Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
26. apr 2010

😀
olif, no, to s tymi rucickami, by si mohli podat ruky, my si robime srandu, ze mala dirigentka.
na noc jej ich zavinujem do tej zavinovacky, lebo nevie zaspat, rukami sa budi... ako nimi "macha" hore dole.
nozky ma v nej volne, tak kopka, len tie ruky 😅

olifcek
26. apr 2010

ewe my sme malickeee, aleeeee uz itak mame dvojnasobok porodnej vahy x;o)

ewelyne
26. apr 2010

olif a najhorsie, ked si chyti tie dlhe vlasky a a potom place, ako si ich taha a nepusti

andrea2603
26. apr 2010

ewe a dokedy budeš v noci tak ruky viazať, lebo aj zaväzujem ale o chvíľu sa mi nebude zmestiť do perinky, tak potom ju ako zviažem 😅

olifcek
26. apr 2010

ewe ja jej rucky neviazem, malicka si spinka, sem tam ruckami cosi porobi, pretiera si ocicka, cucka si ich a asi 5 minut pred prebudenim je to fajne intenzivne x;oD najviac sa mi paci, jak ma zobudi, ze si stazuje, ze som na nej nalepena, hehe...sa odtiahnem a ona si rucky da pokojne hore a spinnka dalej, akozeeeee

ewelyne
26. apr 2010

olif, ked dvojnasobok, tak ste buchty 😉
sa hovori, ze do roka, by malo mat babo trojnasobok porodnej vahy ci ako..

olifcek
26. apr 2010

ewe no my zatial vlasky nesklbeme, ale uz chytame plienku a vsetko okolo, tak som jej kupila vcera hracku na ten ucel, kokos, ze 12 eur, hech, v hlave to a hrkalku, ale po vyprati ju moze davat do pusy, lebo je to ako malilinka deka s hlavkou zajacika x;o)

olifcek
26. apr 2010

ewe ale lahse nas bude obist ako preskocit 😉

ewelyne
26. apr 2010

no, ,mala si ich vie potom vybrat. a tiez pekne ma hore a cucka si ju- to ma zobudi. na to zaspatie a ked je nervna a nevie usnut musim ích schovat. a ked siich vyberie a natahuje sa a puci a tak, je zlata 😵

olifcek
26. apr 2010

😵 😵 😵

ewelyne
26. apr 2010

olif, no sikulka je mala 😵 my mame po malom take naramky lamaze na rucicky, co hrkaju a daju sa cuckat.

ewelyne
26. apr 2010

http://www.perinbaba.sk/hracky/didakticke-rozvo...

take, ale to sme dostali , inak drahe jak fras nechapem...
malemu sa pacili, neviem ako budu malej.

ewelyne
26. apr 2010

musim ja ist balit tie krabice...
som na nervy z toho stahovania... 😠

olifcek
26. apr 2010

ewe take je? jeeeeeej, kuknem cosi takeeee x;o))

ewe a kam sa to stahujete?

lenica81
26. apr 2010

ahojte, vy toho naskrabete... 😉
my sme boli vcera v tej nitre... hned po prichode som dojcila a tak nejako som ho blbo chytila, ze ked si pukol, tak mu to na chrbat vybehlo... ☹ ale aspon viem, ze mam aj nahradne oblecko so sebou nosit... ja tapa, ma to vobec nenapadlo... tak sme to nejako vymysleli, chvalabohu jedna kamoska mi dala ako darcek svetrik a mala som so sebou pancuchy, tak sme neskor prezliekli... taka som bola z toho nervna... ale nakoniec to nebolo take zle... nebyt tejto nehody, bol by to super den... dala som malemu 1x v parku a 2x v aute papat... celkom sa to dalo zvladnut... ale aj on bol z toho taky nejaky vykolajeny, ked sme dosli domov, tak cusal, konecne zname miesta pre neho... dokonca sam bez pipnutia zaspal v postielke... 😀 ja som tiez z toho vycucnuta, spinkame na balkone, tak idem aj ja... ale nie na balkon... 😀
boli sme pozriet kamosku, malinke babo maju... narodilo sa okolo 3 kil, take zlatucke... 😵
baby, nadherne baba mate...
ewe, ja mam tiez taku hracku na zapastie, ale maly je zatial z toho nervny po chvili... 😅

olifcek
26. apr 2010

to 4ks stoja tolko, ci jeden???????????????? 😕

lenica81
26. apr 2010

ewe, v tescu som ich videla za 13 ecok... treba asi radsej pochodit... 😉 alebo posurfovat...

olifcek
26. apr 2010

leni hybaj spat , hoc i na balkn, teplo je 😅

ewelyne
26. apr 2010

leni, v tescu cely balik? to je cena za balik, ponozky a naramky 2 ks. isla som cez naj nakup. ci biga shop. neviem.
olif ved kukni.

laxity
26. apr 2010

ahojte

olif...no video je úžasné, tuším aj ja skúsim malú tak dať, či bude dať pri mne ležkať 🙂

tatiana...ja som dávala malej cca 3 týždne prepichovať u pediatričky, dalo sa to zvládnuť, malá revala ale krvičky až tak veľa nebolo, dali jej tam vatu, ktorú som jej asi po 2 hodinách dala preč a potom som potierala liehom 🙂 . Ale počula som, že lepšie je až v 3 mesiaci prepichovať ušká, vraj kvôli laločku, aby sa to nenatiahlo...či...

fotečky máte fakt krásne baby

ewe...malá je na tej fotečke náááádhernááá 😉

ja mám ísť očkovať zajtra proti rotavírusom, tiež nás doktorka na to nahovorila, tak neviem teraz, keď vás tu čítam....som z toho zúfalá a neviem či tam zajtra ísť 😕 😕 😕

olifcek
26. apr 2010

baby, ak by sme ockovali, asi neostat vonku, ale ist dom, ze?

olifcek
26. apr 2010

laxi ja nic co nemusim, nedam x;o)

blumka
26. apr 2010

laxi ani ja..co nemusim, nedam

ewelyne
26. apr 2010

leni, ze na balkon 😀
no ja som pri malom zistila, a s nahradnym beham, lebo nikdy nevies... fakt.

olif, no ved to toho nasho slavneho, co sa taha ako sopel... uz od novembra sme sa mali, len sa to posuvalo.. kolaudacia atd... odovzdali nam minuly tyzden. malovali sme cez vikend... a zariadujeme a do konca t. sa musime prestahovat,
leboo to tohto mame najomcov uz..
no ideme do 3 i. sme teraz v 1,5 akoze 1 prerobeny na 1,5 😅 malo miesta 😀
no skoro som na zadok spadala, ked som sla objednat zaclony a zavesy a tak...
novy stol mame oskrety , z novej komody odtrepnute... no radost stahovat..... 🙄
inak sme to zacali riesit uz pred 2 rokmi, sme dostali hypo este pred krizou na plnu sumu a prvu zmluvu sme podpisovali presne v aprili 2008... no zacali to stavat a dokoncili min. rok koncom, len kolaudacie,spolocne pristory a take veci...
vyburili sa, ked zhanali dodavatelov , lebo sme zistili, ze budeme predelovat chodbu a posuvat dlazbu, tak nam chybaju 4 ks a oni nam zatrubili, ze dlzba, je dovoz z talianska... 🙄 akoze zly vtip..

ewelyne
26. apr 2010

😀 dobre, baby. co nemusim nedam 😀

ewelyne
26. apr 2010

baby, diky, mala sa cervena 😉

garonka
26. apr 2010

ahojteeeeeeeeeee

net vybaveny vypli nas pre 5 centov 😠 to je chore

a boli sme na neurologii, doktorka super užasna je, robila malemu utz mozgu je šecko oki, ale ako ležal na podložke a dala ho na bruško že slabšie drží hlavičku a aj či sa pretača sam kukala som ako puk že 2,5 mesačne dieťa sa ma samo pretočiť? tak odpoveď znela ano to ma prekvapilo
maly bol unaveny, neplakal len kukal čo snim doktorka robila, a ako ho pretočila na bruško tak mal si dať ručky pred seba sam ale on nedal tak naša diagnoza je ľahka hypotonia ale o mesiac ideme na kontrolou či je to oki a ak nie tak hajde na rehabilitacie, revala som v aute jak tur čo ti lekari len chcu

a Olif dobre, že sme neboli u Adamovej ta by vymyslela take diagnozy že by som ju asi opľula 😅

idem si vas prečítať čo ste naškrabali za cely víkend 🙂

olifcek
26. apr 2010

ewe a teda nedas nic, co? x;o))

bluuum mala je podarenaaaa...a ja som sid ieta zobudila tou hrackou z videa a rehuna sa takze super x;o)

ewelyne
26. apr 2010

to akoze ta dlazba to o kt. tu tocim, to je ako standard v cene... keby sme si davali svoju, nie zo ich vzoriek, tak by to bolo drahsie... 🙄 ale ako vidim, bude to tak ci tak drahsie, ked nam nieco pukne niekde... teraz sa drahy boji aj nieco navrtavat v kupelni... lebo ked tam praskne, sme v prdel...i.... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre