Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
28. júl 2009

zucana : ja som videla fotku a si stale pekna baba a prijemne tehotna, mas len brusko kusok, nic viac 😉

a mas recht...a vlastne...nemusime nic vysvetlovat 😉 jednoducho sa nikdy nerozvedieme a basta 😀

blumka
28. júl 2009

ahojte baby.....
desdemona vitaj a uzivaj si ze ti nic nie je a ze nijake zmeny necitis...My sme sa vcera vratilii po 3 tyzdnoch z oravy do KE a odvtedy mi je zle...v noci som nespala, dokonca som bola zvracat, rano ma parkrat prehnalo...jedina poloha v ktorej mozem byt je poloha lezmo ako nahle sa postavim alebo si sadnem a pokrcim sa tak mozem rovno bezat na WC....pamatam si ze aj pri prvom tehu mi bolo zle pri zmene prostredia...takze my sme asi v tomto tehotenstvo donavstevovali...budem radsej sedeit pekne doma

olifcek
28. júl 2009

martu: no ja budem v 19tt - 20tt..a ake si mala brusko? ja uz mam saty vybrane, ale budu musiet menit zips na viazacku, lebo o dva mesiace mi uz asi bre nebudu...nepapam vela sladkeho, a ani vela nie, ved som zatial i malo pribrala, aleeeee...babo uz bude vacsie...x;o)

zoska
28. júl 2009

Ahojte,
este raz diky, som sa ukludnila trosku, asi by som tolko nestresovala keby sa tolkym babam nestalo to, co sa stalo... ☹

Olif, inak my ideme 19.9. na svadbu manzelovej sesternice 😉 a dodatocne vsetko naj k meninaaam zelam 😝

desdemona ahoj a vitaj 🙂

olifcek
28. júl 2009

zoska: dakujem 😉

alex
28. júl 2009

zucana ja som tu stále, ale behám aj po iných témičkách 🙂

No s tým vyprázdňovaním... ja som mala v piatok takú zápchu, že som skoro plakala na záchode, ale už je to dobré 😅

alex
28. júl 2009

olif a nestresuj sa, ja som bola na svadbe, kde bola nevesta už v 6 mesiaci a bola krááásna aj s bruškom 😉

olifcek
28. júl 2009

zapijajte lanove semiacka s vdou, pomaaaaaahaaa x;)

olifcek
28. júl 2009

alex : dakujem 🙂 mne to len luto prislo...ze ma ludia zaradia medzi tych, ktori sa brat museli, ale velmi nechceli, a tak to i dopadlo... ☹

alex
28. júl 2009

kašli na ľudí, vy viete svoje a to je najdôležitejšie. Ja som sa tiež chcela vydávať už ako tehu, no nepodarilo sa nám to... Osud to zariadil inak.

olifcek
28. júl 2009

dakujem, naozaj dakujem

martulanr
28. júl 2009

oli saty boli na viazačku a brusko bolo vidiet 😀

joanna333
28. júl 2009

olif, aj ja som sa vydavala asi v 16.tyzdni. akurat 5.8. to bude uz 9 rokov. vtedy v juni som sa dozvedela ze som tehu, v auguste bola svadba, v septembri svad. cesta a v oktobri som dostala akoze snubny prsten 🙂) nejako sme ani zasnuby nestihali.........takze asi takto a mala som vsetko na haku a bola som max. kludna a spokojna...

ja som sa v pohode zmestila do siat,ani som ich nemala upravovane.mala som asi 3 kg navyse...

olifcek
28. júl 2009

joanna : no, ja zatial nemam ani kilo navyse....vazim sa stale na tej istej vahe...len som kupila novwe baterky, nech nevazi blbosti x;o) mozno mi saty upravovat nebude treba, lebo na brusko je tam miesta dost...len neviem, ci aj boky sa nejak moc zmenia x;O)))

teraz mam saty 40, kebys om nebola tehu, bola by to velkost 38 x;o))

alex
28. júl 2009

olif a na nete nie je fotečka tých šiat? 😉
joooj si pamätám ja keď som bola skúšať, to bolo také krásne obdobie tá príprava svadby 😵

olifcek
28. júl 2009

ee, niesu na nete x;o)

ja by som to uz chcela mat zasebou...a uz byt len vydata a uzivat si to x;O)))

mmaarrttiinnaa
28. júl 2009

ahojte uz som doma z poradne zatial je vsetko ok babo krasne narastlo foto v albume na 11tt na idealne miery aj baby balicek sme dostali 🙂
juj baby jake je male krasne doteraz som videla len taku bodku a teraz toto krasne neviem sa na neho vynadivat 😉

mmaarrttiinnaa
28. júl 2009

joana ti si sa vydavala 5.8.2000

alex
28. júl 2009

martina, verím, že to bol úžasný pocit vidieť ako drobček narástol. Ja sa už neviem dočkať 🙂

loginka
28. júl 2009

a ja som balicek nedostala 😢 😉

mmaarrttiinnaa
28. júl 2009

logi mozno este len dostanes mne sestricka povedala ze si mam jeden zobrat lebo ich ma pod nohami a zavadzaju jej tam a este som jej vypisala nejaky dotaznik s datumom porodu aby som dostala balicek aj v porodnici

olifcek
28. júl 2009

martina: jj, ja som dostala taky isty balicek x;O)

mmaarrttiinnaa
28. júl 2009

olif chuti ti to caro co bolo v balicku ja som si ho chcela kupit a tak aspon mozem ochutnat a potom uvidim ci si kupim 😉

olifcek
28. júl 2009

martinka: jj, i ja som si ho chcela kupit, len som najprv tuzila chutnat to. ako dieta som to pila, ale vela veci uz robia ine firmy a nie je to uz ono. ale to caro je mnam, mnam, najma, ked zalejes vodou ale pridas aj mliecko paq x;o) ja davam mlieko studene, neprevaram ho uz...x;o)

loginka
28. júl 2009

martina - pekna fotecka 🙂

zucana
28. júl 2009

ja nemam ani balicek ani caro a tak som sa rozhodla ze si pojdem kupit tie boty 😠

olifcek
28. júl 2009

zucana: spraaavne 😉 ja, ked som si kupila tie dvoje topanocky nasposledy...tak som si povedala, ze potrebujem ku kociaru nejake pohodlne, a tie druhe i na svadbu vyuzijem, co vyzera aj aktrualne, ak si necham saty, ktore sme vcera nasli x;o)))) no a ked som si ich doma davala medzi ostatne, prisla som na to, ze ja mam vlastne hooodne topanok ku kociaru x;o)))))))))))

zucana
28. júl 2009

marti pekna fotecka aj saticky mas pekne ;)
dufam,ze aj ja budem mat peknu fotecku uz iba 2krat sa vyspim... 🙂

zucana
28. júl 2009

olif ja mam asi 50 parov topanok a som proste maniacka...ale taketo este nemam 😉
a su pohodlne naozaj na leto a ja topanky nosim cely zivot...
no bohuzial stve ma ze nestoja ako tie tvoje 😒

olifcek
28. júl 2009

zucana: no, ja si bezne kupujem za 2450Sk, ale ked je moznost kupit za 300Sk...x;o) a take, co sa zidu a ponosim, ako Ty pises, po veeela rokov...x;o)

aku mas velku nozicku? x;O)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre