• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
olif ale ešte sa aj uraža lebo som zakazala aby niekam šiel nebudem tu na neho žalovať ale v pondelok v noci som zažívala stresy 3 hodky mi nebral mobil a on si šiel zahrať bovling tak teraz je pod papučou a hotovo
a langoše sa mu nevydarili su chrumkave :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif a aj plus 5000 ma byť nie?
15. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super ja tu v kuchyni a maly už nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mu asi pol hodinka stačila :sweat_smile:
15. apr 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu sama? ha sama so sebou píšem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari spraavne, urob si poriadok :grinning: :grinning:

jj, tie sme dostali uz skor, chi
15. apr 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zo spalne mi mm kričí že je tyrany a ja som potom čo? strašne

olif to tie 25000 nebudu spolu? či ako?
15. apr 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, Ty sadistka, tyranka jedna :grinning: :grinning: :grinning:

no na tych 5000Sk sli ine papiere, to mi mm len priniesol podpisat este do nemocky...a toto sme az teraz riesili...pracovnicka uradfu prace nanho kukla, ze a to ste si este nevybavovali? asi im casto nepridu ludia az po 4 mesiacoch, hehe x;o)
15. apr 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj jake ine papiere? to čo tie 5000 su začo? ja som šalena z toho :rolling_eyes:
15. apr 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari ja uz nepamataaam
15. apr 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ale ideme kupovat bezp. dvere, takze dam celych 20.000sk a mm doplatiii...som uz davno slubila...bo mm vsetko plati a kupuje..ja len svoju cast hypo a malej oblecko na kvantaaa

iste baby, ak by ste mali nejake oblecko next, gap a pod., daJTE VEDIET, AK by ste chceli predat x;o)
15. apr 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež rozmyšľam čo za tie peniaze kupim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm , ze a to plati? a ja, ze preco by nie? a on, ci som si nenasla cosi ine na nete a tak...akoze sebe, chiiii....ale ja chcem na tie dvere prispiet :dizzy_face: i ked mm tie prasule nechybaju, chi
15. apr 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Výška príspevkov
Od prvého januára 2009 sa príspevok pri narodení dieťaťa vypláca v sume 151,37 €/4 560,17 Sk a príplatok k príspevku pri narodení dieťaťa v sume 678,49 €/ 20 440,19 Sk.

olif no ttoto som našla ale to treba ešte jeden papier na ten priplatok ? ja som z toho jelenica
15. apr 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze dobre som dostala :dizzy_face:
15. apr 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif tvoj mm musí byť na zjedenie no a ten môj je občas ako on sam vraví tyrany muž :grinning: ale užasny i tak je no
zajtra varí gulaš to môžem nie? bože ja fakt neviem čo jesť aby som malemu neuškodila lebo zatim si vedieme celkom dobre
aha olif to len my dve tu zaplňame stranku :grinning: :grinning: :grinning:
ja som teraz si prečítala že to i nahlasiť trvaly pobyt treba no zajtra pošlem mm hneď na miestny urad lebo presne mame 2 mesiace a to do 3 pracovnych dni od vydania rodneho listu trebalo nahlasiť pana beka ale to same vybavovačky :confused:
15. apr 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja so sprchy a do postele tak vam dobru nocku želaaaaaaaam :dizzy_face:
15. apr 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gariiiii, tak skoro spaaaat?
15. apr 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zakukla či tu niekto a len olif tu ako hlavny admin :grinning:
no moja ide panelaaaaaaaaaak pri ňom spapam tri jesenky tak čajík a maly sa zobudí na papu :slight_smile:
a ešte aj havo ostal tak toho ma na starosti mm :grinning:
15. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ja som tu...musim ist na rehabilitaciu...zacinam v pondeli....chrbat a noha co mam s nou uz dlho problemy...
mala spinka...dnes sme prvykrat cvicili a aha...sice len 2 minuty ale dobry zaciatok...
mala spinka tiez asi bude pol hodku...
pak ideme kupkat a pak papkat a pak spinkat...
musim takto neskoro lebo takto aspon o 23.00 by zaspala...
inak ja by som si dala langos, aj encian a aj paprikas :grinning: nabuduce si dam doniest langose ale tesim sa ked dojdem ze sa pojdem najest do Tirolskej izby moja oblubena restika :sunglasses:
15. apr 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si este nevybavovala ani rodinne pridavky, ani prispevok pri narodenia ani priplatok k prispevku :grinning: chcem vsetko naraz, ale este som nebola u gynekologa na tej prehliadke, tak nemam od neho potvrdenie
15. apr 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, olif sa priznajte ze vam admini za pisanie na konovi platia :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. apr 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj som volal gyndakovi kvoli potvrdeniu a ze nemusim platit nic a odpustil mi aj tych 90 euracov
a tu su tie foto
15. apr 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari tak Ty uz mas fakt nie mliecko ale smotanu hustu x;o)))

zuci tak pred seba dava rucicky? ale je podarena, chi...

mami jo, i my sme to preto tak dlho tahali, hehe

blumi psssssst...snad si to baby nevsimnu...ze si na to prisla x;o)
15. apr 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci saq si tam uz itak dost penazi nechala x;o)
15. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, vy ste teda šikovné, že tu toľko píšete a ešte aj o detičky sa vzorne staráte. Ja síce tiež stíham, Jakubko je dobručký, ale kým prečítam čo ste popísali, tak už som mimo obraz.
Maličký hajal od cca 16-tej do 18:45, potom som kúpala a zobrala som si ho k sebe k telke do lehátka, že však určite nebude spinkať a on zaspal, ale len na 20 minút, tak je zase hore. Dala som mu papať a spokojne ležká. Pred kúpaním som ho vážila a má už 5270g.
Inak dnes teda prišla pekná sumička na účet, materská, príspevok, rodinné. To by každý mesiac mohlo chodiť :dizzy_face:
15. apr 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuci, Vkinka krasne dviha hlavicku, sikovnica je to!

Olif, no a Olivka ma uzasny usmev, taky odzbrojujuci... to sa budu o 15 rokov balit chalani :slight_smile:))
15. apr 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobre ranko... to som tu prva... :confused:

my sme hore od cca 1/4 na 7... maly spal od cca pol 11 do cca 5... sme boli s mm soknuti... ale potom o hodinku opat hore... :rolling_eyes: teraz spinka v kociari na balkone... nie je to skoro ho davat von... :confused:
teda, po hodinke mrncal a mm, ze sak dlho spal daj mu papat... no, a grckal... uz na to kaslem, prisny rezim, najskor 1,5-2 hod po pape mu budem davat, nech sa deje, co sa deje... potom sa zbytocne stresujem a maly z toho nic nema... iba bolebruch... :rolling_eyes:
16. apr 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, ta fotka s levom je bohovska... :grinning: :grinning: :grinning: uz je to sikovnica...
nasho maleho ked dame na brusko, nie je velmi rad, ale v porodke nam povedali, ze mame davat, ked sa certi, lebo ho vytahovali tym vakuom a nech ma silny krcok... ale uz prisiel na to, ze dalej sa bez ruk nedostane... tak uz si aj tie potiahne... :grinning: som rada z tych malych krocikov, ktore spravi...
16. apr 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok