Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
15. apr 2010

budeme obe kojiť v čakarni 😀

olifcek
15. apr 2010

gari ja som hovorila so sestrickou, myslim x;o) ale tiez v pohode x;)

jo, hehe, budeme kojit, ved mame narok x;o))) prehodime plienocku a basta x;o) mne pediatricka rovno dala kopiu novorodeneckej x;o)

laxity
15. apr 2010

garon...ty píšeš, že nemáte zapnutú TV pri malom...my máme často a malá sleduje stále-môže to byť? Alebo by radšej nemala pozerať na TV. Aj pri PC ju mávame na rukách...to sa myslím aj olif pýtala

olifcek
15. apr 2010

laxi myslim, ze to babu neskodi 😉

olifcek
15. apr 2010

ja som kazdy den za pc a malicka pri mne...inak by som sa fakt zblaznila

zoska
15. apr 2010

laxi my mame tiez casto pustenu TV a mala obcas kukuckuje na nu...ale snad to nevadi, ved je daleko, hadam tam este ani nadovidi 😅

gari Mgr. 😉 (v decembri mozno JUDr., ale este uvidime, ci sa mi bude po statniciach chciet opat ucit...asi to necham tak a budem uz len naplno uzivat malicku, titul ako titul, skola je rovnaka)

garonka
15. apr 2010

olif mne nie schmatla ju rovno do karty ale to nevadí ja si všetko pôjdem okopírovať aby sme mali pokoj
jo budeme kojiť len ja svojho slonika ako prehodím k cecke on je ťažkyyyyy

laxi občas mame telku zapnutu aby si Tobi zvykal na zvuk ak bude hajať ale my mame telku na stene a on ako ležal na posteli tak sa vytačal nešlo mu do hlavy odkiaľ su zvuky a svetlo
no to neškodí vôbec

garonka
15. apr 2010

zosi no fakt obdivujem ako to zvladaš vau pri babu ešte študovať vau a podľa mňa školu hravo zvladneš

inač môj slonik dnes fajne grcol lebo bol najedeny a on ako je hore pyta papu zas tak ja ak mam dam no ani som nemusela lebo hladny nebol 😕

olifcek
15. apr 2010

moja dr si urobila kopiu, chi

garonka
15. apr 2010

prší prší vonku lejeeeeeeeeeeee to je už chore počasie ešteže som stihla prechadzku pri zubatom slniečku

garonka
15. apr 2010

olif tak to som si asi original mala nechať nie? no ja tej ježibabe dam ak bude hundrať lebo sestrička sa včera riadne pomotala ak na vymenne lístky dala iine mena doktorky

zoska
15. apr 2010

inak garon, tu sestricku treba chytit a riadne nou zatriast nech sa spamata 😝

garonka
15. apr 2010

zosi no veru alebo pediatričku vymeniť len ja si už pripadam akoby mi žiaden lekar nesadol 😖
a včera sme hneď odniesli tlačiva na tie peniažky o ten príspevok a pani sa čudovala, či sestrička si musela meno pomyliť lebo bolo opravene z mena Markus na Tobias

garonka
15. apr 2010

tak ja si tu sedím na koni a môj mm pečie langoše a Tobi haja v kočíku to je lahoda pohoda 😀

laxity
15. apr 2010

garon...závidím 🙂 ...pošli jeden langoš 😀

aj my máme na stene primontovaný TV, len niekedy keď leží na hrázdičke, tak číha po TV 😕

ja som ešte ani nevarila...no musím ísť,chcem urobiť paprikáš 🙂

garonka
15. apr 2010

laxi a to čo za langoš ked ja na ňom nemam cesnak a kukuricu 😀
ale zbaštím s tatarskou a syrom to tatarsku môžeme nie?

garonka
15. apr 2010

ah jaj mne moje dieťa dnes nedovolilo uvariť nič a sranda mm mi zavolal že môžme sa k jeho mamine isť najesť no spustila som rehot akože super a tak budem sedieť na zachode celu noc lebo ona variť nevie a my sa s Tobim otraviť nemienime 😀 tak polievka dnes nebude ale su langošeeeeeeeeeee 😀

laxity
15. apr 2010

garon...ja mám rada langoš so smotanou a syrom 🙂 ....musím asi aj ja mm povedať, nech sa pričiní 🙂
svokra nevie variť...čo to za svokru? moja aj so svokrom furt niečo vyvárajú 🙂

garonka
15. apr 2010

laxi ja ti požičiam svokru na ako dlho budeš chcieť 😀 ale ušla by si od nej variť nevie pred dvoma rokmi skoro priotravila mm 🙄

garonka
15. apr 2010

tak som si dala na langoše kečup a šunku ale su nejake chrumkave 😕

olifcek
15. apr 2010

ja papam zemiacky a vyprazany enciaaan, mnam

maculik
15. apr 2010

mnam garon, langos by som si aj ja dala! ale ja to neviem robit, tak musim pockat, kym pojdem na Sk, mama spravi.
Inak, ja som uz kukuricu jedla a v pohode, aj cesnak. Skus niekedy rano trosku zjest a uvidis, ci Tobi bude nejako reagovat.

Ja som dnes robila karfiolove fasirky a zemiaciky s maslom a rascou, idem papat a pripravit aj manzelovi, kym Petko buva.

garonka
15. apr 2010

olif nedraždi 😀

olifcek
15. apr 2010

gari len cesnak malinko, lebo nemusi tobimu mliecko chutit..ja uz som tiez jedla cesnak, nevedomky...objednala som si smotanovu pizzu a oni blazni, ju natieraju cesnakom....

macu davas aj pecivo do tych fasiriek?

olifcek
15. apr 2010

baby i vase babatka maju velke tmave zily na hlavkach?

garonka
15. apr 2010

olif to normalne môže hociake jedlo zmeniť chuť mliečka? vau a ja žeriem jesenku na kvanta dufam, že Tobi nechyti cukrovku

olifcek
15. apr 2010

akoze...vzdy, ked malej zacnem spievat, sa zacne usmievat...to fakt hrozne musi zniet, ked uz tak male babo sa mi smeje 😵

olifcek
15. apr 2010

gari nechyti 😉

garonka
15. apr 2010

olif ja som si nevšímla ešte žilky ale kuknem ak sa slonik zobudí 🙂

olifcek
15. apr 2010

gari to vies, ja malu vidim 24 hodin, chi...ale nie, ked spim, tak nie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre