Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

njonja
22. apr 2010

Olif, Zosi🙂 dakujem, idem kuknut🙂

blumka
22. apr 2010

olif, to nevadi ze olivka sa dviha uz na vystretych ruckach..sak to je dalsi stupen, najprv len na predlaktiach a potom na zdvihnutych ruckach, cize uz ide hore aj trup aj hlava 😉 sikula mala...som pozerala akurat stare terezkine fotky tak ona sa takto zdvihla v styroch mesiacoch 😉

juli sa este nesmeje, ale vyska od radosti..a vidno na nej ze veeelmi chce nieco povedat ale zatial len take gg z nej vychadza 🙂

zucana
22. apr 2010

babce no vy ste toho popisali....
kati vsetko naj k narodkam malemu....macu vsetko naj k vyrociu.....zosi vsetko naj k indianskym tancom po ranu 😀
dik za reakcie na druhe babo...mm ma trochu opat vytocil takze zatim sa to u nas odklada 😀
vcera om bola na tej pizzi bolo super az na to,ze ta baba je tehu a caka dievcatko a zacala ze jej chce dat meno Maria Sole ale ze ked bude skareda ze tak ju nazve iba Maria ...ze dufa,ze nebude skareda...ako moze jedna matka hovorit takto a ze jej dieta by malo byt skarede....ved kazde dieta je pre matku to najkrajsie svoje nie????
no nic...mm to zvladol ukazkovo ked som dosla mala na rukach a hojdal ju lebo ked si sadol zacala sa jedovat...ako si ju naucil tak ma 😎
zaspali sme o polnoci a tahali do 7.00 rana a pak do 10.30 ale pri mne a na mne....rano sa otocila na brusko sama ale akonahle sa brebrala a zistila to tak nasrata....a zadok zdvihame veru my ostosest....
no a vcera som si dala prvykrat probiotika a mala ma taku lepsiu tu stolicu sa mi zda...taku hustejsiu....
alex maly je krasnucky ako zdviha hlavku a adi ta tvoja princeznicka je cela ty 😉

zoska
22. apr 2010

baby zobudila som si dieta tym ze mi na nu kvapkali slzy 😅
na FB som sa pridala k skupine tomuto chlapovi sa nehovori frajer ale otec! je tam pribeh a video..som plakala strasne pri tom...je to krasne, kto mozte pozrite si to, je to uzas...
dakujem ze mam zdrave dietatko

blumka
22. apr 2010

baby, moje decko si zobralo pastu na zuby, sama si ju otvorila, vytlacila do ust a vravi : hm..dobraaaaaa 😀 😀

zucana
22. apr 2010

😀

zoska
22. apr 2010

blumi más doma gurmana 😀

danuska111
22. apr 2010

ahojte aj mne sa narodil syncek vo februari je to ten najkrajsi darcek

njonja
22. apr 2010

Blumi, ved Ta ani nepotrebujes varit 😀

njonja
22. apr 2010

Ahoj Danuska 🙂

zoska
22. apr 2010

vitaj danuska 😉

zoska
22. apr 2010
danuska111
22. apr 2010

Dakujem je byvate niektora priamo v Trnave

zoska
22. apr 2010

danuska, z Trnavy nikto...je nas tu teda vela, ale Trnava nie 😨

renatkas
22. apr 2010

ahojte, ja sice do tejto temy neprispievam, ale tiez mam februarca - 18.2.
baby chcela by som sa spytat, co mam robit aby moj krpec spal v noci dlhsie ako 2-3 hodiny? Nekojim ho, davam mu odsate mliecko alebo nutrilon, zalezi to od toho kolko spapa? zje tak 110-130 ml ale ako prejdu 3 hodiny alebo aj menej tak uz si pyta jest.

olifcek
22. apr 2010

blumi, dakujem, uz som zacala lutovat, ze som em davno nehodila fotku ako sa dviha, ze by ste iste podla vasich babatiek vedeli povedat, ci je to ok, a ci nie...odlahlo mi x;o) uz len ten zadocek x;o)

ja vzduy citam, co vase babatka dokazu a paq sledujem, ci to i oli vie

zuci, veru, Olivka je najkrajsie babo na svete x;O)) premna a pre jej tatka x;O)

zuci toto i Oliv robiii, ked je s mm, nesmie s nou sediet, musi s nou chodit, ale myslim, ze to preto, ze uz chcu pozerat na nieco nove a nie na mieste stat a to iste pozerat x;O)

zuci dakujem tiez za reakciu na zadocek....dakujem vsetkym x;o)

olifcek
22. apr 2010

ja niesom na FB, skoda...

zosi, chi Ty vies ako ieta zobudit x;o))

blumi 😉 aku prichut mate?

ahoj danuska

zosi, idem kukat fotose

renatka ma smale babo, ma narok byt tak vela hore, i Oliv tak papa, kaze dve-tri hodky a mozno i cosi popri, kedze ja kojim a niekedy sa zobudim na to, ze sa nemozem posunut, lebo mam pricucnutu Olivku x;O)

zoska
22. apr 2010

renatka myslim, ze s tym nenarobis nic, nasa mala je tiez v noci hore kazde ti hodky...obcas potiahne dlhsie, ale len vynimocne
keby si jej dala viac papat, tak by ti mohla grckat...ma svoj rezim, musis pockat kym bude vacsia 😉

zoska
22. apr 2010

olif na tom FB bol pribeh, ze sa syn pytal otca ci pojdu spolu na maraton, otec suhlasil, aj napriek tomu ze ma chore srdce, poto sa ho pytal ci pojdu na ironmana (najtazsi svetovy triatlon), otec tiez suhlasil...a potom je tam video ako sutazia- syn je tazko postihnuty na specialnom voziku ho otec tlaci pred sebou a bezi, potom s nim plava tak ze ho ma v clne, ktory taha a potom ho bicykluje s vozikom pripevnenym bicyklu...v cieli vsetci tlieskaju a syn sa usmieva...je tam taka romanticka pisen v pozadi...no proste uzasny prejav lasky k dietatu 😔

olifcek
22. apr 2010

zosi len citam a uz slzim...

zoska
22. apr 2010

oliftak som to nasla aj na youtube...pribeh poznas tk si zaslz, je to nadherne 😉

https://www.youtube.com/watch?v=Ryj3gBptkuc
zoska
22. apr 2010

ja som si to pozrela opat a opat slzim

blumka
22. apr 2010

olif, jahodovu 😀 😀
zuci, to mi pripomina svihnutu byvalu mojho manzela, ktora povedala ze s nim deti nechce, lebo skuli, tak ona ze nechce mat skulave deti 😖
renatka, kym si babo samo nepovie a nedozreje na to ze uz ide prespat viac ako 2-3 hodky tak sa mozeme aj na hlavu postavit a usami potiskat....ked ho budes tlacit viac mliekom ako zvladne jeho zaludok, tak docielis akurat bolesti bruska a grcanie, nie pokojny spanok 😉 😉

to video som uz videla davnejsie na youtube, uzasne silny clovek

olifcek
22. apr 2010

selyyy

tuto mame...si uz davnejsie chcela, tak napr. aku ma olivka

https://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/vepx/hud...

blumka
22. apr 2010

baby, a davate babatka ku zrkadlu? super zabava pre nich...Juli si dnes kecala sama so sebou 😀

zucana
22. apr 2010

olif este k tomu tvojmu mm...takmoj taky isty....napr.dnes rano vstal a zapol svetlo tak mu vravim ze nech zhasne....a on sa nastval ze uz od rana po nom hucim....a tiez ze mu hovorim veci hroze a nemam uctu akoby som mojho pocula...potom ho to prejde lebo si uvedomi kolko toho mam a ze nieekdy teda preslapne aj on....
teraz sme napr.dojedli a on mal ulozit veci do mycky a je tam vika na stolicke co si zmula ruky...a on sa s nou bavil...a teraz dosiel na gauc kukat telku a malu tam nechal...sice je ticho ale pytam sa,ze ty si ju tam nechal...on ze viki...pod sem!!!

olifcek
22. apr 2010

zosi ale sa na seba podobaju, ze? a to otecko ma probs. so srdieckom, hej?

olifcek
22. apr 2010

blumi jooo, ku zrkadlu davame, hehe....by ma zaujimalo, co za to obdobie uz vie, ze je to ona, alebo ci si mysli, ze ine babo x;o)

blumi a jak sa nadherne na seba usmievaju, ze? i v hrazdicke sa obzera v zrkadielku a struha grimasy,ktore sleduje, hehe

zuci, hech

zucana
22. apr 2010

blumi jj zrkadlo sme objavili uz davno...hlavne lebo ho mame na schodoch velikankske 😉

blumka
22. apr 2010

olif, vraj az okolo roka- roka a pol deti zistuju ze v zrkadle su oni 😉

zuci, aj moj muz je taky "srandista" ze Juli najedz sa, pod sem atd...a ja penim z tych jeho srandiciek 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre