• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
a de ste setky? ja uz aj hajat pojdemo chviiilu
20. apr 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, ja som len prisla :grinning: mala je ulozena, sice este rozhadzuje rucickami,ale za chvilocku zaspi...
dnes sme boli vonku 7 hodin, super den :wink:
20. apr 2010 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lol 7?? a kde si malu kojila a prebalila?
20. apr 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, bola som aj s kamoskou (ma o 2 tyzdne starsieho chlapca) a obe sme kojili aj prebalovali vonku v parku. kedze sme mali aj psov, tak sme boli len vonku. dnes bolo u nas krasne, asi 20 stup., tak jej nemohla byt zima - mala overal aj ciapocku. a to prebalenie bola rychlovka :wink:
20. apr 2010 o 21:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kamoskin maly bol chudacik aj spoteny, tak im nemohla byt zima. viki mala stale teple rucky a kontrolovala som aj hrudnik.
20. apr 2010 o 21:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ;)

jej aj ja som bola dnes s malym vonku a bolo fajne...ale nie tak dlho ako ty lolka ;) ale keby som mala partacku tak v pohode aj ja by som si trufla :wink:

babulky, ja som este nemala menzes, ale este stale obcas pocitujem v podbrusku take predkramove pobolievanie. neviem ci je to normalne po CS, alebo to mam tym kokom co mi nasli...zabudla som sa na to spytat dr. lebo to pocitujem hlavne vecer v klude...a mozno z toho ked dlho chodim, tak to este moze byt ta rana vnutri "unavena"
20. apr 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka, moj mal dnes len tielocko, body, pancusky a na tom teplakovu supravicku a prikryty tenkou dekou...a samo ciapocku a ponozky mal...a tiez bol spoteny na chrbatiku...len tu u nas trochu prefukovalo...ale aj tak bolo perfektne
a kade ste sa tulali? v sade JK?
20. apr 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, ano boli sme v Sade JK, pri Dunaji, sadli na kavicku, v Auparku v mekaci a tak sme sa len motkali :dizzy_face: Viki mala body, polodupacky a overal + ciapocku a zakryta dekou. a kamoska ma uz druhe babo, tak sa pri nej "zaucam", uz je zbehla matka :grinning:
jasne, mozme sa niekedy dohodnut a vyrazime kocikovat :wink: ty si z vacsej dialky, tak povedz ty a pojdeme :wink:
inak, dnes Igor A. zapija Sofiu :wink: Martin siel, aj ked je nejaky chory.....som zvedava kedy dojde :sweat_smile:
20. apr 2010 o 21:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi, tak super, ze to uz mas za sebou :dizzy_face:

a malinka uz lepsie?
my ako kedy, dnes vecer mal strasnu kyselinu, bol dobrunky a potom si vypytal papu a potom to zacalo, tieklo z neho zrazene a vela cireho ale s takym placom, ze dovi...ale po kupani sa napapal a zaspal od unavy co plackal, ale tak zalostne on kvili, chudatenko...

dnes sme boli na to sono, tak nam kazali sa napapat, tak som ho nakojila, ved nech vidia...no a este nas ani dnu nevzali, uz sa mi cely ogrckal a aj mm...tak v nutri hovorim dr, ze neviem ci v nom este nieco ostalo, ale vraj ano a vidi tam reflux..ale inak ma OK pazeracik...takze diagnoza potvrdena a jedine co mozem, tak polohovat...to je zaver z vysetrenia...no...
ale inak este nam odporucila pdiatricka homeo na rychlejsi vyvoj zvieraca a aj chirurgicka povedala, ze je to dobra vec, tak asi este skusim to...
20. apr 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matesl, Lolka, aj mna zoberte! :slight_smile:
20. apr 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loli, videla som, ze maju uz malinku na svete, sa tesim, teraz je na rade Andula :dizzy_face:
no ja si to chcem vyskusat nejak trolejbusom, trochu sa len bojim toho jak oni divoko brzdia ti soferi...aby mi ho tam nevytriaslo a negrckal...lebo naposledy som isla trolejom este tehu a poviem ti, ledva som sa udrzala na sedadle, tak jazdil :angry:
a auto nemam, mala som sluzobne..tak som svoje predala :sunglasses:
20. apr 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminka, oki doki :wink:
idem zehlit, moc sa mi nechce, ale jedine teraz sa mi da... :unamused:
20. apr 2010 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami, nie je probleeem..ty si tusim pojazdna, mozes hoci kam?
my zajtra vyskusame s matkou (martinaj) tu u nas v PB ist sa napapt...dnes pocas vychadzky som okukala nase pohostonstva kde robia obedove menu a da sa papat vonku na slniecku...tak zajtra ideme jednu skusit...sa pridaj :wink:
20. apr 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, mi hovor, ja som v autobuse skoro porodila co to tak hadzalo.....aj preto som chodila radsej do roboty autom, teda hlavne prve mesiace. ja som este MHD s malou nesla :sweat_smile:
20. apr 2010 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loli aj ja som chcela zehlit ale som unavena z malinkeho, stale na rukach, bo aj dr kazala ze musi byt vysoko...ale uz som objednala stolicku...teda to kresielko, tak dufam, ze sa mu tam bude pacit...
20. apr 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loli ja som tiez este nesla, ale asi treba skusit...ine maminy co nemaju auto chodia, tak isto sa to da prezit a uz su tu zvacsa trolejbusy tie s nizou podlahou, takze nastupovanie by malo byt OK :wink:
20. apr 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ak by bolo zajtra zle pocko, isli by sme s matkou do avionu, ale to este neviem, ako by sme natrepali do ich auta 2 konstrukcie z kocikov. dnu budu 3 autosedacky a este my a 3 deti :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, no, ani mne sa nechce, ale su to malej veci a neni ich vela........uz idem, nech to mam hotove :sweat_smile:
20. apr 2010 o 22:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha a matka ma mikrobus ? :grinning:
20. apr 2010 o 22:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lol,wow...ja sa bojim este vonku kojit, aby zapal ocicek nechytila malinka, lebo teuska chudacik, ma riadne hysaky z toho, ze jej drobcekovi musia uz 2x vyplachovat ocka :confounded:

matesl podla mna je to cisarak, mna to i cez dva mesiace pobolievalo, miestami az strasidelne pichalo

oliv haja, tak ja idem do sprchy...

ja ju chcem zajtra obliect tak, aby som ju rychlo vyzliekla u lekara a aby som nemusela nic cez hlavku tahat, chjo...mam nachystane kosielku, svetrik, podkolienky, teplaciky, ciapocku...ale asi to nebude stacit, co? x;o(((

este kuknem na nejaku supravicku zateplenu...nechcem Olivku u lekara stresovat este tym, ze jej budem cez hlavku tahat bodynko...

zeby som jej dala overal ? hmmm
20. apr 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cestujem MHD, je to super...len ked pride nie nizkopodlazny, tak ma ide porazit...
20. apr 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matesl, som mobilna, nie je problem... ale zajtra mozem len medzi 12,00 a 16,00. Kedy idete?
20. apr 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami, no to tak aj my, najskor o 11 sa vysismeme, teda mne to s 1 dietatom trva dlhsie ako matke s 2 :sweat_smile: darmo, nemam este tie zrucnosti
ozvi sa mi, udame Ti presnu polohu. ja byvam na Kazanskej, hned v novostavbe vedla tatrabanky, neviem ci to tu poznas...a za nasim domom je parking :wink:
matka potom chodi domkov po 3 hodinach, malu musi dat spinkat. ale mne ak maly vydrzi, ja sa neponahlam...
tak sa mi isto ozvi
20. apr 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek a vasi soferi nejazdia jak blazni?
20. apr 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loli, ja to asi tiez nevidim realne natrepat sa do 1 auta :wink: :sweat_smile: no ale za pokus to stoji, alebo si poziciame dvojickovsky kocik a chalanov si budeme tak vozit :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak by som isla spat ale bojim sa ze ked si maleho budem chciet prlozit tak sa mi zobudi a zas ho neutisim a bude musiet spat so mnou..nejak ho ide uspat len pri jedle a to este chcem aby grgol..

baby nebude tazke ho odnaucit od didky...lebo teraz je to jediny sposob ako ho doma uspim, ze si lahneme a on pri pape zaspi...aj ked viem ze to na jeho reflux nie je dobre, ale ani to ze mi nespi nie je dobre...ach jaj
20. apr 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alemyslim, ze on tym potrebije zahnat tu kyselinu, pre to vie zaspat len ked je pricucnuty... :unamused:
20. apr 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem hajat baby, caka ma potom vstavanie kazde 2 hodky a od pol 6 uz hore :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. apr 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte babce dnes bol Bush den.rano konzultantka a ze mame 5900g ale jedlo SME predtym.Ale za tyzden cc 200 gramov.pak som letela robit obed pak rehabilitacia a pak od 4do 7.30 sombola vmeste s malou a pochopila som ze byt na materskej chce vela uspor.povedala som si ze zasadne si budem nechavat penazenku doma.
Kupila som:viki oblecko v Disney za 5. A 8 eur hracku co premierà a hra a kozmetiku a plysaka minnie a ja som si kupila 2 podprdy kojacie a topanky a slubukem uz si nicnekupim!
Zosi gratujem;)
olif zajtra idem na pizzu:slight_smile:
a nebavim sa s mm lebo som nervna jak ma boli ta nohavickami a ondole kulak futbal ja vsprche A ked. Vyjdemala reve a on ju ma na rukach tvarou k telke ciapk na ociach a on kuka...
20. apr 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matesl, urcite sa ozvem, hned ako skoncim. Kazanska viem kde je, TB tam hadam najdem.
Do 1 auta asi tazko, ak to nie je van. :(
21. apr 2010 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok