Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
15. apr 2010

hej olif...
a blumi pozeram 😉
len muz pride na obed a tu ficia o 13.00 spravy kotre vzdy pozera ale tak smola 😀 😝 snad mi nezoberie darcek
no a co v otm potvrdeni???

olifcek
15. apr 2010

aj ja som prvorodenaaaa x;oD

olifcek
15. apr 2010

zuci sa Ta ,,musim,, pytat, bo Oliv skoro tak stara ako Tvoj pokladik x;oD

no vsetko, co si tlacivo prosiii...tusim len meno lekara, jeho posobisko, a zaskrtnut, ze si chodila na prehliadky

olifcek
15. apr 2010

jo, mojmu mm rodicia i dnes postu otvaraju...

hajdylca
15. apr 2010

juchuchu materska 😀 kocky pripalila sa mi mrkva 😔 😕

olifcek
15. apr 2010

joj, ci mrmlal popod nos ten lekar...

blumi klinovy vankus je podla Teba ok? malicka mi na nom spinka...sice negrckame, ani zahu nemame, ale pre istotu...

hajdy mne pride asi az okolo siestej zase...VUB no..

hajdylca
15. apr 2010

k tej mudr. som chodila ked som bola "babo", a moj muz tam ma este doteraz kartu....

olifcek
15. apr 2010

safraaaa, aka je iodpoved? xo)

olifcek
15. apr 2010

jj, Oliv lubi od mala cervenu, modru, a ciernu na svetlej x;o)))

blumka
15. apr 2010

v nasej rodine akosi neplatia tie surodenecke veci co vraveli 😀 presne naopak..bracho je starsi a horsie sa ucil, chodil v 10 mesiacoch, ja az v 15. ale je pravda ze ona viac riskuje ako ja a ze ja som bola tucko 😀

ta lekarka mozno je ok ale co sa tyka ockovania tak je kus zadubena podla mna 😔

olif, ja neviem. co sa tyka toho vankusika...podla mna by v postielke nemalo byt nic do coho sa moze babo zamotat alebo hlavu zaborit, ale napr. udusit sa moze aj tym, ze ked sa zvali na brusko zabori hlavu do matraca...zasa si nemyslim ze tie babatka ked im dochadza dych, tak len pasivne lezia, sak zacnu revat a trepat sa ne?...ja nemam v postielke nic, len teda taku zrolovanu deku a podkladam malej chrbatik aby bola na boku..ale napr. teraz mi spi na bruchu, ani to by sa nemalo...ale ked inak spat nechce cez den...tak asi je to na zvazeni kazdej z nas...

lenica81
15. apr 2010

moje dieta dnes uz 3x spi... tak idem aj ja... 😅 naposledy sa prebral, ked som ja zaspala... 😒

olifcek
15. apr 2010

blumi my mame postielku na paradu len x;o) Oliv spi cez den na mne na kojeneckom a vecer s nami ona na klinovom, ja vedla nej, podopreta kojeneckym x;o)

Oliv by sa nezadusila...uz daavno vedela hlavku otocit a teraz i dlho vydrzi ,,past,, x;o)

blumka
15. apr 2010

ved to olif, asi ide o to, ze ked nahodou by sa ten vankusik dostal na jej hlavu ze by ju dusil a ked by zacala revat ci by si ju pocula..ale to si myslim ze ked spi s vami tak na 100% ano...ja som doobeda dala spat Juli a prikryla som ju dekou, zacala tak machat rukami ze si tu deku hodila az na hlavu a zacala tak revat ze koniec..chuda, nevedela co sa deje...myslim ze tie deti sa uz do urcitej miery vedia branit

olifcek
15. apr 2010

no ten klinovy nehrozi, ze by na seba zvalila x;o)

a oliv s ana no m nema problem otocit na bok x;o)) chi....naucila sa to asi kvoli tomu, ze chcela mliecko a uz to vie i bez takej inspiracie, ked sa sali...ale i nazad jej to ide, hehe x;o)

zoska
15. apr 2010

mates
co vam budu robit? ake vysetrenia?

olif tiez mam VUB a tiez nic 🙄

blumka
15. apr 2010

mne sa budi dieta..spala od jedenastej..wau, rekord...vcera nespala nic, dnes dohana 😀

matesl
15. apr 2010

zosi, vraj ci nema zuzeny pazerak ci co...myslim, ze nic nezistia a trapime sa dalej...
mam ist na chirurgiu, neviem preco nie na gastro...a tam budu robit sono, mam si doniest aj vo flasi mlieko alebo caj 😒
alebo ked kojim tak netreba nic...ale odsajem a donesiem aj vo flaske...som zvedava...stavim sa ze tak jak u obv, nic nebude...grckat zeleny hlien bude az doma...asi odlozim jeden podbradnik, plne nalozeny.... 😅

matesl
15. apr 2010

ja mam TABA a pred chvilou cvakli peniazky

katina2209
15. apr 2010

ja mam tatrabanku a tiez mi nic neprislo ☹ my sme boli na tej poradni tak nam doktorka nedala nic lebo Matko pribera,tak to co grcka to je chamtos chamtavy vypapa viac ako mu zaludocek udrzi... ma 5865 gr. a 58 cm. Vraj reflux sa ani neriesi pokial dieta nevracia stale prudom a pribera... tak u mna to bude asi ta nadprodukcia, doktorka mi radila,ze radsej mu ponuknut po dvoch hodinach nech nezje tolko naraz pahltne 🙂
a rucicky si papa aj matko aj si prsko stlaca ked ho dam na brusko tak udrzi pekne hlavicku hore aj ju otoci dolava a doprava,ale ked ho doktorka dvihala za rucicky tak salam parky vobec za nou hlavu netahal no este to neriesila iba sa pytala ze ci ju na brusku udrzi...

katina2209
15. apr 2010

Matesl nech vam to vysetrenie dobre dopadne a dnes ani nejdes von? my cakame kazdu chvilku kolegynky z roboty pridu kuknut...

laxity
15. apr 2010

aj ja mám VUB a nič ☹

matesl...joj držte sa, sa stále trápite ☹

olif...dobrý je ten klinový vankúš? Ja ho mám už na ceste 🙂

a čo za reláciu ste pozerali? Som to nejak prehliadla 😕

laxity
15. apr 2010

chodíte von aj v takomto počku? Ja som už tretí deň doma, ale aj kvôli tomu, že malá má stále soplík ☹

zucana
15. apr 2010

kati vysledky mate ako nasa a to ste o mesiac pozadu....
ale my sme mali nizku porodnu aj merali malo...
a neviete mi nascanovat to potvrdenie? al.to musim mat iba to?

zucana
15. apr 2010

matesl aj ja drzim palce...
a tu materska chodi cez zamestnavatela takze k vyplatnemu terminu....zato vsak iba 5 mesiacov 😠
no a ja som myslela ze ten klinovy je vyssi 😕

olifcek
15. apr 2010

laxi je kus dlhsi, ale jo, je fajn, i ked v prvom momente som bola prekvapena, lebo som cakala ine cosi x;o)

olifcek
15. apr 2010

zuci veru, hehe...ale keby bol vyssi, asi by uplne z nich babatka liezli dolu a keby boli nizsie, asi by to nmebolo bre na chrbticu...takto dufam, ze i ked zlezie, ze to chrbtici nevadi...

olifcek
15. apr 2010

laxiii, prave som to i ja zucanke nasla, hehe

zoska
15. apr 2010

http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?...

zuci klikni na žiadost o príplatok k príspevku...to je to co zhánas 😉

zoska
15. apr 2010

to co dala laxity nie je to tlacivo pre gyn a pediatra 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre