Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
31. mar 2010

blumi to sme dve metly 😀 😀 😀 😀 😀 lebo fakt mi to pripadalo keď som sa sama seba zľakla 😀

laxi no i kupeľ super vec tak môžme do neho keď nekrvacame hadam to nevadí len my mame doma sprchovací kut 😠 ale mamina ma super veľku vaňu 😀
ešte na kontrolu po 600nedelí musím joj ale nerada

blumka
31. mar 2010

vanaaaaaaaaaaaaaaaa.... budu 4 dni volna, mm bude doma, je tu aj mamina, tak uz viem kde budem travit vecer 😀

matesl
31. mar 2010

juj baby,

ze vyfukat sa...vyzehlit ... 😵 😵 😵
ja ked mam s malymniekam ficat, tak rychlo vlasy do gumicky na hladko a som rada, ze aspon obcas spiralu si stiham dat 😀
aby som jak bledula nevyzerala uplne.

laxi, neviem, pockaj aspon do konca sestonedelia...alebo radsej konzultuj s dr. aby si nejaky infekt nedostala

a ja uz som bola na masazi, ale kvoli prsiam si nemozes lahnut, tak po sediacky mi krk sice uvolnila ale boleli ma zasd krize 😅 😅 😅

a tp kvoli comu sa vadia baby, bozeeee...

maculik
31. mar 2010

no, ked tu spominate vanu, tak ja som si vcera dala, isla som hned, ako Petko o 8 zaspal, tak som si napustila plnu horucej vody, dala som si penu, vzala Betynku a ze relax. Pocitala som, ze Petko aspon hodku potiahne, no a asi po 10min pocujem z obyvky plac, tak manzel tam isiel a asi po 5min mi uz buchal na dvere, ze "pod uz, mliekaren, maly chce papat".... 😀 Takze relax-nerelax, musela som sa z vane rychlo vygulat a ist krmit 🙂

kocky, ako mam odsat mliecko, ked teraz mam tak akurat? To, co by som asi odsala, mi nevyjde ani na jednu davku. Chcela by som naucit Petula pit aj z flase, aby som si aspon ku kadernicke mohla zajst alebo proste hociakam do obchodu bez toho, aby som pozerala na hodinky a stresovala, ze o chvilu bude manzel volat, ze maly uz krici a chce jest.

laxity
31. mar 2010

garon...aj tri metly asi 😀 , no počkám do 12.4 na kontrolu a potom sa hneď šupnem do vane...som sa manžela pýtala, že čo si myslí, že na čo sa teším po šestonedelí a on že na milovanie a ja že nie ... že na vaňu...chudák ale som mu dala 😀 😀 😀

matesl...hej počkám, už keď som toľko vydržala už vydržím...inak ja stále spávam na bokoch, na bruchu vôbec nespím...a pritom to bola moja najobľúbenejšia poloha zaspávať na bruchu 🙂. Ja som sa tiež divila, že dnes sa mi zadarilo si vlasy vyžehliť 😀

laxity
31. mar 2010

macu...ja keď si odsávam, tak aj na viac krát a potom to dám až do mrazničky 😕

garonka
31. mar 2010

laxi to bolo krute 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale som sa nasmiala 😀 😀 😀

vidíš to i ja tak svojho nejak ošalím 😀

zucana
31. mar 2010

jaaj baby vlasy...to je ina story aj u kadernika mi ich susia hodinu....
risia tam odsudzovanie mamiciek ktore nekoja....

blumka
31. mar 2010

zuci, to by ma zaujimalo co hovoria, najlepsie sa odsudzuje tym co im to ide lahko a nemaju problemy, kozy ☹

olifcek
31. mar 2010

kozi kuzi kuzuka 😀

kaslat na take traaapky

zucana
31. mar 2010

ja sa tesim ked pojdem na SK lebo my vanu nemame ☹
a idem aj ja odsavat tak som zvedava kolko odsajem 😕

zucana
31. mar 2010

veru sila...clovek si ide precitat ze maju niektore take iste problemy...a takto sa nemilo prekvapi.... 😲
my sme tu taka dobra particka 😉 vsak mame aj najviac prispevkov 😀

matesl
31. mar 2010

maculik, po hodinke by si uz mala mat v prsiach dost, ja odsavam vzdy z oboch a v pohode 😉

laxi 😀
no myslim, ze teraz ta to na brucho nelaka kvoli prsiam, ci?

garonka
31. mar 2010

olif ako u lekarky si dopadlaaaaaaa?

blumi presneeeee tak mne to už niekedy tak pripada akoby to kojenie bolo povinne alebo čo, lebo každy koho stretnem tak otazka kojíš? a keby som povedala ne tak prebohaaa, joj nervy

garonka
31. mar 2010

mates ja som pred včerom zaspala pri Tobimu a ležala som na bruchu no zobudím sa mokra, vankuš takisto a nervy môjho stareho že škoda mliečka čo ma napadlo ľahnuť na brucho ešteže mi niečo ostalo pre maleho 😅

matesl
31. mar 2010

zuci, dnes aka romantika 😎 zeby vec er aj nieco bolo 😀 😀 😀

olifcek
31. mar 2010

http://primar.sme.sk/c/5283188/po-ockovani-ocho...

no do kelu...a my ideme 14.4 na to ockovanie uz...x;o(((

gari este len idem...manzelik pride okolo 17tej a hned poletim ku koznej...mam to tu na poliklinike, takze pohodka, do 18tej ich stiham i keby som nechcela x;o)

u mna, ked pocuju, ze predcasniatko, hned padne otazka, ci kojim, a ja, ze jo, tak sa tvaria, ze wooow...ale nechapem...ved predcasniatko, ci nie, mamina koji, ked moze x;o)

gari, tie plienky, co som od Teba kupila...maju ine ,,zapinanie,, ako tie, co mam doma...tie od Teba mi pridu lepsie...ts...

olifcek
31. mar 2010

zuci wow...vyrocia ja rada mam... ;)

matesl
31. mar 2010

garon a vraj sa tak aj upchat mozu 😒

zucana
31. mar 2010

matesl no neviem neviem ci nieco bude ked ma mm natrhnutu slachu 😠
vcera som dala malu o postielky a hodila sa neho (zabudla som co ma s nohou) a to ste mali vidiet skoro plakal....
ale inak len tak medzi nami uz bolo...2krat (prvykrat o nicom) ale druhykrat supiiis 🤐 😵
no a tu kazdy mi vravi ze aka som stastna to zena ze mam mliecko....lebo tu nik nekoji....
ale odsudzovat zeny zato, ze kvoli prpblemom prejdu na UM je chore naozaj....

laxity
31. mar 2010

blum...dobre si napísala, jednoducho nie každá má tu možnosť a môže kojiť, asi im tam nakúknem 😀

matesl...myslím si tiež, že kvôli prsiam, možno to je už aj zvyk, že skoro celé tehu som na bruchu neležala...šak to asi aj vy 😀 😝

maculik
31. mar 2010

matesl, no len ked ten moj hlados cca kazdu 1,5-2 papa. Preto neviem, ci ked odsajem, bude mat co papat 😅

a nakukla som k tym januarovkam, tak oni tam teraz maju humbuk okolo toho, ze jedna napisala, ze svojmu 3mes synovi uz dava mrkvicku a jabl.vyzivu a ze jej starsi syn uz v 5mes jedol chleba so sunkou a halusky. Tak tam teraz vyjadruju svoje nazory, ako robi zle...

garonka
31. mar 2010

olif ake peluchy si mala? ja som z plienkovej torty povyberala pampersky sensitive no môj mm ich v noci malemu navliekol a rano nervy kaki na Tobimu nalepene ako sekundove lepidlo 😠

my mame 3 ale musíme ešte minuť dvojky 😀

neboj Olivka vydrží s drahuškom a budem na Teba myslieť jo?

my ideme do Takka idem si handry kupiť do ničoho nevojdem, šak si ma videla vyzeram ako trojdverova skriňa 😠 tak mame dnes v Takku 30% zľavu ale už sa vidím že nenajdem nič

garonka
31. mar 2010

mates to fakt? no dufam, že som si neuškodila keď som zaspala na bruchu ale dam si pozor ale ak som na chrbte sa mi snivaju somariny a ak ležím na boku maly si na mňa nohy vyklada 😅

garonka
31. mar 2010

baby môj maly sa v kočíku sam so sebou rozprava 😕 😕 😕

katina2209
31. mar 2010

zuci ahoj a ahoj garonka ako sa mate?
to som sa ja zuci pytala odkial si vsak dufam,ze dame nejake hromadne stretko napr. v avione 🙂

zoska
31. mar 2010

cafte
mala drichme kociku na balkone, budem ju musiet za polhodinu zobudit, lebo ideme na klby...

mates, inak ja robim tu kasicku, podla navodu 25ml, ale spapa z toho max. 8ml, snad to nevadi, teraz som davala striekackou doboku zvnutra na licko a islo to dobre (vdaka olif 😉 )
ibaze som ju dala odgrgnut a zosmykla sa, tak som ju zdvihla este raz a vygrcala komplet vsetko...ja ogrcana, ona tiez, aj vnkus aj gauc 🙄
inak ani nam nemeraju malu na poradni 😒 ja som merala a ma cca 58cm

laxi, ano aj dnes urcite vycisti liehom, jemne gazovym stvorcekom a potom pocas dna aj pri kazdom prebalovni min. tyzden...a ten framykoin z mojej skusenosti davaj dvarazy denne n ska a pohyb nausnickami v usku pri tom, by sa ten maz co bude vytekat nezschol v dierke..

garonka
31. mar 2010

kati ahojky už si dovarila?
ja čakam kym sa mlady zobudí aby sa napapal a aby som mohla do obchodu na handry
v kočíku spinka od jedenastej tak bude jesť ale ako ho poznam zobudí sa s revom pre jeho hlad 😀

matesl
31. mar 2010

garon,
tak ked sa s nim ty nechces? 😀 😀 😀

macu,
tak som niekde citala, ze rto sa rychlo doplni. skus raz a ked doplnis ho z flase co odsajes. ale ja uz po hodke odsajem v pohode dost.

laxity
31. mar 2010

zosi...jéj si zlatá, ďakujem krásne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre