• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Baby aj ja rada s vami zajdem do mesta, ak sa smiem pridat, ked uz bude terezka zdrava.
20. apr 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlanka a z krtoreho si sidliska? x;o)
20. apr 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z jazera
20. apr 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu nik nie je z KVP ? :zipper_mouth:
20. apr 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, ona akosi stale kasle, neviem co to je...ale najblizsie ked pojdem s juli na poradnu budem pytat lekarky nech jej spravi vyter :wink:
svetlanka, super, cim viac nas bude, tym vacsia sranda..tesim...
olif vy teda s gari idete? ale inak toho 4.5 to plati, ne? budem na KVP tak pospacirujeme, oki? teda ak budu vsetci ok
20. apr 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi, jasneee, plati x;o) mam to v kalendariku...a iste i gari dojde...no dnes sa este neozvala x;o) asi jej napisem x;O)
20. apr 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super...tak ak pojdete, tak si dajte zmrzku aj za mna a za Tete..oki?
20. apr 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule :slight_smile:
Mne vcera mala doniesla zo skoly jednotku, poznamku a vsi :angry:
Ide ma porazit, dnes deratizujeme, prezliekame periny a vobec sa mi nechce.
Aj mne sa maly vcera uz otocil :sweat_smile:
20. apr 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak...kedy sa uz olivke upravi to vpichnutie po TBC?? uz to mala krasne suche, a opat to ma takze ,,zive,, x;o(
20. apr 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky. Tak anna g este neodpisala, ze co a ako. Tak cakam, co s tym mliecko. Klaudika teraz bubk, napapana je. Mala dost. Len vecer nas to akosi chyta. Vonku je nadherne, Manzo ide so mnou von, lebo vcera som bola sama, tak mu to asi prislo trocha luto. Kamoska sa ponahlala domov, tak som sa 3 hodky sama prechadzala po meste.
Olif, aj klaudika ma tu ranku lepsie. Pred tyzdnom jej to zahnisalo a raz rano jej to samo vyslo. Vsimla som si, ze ma len dobynko spinave. Teraz to ma take suchsie. Ale moja kamoska ma 4 mes. synceka a ten ma tu ranku stale cervenu.
20. apr 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SELY NO MNE SA GARON NEOZYVA, TAK ASI TIEZ POJDEM SAMA x;o(

a dakujem za reakciu na moju otazku...ja som rano olivku kupkala tak som si to vsimla...chjo...a ked to uz mala take pekne suche, skoro nic tam nebolo, som si myslela, ze to uz mame zasebou...hrozne ,,svinsva,, pichaju do tak malych babatiek veru :frowning2:
20. apr 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze idem sama vonku....tak pojdem len tu po sidlisku, do mesta sa mi samej nechce...
20. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooo ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu

od rana neviem čo malemu je teraz zaspal ja som ledva stihla raňajoš :angry:
a ešte pre papiere k doktorke musím po papiere kriste pane ale nema mi kto postražiť Tobiho tu nikoho niet :frowning2:
20. apr 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif a ja pôjdem aj zajtra vonku a keby ma mm priniesol k tebe na KVP? lebo ja nešoferujem mam osobneho šofera :sweat_smile:
20. apr 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len Oliv mi tu teraz haja, takze pockam, az sa zobudi, prebalim ju, obleciem, dam papu, necham riadne odgrgnut a pojdeme von..asi tak o hodku pocitam
20. apr 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif čo je toho 4.5 čo pisala blumka ? i ja chcem ísť ale neviem kde idete :sweat_smile:
20. apr 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy by Ta priviezol? dnes, ci jutre? x;o) my jutre ideme rano na neuro, a na obed na klbiky a ja paq ku koznej x;(
gari blum bude na KVP, ide ku lekarke s malickou x;o)
olif ta to co zajtra idete k lekarom jak na klavir chjo :confused: no jutre asi nem keď nebudete vonku a vo štvrtok ake ma byť počasie? bo tebe furt vyjde spravne :grinning:
a my vo štvrtok ideme na nefro a pak sme cely deň voľní
tak sa votrem ku vam i ja ????? toho 4.5 ? :grinning:
20. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari vo stvrtok bude asi tak ako dnes
20. apr 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif a to je dobre nie? celkom fajn je len pofukuje vietor ale to neva ja som zaguľala Tobiho do fusačika a teplučko mu bolo
tak žeby som prišla?
značím do kalendarika i toho 4.5 a 6.5 ideme na to privitanie do života tak to som zvedava
20. apr 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari a kedy to chces prist? stale neviem, ci dnes a ci vo stvrtok x;oD som volajaka zmatenaaa x;o))

ja som uz fusak vybrala, hmmmm??? a 4.5. ma blum tusim o 10. 0pediatricku...
20. apr 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif no vo štvrtok ? lebo zajtra idete k lekarom nie? som ťa pomotala ? :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari ee, uz som sa vymotala x;O) oki, stvrtok moz buc x;o)
olif my mame len ten flisovy fusačik nie kožušinkovy :slight_smile:
huraaaaaaa i to poznačene v kalendariku :wink: to nas ocko vyhodí na Kvp tam som ešte nekočíkovala :grinning:
20. apr 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari a o ktorej asi vo stvrtok? c;)
20. apr 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ja sa hrozím čo bude na neuro lebo Tobi furt čumakuje dozadu všetko ho zaujíma ale ak ukažem hračky tak ok ale pri prebaľovaní sa mi vykruca :angry:
20. apr 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak okolo jednej či druhej? alebo i skorej?
20. apr 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari oki x;o)

no ja zase verim, ze nic na malicku nenajdu, nech nam daju pokoj ... ved uvidime...
20. apr 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok