Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
9. apr 2010

aha, co som objavila, snad to pomoze

natalschen (okres Ružomberok)

natalschen (2 deti) - Dnes o 19:58
F

rada pre vsetky problemy s bruskom - pre maminky aj babatka ............ maminky ktore kojite - uzivajte kazdy den 1 tabletku probiotika -- najlepsie su biopron, probiofix a probian - mne to poradili na koliku a po 3 dnoch sa stal zazrak, moje dieta uz viac nezaplakalo kvoli brusku... naozaj to funguje, skuste si kupit jedno balenie, okrem toho, ze to pomoze vam, ide to cez mliecko babatku a problemy sa upravia, skuste to, okrem toho, ze to pomaha na brusko, podporuje to aj vasu ababtkovsku imunitu, je to to iste, ako ked kazdy den zjete ten actimel- len vas to vyjde 15 x lacnejsie ja uzivam probiotika uz 2 roky a vobec nemamvam ani tie crevne chripky (aj ked vsetci okolo hnackuju a vracaju) a som omnoho zdravsia

blumka
9. apr 2010

zosi, praveze som hladala aj v meste v lekarnach aj na nete, na nete pise ze predaj docasne zastaveny a v lekarni tety povedali ze nemame..hned mi napadlo ze asi sa uz nevyraba...no ale nasla som nakoniec na jednej stranke, tak som objednala, uvidime ci poslu alebo mi napisu ze vypredane 😉

olif, moze byt nieco na tych probiotikach, ja davam malej do mlieka raz denne a odkedy jej davam nema problem s kakanim..akurat ze prdy to u nas nevyriesilo

olif a co som ti hovorila? ze oliv je speci dietko..sikula mala 😉

matesl
9. apr 2010

olif aj ja davam probiotika, myslim, ze je to lepsie ale este stale to nie je plne ono s to kyselinou 😉

olifcek
9. apr 2010

blumi ked ja som si myslela, ze ma potesit chceeees

blumka
9. apr 2010

olif, aj to, ale pevne som vam dvom verila ze to zvladnete a z okolia viem, ze predcasniatka su velmi huzevnate, akoby mali v sebe zakodovane, ze nam musia dokazat ze oni to zvladnu a ze vsetky tie babatka dobehnu... 😉

blumka
9. apr 2010

no, na dnes sa lucim..mladsia uz spi a idem dolu po starsiu. Dnes som ju nechala vynimocne dlho hore, inokedy o takomto case uz spinka, ale prisla jej oblubena sesternica tak sa spolu hraju...
prajem pekny vikend..dufam, ze na tej zajtrajsej svadbe neodkvacnem od unavy :D..papa

olifcek
9. apr 2010

blumiq dakujem 😵 😵 ja Olivke verim, ze vsetko dobehne a ked sa bude dat, i predbehne 😵 😵

pruh som uz par dni nevidelaaaaa

olifcek
9. apr 2010

blumik a paq hod fotoooooo....krasne si to uzi!

olifcek
9. apr 2010

Oliv teraz po pape x;O) ale uz papa opat, hehe

olifcek
9. apr 2010

matesl, blumik a ktore uzivate?

zoska
9. apr 2010

mates,
nutriton som nedavala, nechcela som kombinovat... ten gstrotuss jej tiez moc neberie, ale tu jednu lyzicku do nej po krmeni ked je spokojna nejak dostanem, ale tvari sa akoby som jej citron davala 😝
inak bola dneska pokojna, usmiata...pred obedom trochu porevala, ked bola unavena, v kociku pospala 4 hodiny a teraz vecer porevala hodinku, ale to robi stale, mm ju prave nosi na rukach, lebo okupanej, napapanej herecke sa nechce spat 😒

kocky ja papam kazdy den actimel a activiu, mala nastastie s bruskom nema problemy, mozno aj toto pomaha 😉

matesl
9. apr 2010

olifcek my mame infant dophilus 😉

zosi, moj presne az mu slzy vyhrkli po tom geli
aj nas sa nosi, nevie spat... ja sa snazim odsat, ale mam nejake prazdne didi, asi zas tou teplotou 😖

hajdylca
9. apr 2010

zoska cajik na detske brusko som teda vobec nikde nevidela...tento cajik sme dali len raz, ani nie 20 ml, chutilo mu to, vsak to bolo sladucke, tahal to s flasky, ale viac som sa mu bala dat na prvy krat, potom sice prestal na chvilku plackat, ale na druhy den az tak vrieskal, ci krical co ho brusinko bolelo, tak neviem ci som nieco zle ja zjedla, ci z toho cajiku, par krat som mu dala aj lucku, ale ta mu az tak nesmakovala, ale on sa drzi hesla ked davaju tak ber, pil to tak, az mu zabiehalo..

hajdylca
9. apr 2010

ehm oprava z flasky 😲

zucana
9. apr 2010

Cafte dakujeme za priania na zajtra ;) ideme hajat.blumi oslavu mame na dome kde bola svadba a jedlo donesu z restiky je NAS iba12. A manina piekla. A urobila mi aj kacku A dam aj trosku kapusty.ved nic sa z trosku nestane nie?a baby vcera sa mi snivalo o skorpionovi aj som chcela pozriet co to' znaci Ale zabudla som.segra sla s priatelom spat na dom a ze v perine nasli skorpiona tak su na ceste k nam a budu spat v obyvke...aj ked sa mi nezda ze v talansku by mohol byt Sila ze?pekny vikendk

maminnka
9. apr 2010

Oliv, mala je nadhernaaaa, krasne sa skeri 🙂

Zuci, skorpiona??? fuuuha, tiez by som tam veru nespala...

matesl
10. apr 2010

ahojte babule,

zuci, my sme nasli v chorvatsku v bungalove skorpiona 😖 neviem kde sa to berie 😢

baby mne vecer z tej teploty zacalo odchadzat mlieko, vytiah 😢 la som z oboch prs len 80 😒 nejak sme noc prezili, lebo tu nie je ziadna lekaren otvorena v noci...ale neviem ako to rozbehnut, pijem caje a vineu....

a k tym mandliam....baby to je alergem, my mame v rodine alergiu na mandle...ja by som neriskovala...to sa prehavi stiahnutim hrdl...teda opuchom... 😒

alex
10. apr 2010

Ahojky fiiiha dnes som prva 🙂
vcera sme mali poradnu,Jakubko ma uz 4920g a 58,5cm 🙂
noc sme mali super,zaspal o 23:00, potom sa zobudil o 4:00 a potom o 8:00.
Teraz je vo faze zaspavania,no dajako sa mu nedari,mam pocit akoby mu vadilo svetlo.

Baby co odsavate a davate z flase,kolko vam drobci vypiju? Ideme totiz v maji na svadbu a
vecer necham maleho so sestrou,tak aby som zhruba vedela po kolko mam namrazit mliecko.
Inak ja mrazim do sackov v tescu ich predavaju.

alex
10. apr 2010

Ej tak matesl ma predbehla 🙂
dufam ze ti to cim skor prejde.

matesl
10. apr 2010

alex, moj ako kedy, niekedy sa unavi a da len 90 ale vcera stiahol aj 150...tak radsej viac si zamraz 😅
aj moj nevie zaspat...tak ho dedo isiel vyvencit a vraj hned vykapal jak vysli von 😎

teuska
10. apr 2010

caute babulky 🙂
My sme si vcera teda uzili. Boli sme s malym na tom prieplachu ociek. Bol to horor a najhorsie na tom je to, ze sa im to jedno ocko nepodarilo urobit a musime ist o 2 tyzdne znova. Uz teraz mam s toho strach a normalne neviem ako to prezijem. 😢

alex
10. apr 2010

Uz hajka na brusku 🙂
No v chladnicke mam 130 v jednom sacku a k tomu teda narobim este 30-tky, keby
mu bolo malo. Nechcem aby sme mliecko zbytocne vylievali.

Teus taketo trapenia ma chudacik,inak s ockami sme sa aj my dlho trapili,ale nastastie to uz preslo.

zoska
10. apr 2010

ahojte
zuci ze skorpioon 😲 oh boze..
uzite si krtiny 😉

my sme mali hroznu noc...mala bola od 2hej do 5 tej hore a revala takmer v kuse...absolutne neviem preco...potom som ju nejak utisila a za 30 min uz bola hore na papanie... 😒
sme s muzom uplne mrtvi 😒

mates, boze ty mas trapenia s prsiami ☹
skus tie homeo ricinus comusnis 5ch, mne zaberaju do 12 hodin 😉

zoska
10. apr 2010

krtiny=krstiny 🙂 a dufam, ze vam bude pocasie priat, u nas je hnusne 😠

matesl
10. apr 2010

zosi, aj moj maly spal velmi nepokojne a dokonca aj z prechadzky sa vratili lebo plakal, potom doma som s nim pocvicika a dala na brusko a potom co sommu dala tych pouhych 80 tak sa vykakal, strasne kyslo to smrdelo 😒
musime verit ze to fakt po 3 mesiacoch prejde...my sme tu teraz na neho 3 a sme vsetci hotovy uz..ja uz mam riadne kruhy pod ocami...
v noci sa mi zobudil na to ako z neho vytieklo zas a tak celu noc
a este ti grckala v noci?

alex, to mas take sacky na mliecko? z lekarne?

laxity
10. apr 2010

ahojte

matesl...no pekne s tými mandliami, ja som čítala na nete, že sa to môže...no čo už odteraz radšej nebudem 😒 . A s tými prsiami teda ozaj furt máš len trápenie, ja po tých antibiotikách chvalabohu mám pokoj malá papá poctivo 🙂

zuci...poriadne si to užite, malá je určite nádherná 🙂 , nás to čaká 25.4. 🙂

My sme mali noc ok, zobudila sa o tretej, bola hore do piatej a potom o šiestej a po nakojení bol s ňou manžel a ja som spinkala do 8.45 😀 . Aj sme si boli posedieť u susedov včera naštastie máme vysielačky, ale aj tak som bola taká nesvoja 🙂

matesl
10. apr 2010

baby ja som prave malemu vytiahla takyyyy sopel, ze asi ani dospely taky nema 😅
najprv odsavackou vysiel blizsie potom som ho vatovou tycinkou musela tahat

matesl
10. apr 2010

laxi...ani som netusila co vsetko moje prsia postretne 😅
waw tak ty uz si vyuzila vysielacku, no verim ti, ze si bola ako na ihlach

zosi, zabudla som si tie homeopatika doma, uz do zajtra vydrzim, piem caj a pravidelne odsavam, nech sa tvori, verim ze to prekonam tuto krizu 😖

olifcek
10. apr 2010

zuci, kati, prijemne krstiny prajeeem 😵

maminnka
10. apr 2010

Alex, nasa pije kazde 3 hodiny po 120 ml.

Zoska, uff, nic moc veru, taku noc sme mali zatial raz a totalne ma odrovnala. Natalka spala 8 hodin vkuse dnes, ioh 22,00 do 06,00. Zlatusik moj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre