Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
23. apr 2010

zuci oliv uz jazycek takmer nevyplazuje, skoda

blumka
23. apr 2010

olif, nevies co hovoris 😀 😀 😀 😀

olifcek
23. apr 2010

oliv sa zobudila, obdarovala ma usmevmi, a uz kuka telku, chi

martulanr
23. apr 2010

v utorok sme boli na poradni a ockovala krpka do obidvoch nožičiek to bolo placu bala som sa ze bude mat teploty ale nastastie nemal ale bol nekludnyy celu noc a potom aj na druhy den a na poradnu ideme az 01.06 na preočkovanie

blumka
23. apr 2010

olif, vy ste boli ockovany na tbc az v 6. tyzdni, ze? kedy potom vam vychadza dalsie ockovanie? posunie sa, ne? malo by byt na treti mesiac ale tak by to mali o tych 6 tyzdnov posunut, ne? ci ako to je?

olifcek
23. apr 2010

martu toto nas caka v pondelok 😒

martulanr
23. apr 2010

a bola som pozriet v telke no je nejaka väčšia

olifcek
23. apr 2010

blum ockovanie ma byt v 3az 4 mesiaci...v tomto asi odratavat nechcu ☹

olifcek
23. apr 2010

blumi rataju to od narodenia 😒

blumka
23. apr 2010

no ale nejaky odstup by tam mal byt, ne? a ked niekoho zaockuju na 4. den a potom v troch mesiacoh, tak by mali posunut ked je niekto az v 6. tyzndi, ne? no sak uvidim

olifcek
23. apr 2010

blumi pisala som i jednej pediatricke na nete a odpisala mi

sakra asi som to vymazala, ale, ze aK NEUROLOG NIC nenajde, ze netreba otalat a dat zaockovat, z eje uz cas, a ze v roku 2009 bol velky vyskyt cierneho kaslu na SK, co je v povinnom ockovani tiez...ze ju takto ochranim a nemam sa coho bat.

olifcek
23. apr 2010

blumi niekde som citala, ze by malo byt zahojene to TBC, ale nevim...

olifcek
23. apr 2010

blumik, povodne olivku chceli ockovat 23.3, ci 21.3, ale upozornila som, ze brala transfuzku 11.1., a ze ockovanie najskor o 3 mesiace po...paq to malo byt 14.4., ale odlozili sme to po neuro.

martulanr
23. apr 2010

zaockuju az ked mate zahojene to TBC mali sme to dlho hnisaveee

olifcek
23. apr 2010

oliv zacala skulit, hech. snad s tym prestane 😉

olifcek
23. apr 2010

martu faakt??? super. len ked mi to niekedy mame uplne ok, a inokedy este kusok zahnisane x;o((

martulanr
23. apr 2010

používate detskú pestúnku / vysielačky/ aku znacku mate a ako ste spokojne?

olifcek
23. apr 2010

zuci, ked papas pred malou, sleduje to?mne oliv prestane sat a diva sa, akoby i ona chcela, hehe

zucana
23. apr 2010

jj sleduje 😉

martulanr
23. apr 2010

nam kazala doki ten hnis vytisnut treba to z daleka chytit a potlacit zdalo sa mi to drasticke ale neplakal

blumka
23. apr 2010

martu, diky..takze u nas sa este ockovat nebude

olifcek
23. apr 2010

ked papam, oli robi toto

olifcek
23. apr 2010

zuci, milunke to je, ze? len si predstav, oli si niekedy vyzaduje, aby som sa na nu divala, ked papa, chi...ked sa divam, sleduje cosi v miestnosti a papa, jakmile pozeram inam, zacne mi bradavku brat do pusi a pustat, pozriem na nu a uz papa, hehe, hra sa?

asi chce aby som jej opetovala divanie sa pri pape x;po))) ona vtedy aj rucku natahuje za tanierom x;o))

martu my to mame ale malinkate, take ploske a, ze nic s tym nerobit, taze fajne...ale uz viem, ze v pondelok ockovanie odsuniem...

martu a teraz je ranka ok? lebo mi fakt, raz ok, inokedy este kusok ee

olifcek
23. apr 2010

na foytkach necucka len sa diva

blumka
23. apr 2010

selest je ok, nic to nie je, netreba sa bat..jupiii 🙂

olifcek
23. apr 2010

blumi, super

maculik
23. apr 2010

ahojte, fiha, vy pisete ako dive 😀 To ani nejdem docitavat teraz, nemam sancu 😀
mne obaja drobci spia, Adelka od 1, ale zo spanku dost kasle (pritom ked je hore, tak len sem-tam) a Petik zaspal pred chvilockou SAM v postielke, ale predpokladam, ze o chvilu je hore, to je vzdy tak 😒
Doobeda sme sa hrali pol hodku na balkone a potom skoro hodku na prechadzke, teraz chcem ist zase s nimi, ked sa zobudia a najedia (takze kym sa vymotane, bude aj pol5 😀
Je nadherne, na balkone ani vietor necitit, Adelka sa tam moze hrat, kym robim okolo Petka.

blumka
23. apr 2010

macu, aj vy sa hravate na balkone? 😀 ja som zistila, ze juli nebude cez den ani za svet spat vnutri, trapim sa jak diva s uspavanim a potom spi pol hodinu, a ked ju dam vonku do kociara, zaspi a spokojne vydrzi aj hodinu, dnes doobeda spala 2 a teraz uz taha od jednej 😉 chvalabohu za balkony 😀 a tiez ked ju uspavam, obleciem terezku a ona sa pri mne hra, najnovsie stale nieco "opravuje" lebo nasla manzelov srobovak a srobiky 😀

olifcek
23. apr 2010

blumi nemusis ani kociarikom hybat a haja? juuj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre