• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
zuci oliv uz jazycek takmer nevyplazuje, skoda
23. apr 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, nevies co hovoris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliv sa zobudila, obdarovala ma usmevmi, a uz kuka telku, chi
23. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v utorok sme boli na poradni a ockovala krpka do obidvoch nožičiek to bolo placu bala som sa ze bude mat teploty ale nastastie nemal ale bol nekludnyy celu noc a potom aj na druhy den a na poradnu ideme az 01.06 na preočkovanie
23. apr 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, vy ste boli ockovany na tbc az v 6. tyzdni, ze? kedy potom vam vychadza dalsie ockovanie? posunie sa, ne? malo by byt na treti mesiac ale tak by to mali o tych 6 tyzdnov posunut, ne? ci ako to je?
23. apr 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martu toto nas caka v pondelok :unamused:
23. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bola som pozriet v telke no je nejaka väčšia
23. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blum ockovanie ma byt v 3az 4 mesiaci...v tomto asi odratavat nechcu :frowning2:
23. apr 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi rataju to od narodenia :unamused:
23. apr 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale nejaky odstup by tam mal byt, ne? a ked niekoho zaockuju na 4. den a potom v troch mesiacoh, tak by mali posunut ked je niekto az v 6. tyzndi, ne? no sak uvidim
23. apr 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi pisala som i jednej pediatricke na nete a odpisala mi

sakra asi som to vymazala, ale, ze aK NEUROLOG NIC nenajde, ze netreba otalat a dat zaockovat, z eje uz cas, a ze v roku 2009 bol velky vyskyt cierneho kaslu na SK, co je v povinnom ockovani tiez...ze ju takto ochranim a nemam sa coho bat.
23. apr 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi niekde som citala, ze by malo byt zahojene to TBC, ale nevim...
23. apr 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumik, povodne olivku chceli ockovat 23.3, ci 21.3, ale upozornila som, ze brala transfuzku 11.1., a ze ockovanie najskor o 3 mesiace po...paq to malo byt 14.4., ale odlozili sme to po neuro.
23. apr 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaockuju az ked mate zahojene to TBC mali sme to dlho hnisaveee
23. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliv zacala skulit, hech. snad s tym prestane :wink:
23. apr 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martu faakt??? super. len ked mi to niekedy mame uplne ok, a inokedy este kusok zahnisane x;o((
23. apr 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
používate detskú pestúnku / vysielačky/ aku znacku mate a ako ste spokojne?
23. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, ked papas pred malou, sleduje to?mne oliv prestane sat a diva sa, akoby i ona chcela, hehe
23. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj sleduje :wink:
23. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam kazala doki ten hnis vytisnut treba to z daleka chytit a potlacit zdalo sa mi to drasticke ale neplakal
23. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martu, diky..takze u nas sa este ockovat nebude
23. apr 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked papam, oli robi toto
23. apr 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, milunke to je, ze? len si predstav, oli si niekedy vyzaduje, aby som sa na nu divala, ked papa, chi...ked sa divam, sleduje cosi v miestnosti a papa, jakmile pozeram inam, zacne mi bradavku brat do pusi a pustat, pozriem na nu a uz papa, hehe, hra sa?

asi chce aby som jej opetovala divanie sa pri pape x;po))) ona vtedy aj rucku natahuje za tanierom x;o))

martu my to mame ale malinkate, take ploske a, ze nic s tym nerobit, taze fajne...ale uz viem, ze v pondelok ockovanie odsuniem...

martu a teraz je ranka ok? lebo mi fakt, raz ok, inokedy este kusok ee
23. apr 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na foytkach necucka len sa diva
23. apr 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
selest je ok, nic to nie je, netreba sa bat..jupiii :slight_smile:
23. apr 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi, super
23. apr 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, fiha, vy pisete ako dive :grinning: To ani nejdem docitavat teraz, nemam sancu :grinning:
mne obaja drobci spia, Adelka od 1, ale zo spanku dost kasle (pritom ked je hore, tak len sem-tam) a Petik zaspal pred chvilockou SAM v postielke, ale predpokladam, ze o chvilu je hore, to je vzdy tak :unamused:
Doobeda sme sa hrali pol hodku na balkone a potom skoro hodku na prechadzke, teraz chcem ist zase s nimi, ked sa zobudia a najedia (takze kym sa vymotane, bude aj pol5 :grinning:
Je nadherne, na balkone ani vietor necitit, Adelka sa tam moze hrat, kym robim okolo Petka.
23. apr 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macu, aj vy sa hravate na balkone? :grinning: ja som zistila, ze juli nebude cez den ani za svet spat vnutri, trapim sa jak diva s uspavanim a potom spi pol hodinu, a ked ju dam vonku do kociara, zaspi a spokojne vydrzi aj hodinu, dnes doobeda spala 2 a teraz uz taha od jednej :wink: chvalabohu za balkony :grinning: a tiez ked ju uspavam, obleciem terezku a ona sa pri mne hra, najnovsie stale nieco "opravuje" lebo nasla manzelov srobovak a srobiky :grinning:
23. apr 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi nemusis ani kociarikom hybat a haja? juuj
23. apr 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok