• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
mami viem...som im napisala svoje....keby som sa neodstahovala tak nemam doma anjelika vikinku!
akurat v TA3 vraveli ze okolo 17.00 by vam to tam malo padat....ale ze by to nemalo byt uz tak kontaminovane!
16. apr 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, nepekne ti povedali :unamused: :unamused: :frowning2: :frowning2: presne ako mami pise, ty si na tom horsie ako oni..a to by som im aj povedala..nech si uvedomia

az teraz som precitala o cukruske...GRATULUJEM A DRZIM PALCE
16. apr 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZUCI I MOJMU MM TOTO ROBIA, HECH...
16. apr 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminka a to sa moze az k nam dostat???
16. apr 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak nechcem provokovat ale my tu mame 21 stupnov a slnieco :wink:
16. apr 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olif, no uz to tu vraj je, ten mrak.
16. apr 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi napisala som....a ze nech sa zamyslia nad sebou....a tymto a odpoved znela:
no zamyslime....
no hroza...a kto zasa je najhorsi....JA

a to mam kamosky v USA, Canade, Dubline, Nemecku a isto nemusia taketo riesit....a babky vidia vnukov este menej....
16. apr 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminka aha....tak my sa vonku itak dnes nechystaaame...ach jo...aki sme voci panicke zemi malinkati, ze?

zuci x;o(((( si tak dobrucki cloiviecik a tolko Ta trapia x;o(((
16. apr 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, oni su teraz smutni z toho vsetkeho, a myslim, ze tvoja mamka aj z toho ako sa tvoja svokra chova..ona predsa chce pre teba to najlepsie a kazda mamka by chcela mat deti pri sebe, tak treba chapat aj ju...ale ja viem ze to je takze...neboj, im to dojde ze si na tom horsie a potom ich bude mrziet co povedali
16. apr 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem...len ja som tiez velmi smutna z toho a neviem co robit lebo vsetko co spravim bude zle....ked sa nahnevam na muza, lebo vraj on opovrhuje slovenskom a ked je moja mamina v it tak na nu ziarli tak co to bude platne a ked na svokru tak tiez....zijem tu s nim ....
16. apr 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru zuci, Tvoj zivot je teraz v IT, s tym sa musia zmierit....

jeeejda, mm mi kupil probio biopron, on nezabudooool, jupii
16. apr 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, rob tak aby si ty bola spokojna :wink:
16. apr 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dieta spalo od 10:00 do 15:30 :grinning:
16. apr 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi sa s Tebou nebaviiim, ts.... :grinning:

cim to, ze mne Oliv takto nehaja? ved uz by mala2.5mesiaca...
16. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, ja rozmýšlam, že asi by som veľmi ťažko znášala takú diaľku od najbližších :frowning2: Ale teba tvoje srdiečko zaviala do Talianska, tak buď silná, veď tam máš to najkrajšie slniečko Vikinku a také by si tu na Slovensku nenašla :wink:
16. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som si poplakala, stihla vynadat mm a povedat mu ako sa citi moja rodina a co si o nom mysli, zasa som ta najhorsia a vraj moja rodina chce aby sme sa hadali....tak som si poplakala opat...teraz mi dosla sms od mamy ze prepac a uz fakt neviem co a ako...a spokojna aby som bola? to sa neda....blumi isto vies preco :frowning2:
16. apr 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neplač
16. apr 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, to je vynimka...ona spi tak ze jeden den spi max. hodinu a zvysok je na rukach alebo v lehatku a druhy den spi asi 2x - 3x po hodine, niekedy cez obed potiahne dve...ale toto bol extrem...a to tiez preto lebo o desiatej zaspala v aute a ked sme sa o pol jednej vratili nechala som ju v sedacke, otvorila okno a jej sa tak dobre...tak som ju nebudila...ale ma skoro zjedla teraz ked som ju krmila...vlastne prespala jedno krmenie :sweat_smile:

zuci, viem...ja som mala velke stastie ze moj muz bol ochotny ist na SK...moja, ty hlavne sa nesmies kvoli tvojej alebo manzelovej rodine hadat s muzom...teraz je tvoja rodina on a viki...vy musite drzat spolu a ked budete silni tak to bude lahsie...drzim palce
16. apr 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, Blumi, aj Natalka spala od 10,00 do 15,30 hod.
16. apr 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi, aj ja chcem, nech si aspoň raz do týždňa toľko pospí, bože, čo by som všetko postíhala porobiť :dizzy_face: , ale mi len také 20minutovky :unamused:
16. apr 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, vy im čo za kokteily miešate? :grinning:
16. apr 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuci, suhlasim s Blumkou, Tvoja rodina je teraz manzel a dcerka. Tu si doma, toto je teraz tvoj svet, tvoji najblizsi. Niekedy je to tazke, ale je to tak. Nikto ti tak nepomoze, nikto neobjime, nepohaldka, ako manzel, lebo ten ta lubi a je pri tebe. Nehadajte sa... zle pocity kvoli sklamaniu vasich z poslednej navstevy prebolia... aj ked je to tazke...
16. apr 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andrea, a to radsej nepisem, ze teraz sice bude do 21,000 hore, ale potom mi prespi celu noc... klop-klop... hadam ma nezbijete :grinning:
16. apr 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz ma aj brucho zacalo boliet....
baby a mne ta moja kedy tak bude spat?ja cakam na 19teho ze sa vsetko zlepsi :grinning:
veru mm a ja...len aj on sa divne sprava ked su tu nasi....ziarli a boji sa ze bych sla spat...za nimi....
16. apr 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuci, to ze ziarli, je prirodzene... ja som dlho ziarlila na manzelovu sestru, ked sme boli u nich doma, a ona dvaja sa spolu rozpravali... sibnute, co? Ale len skryte, nikomu ani muk som nepovedala... no ale preslo ma to... aj tvoj manzel, ked nadobudne istotu, ze mu neujdes, bude v tomto iny...
16. apr 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami, nezabijem, aj my spávame od 21.30 do 4.00, niekedy sa podarí aj 6.00 :dizzy_face: , len tie dni :unamused:
16. apr 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mami, tak mne sice Juli spala od 10:00 do 15:30 a tiez bude do deviatej teraz hore, ale v noci kazde tri a najnovsie kazde 2,5 hodiny hore :wink: takze...neprovokuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka, ja vas zabijem obe :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: ..ale ne..doprajem vam to..snad sa aj ja raz dockam :grinning: :grinning:

zuci, tiez si myslim ze to je normalne...ma strach ze mu odides na SK...ale aj v jeho zaujme by malo byt aby sa spraval normalnejsie, ved ak chce aby si s nim bola stastna tak sa musi trosku obcas prisposobit...
16. apr 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminka ani s Tebou sa nebavim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. apr 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok