Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
13. apr 2010

kati, ty mas tiez svokru pripad... ja sa nemozem stazovat, ta moja je fajn... 😅 rovnost medzi synmi plati od narodenia a tato zasada sa mi velmi paci...
tvoj mm je tiez zasadovy, co je perfis... 😉
a zuci, s tym prespavanim, my mame 2izbovy byt a ked dojde navsteva - ktora sa vmesti, tak spi u nas... naco vyhadzovat peniaze, vsak pravda... a mozu byt cely cas s nami... sak neprisli obzerat hotelove steny... 🙄

olifcek
13. apr 2010

baby, mi s mm pojdeme jeden dez cez vikend do mesta do aidy na zmrzku x;o) malicku tam i nakojim a paq dom x;o) jasne, i prechadzku mestom urobime x;o)

tesim sa, len aby pocasie vyslo, chyba mi uz cosi take, malu zmenu mi treba, lebo mam pocit, ze moj zivot porodom nejak...malicka je skvela, vidiet, ze sa jej venujem, ale uz potrebujem aby sa mi mohol aj mm povenovat a ja jemu, neviem, ci rozumiete..objat, pritulit, chytit za rucku a tak...s malickou to moc nejde...ale ked sme na prechadzkach vsetci traja, tak je to prima, vtedy relaxujem, vtedy som i zenou, ,,nielen,, matkou...

lenica81
13. apr 2010

inak, baby, ja mam taky problem, ze ako to definoval moj doc, ze nemam istotu, co sa mocenia tyka... ked som vonku vydrzim aj 2 hodky, ale ked vychadzam z domu mam pocit, ze uz ma tlaci... 😔 ale nemozem na to mysliet...

olifcek
13. apr 2010

leni mliecko z mrazaku je nutne nechat rozmrazit pri izbovej teplote a az tak ohriat...

jak, ze nerobili cyto? mne joooo, ale krv mi oni nebrali zase...len cyto robili...ale ja som tam vlastne bola v marci, cize 3 mesiace po porode..x;o)

ale nebolelo ma vysetrenie, mna ani cievkovanie v porodnici nebolelo...

matka a nemohla Ta nechat vycikat sa a sono nasledne urobit? pre pana jana

lenica81
13. apr 2010

olif, ja mam tiez take pocity... hlavne, ak bola tazka noc a som unavena a maly je nepokojny... ale vikendy mam velmi rada...
teraz dojdu svokrovci a svokor s mm budu uz nieco pripravovat ohladom tej rekonstrukcie... a hadam svokra navari, aby som mala pohodu... 😅

olifcek
13. apr 2010

leni, super, takze som ok x;o) a nasla so tu opat porozumenie a pochopenie

zoska
13. apr 2010

olif, v KE som bola dvakrat a vzdy som aidu navstivila 😉 mnam

mati atk som si nedala predpisat, bola som taka hotova z vysetrenia ze som aj zabudla, ale ked pojdem na krv tak sa opytam...
inak teraz po tom vysetreni som zacala trosku krvacat a boli ma brucho ☹
povedala mi ze krcok je este "zdevastovany" 😕

lenica81
13. apr 2010

zosi, mne doc povedal, ze ako keby som ani nerodila, ze vsetko je ok... ja anti neberiem, kvoli moznosti rozvoja krcovych zil ani neplanujem... takze zostava klasika...
aida je supis, ja ked idem domov, davam si banany v coko, ale teraz si ich budem musiet odpustit... ☹

normalne som vyvesila pradlo, varim si obed a maly drichme v manduci... som sokovana... toto musim castejsie prevadzkovat... 😀

katina2209
13. apr 2010

Manzel je uz lepsie trosku stale sa o tom rozpravame ze svokrovi je uz lepsie Matko ho zboznuje stale sa na neho usmieva slniecko tak to lepsie zvlada.... Zosi a tvoja mala este grcka alebo uz je lepsie ? Moja a ty sa musis este ucit nezavidim...
Leni a tebe Vilko vracka? Aj mu nieco davas? Ja to poviem doktorke vo stvrtok ale som pocula ze pokial dietatko prospieva tak to doktori neriesia...
Ja idem tiez varit a zehlit dufam,ze nieco postiham a teraz este idem matka nakojit dufam,ze nebude grckat..

garonka
13. apr 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeee

čo tu noveho? ja nestiham nič, s Tobim sme stale vonku alebo ak haja do obeda tak nasleduje žehlenie, upratovanie a kym otvorím notebook on sa ako naschval zobudí 🙄

zuci ta tvoja svokra ma ale finty normalne mi pripomína moju hentej vadí ak moja mamina pestuje maleho, doslova ho zbožňuje, nakupuje mu neustale nove vecičky no skratka Tobi je jej slniečko a hentej furii vadí hlavne, že ona malemu nekupila nič nič nič ani jednu ponožku a pche neriešim ju lebo od nedele tak k nej skoro neprikvitnene kym nestravím ten šok, maly jej vypadol z ruk môj mm ho zachytil no des a z toho mi vyskočil tlak na 160/110 to nem dobre ale prežila som joj

Olif ak pôjdete na nakupy tak v Galerii je obchod KIK tam su super veci ja som tam včera nakupila skoro šecko lebo na môj kufor horkoťažko zoženiem veci a tam som sa obliekla paradne 😀 a aj pre detičky super veci a pre dievčatka take krasne maju normalne ma ťahalo, že kupim Tobimu letne šatky 😅 😅 😅

garonka
13. apr 2010

Katka moja uprimnu sustrasť nestíham na koňa a som prečítala čo sa stalo, no musíš byť silna neboj všetko bude dobre

matka331
13. apr 2010

olif prave ze na sono musim mat plny mocovy mechur ....a vraj som nemala....
zosi aj tebe kazali prist na ssono z plnym moc.mechurom???

garonka
13. apr 2010

no ja idem zajtra na poradňu s Tobim a tak na vyšetrenie so sebou no vezme mi moju modru krv na krvny obraz kvôli železu a pečeň.testy 🙂
tak som zvedava ako dopadnem lebo nerada by som to odkladala

lenica81
13. apr 2010

garon vitaj a dovi opat... kedze nestihacky... 😉

kati, moj grcka, len po ranu a ked sa vela naje... takze asi celkom normalne... tak uz je hore... lucim sa... 😀

stamion
13. apr 2010

baby nestrašte s prehliadkou,lebo zajtra ani na kontrolu po pôrode nepôjdem 😉 Zucana tá tvoja svokra vyzerá dosť prísne,a namyslene 😒 Máš to tam ťažké s ňou, ale malú máš krásnu samozrejme po mamičke 😉 Takže ani sa ti nečudujem že sa tešíš na dovolenku na Slovensko. A my zase opačne preč zo Slovenska,ale to hlavne pre deti lebo more je more,dcéra má problémy s dutinami a 3 roky sme nikde neboli lebo sme nadstavovali podkrovie takže dovolenka bola na malte a teraz som povedala že aj keď cigáni budú padať z neba aj tak pôjdem 😉

garonka
13. apr 2010

stamion i ja idem zajtra a tak to vyzera že aj zdrhnem 😅

zoska
13. apr 2010

mati, my mame napisane na dverach, ze na sono treba prist a min. hod. predtym nemocit 😉
ale to su tie starsie pristroje, lebo ked som bola na sone v sanatoriu sukromnom, tak mi povedali, ze mam plny mechur, ze to ku nim netreba 😕

kati mala grcka uz menej, momentalne sme dva dni bez gastrotussu aj bez nutritonu a grcne len ked ju kratko nosim po odgrgnuti...ked si grgne a ponosim ju este 30min tak je dobre
len vcera sa prepapala a grcla kusok zlče 😒 normalne som hned zacitila ze je to žlč, chudatko

katina2209
13. apr 2010

garonka dakujem...moja svokra tiez matkovi nic nekupila ani jednu hrkalku ....no na kazdeho ma asi iny meter...
no matko zase grckal normalne mu vyletelo tak neviem ci mu nieco v brusku zostalo co vypapal ale neplace este sa smial na tom ...

martinaj
13. apr 2010

ahojte 🙂 tak Simon chytil kasel od Verci 😠 chudacik, sice nekasle casto, ale ked ho to chyti tak sa dusi ☹

maculik
13. apr 2010

ahojte 🙂
idem vás dočítať, ale ešte predtým - Zoska, z kt.stránky si objednávala manducu? Známa je tehu a chce si to tiež objednať.
Diky

garonka
13. apr 2010

kati no tie svokry su ale čudne hlavne, že ta moja furia ani maleho nevie na ruky vziať, a medzi nami bola total hadka tak som rada, že ju nevidím len mi ľuto maleho čo za babu ma 😠

i my grcneme sem tam ale to hlavne ak dlho spi a tak sa nevie dojesť, včera spal v kočíku 6 hodin a tak som s plačom kojila lebo ťahal ako o život 😔

maculik
13. apr 2010

no, uz som to nasla 🙂

marti, tak vidim, ze uz aj vy ste chori, my sme akurat dnes boli na kontrole, nastastie tie atb Petkovi zabrali a priedusky ma uz ciste. Ani nekasle, tak dufam, ze uz od Adelky nic nechyti.
Aj blumkina Juli uz mala atb, no neda sa tomu zabranit, aby to nechytili, nemozem ich predsa drzat kazdeho v inej izbe, ked Adelka nahodou kasle 😒

ja mam svokru v tomto nastastie super, ona medzi drobcami rozdiely nerobi, ked napr.uplietla v lete Adelke veci, tak teraz uplietla aj Petkovi, aj im kupuje oblecko alebo teraz napr.Adelke chce kupit kocik. Uz sa mi ani nepletie velmi do vychovy, tak uvidime, ci nezmenim nazor teraz po 10dnoch, co tam v maji budem 😉

maculik
13. apr 2010

preboha garon, a to co robila, ked jej maly vypadol? 😲

maculik
13. apr 2010

zoska, ten trener mohol mat tak 35 a vola sa Martin. Tak asi niekoho ineho si myslela 🙂

olif, no ja si myslim, ze nemal by vzduchom nich chytit v tej zoo, ved do pavilonov s nim nepojdem, to len Adelku vezmu a my budeme cakat vonku. Ale to len ak bude pekne pocasie, aby som uz aj vonku mohla kojit. Inak pojde len segra s frajerom a Adelkou a ja ostanem doma 🙂

garonka
13. apr 2010

macu z vajíčka ho vyberala chytila ho za ramienka hlavičku nepodoprela šak čo on je veľky nie? a maly sa jej z ruk vykrutil raz dva no mm ho chytil tak ona ešte na mňa zvalila vinu neviem prečo ale krava nevie sa ani k malemu ozvať normalne tou zakurenou hubou ale som jej naložila poriadne

že prehaňam ak sa o svoje dieťa bojím?

zoska
13. apr 2010

maci tu mas link 😉
http://www.eskrina.sk/91-nosice-manduca

a uz viem ten kondicny je pre futbal. repre, ale juniorsku 😉

garon, to j mna zaujima, co robila ta tvoj svokra, ved by som asi zinfarktovla...a keby ho tvoj mm nezachytil??? radsej nemysliet, by som jej asi nieco skarede povedala v zmysle ze jej ho uz do ruk nedam 😠 ☹

maculik
13. apr 2010

boze garon, to je krava s prepacenim 😒
jasne, ze neprehanas, a to bude stale vacsi strach... a este ked mas takuto babu k tomu, no to fakt vyzera, ako keby ani deti nemala, sa cudovat, ze tvoj muz vobec pri nej prezil 😒 este ze on ma inu povahu, ze?

maculik
13. apr 2010

zosi ano, presne toto som jej poslala 🙂

boze, vonku je tak krasne (aj ked trosku chladnejsie) a toto moje male zlato tu spi v postielke. No keby viem, ked som ho tam pred hodinou prekladala z mojich ruk, tak ho prelozim rovno do sedacky a ideme von s kocikom. Ale ja som cakala, ze ako vzdy, do 10min bude hore. A on takto 😠 😀

olifcek
13. apr 2010

macu manduca www.eskrina.sk

gari galerka? no mozno druhy den cez vikendiiik...ta predajna je dolu v novej casti?

zoska
13. apr 2010

baby mne sa mala v manduce vzdy spoti ☹
aj teraz som ju tm mala 30min., zaspinkala, tk som ju vybrala do lehatka a zasa spotena...
ma na sebe len body a dupky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre