• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
gari, zajtra mi prosim pripomen, ze chcem v lekarni kupit chladiacu lepiacu pasku, alebo cosi podobne, po ockovani olivke chcem nalepit...
23. apr 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ja objednavam skade tade lebo mne nik nevyhovuje :sweat_smile:
mam z Palerma a objednavam aj tu z väznice pub jednu davaju zadara ale načo mi dve nie? hi

to jake pasky su? to kupim i ja no jaska pripomeniem ale nebudu lekarne zavrete? že sobota? lebo tu v tip tope lekarne zavrete v sobotu
23. apr 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari doobeda by mohli byt este otvorene, ci? to len v obchodnych centrach asi, co?

no original su tie naplaste take, ze sa davaju i prec ockovanim, ale chcem skusit, ci niesu nejake chladice i po ockovani...u nas na poliklinike vraj take nedrzia, cize je sanca, ze take existuje

asi zavolam lekarnikovi ;oD
23. apr 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame hrazdičku ale pači sa nam v nej len par minut :grinning:
23. apr 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ibaže mame červene oči z foťaka :grinning:
23. apr 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif to asi len v centrach a v malom tesku neni lekareň? asi nie že jo?
no volaj kamoškovi lekarnikovi lebo i ja kupim tie naplaste
zavolam mu neskor, teraz nech si Oliv driemka x;o)

kokos, Ty mas fakt velke babo
23. apr 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari oliv je niekedy v hrazdicke len 15 mint, i menej...ale dnes bola cez pol hodku, a v minule vlastne tiez 25minut...inak jej to nestopujem, takze neviiim x;o)

mate fajnu hrazdicku
23. apr 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to nieje slonik ale žirafka :grinning: :grinning:
jak mi smiešno z tvojej reakcie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
šak to že sme veľkí a včera sestrička na mňa kukala, že to fakt ma 9 tt :sweat_smile: :sweat_smile: no ta čo už no :sweat_smile:
23. apr 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif my sme vydržali len 10 min no snaď sa zabaví i dlhšie
to je v nej tak zabarikadovany a z toho sa da potom urobiť deka ale mame zatim v nej deku lebo chladí
23. apr 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari co co co..kde pisem o sloniku?
23. apr 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif nie nie to my ho tak doma volameeeeeee, že je slonik alebo žirafka :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to zas my tu dve?
baby čítaju či loguju hore dole?
23. apr 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari i ja som chcela byt vonku v takom case....Olivkaaaa otvorila ocickaaa, idem ju nechat odgrgnut, prebalit, obliect a pojdeme voooon....
23. apr 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz opat driemka...
23. apr 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak podriemka troška a tak vonku šup šup, i my tak driememe počkam či bude kakať či nie a hajde vonku :grinning: ale dnes zaspal tak som ho obliekla a von v kočiku dostal nervy ryčal na cele mesto :sweat_smile:
23. apr 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari ako mam nazvat nasu zirafku ja? :slight_smile: ma 68 cm... :unamused: ked tak bude pokracovat, mozem kupovat novy kocik a postielku vymenit za postel :grinning:
inac krasne babenka mate.....
olif, na tvoju malinku sa neviem vynadivat....je to uzastne dieta....klobuk dole pred bojovnickou :dizzy_face:
23. apr 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som si na teba spomenula lebo vy aj viac važite a meriate :grinning: :grinning: :grinning:
a ja zisťujem že vanička zachvíľu mala či sa mi zda?
23. apr 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjo ja kvôli hokeju si počkam na pizzu ešte pol hodinku a to nevravím čo som už pomiešala taka som hladna
23. apr 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nam uz vela nechyba aby sme vyplnili celu vanicku :wink: dokonca aj ta na kupanie nam bude o chvilu na prd...asi poputuje k velkej sestre do velkej vane :slight_smile:
23. apr 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte, cavte, ja som tuuu...doplnam rady kosic :grinning:
my sme sa trosku s terezkou salili tak som bola off :wink: juli spala do stvrtej, teraz sa tu rozprava s hrackami, dnes uz nebude spat az po kupkani, tak dufam, ze bude ok noc :wink:
olif aj ja cem potom tie naplaste, potom mi poviete ako sa to vola :wink:
23. apr 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jja a ja to jak vyriešim my nemame vaňu ale sprchu a vo vaničke sme akosi natesno :confused: a aj ta v kočíku je zachvíľu malaa
a oblečko nosite aj 74 že?
23. apr 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi my ideme zajtra na zmrzkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nie neškerim sa pôjdeme nabuduce všetky jo?
a skakali ste aj na trampoline? :grinning:
23. apr 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ano, aj 74, alebo v inom cislovani od 3-6 mes.
23. apr 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, nem, neboli sme vonku, mlada spala na balkone, terezka bola na kardiologii, vratili sa okolo tretej a mlada furt spala a teraz sa mi uz nechce vychystavat...a aj tak by to juli len prerevala v kociari, tak uz nepojdeme von...
Trampolina bude zajtra, pridu znamy s Terezkinym frajerom, manzelov kolega s dcerkou, chlapi urobia pieskovisko, deti sa vyskacu a ja si oddychnem :grinning:
a zmrzku si dajte zajtra aj za mna a za Terezku dvojitu, ona je v tomto po ockovi, zmrzlinu by jedla od rana do vecera :grinning:
23. apr 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi že by som si dala štvoritu? hi dobry napad :grinning:
a som rada že Tete je zdravučka ako bučik a šelest nema :wink:

jja i my nosíme oblečko od 3-6 mesiacov ale taky slaby vyber v obchodoch je
u nas problem kupiť normalnu čiapku so šnurkami nedobra vadí mu a bez šnurok takisto lebo ma furt uška hole no hruza
23. apr 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Olif už asi šla na prechadzku :slight_smile:
23. apr 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, daj si :wink:
aj ja som rada, odlahlo mi, aj ked som dufala teda ze to bude ok s tym selestom..chvalabohu, ja neznasam ked su deti chore, to by nemalo byt

no ja sa porucam, idem kukat hokej..cez prestafku dobehnem :grinning:
23. apr 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, vy mate inak velikanske deti... :confused: :sweat_smile:

my po poradni, vsetko v najlepsom poriadku, 58 cm a 5030 g... doc je spokojna, tak aj ja... :confounded: ale ja som spokojna tak ci tak... bo maly je uzasny...
23. apr 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok