Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
19. apr 2010

olif, takze by ste aj tak boli starsi ako Juli 😉 joooj, nech uz aj my mame aspon 3 mesiace...

olifcek
19. apr 2010

blumi to jo, o tyzden 😵

olifcek
19. apr 2010

vlastne tyzden a pol, nooo x;o)

selyma
19. apr 2010

Aj ja blahozelam, olivke, zlatusikovi.
Babky, potrebujem radu. Neiem, nie som si ista, ci nemam malo mliecka. V noci urcite nie, spinka po napapani. Ale cez den, ked nespi dlhsie ale je hore, tak jej dam aj po hodine a to ma malo. Apritom jej davam z oboch prisnikov. Ked vidim, ze je nervozna, tak jej dam znova druhy prsnik a tak striedam, az kym nezaspi na prsniku. Ale to asi nie je spravne, takto ju vystavit. To je asi malo mliecka. Skusala som jej dnes dat trosicku prevarenej vodicky, ale nevie sat z flase. Tak neviem. V stredu idem do poradne. Opytam sa lekarky, ale co do vtedy, mam ju vyhladovat? Mam kupeny sunar pre istotu. Neviem, ci jej ho dat.
Prosim poradte ☹

blumka
19. apr 2010

juli uz spi 2 hodky na balkone, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...takto sa mi to paci...ale uz tam sibrinkuje ruckami, sak uz aj papat bude.

olifcek
19. apr 2010

ale neviem, ci by som Oliv dal ana tu sutaz v optime x;o)

martulanr
19. apr 2010

ahojte
Olivke gratulujeme k 4 mesiacikom 😉
zajtra ideme na očkovanie a poradnu tak som zvedava co nam povie a mame zlezanu hlavičku to ma tak sere 😠

olifcek
19. apr 2010

sely som presvedcena, ze nemas malo mliecka x;o) mozno sa len malickej nechce vzdy hned spinkat x;o)

matesl
19. apr 2010

olifcek, minule si sa tu pytala na to ako malu obliect...niekde som citala, ze ked ty mas doma kratky rukav, male znesie dlhy a ak ty mas dlhy, malo by mat babo este svetrik...

moj ma stale tielko a a take dupky s nohami a rukami a ked lezi prikryjem ho tenkou dekou este, lebo i mne je zima ked len tak lezim pri telke 😉

maculik
19. apr 2010

tak sme dosli z vonku, nakoneic sme sa fotit neboli, lebo ocko ma v robote ping-pongovy turnaj a zabudol na to... Tak sme boli len v drogerke, vzala som maleho do manduce, je sice chladno (hlavne, ze hlasili 16st!), ale ved som ho obliekla.

A cestou mi napadlo, ze dnes maju olivka a viki 4. a 3.vymesacie - tak gratulujem obom! 😵

docitam vas neskor, ideme o chvilu papat, len este pasieme 🙂

blumka
19. apr 2010

olif, ja urcite...a keby sa dalo tak aj terezku nech lozi, ja som za kazdu srandu 😀 😀
sely ja si tiez myslim ze mas mliecka dost...ved prave preto ti v noci tak krasne spinka... 😉mozno len mala zacala viac rast, tak si zacala viac pytat, len ju prikladaj a mliecko sa znova zacne robit podla jej potrieb..nedavaj um.. 😉 a ak si si nie ista napis annag..ona vie o kojeni viac ako pediatri 😉

blumka
19. apr 2010

jj, matesl..dieta ma mat o jednu vrstvu viac ako my 😉

matesl
19. apr 2010

martul ako ju ma vylezanu?

martulanr
19. apr 2010

stale dava hlavu na oblubenu lavu stranu tak oproti pravej ju ma rovnuu vizera to smiesne ale ked ho dam na druhu stranu podoprem aj hlavinu tak odlaci vankus vlastne cokolvek tam dam 😠 pri prvom som nemala taky problem ☹

matesl
19. apr 2010

no idem s tym mojim chrustom trochu von, kym neprsi 😉

blumka
19. apr 2010

akurat mi prislo rozhodnutie z MS ze prijimaju Terezku od 1.9...uff...

hajdylca
19. apr 2010

fuha ste toho dnes popisali.... nestiham docitat len som chcela matesl povedat, ze my mame presne to lehatko a som s nim maximalne spokojna, tiez sme ho vybrali kvoli tomu ze je az do 18 kg, maly tam vydrzi i 20 min.- uplne sam len za hrackami sa natahuje- co si myslim, ze je na 2 mesacne babenko dost ked inak chce byt stale na rukach, dokonca sa to da i tak zaistit ze v tom moze hajat, aj sa mu to ze sa da na tom hojdat paci, no maximalne som spokojna s touto investiciou 🙂

ked niekto potrebuje par kil tiez s radostou poslem, mam skladom i cez 30 🙂 a tak tazko idu dole, ale bude teplejsie budeme castejsie vonku obmedzim papkanie a verim, ze ich budem moct fakt vyskladnit 🙂

olifcek
19. apr 2010

blumi mne olivka cucka od 9tej prsa, ale tak, ved nech itak len prsi a aspon sa brani pred tym bacilom a ma itak sviatok x;o)) popri i podriemkava, tak ale dnes moze co len chce x;o))

martu, diiikes x;o) prelezana? no tak bude lezat viac v inej polohe a bude bre, ciii?

martulanr
19. apr 2010

blumka to budes mat super ja len dufam ze mi od septembra nenechaju maleho doma

garonka
19. apr 2010

čauteeeeeeeee

košičanky dnes prší nie? blumi a Olif 😖 a ja že pôjdem do mesta a sedím na riti doma, ešteže maly spi 😅

a baby rekord včera sme spali 8,5hod od 17:00 do 1:30 😅 ale samozrejme, že v kočíku 😀

blumka
19. apr 2010

martula a to uvazujem, zeby som ju uz v juni na skusku dala, len na pol dna aby si zvykla a aj nech si jej imunita zvyka, lebo uz to vidim na jesen a v zime bude viac doma ako tam...
ona by uz aj dnes sla, boli sme tam parkrat, tak som ju odtial musela tahat...ale co to spravi ked mna vidiet nebude neviem...len na to sa spolieham, ze je velmi spolocenska a pri detoch si ma velmi nevsima tak snad si zvykne rychlo a hlavne lahko

martulanr
19. apr 2010

aj ja vam mozem zopar kg darovat s veeelkou radostou

olifcek
19. apr 2010

matesl ja bych chodila niekedy naha, jak mi je teplo, ale to nemozem, i ked sme same s Oliv doma...nahodou by ma zbadali zachranari, greenpeace a hodily by ma spat do mora ku velrybam, alebo do ZOO ku hrochom, a treba mi toto? o dietatko sa mi starat treba x;o)

ale dakujem, takze plati o vrstvu viac :O) dikes blumiq ;)

inak, ja bodynka s rukami a nohami volam tenky overalik x;O)

macu DAKUJEME! 😵

blumi, tak dame paq sukromny turnaj na grilovacke xoDDD a gratulujem k MS x;O)

no ja s radosotu dam 10kg, kto berie? poslem hoc emailom x;o)

ZUCIII, MALINKEJ VSETKO NAJ K DNESNEMU 3 MESIACOSVIATKUUU

tatiana1985
19. apr 2010

matesl dakujem, ja som z presova🙂 tak my by sme mohli napisat knihu o 2babach z 22heho 😀 ty mas Riska? juuj super...a odkial si ty??? nestretnem ta niekde na prechadzke presovom?? 😀

teuska, mas pekny datum tiez, pre mna laho zapamatatelny 😀 😀 sesterka rodila 15.1. 😀

jeej a matka331 ma krasne meno, tiez sme nad Barborkou uvazovali 🙂 🙂

olifcek
19. apr 2010

GARI, jutre pojdeme, hm? x;o)

garonka
19. apr 2010

Olif a malej Olivke gratulujem k 4 mesiačikom a aka už je veľka slečna 😵 😵 😵

garonka
19. apr 2010

olif jo jutre jutre ja by tak niekam vypadla ma byť pekne nie? lebo ty si včera povedala, že dnes bude pršať a vyšlo tooooo 😅

olifcek
19. apr 2010

gari jutre bude ciastocne zamraceno, aleee 17stupnov v tieni, takze super x;o)

garonka
19. apr 2010

olif a na slnku viac bude to dobre nie 😉
tak poďme na zmrzku a jo mne mraky nevadia lebo aspoň sa nebudem škeriť keby mi svietilo slniečko do ksichtu 😅

blumka
19. apr 2010

a ja co? ☹ ☹ ☹ de idete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre