Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
31. mar 2010

ani moju malu nemeraju. do roka je dolezita vaha a obvod hlavicky, dlzka ani tak nie..to az potom od roka, ci dvoch, uz ani neviem

olifcek
31. mar 2010

zuci jo veru, chybala si... 😵

gari ved to, peluchy tiez pampersky mame doma..94ks...tiez dvojita ochrana pred pretecenim, tiez bez vone...tie od eba su 80ks, no ale vsimla som si, ze su nakreslene kusok rozdielne zapinania...tie Tvoje su hrubsie x;o) lepsie sa mi s nimi manipuluje x;o)

gari i Oliv sa uz vie sama porozpravat...teda s lustrom, alebo s kolotocom, podla toho, ci je na posteli alebo v postielke x;o)

gari jamilujem takko, vzdy som si tam cosi vedela najst a maju normalne ceny...i ja by som si potrebovala kupit, videla si, som skrina..takzee...x;o( ale nemam ako ist...auticko nemame,a s kociarom...no neviem...este je skoro, malicke sme

matesl
31. mar 2010

zosi, skus teda odsat a tam jej dat 1 odmerku...a potom ked sa jej to brusko ukludni dat tak ako pises.
to neva ze nie vsetko vypila, ani ja nedavam plnu davku a aj mi to dr. odobrila, aby sa vykakal, inak ho zas moze zapiect

garonka
31. mar 2010

fuha moje dieťa normalne sa rozprava no rehocem sa ako kôň 😀 😀 😀 😀

idem k nemu nech mi povie čo chce ale on spinkaaaaaa 😀

zoska
31. mar 2010

laxi, nieje zac 😉

a vasim babam meraju hlavicku? nam nie 😕

maculik
31. mar 2010

fuha garon, to tebe tak dlho spava cez den? my teraz tahame rekord, Petko spi uz 2h v postielke, aj som myslela, ze ho dam do kocika, ale este ze som nedala, tam by bol o chvilu hore. No hadam s nim vybehnem von aspon podvecer, ked manzel dojde, aby bol na vzduchu a ja tiez. Aj tak treba malej kupit plienky, aspon sa prejdeme.

a co sa tyka sexu, tak u nas bolo raz, ale teda ja vobec nemam chut, resp.silu, a manzel tiez nie. My vecer padame do postele ako hrusky, lebo ja cely den s malym nevyspana po noci, on pride z prace a doma druha smena s Adelkou, ked ju da spat, je este so mnou a s malym a ked ten konecne zaspi a mohli by sme napr.film pozerat, tak vzdy jeden z nas navrhne, ci radsej nejdeme spat 😅 Tak si dame pusu, on ide do spalne k malej, ja ostavam v obyvke s Petkom, no tazka romantika 😒 😅

zoska
31. mar 2010

mates ja som sa bala ze mala bude zapecena, ale prekakala aj plienku poobede 😝

idem si ja vlasy vyfukat, kym spi a potom ju idem zobudit, nakrmit a ficime na tie klby

laxity
31. mar 2010

ives77 z januároviek napísala: pár lyžičiek mrkvičky čo dostane raz za den mu fakt nič nespravý.... a hlavne, že má status ...už týždeň hnačkujeme 😅

...no ale to len tak... 🙂

garonka
31. mar 2010

olif ty maš ku skrini moc ďaleko ja sa citim ako trojdverova skriňa fakt, nosím teplaky a jedny nohavice take normalne inač nemam nič no skusim tie handry na seba pohľadať

a ak budete väčšie tak pôjdeme spolu Takko je i v optimeeeeee teším sa

tak som rada že peluchy sedia nam su uzke na nožkach 😅

Olivka komunikuje s lustrom? 😀 haluz no Tobi sam so sebou ale spi nechapem 😀

olifcek
31. mar 2010

zosi nemas zac x;o)

zosi mne Olivku zmerali teraz, 1x..a vies ako? daj ju uplne k stene, chyt jej chodidielko, nech manozku natiahnutu, ale chodidielko jej dat priecne k telu, spickou nahor, nechaj ruku na mieste a len odmeraj...x;o)

laxity
31. mar 2010

zosi...mne merali 🙂

maculik
31. mar 2010

matesl, diky 🙂 tak skusim a uvidim. Lebo aj o mesiac, ked ideme na 3t na SK, tak chcem ist na manikuru a pedikuru, prip.dat farbu na vlasy (jasne, ze nie vsetko v 1den 😀 , no a teda nechce sa mi tam do tych vyparov brat aj maleho. Keby este bolo pekne, ze ho dam segre do manduce, ale ak bude chladno...

blumka
31. mar 2010

maculik...to pises o nas s mojim mm? presne tak je to u nas...takze kym sa mlada neumudri a nezacne spavat normalne u nas asi romantika nehrozi

blumka
31. mar 2010

hej, kosicanky, aj ja rada Takko 😉 a Optimu 😉

laxi, ona asi dava tu mrkvu prave kvoli hnacke, lebo mrkva zapeka 😉 ale takemu malemu sa roiba odvary z ryze al. mrkvy a radsej z ryze lebo mrkva ma dusicnany v sebe a nie priamo mrkvu...tak to fakt malemu skodi...potom nech sa necuduje ze bude mat mozno aj celiakiu

maculik
31. mar 2010

blumi 😀

a aj nam meraju hlavicku, aj vazia, aj dlzku meraju. najblizsie ideme v 3,5mes, to aj ockovanie bude 😒

garonka
31. mar 2010

macu no nechapem on spinka cez deň tak dlho ale potom sa nevie dojesť skratka papa hltavo naposledy jedol o pol 11 no som zvedava kedy vstane
ja som sa doktora pytala či ho nemam budiť na papanie tak nie lebo dostane nervy a bude potom mrzuty a to sa mi stalo včera lebo reval cely deň 😕

laxi a mkrvičku by nemali jesť 3 mesačne babätka či hej? idem prečítať tie januarovky

garonka
31. mar 2010

blumi ja furt zapomnem že i ty tu 😀 😀 😀 😀 😀
no jasne ideme do trojky hej?

aj nam meraju hlavičku a aj bruško ale nikdy mi doki nepovie rozmery len trepne že rastieme

laxity
31. mar 2010

blumi...tak to som nevedela, že zapeká...som si myslela, že naopak 😕

blumka
31. mar 2010

gari, babatka o 6 mesiacov (kojene) nesmu nic len mliecko a nekojene sa zacinaju prikrmovat od 5. mesiacov (niekto povie ze od 4.)

zucana
31. mar 2010

baby ja som za 7 min z jedneho prsa vytiahla 100 ml

blumka
31. mar 2010

gari, nezabudaj..ja som vterka 😀 😀
laxi, no hej, ale aj tak...mrkvu ako taku mozu deti od 6. resp. 5. mesiaca...max. tak ten odvar ak ma hnacku

olifcek
31. mar 2010

zosi jo, meraju nam hlavicku, kvoli tomu, ci mozog bre rastie... i prehmatavaju...

macu sa rehocem nad podanim vasej ,,romantiky,, 😵 😵

laxi povedz jej, ze z mrkvy jej hnackuje, he he, privela vlakniny

gari jj, tie od Teba su tensie...tie, co mame, su cele kusok sirsie...x;o) takze akurat s ami tie od Teba hodia, paq tie, co bezne mame, super x;o) v tych od Teba je akoby pevnejsie zabalena ta moja malickaaa

gari jo, rano sa zobudi a uz keca s lustrom, aj pri prebalovani x;o)) v postielke zase pisti na kolotoc, ehehe x;o)) na mna sa usmieva a cosi vravi, no hlavne pusu otvara, ze chce papaaat...aj som rozmyslala, ci ked s ana mna pozrie, ci ma aj vidi, ze nevidi len flasu s mliekom x;oDD

gari oliv zo spanku nerozprava, ale smeje SA Z neho statocne x;o))

garonka
31. mar 2010

zuci fíííííha šikovna 😉 😉 😉

blumi 😀 😀 😀 😀 😀 ale furt mi pripomenieš a ja už nezabudnem na Teba jo?

kamoška kojí maleho ten ma 4 mesiace a dnes sa mi chvalila, že jej papal mrkvičku, zemiačky a kalerab ja som len kukala na ňu ale tak jej radila doktorka no skoro to mu dava take papať nie? a ani poriadne rozpučene ale take kusky aby sa naučil prehltať 😕

garonka
31. mar 2010

babce my sme horeeee tak ideme papať 😀

olifcek
31. mar 2010

zuci to tou elektrickou, cooo? x;o)

jaj, musim na wc...snad mala vydrzi,musim sa tam zdrzat

blumka
31. mar 2010

gari, niekedy pediatri kazu prikrmovat uz skor, ked mlieko nestaci, napr. v 4. abo v 5. mesiaci zacnu pytat mliecko aj kazdu hodinu, tak vtedy...ale ja osobne si myslim ze 4. mesiac je moc skoro...nekojene deti zacinaju s prikrmami v 5. mesiaci a kojene by mali az v 6.a ak si pytaju vela mlieka, tak radsej vydrzat ten mesiac dva a davat prso aj kazdu hodinu, lebo skorymi prikrmami sa zvysuje riziko vzniku celiakie a roznych alergii
a ja som tiez terezka maloco mixovala...tusim, mesiac ano a potom uz len roztlacala vidlickou...a nemala s tym problem. ved uvarene to je do makka a este roztlacene tak je to skoro hladke...potom niekedy ked sa vsetko mixkuje deti nechcu hryzt a odmietaju hrudky aj ked uz maju zuby..

laxity
31. mar 2010

mňa to ani nenapadlo, že by som začala od 3 mesiaca riešiť niečo takéto, tiež si myslím, že pol roka by sa malo kojiť

...no ale neriešme ešte sa aj my pohádame 😀 😀 😀

zucana
31. mar 2010

jj tou medela....
a z jedneho prsa...tak ta moja mala za tych 5 min tiez moze tolko vytiahnut....
inak moja malinka tak nadherne rozprava...som to vcera aj nahrala ale tu sa to neda zverejnit ....proste som sa normlane rozplakala pri tom.... 😵
ja teda neviem kedy budem davat papat ale isto chcem do 5 mesiacov iba kojit ak sa bude dat 😉

matesl
31. mar 2010

macu

a ked nichc, tak ti poslem mlieko moje 😀 😀 😀 ja mam furt plne prsia 😀 😀 😀

katina2209
31. mar 2010

zuci a preco mas fotoblog prazdny? my sme sa uz napapali o druhej a zehlit sa mi nechce som nejaka unavena maly je na balkone a spinka teraz som ho dala som zvedava kolko vydrzi. Baby niktora ste mi nedala odpoved na tu flasku aku pouzit ked si odsajem aka je najlepsia a aky dudel? ked niekam pôjdem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre