Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

teuska
15. apr 2010

Dakujem vam baby za povzbudenia, som rada, ze sa mozem aspon vam vyrozpravat.
Momentalne prisiel muz domov, tak ideme obedovat 😝 A prave sa zobudil hlados cislo jedna, takze ide obedovat on 😀

zucana
15. apr 2010

Na akom programe to' o jednej?inak pak z compu napisem o tych prikrmoch v it.stoni za to'

garonka
15. apr 2010

oliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiif mojaaaaaaaaaa

tak tu staru raketu som zavrhla a volala som Lazarovej tak mame prísť toho 26.4 tak sa teškam veľmi prijemna sestrička odľahlo mi
a to kde vlastne je? v novej nemocke? 😅

hajdylca
15. apr 2010

zuci na dvojke

olifcek
15. apr 2010

blumi jo, zistila som, ze mam fakt tvaroh v prsniku x;o) ked uz ani ona nevytiahla....ale pomohla, odsavala som jeden, ten tvarohovy, a malicka papala na druhom...s rucnou by to bolo komplikovane a moc nepohodlne x;o) a ked budem odsavat, tak iste s Tvojou, podla mna vytiahne za 10 minut to, coo moja rucna za 40...takze aj za 5 minut mozno odsajem, kolko pojde x;o)

teus, modelka....len nizka x;o)

teus mliecko je v poiriadku, ze sa spustilo...ja, ked som bola v nemocke, a zacala som uz aj menej odsavat, volali ma, ked Oliv pytala papat, aby sa mliecko robilo x;o))) aj mi ju vtedy konecne viac zacali davat x;o))

ja som mala prsia fajne uz prisposobene, ale dnes je to vybuch, hehe...kusok mam nadprodukciu, lebo jeden nefungoval ako mal a odrazu funguje, no oba idu na 200percent teraz..x;o)

sme sa kupkali...Olivka kusok pocucala a uz na mne spinka x;o))) opat sme pasli konicky...mala na ne naladu, lebo sa smiala, pozerala pred seba a okolo seba, opat vydrzala 2 minutky, ostala by aj dlhsie, ale uz som ju chcela obliect...Oliv, ked chce a ma naladu, zvladne asi vsetko, ucrite, co ma x;o)))sa taaaak tesiiim

olifcek
15. apr 2010

gari, gari, i ja idem 26.4. to je pondelok, zeee??? mas tam byt o 9tej???? idete na sono hlavicky najprv, ze???

garonka
15. apr 2010

ano oliffffffff v pondeloooooook to idete i vy? joj ale ťa tam vypusinkujem moja

garonka
15. apr 2010

no my tam ideme prvykrat takže mame doniesť prepušťaciu spravu tak sa i teškam čo bude no ale najprv musím s Tobim na nefrologiu tam my doktorka ukaže ako sa lepi sačok na pinďura lebo jeden sme nalepili a nem dobre nevyšiel vysledok ten Varady furt dačo vymyšľa, mame zväčšenu obličkovu panvičku a to vraj neni nič hrozne to sa upravuje pomaly ale mňa tak stresuju že až 😠

garonka
15. apr 2010

a olif o deviatej tam mame byť a vy o ktorej?

blumka
15. apr 2010

olif, tak som rada ze posluzila 😉 a to si predstav ze s nou sa odkojili minimalne 4 deti..ona chodi po celom svete ta odsavacka 😀 😀
aj ja chcem ist s vami 26.4 niekde, akoze nie k lekarovi ale niekde..kde to vlastne idete? 😅

blumka
15. apr 2010

kto bude pozerat to mamato vie najlepsie? date potom info? aj pre nekojencov, pliiiiz...ja nemam cas zapnut telku akurat budem uspavat deti...a chcela by somv ediet kedy mam zacat. Terezke som zacala davat prikrmy v 5. mesiaci ale vraj su nejake nove poznatky, tak ze ci sa to meni alebo ako vlastne...

garonka
15. apr 2010

blumi no na neurologiu
bo my kukame sem tam dozadu 😠 nevem čo ho tam zaujima 😕

blumka
15. apr 2010

gari, jak dozadu? nechapem...ked ho drzis vzpriamene tak sa otaca, ci ako?

selyma
15. apr 2010

Ahojte babky.
prajem vam pekny dnicek
Malinka bubka, aspon sa tak tvari, len stale vypluva cumel a musim jej ho chodit podavat. Ale je zlatunka. Poobede sa chystame von, konecne, po dvoch skaredych dnoch.
Ja som za potvrenie papiera na prispevok zaplatila 10 €. u gyn.
Vy mate stale naliate prsia? Ja ich uz nemam take naliate. Ale mliecko mam. Asi sa prisposobili. No mam ich riadne postriovane. Hroza pozerat.

stamion
15. apr 2010

Teuska tak to máte už za sebou,chúdatko malé, ani sa ti nečudujem že ti začalo tiecť mlieko ☹ to asi z toho stresu čo si zažívala.Selyma tak u vás je poriadna pálka za potvrdenie 😒

olifcek
15. apr 2010

zosi ja neviem, ci aj pri tomto budeme 6 tyzdnov odratavat, vies? x;o)) ale super, dakujem za info, pomalicky to uz fakt zacnem studovat...pouzijem knihu, co mi matesl vtedy odporucala, tam sa i o tom pise x;o)

matesl, bozinku, sa natrapite obaja x;o(

leni a kde to ide?

zuci dikes x;o) ja tiez podprdu nenosim, fakt mi nerobi dobre, a to ziadna, co som skusala, je jedno, ako draha, proste nerobi mi bre x;o(

zuci a ake cviky mate na tie rucky?

olifcek
15. apr 2010

gari tiez o deviatej, asi tam bude natresk, do kelu x;o(( mne vysvetlovala, ze je to budova vedla psychiatrie, ci co...snad najdeme xo) ja som varadymu uz dlhsie nevolala chi...podla mna az moc vela ,,bezpecnostnych,, veci robi...x;o) ked sa mu ozvem, uz aj sima budu volat isto kvoli bielkovinam malickej...bleeee....

sely, akoze wow...a pritom na posl. strane pisu, ze maju dat data zadara....

blumka
15. apr 2010

olif, ja som akurat citala na strankach od annag, ze u nedonosenych deticiek sa davaju prikrmy ked dosiahnu 6 mesiacov ale korigovaneho veku 😉

my sa chystame dat prepichnut uska Julinke, boze to bude zas horor..sme chceli skor ale ked bola chora...a zas manzel nechce dlho cakat, bo vraj nech vidno ze to je dievcatko

zucana
15. apr 2010

olif len take ze vzadu musim masirovat aby sa jej uvolnili a potom dole pohladkat a otvoria sa dlane ...
napiste mi co mate na tom potvrdeni od gyndaka pls....lebo musim aj ja popytat a neviem presne co mu mam povedat nech tam napise 😉

blumka
15. apr 2010

mam zapnutu telku tak si kuknem tu relaciu...terezku nejdem dat spat, malo sa jej venujem, tak sa povenujeme teraz 😵

olifcek
15. apr 2010

blumijoo, takze my budeme mat 6 mesiacov az v 7a pol x;o)))

zucanka dakujem za info x;o) zistujem, co sa da, pretoze ideme k tej neurologicke, tak nech vidia, ze sa kusok vyznam xo)

zuci len jeho meno, priezvisko, peciatku...mne gyndos dal peciatku a sama som si vyplnila x;o)

olifcek
15. apr 2010

no ale fidlikanti kusok pretahuju ten cas v telke, nie?

zucana
15. apr 2010

ale co tam ma byt napisane??? 😎
inak moja sa stale chyta za uska a hra sa s nimi a zacala si davat pasticky stale do ust aj ked nie je hladna....davam celenku na tie uska...a za uskami ma take suche a ked to poskrabem alebo aj ona tak takze mazivko ide co zapacha...dala som na to sudokrem dnes...mate to niekto?

olifcek
15. apr 2010

gariiii, takze sa v pondelok vidime? supeeeer...blumi tak nas pridi len tak, povzbudit ;o))

blumik jo , si zlata, ze nemas problem pujcit tu odsavku x;o)

zucana
15. apr 2010

jj olif 😀

zucana
15. apr 2010

tak kym som napisala tak ta potvora si dala tu celenku dolu...a zasa...

olifcek
15. apr 2010

zuci my pasticku papame uz asi mesiac, hehe, a to i hned po pape x;oD babatka sa tak vraj len ukludnuju a spoznavaju okolie x;o)) ale vyzera to uzasne....ale i neskutocne slintaaa, hehe...uz aj palce nam cmula x;oDD

noo ja uska cistim kazdy druhy den vatovym tamponom a olejcekom len...i za uskami...take mazivko nemame, hm...

blumka
15. apr 2010

zuci, my to mame aj ja davam sudokrem..aj terezka mala 😉
olif, zuci, kukate aj vy? 😀
olif, mozno pridem v podnelok, uvidim ci ma bude mat kto odviezt 😉
zuci, viki uz objavila hranie s ruckami..to preto ich pcha do pusy 😉

olifcek
15. apr 2010

zuci uz aj vittorka drzi a macka prsnik? chiii

olifcek
15. apr 2010

blumii, my mozeme fakt zacat skor chodiiiit, chiii, kedze sme lahsie ako ostatne babatkaaaa x;o))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre