• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
zuci, mne sa teraz tiez juli hrala sama pod hrazdickou a my sme saleli s terezkou...ved ked jej je dobre tak nech sa hra aj sama :wink:
na nozky nedavaj, babo ma este velmi tazku hlavu oproti ostatnym castiam tela a ked stoji zvisle tak si tlaci na chrbticu a to neni dobre...je to podla mna zbytocne vobec na chvilu davat, podobne so sedenim...oni tie babatka rychlo zistia, ze existuje ina poloha ako bola doteraz len na chrbte a potom budu vyzadovat to statie a sedenie castejsie, a ked ich tak nedame tak budu revat...a potom sa budeme stazovat, ze sak inak nechcu byt...no ale ked sme ich tak naucili...babo si same sadne aj postavi sa aj na 4 podje vtedy ked same bude chciet :wink:
23. apr 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona tym hrackam aj jazyk vyplazuje :slight_smile:
zosi ja neviem s tou teplotou ale pokial je to 37,3 tak to nic nie je....to ma len zvysenu.... :wink:
a ked bude treba aj nakojim....
ale chcem tak ze jej dam o 20.00 papat a pak pojdeme....to vydrzi do tej 22.30 isto
tu sa totiz na vecere chodi tk neskoro....aj o 21.00 restiky otvaraju o 19.00 takze ziadne ze veera o siestej
23. apr 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci ja neviem, ci malickej uskodi, ked takto nozicky posiluje x;o) mm s Olivkou nozicky trenuju uz dlhsie x;o)) odraza sa mu nozickami od bruska,hehe x;o)))) nastastie je vsetko ok...x;o)

nam tiez lekari hovoria, ze mame male, ale silne babo, tak snad len neutesuju, bo take nerada ja x;o)

zoska odratat...

zuci juj, poklad si, len taaak dalekooo. ja by som ani nesla hajat, ale upratat...joj...

zuci wowo, uz hodku sama? super..oliv vydrzi asi tak max. 15minut sama, mozno i menej, nesledovala som este...
23. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak...uz asi nemozeme hajat na klinovom vankusi...oli mi ide do sedu na nom :confused: i ked si ju dam na rukach do kolisky, nebude tak, okamzite dvihne vrchnu cast trupu a je v sede :confused: mam jej to dovolit?
23. apr 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa mi na taliansku pacilo, ze to tam vecer zilo...ale i v grecku :dizzy_face:
23. apr 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi jo, kosice iduuu x;OD
23. apr 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, ked chce sama nech posiluje ake nepomahaj jej :wink:
23. apr 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi veru nepomaham...my ju sem tam nosime par minut tak, ze sa diva nasim smerom, kam sa ide...nie dlho a samozrejme, tak, aby nevisela, a jej sa to lubi, ale ani toto dlho nevydrzi a uz chce prso, hech...

skor som nevedela, ci ju nemam nazad davat a tak som si ju radsej cez rameno dala, lebo ona fakt do sedu len...uff...snad nic zle neurobiiime
23. apr 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, to je to, ze ked babo zisti, ze vidi svet z inej perspektivy ako z lahu tak potom viac a viac chce byt v tej inej polohe...ale prave to tie deticky zenie aby robili pokroky, ide len o to aby sme im to my neulahcovali, lebo im narobime viac zla ako dobra. ked im vyzreju dostatocne svaly tak si aj same sadnu aj sa postavia, zbytocne je im pomahat :wink:
23. apr 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi oki potom, lebo my veru nepomahame, sme zlii :sweat_smile:
23. apr 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes ma moje dieta velmi potesilo....hrala sa sama...potom som si uvarila obed a ona so mnou na stolicke papala...potom som ju dala na brusko pred telku a super som spravila lebo ju to zaujalo a drzala dobrych 5 min a potom aj sama sa z lahu zdvihla to prvykrat....potom sa unavila a zacala plackat tak som dala dudel a do postielky a uz spinka...som zvedava do kedy :grinning: ozaj teraz tlacim tu super zmrzku haag dazs alebo jak sa to vola :sweat_smile:
23. apr 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci tak nejak sa i oliv dviiiiha, ale niekedy i hrudnicek a je na dlaniach, takmer x;o)) len zadocek musim drzat, chjo...Ty mas inak pokojne babo, nasa malicka nevie byt tak dlho sama :frowning2:
23. apr 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda, ze nemam moznost dat malickej ako inspiraciu telku, tiez ju rada diva x;) mozno by tiez bola na brusku rada a dlho...takto ju nechm vzdy max. 2 minutky, lebo potom sa uz zacina pajedit
23. apr 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mimo prsa plackame asi za vsetky babatka :sweat_smile:
23. apr 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, haag, maaaaaaaaaaaaam :grinning: ale ja drzim dietu, tak neprovokuj, hej? :grinning:
ja som zistila, ze aj Juli vie sama zaspat, ked ma dudel, len problem je v tom, ze ho velmi nechce, len nasilu ho vezme a dudle a zaspava ale ked jej vypadne tak uz kuka...kurnik, keby ho tak chcela akceptovat, bolo by fajn...
najpvr som bola rada ze nema cumel, ale teraz by som menilaaaaaa... :grinning:
23. apr 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zucana mala sa krasne drzii to nas lenivec vôbec nechceee :frowning2: taku ma tazku hlavu ze ju nechce zdvihat ´tento druhy synátor bude lenivy mame 6100g 58cm
23. apr 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, mala je iny divak...kukam na tu druhu fotku, ze co si to odfotila az potom som si vsimla viki jak cumakuje do telky :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky. Klaudika buba krasne vonku v kociari na dvore od 11,00. Najeme sa sa idem s nou do mesta na prechadzku.
Aj ona podrzi trosicku hlavicku. Zlata je. Vidim, ze si davate stretko. Joj, aj sa chodim prechadzat s kamoskou. Aspon mi nie je smutno samej. Prajem vam pekny dnicek, ved je krasne
23. apr 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladala som na nete ci mozeme L-carnitin ked kojime a mozeme :grinning:
23. apr 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to blumi a ked dam nejaku rozpravku s divi farbami mozno na bruchu bude stale :grinning: :grinning:
inak blumi to je moja najoblubenejsia zmrzka...papala som karamelovu s lieskovcami (tych bolo samoska malo) a mam este tu s cookies....mnamky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked to dojem tak aj ja sa dam na dietu ....
marti my drzime max 2krat denne po 2 minuty dnes bol rekord...mame cca 6 kil uz tiez a 59 centakov :wink: vitaj do klubu lenivcov s pneumatikami :grinning:
23. apr 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martu a na co to je?
23. apr 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kukam stv1 a ta kveta ona este je taka PLNOSTIHLA od toho svojho prveho tehu????alebo je zasa?
23. apr 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja by sa asi zacala itak certit na brusku, neviem...

zuci, blumi, asi sa ta zmrzka neda u nas kupit, co?? x;o) ja milujem zmrzku, dokonca z nej chudnem, chi...
23. apr 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci spaluje tuky a ja ho mam pozehnaneee
23. apr 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif da....tot mi odpisala na to mamca...
Tak si daj, u nas je dobre draha, my ju nekupujeme, iba tu carte d´or si kupujeme.cmuk

ale raz vyskusaj :wink:
23. apr 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, juj,draha? ups...ale ak vravis, aspon ochutnaaaam x;o)
23. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif aj ja chcem zmrzku na chudnutieee
23. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martu asi to bude tym, ze v lete nepotrebujem ine, nez zmrzku a pohyb x;oD
23. apr 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, mnaaam..ja som ju jedavala v usa :wink:
nasa mala je tiez miselinko...na poradnu ideme 4.5 ale pocitam, ze 6 kg bude :wink: leniva nie je, dviha hlavu o stosest ale to asi preto, lebo ju terezka povzbudzuje :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi, pujci mi terezku x;o))
23. apr 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok