Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
16. apr 2010

ved hej....asi to uz dnes zavrsim a poviem svoje aj svokre ved co uz mozem pokazit...nech si uvedomi ako sa spravala....
a moja by mohla tiez aspon nerevat od 10tej polhodku a potom do 23.30 nejest a zaspavat 😀

olifcek
16. apr 2010

zuci x;o) zeby som cakala i ja na 19teho?

adi, ani s Tebous a uz nebavim 🙂

zucana
16. apr 2010

ja sa bavim so vsetkymi 😀
a k tym pripkrmom...tak tu vraj od 5.5 mesiaca 1x za den ovocie rozmixovane na zoznamenie sa s lyzickou a od 6teho mesiaca zeleninu a maso...plus vyvar...plus parmezan do toho a olej olivovy a viete ake mas? ze jahnacie a zajacie!!! tak to isto nedam to nemam rada ani ja !!!

andrea2603
16. apr 2010

blumi, ja som si pri Lenke veľa v noci nepospala do 1a3/4roka a Branko tiež sa budil 1-2krát v noci do 7 mesiacov, takže aj ty si s tretím pospíš celú noc 😉 🙂

maminnka
16. apr 2010

ja som pisala o zbiti a vy hned o zabiti... mam sa bat??? 😀

olifcek
16. apr 2010

😀 😀 😀 😀 ved iste viete, ze to len zart boool 😀 😀

olifcek
16. apr 2010

maminka prave mi tu manzel pusta od BAUMAXU dislektik, disgrafik... 😀

andrea2603
16. apr 2010

olif, mne sa tera frajerí, ale veľmi dobre si to pamätám ako to bolo s Lenkou, až mám zimomriavky 😖 . Dobrá správa je , že raz ti Olivka prespí aj celú noc 😉 Ale na to si musíš počkať 😎

olifcek
16. apr 2010

adi no ved ja som sa uz naucila byt trpezlivejsiaaa, len aby mi neprespala celu noc uz az ked n disku bude chciet ist 😀

olifcek
16. apr 2010

aj ked mne noci nevadia, ja by som ce zden brala, keby kusok mimo mna pospinkala...z toho sedenia na stolicke mam kufor jak dvere autobusu....

andrea2603
16. apr 2010

to vtedy cez deň bude spávať 😀

zucana
16. apr 2010

olif hod pls ten link o tom vyvoji a cvikoch neviem to najst ja blbana....

andrea2603
16. apr 2010

no idem ja aj niečo porobiť, potom vás kuknem ešte.

olifcek
16. apr 2010

zuci http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat...

a niesi blbana x;o) vela toho niekedy popiseme x;o)

adi ahaaaa x;oD

no, Oliv tu na mne spi, sem tam sa preberie, pokrivi pusinku, dma jej prsnik, usmeje sa, pocmulka, drzi ho a zaspi....a takto dokola x;o(

zucana
16. apr 2010

dik olif
uz mi je najhorsie ako sa da
este som si vypocula ako som si do ramiku kde mame fotky z krstin nedala maminho priatela lebo som si dala iba ju s viki a ze ostatni clenovia rodiny tam su a on nie

olifcek
16. apr 2010

zuci ale ved este nie je rodinaaaa 😉 je to Tvoj ramik, maj tam, co chces 🙂

maminnka
16. apr 2010

Garon, aj Tobiaskovi vsetko najlespie k 2 mesiacikom 🙂

zucana
16. apr 2010

volala som mm nech uz ide domov a ideme do centra na vino (ja na dzus) a potom na pizzu....aj s malou samozrejme

laxity
16. apr 2010

zuci...ma mrzí, že sa trápiš...ale presne, ako písali dievčatá...teraz je tvoja rodina mm a Vikinka, tak tvoji blízky to musia pochpiť. A to, čo ti sestra povedala, to by mňa veľmi mrzelo...ja mám so sestrou veľmi dobrý vzťah...neviem ako by som reagovala...ale najskôr plačom ☹, ale drž sa, teš sa z malinkej to je dôležité a mm nech nežiarli, veď na rozdiel od iných ťa má najbližšie 🙂 🙂 😉 🙂

blumi...super, pekne potiahla 🙂

aj moja celý deň podriemkava, aj na prechádzke stále spinkala, stihla som si dať s kamoškou menu v reštike 🙂

zucana
16. apr 2010

laxi aj ja mam so segrou super vztah aj s maminou...velm isa trapia aj ony a takto trapia potom aj mna....no co uz musime to nejak pretrpiet....snad to prejde hlavne ked uz budem castejsie chodit na SK....
inak olif ako citam tu stranku tak ta moja lenivka nic moc z toho teda...idem sa ucit basnicky 😀

zoska
16. apr 2010

juuj zucu 😔
to ma velmi mrzi ze mas trapenie.... mamina je smutna z toho ako sa spravala muzova rodina a ty si to odtrpis ☹
sestra hadam tiez pochopi, ze to co ti povedala nebolo fer...ved tam niesi 2 dni, ale zijes tam uz dlhsie, tak co ta tera ☹ trapia, ved musia vediet ze odkedy mas malu tak je bz nich este tazsie
dufam, ze si to vyjasnite...a svokre povedz co mas na srdci, mozno sa ti ulavi

baby moja spala v kociku 4hodiny a doma este hodinu...tak som aspon stihla navarit 🙂

hajdy ja som tiez spokojna s mnducou...ked ju tam davam tak reve, ale poom uz je dobre

olifcek
16. apr 2010

zuci, dakujem za reakciu na ten link...oliv totiz asi nie vsetko vie, musim skusit...ale pisu, ze kazde babo je ineee 😵

zuciiii presneeee i ja sa idem ucit basnicky, chi

zosi takze ani s Tebou sa uz nebaviiiim

😀 😀 😀 😀

zucana
16. apr 2010

cafte boli sme v restike...vikinka spinkala...najprv plackala chvilinku a potom som ju na rukach uspala a spala v kociku a my sme papali....je mi lepsie
maminku a sestru moc lubim a uz ma to preslo .... len proste ma trapi ze su niekedy take...aj ked to maju tazke...vzdy som tam totiz bola pre nich a segre velmi nahradila otca....
aha foto ...mm sa mraci lebo silny blesk....idem do sprchy ...mm pozera s viki fotbal...ona normlane kuka na telku nic sa jej nestane zejo?

olifcek
16. apr 2010

zuci om rada, ze je Ti lepsie...dufam, ze i mne oliv dovoli prezit vikend kusok mimo domu a bloku...

a dufam, ze telka nevadi, lebo i Oliv sa rada pozera 😵

zucana
16. apr 2010

toto je moje dieta o 21.59
olif musis pomaly ty zacat 😉

zucana
16. apr 2010

baby ja mam na bruchu strasne viditelnu tu hnedu ciaru po velkom bruchu....normalne sa ma jeden na rehabilitacii opytal ci mi nerobili cisarak....kedy mi to prejde? aj mm sa stale pyta...

zucana
16. apr 2010

a takto kukaju fotbal....a uz idem hore lebo tu trpim samomluvou 😀

zucana
16. apr 2010

..a budem pokracovat samomluvou ja.. Zuzanina sestra...

Mile mamicky,
ked moja sestra otehotnela a registrovala sa tu..chodila som sem pravidelne..pretoze vacsinou sa rozpravala s vami, alebo s mojou mamou..na sestru nemala cas a tak som vedela, ze toto bude jedina cesta akosa o mojej sestre mozem dozvediet viac..
viem, ze vzdy ked ju nieco stvalo alebo trapilo sla sa "vyrozpravat" sem..tak som sem zasla dnes..a citala co sa tu pisalo..
ziadna z vas nas nepozna..nepozna nase povahy, ani nase vztahy..boli sme velka rodina, ale okolnosti prispeli k tomu, ze sa stale zmensovala a zmensovala a my sme spoznavali aka nasa "rodina" skutocne je..v najvacsich problemoch sa otocili chrbtom..a ostali sme len my tri..mama, Zuzana a ja..Zuzana bola a je pre mna viac nez sestra..a aj moja mama je pre mna viac nez mama..
Zuzana mi cely zivot hovorila, ze mame len seba a musime pri sebe stat..a vzdy sme stali..samozrejme sme sa vedeli pohadat poriadne, ale vzdy to rychlo preslo..boli sme tu jedna pre druhu ked nam bolo najhorsie..obe sa vzdy snazili byt silne, aby sme vsetko zvladli..ziadna z vas nevie cim sme presli...
po vsetkom tom trapeni som velmi chcela aby moja sestra a mama boli konecne stastne..chcela som to viac nez cokolvek ine na svete..ani oni o tom nevedeli..
po neuspesnych vztahoch mojej sestry, ktorych rozchody som prezivala s nou a pri plakani som bola ta, u ktorej sa mohla vyplakat..prisiel Stefano..Zuzana bola velmi stastna, pamatam sa ako pri pozerani mojho oblubeneho muzikalu phantom opery si posielali slova zamilovanych pesniciek z toho filmu..a vedela som, ze on je ten pravy, ked som videla aka je sestra stastna..neskor prislo stastie aj k mojej mame a nasla si priatela..so Zuzanou sme boli na neho opatrne lebo sme nechceli, aby sa opat trapila..
ked som si uvedomila, ze Zuzana je stastna ma nenapadlo este, ze vyriesenie dialky medzi nimi je odstahovanie sa..ked mala prestahovane veci, a naposledy som ju bola odprevadit na letisko, neodisla mi len sestra, ale aj cast mna..stale sme boli silna trojka, ale pre ma je tazke, ze mam sestru daleko..ja viem ako sa moja sestra citi..to tu ziadna z vas nemusi pisat, pritom si to ani jedna z vas nevie rpedstavit na vlastnej kozi..pretoze vy ste nevideli uplakanu tvar mojej sestry ked sme od nej z Talianska odchadzali (ked bola tehotna)..a ani pre mna a ani pre mamu nie je lahke, ze ju mame tak daleko..
a ked uz tak mudro pisete..vy si viete predstavit, ze by vase dieta odislo prec a vy by ste ho videli tak malo?
..Zuzana nam neskurocne chyba..prva vec, ktoru nasa mama robi uz vyse dvoch rokov, ked pride unavena z prace je, ze zapne internet s web kamerou, aby mohla zavolat Zuzane do Talianska..

..a mnoho z vas tu pisalo, ze Zuzana ma novu rodinu a novy zivot v Taliansku...
to mozno mozte povedat vy vsetky...
ale Zuzana novu rodinu nema..ona ma LEN JEDNU RODINU.. a ta sa len rozrasta o novych clenov..
plakala som tri hodiny a aj teraz, ked som si opat precitala to, ze ste pisali, ze ma novu rodinu..
trosku by bolo vhodne porozmyslat pred tym, nez nieco poviete..a pozriet sa na to aj zo svojej strany..
prava a silna rodina je len jedna..ako ta nasa!!!My sme jedna silna rodina, ktora sa len rozrasta..zacala sa na troch clenoch...mama, Zuzana a ja..ale pribudaju k nam novi clenovia..ale su ti taki, ktori za to stoja..aj ked sa pohadame neznamena, ze sa nemame radi..
..a co sa tyka toho, ze mamin frajer nepatri do rodiny..je hlupost..pretoze rodinu nemusia tvorit len manzelske alebo pokrvne zvazky..mamin frajer patri k nam do rodiny..pretoze spravil moju mamu stastnou..a je pri nej ked ho potrebuje..kiez by nas byvaly otec bol taky..sprava sa k nam pekne a uz tym patri do rodiny..

svoje mamu a sestru lubim nadovsetko na svete a to navzdy a vzdy budeme pri sebe stat..aj ich partnerov mam rada, pretoze spravili to, po com som dlho tuzila..spravili ich stastnymi..

Paulina

PS: ziadna nova rodina a novy zivot..LEN JEDNA ROZRASTAJUCA SA RODINA

zucana
16. apr 2010

a posledne.......ja mam najlepsiu maminku a sestrick u na svete!!! 🤐

maminnka
17. apr 2010

Paulina,
ja si velmi vazim, ze si sem napisala, asi si bola velmi dotknuta a chcela si nam ukazat, ake v skutocnosti mate vztahy a ako velmi sa lubite. Ale, ze je to tak, predsa vieme uz od chvile, kedy si sem pisala v case, ked Zuzana rodila, ja si pamatam tvoje slova plne lasky a obdivu k sestre! Vtedy som si povedala, ze je uzasne, ze nie len ja mam taku sestru, ale aj Zuzana ma... 🙂

Mrzi ma, ze si z nasich slov mala pocit, ze teba alebo tvoju maminu odsudzujeme. To v ziadnom pripade nie a neverim, ze to tu tak niekto myslel.
Mas pravdu aj v tom, ze nema novu rodinu, ze ma len jednu, ktora sa rozrasta... a dakujem, ze si to napisala, je to tak ovela pravdivejsie. Ale ak som to tak povedala, myslela som to v zmysle, ze jej manzel je teraz jej najblizsi clovek (aj fyzicky, a musi to tak byt, aby to bol fungujuci vztah), ze nie je dobre sa s nim hadat, kvoli obrovskemu smutku z nie celkom vydareneho stretnutia, na ktore ste sa vsetci urcite velmi tesili.
My tu v ziadnom pripade nechceme nikomu ublizovat, ani posudzovat... chceli sme len podrzat Zuzanu, lebo sa citila velmi smutne a potrebovala o tom s niekym hovorit. S Tebou prirodzene, v tej danej horucej chvili nemohla... som si ista, ze najradsej na svete by v tej chvili vbehla do narucia Tebe a mamine a objala vas...

Ak sa Ta dotkli niektore nase slova, chcem sa Ti v mene vsetkych dievcat ospravedlnit. Som si vsak ista - a uz sa opakujem - ze nikdy neboli mierene proti vam.

P.S.1 Mnohe z nas ziju velmi daleko od svojej rodiny, mamy, surodencov, presli sme si ROVNAKYMI bolestami, ako vy. Vieme o com to je. Dan za stastie je niekedy velmi velka...

P.S.2 Slova bolia iba od ludi, ktorych mame radi a na ktorych nam zalezi. Preto si na ne musime davat velky pozor. To je to, co som si z tolkych podobnych "hadok" v rovnakej situacii, v akej ste vy, odniesla ja.

Drzim vam vsetkym palce, pretoze taka laska a taky krasny vztah, ktory mate vy tri, sa dnes uz malokedy vidi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre