inak zaspim a je na mne a zosuchava sa uz....
no tak mna nenapadlo ze ona neni na mne a chcela som vypnut mobil...
a najlepsi bol muz ze vypni to uz....ziadne ze to je monitor dychu ze ci dieta dycha alebo co.....a ja snou mykam a ona sa vobec nezobudla spala ako drevo tak som musela cihat ci dycha a dychala....no a potom druhykrat to iste...lebo my ho mame iba polozeny pri jej nohach 😅

zoska
30. mar 2010

blumi, no jo strasne to je ked sa im neda pomoct
Julinke skore uzdravenie, ked uz ste na tych ATB tak nech rychlo zaberu!

kolkokrat ked mi je tazko si spomeniem aj na suzon, co ich caka s malinkou ☹

zoska
30. mar 2010

zuci,
nutriton (nie nutrilon-to je UM)
je to taky prasok ktory obsahuje vlakninu a ma zahustit mliecko v brusku aby nevybiehalo hore
ti co krmia z flase materskym mliekom, tak rozrabaju do flase rovno do mlieka

ale ja krmim z prsa, takze treba rozrobit do vody a dat pred jedenim na lyzicke...bude to fuska, hlavne ked bude hladna
a mam strach , lebo z toho zapeka, takze asi zmiernim davkovanie, lebo mozno prestane grckat, ale zacne sa pucit...

zucana
30. mar 2010

zosi moc mi to je luto ale verim ze to pomoze a ochvilku sa to upravi lebo ved kazdym dnom babatkam brusko rastie a vyvyjaju sa....
mne zas volali z roboty ze nieco ci mozem vybavit tak fasa...som myslela ze si oddychnem.... 😠

maculik
30. mar 2010

takto sme dnes boli vonku a ta fotka s Adelkou je z nedele, isli sme na prech.a kym som zisla s Petkom dole, tak sa teperila do kocika, tak ju tam V.dal a mala z toho velku zabavu. A ostala tam aj ked sme nacvakli vajicko, sice sa tam ledva zmestila, ale vobec nechcela ist prec 😀

maculik
30. mar 2010

zuci, a ty uz necerpas matersku? ci robis aj popri?

zucana
30. mar 2010

cerpam cerpam este mesiac a potom 6 mesiacov len 30% vyplaty ci 20% budem dostavat....
ale tak nieco pokaslali so slovenskou firmou tak som to musela davat do poradku....vravia ze dakujeme ani nevieme ako ti podakovat...ja by som veru aj vedela ...ale tu ti nikto nic neda extra ani ked si zasluzis....

zucana
30. mar 2010

fotky su krasne a mister licka je Petko ! by si s viki rozumeli 😉

matesl
30. mar 2010

zosi, ja som uz nitriton skusala, 2 dni nekakal, a potom aj 2 gate prekakal...ale grckal menej, len mu to netieklo z flase,malo zjedol...tak som prestala...a uz zas grckal jak besny...teraz som zas dala tak 2 hodkky nic z neho nevyslo..huraaa
ale davam na 80 1 lyzicku..ci odmerku, nie 2

zucana
30. mar 2010

zosi inak na FB sa mi viac paci ta foto profilu co mas podlozenu ruku ako tu 😉

maculik
30. mar 2010

zuci, no mohli ti dat aspon nejaku odmenu 😒

a veru, s Viki by si rozumeli 🙂

inak, som si nastavila, ze fotky nie su verejne pristupne a ked pridam fotky, tak sem vlozim link, aby ste len vy videli. Lebo po tom, ako si ta baba stiahla fotky od zuci, tak nechcem riskovat 😝

maminnka
30. mar 2010

Matesl, a ten Nutriton nepomaha?

maminnka
30. mar 2010

Matesl, skus zmiernit davku, ak nekaka, nasa tiez len raz za 2 dni...

zucana
30. mar 2010

maci dik za tip aj ja som si to dala
ale ta baba bola registrovana 😀

maculik
30. mar 2010

zuci, ved hej, len ked sem dame pre kocky link s fotkami, tak to by bola nahoda, keby zrovna vtedy nakukla a videla to 😉

zucana
30. mar 2010

jj 😉

matesl
30. mar 2010

mami, pomohlo, len nejak mi to nejedol, ale teraz po pauze zas taha nutriton z flasky pekne, a davam polku davky, llen to este po jedle drcne, ale potom uz nieeee
ale je stale uplakany, tak uz neviem co ho trapi 😒

teuska
30. mar 2010

caute babulky 😅
My sme dnes boli na ocnom a predpisal mu dalsie antibioticke kvapky a este jedny, to ma vlastne uz 4 kvapky do ociek. A v letaku je napisane, ze nepodavat detom mensim ako 2 roky, aj tie predtym vlastne boli take a kopec negativnym ucinkov. Dufam len ze ten lekar vie co robi, lebo sa mi to prestava pacit. Sa bojim aby som mu neublizila.

Baby ked babo stikutka, tak je prejedene?

olifcek
30. mar 2010

zosi, davaj to striekackou. ja tak davam malickej vitaminy B a v pohode, uz je aj naucena, ze ked drzim striekacku, ze ma kludne lezat, a, ze jej pomalicky davkujem vitaminky a ona to pekne hltaaaa

zucana
30. mar 2010

teus tak snad doktor vie co robi...nech sa ocka rychlo zahoja ....
my sme boli na nakupe same s malou tak ma vytocil jeden...nejaky robos podla mna nebol talian bol v rade prednostnej kasy (pre babatka a invalidov) a pytam sa (lebo mala zacinala sa budit) ze ci patri medzi prioritnych a on ze ano....a potom mal asi 6 veci a povedal predavacke ci mu moze hovorit subtotal pokazdej veci lebo ze on ma len 14 eur a prosim pekne v drobnych tak to tam hodinu ratali a samozrejme ze mala sa zobudila a zacala revat...bych takych ludi zatvorila 😠

olifcek
30. mar 2010

zuci grrr

selyma
30. mar 2010

Ahojte babky. Tak Klaudia dnes s nami pekne zametala. Od piatej len plac a na ruky a cicu. Teraz uz buba, to bude teraz do pol dvanastej, mozno trochu dlhsie.

Chcela som sa opytat, ako to je s navstevou gynekologa po sestonedeli. Mne sa to blizi a este krvacam, neviem ci mam pockat kedy dokrvacam? Ci to nevadi? A chcem nejaku antikoncepciu, neviem si ani predstavit otehotniet tak rychlo. Vy sa kedy chystate mat dalsie?

No a prislo mi rozhodnutie, ze mi priznavaju zvyseny rodicovsky prispevok, teda 256 €. Uf, modlila som sa, aby to vyslo. Tak sa vytesujem. 😀

alex
30. mar 2010

Kočky ahojte, ja vás vôbec nestíham. Chodíme stále von, keďže je tak krásne.
Jakubko je skvelý, pekne hajá, papá, kaká, nemôžem sa sťažovať. Klop, klop, dúfam, že mu to dlho zostane.

Jani gratulujem k úspešne zvládnutým skúškam! 🙂

selyma
30. mar 2010

Ahoj Alex, nebola si v telke niekedy? V TN na markize tam rozpravala jedna baba a sa mi na teba podobala.

zoska
30. mar 2010

caute,
mala je okupana , napapana a nespi ☹ teraz zacina plakat, ale uz asi od unavy
manzel je s nou v izbicke...

sely super ze ti vysiel rodicovsky 😉
ja idem na prehiadku bud. tyzden, ale ja uz asi 2 tyzdne nekrvacam, a uz ani nespinim...
mala ma 6tyzdnov dnes
tak vyckaj par dni a potom si zavolaj ci mas dojst aj ked este krvacas

zuci, uz som tiez rozmyslala ze si tu profilovku zmenim na fb, som tam taka...ina 😀
asi si hodim nejku spolocnu s malou 🙂
tomu chlapovi pri pokladni si mala Viku k uchu dat, nech si to uzije trulo 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre