Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alexandra0409
27. apr 2010

aha autoskola a tam je aj pizzeria dominika...ale prd to je vavilovova... 🙂 🙂 no asi viem...lebo si mi bola povedoma som myslela ze si tu s hajou

hajdylca
27. apr 2010

to len ja mam takeho drobceka 😲 my sme mali naposley 4770g a 62cm... a to sme tu skoro najjstarsi 😔
a od rana len mrncime.... ale chystame sa von... tak snad tam pohaja...

mami petrikovi skore zahojenie prajem....

alex
27. apr 2010

hej, je to aj blízko tej pizzerie.

hajdy ale vy ste dlháni zase 😉

No idem ja upratovať. pa pa

lenica81
27. apr 2010

hajdy, mas ale dlhana... 😉
vonku by som sla aj ja poobede, ale uvidim ako si mlady pan rozvrhne spanok a hadam nezacne prsat... 😖

olifcek
27. apr 2010

zuci uff, tak potom ok...bala som sa, ze je to cosi zle, ked opat kaka pri pape... 😨

ali presneeevykaka sa a diva sa anjelskym pohladom akoby chcela povedat ,,ja niiiic,, 😵

macu veru mam velmi milu dr. ked som jej po neuro volala, dvihla sestricka, nadiktovala som, co chcem, lekarke medzitym odisiel pacient a ked pocula, ze volam, reakciabola uzasna, povedala, ze pani Říhová? ved to je to male babatko, ukazte? apytala sa ako sme dopadli, ako sa mame a tak 😵 😵 sestricka bola nova, takze preto nevedela 😉

mami ani my nekrstime, nechavame to na Olivke, az bude chciet...mm je protestant, ci jak saim vravi a on sam sa dal pokrstit az na vysokej skole 😉

adi uz aj ockovanie? verim, ze to bude f poho...ine nam neostava, ze jo?
zosi dikes za tip, od kamosa lekarnika popytam veela vzoriek toho biodermu pre deticky a paq kupim, snad so zlavou 😉

matesl
27. apr 2010

baby my o 12 poradna a mne sa syn prave pri odgrgnuti dosral...jaaaaaj 😀

zucana
27. apr 2010

bre ranko...tak my sme zaspali ...vstali sme o 10.30 tak sme nesli ku konzultantke....prsalo tak preto asi a mala ma trochu sople zas...to lebo sa tu tak meni to pocasie...teraz zas svieti slnko a isto bude zas 28 stupnov....
inak vcera som vazila a mame 6050g...a to mi pribera posledne tyzdne aj 200 gramov...tak to sa mi moc nezda ze tak vela dokelu 😕
no a mam bohovy cucflek lebo dnes o 4tej ked si vikinka nervovala ze chce jest tak sa mi namiesto bradavky pricucla silno nizsie a ja ze co nepocujem mlieko a potom ze aaauuu....
no a vcera mala ine nervy.....ona vecer sa chce nosit...ale mna boli chrbat tak ze nemoze mat co chce tak taky hisak chytila...potom prisiel mm z fotbalu tak ju zobral a ona v momente ticho a potom jej hovorim ked ju mal na rukach ze som nahnevana ze toto sa nerobi a ona taky ten placlivy vzdych mi hodila do ksichtu 🙄
a moj mm vcera vecer zahlasil ze koncom roka ideme na dalsie babo...lebo ze bude mat 37 rokov.....no a ja teraz akoze co? 😀

zucana
27. apr 2010

matesl moja mama by povedala...ako to hovoris...pokakal 😀 lenze my dobre vieme co to dosral znamena 😅

hajdylca
27. apr 2010

nuz mlady panko zaspal na mne, ak ho prelozim hned bude hore.... nie je odgrgnuty, tak snad sa netovracka v kociku.... inak maly ma uplne pokazeny spanok v noci sa budi kazdu hodinu... cez den papa kazdu hodinu, ma len jeden 4 hodinovy spanok- snad si neprehodil noc/den....

alexandra0409
27. apr 2010

matesl...aj mi o 12.30 a malinky si este pekne buva a ani nejedol este

lenica81
27. apr 2010

mates... 😀 😉

zuci, takze koncom roka... ti muzi su supis, nie... ale sak ty nie si zo stareho zeleza... a ze cucflek, to zatial u mna nem... ale uz sa mi pricucaval vselikde, ale asi nema potrebny tah na to... 😎
zuci, sak v prvych 3 mesiacoch ma priberat po 30 g denne, a to si akurat skoncila... podla mna lepsie trochu viac ako malo, ci... 😕

blumka
27. apr 2010

som sa stazovala na juli a ona si este veselo spi od deviatej 😅 😅 to bude zas revu ked sa zobudi hladnaaaaaaaaaaaa...ale aspon som sa povenovala terezke trosku viac ako inokedy 😉 ucili sme sa farby, uz ako tak rozozna cervenu, zltu, modru si pletie so zelenou 😀 a kreslime Popolusku..mame teraz princeznovske obdobie 😉
ja musim juli zmerat sama, nasa pediatricka nemeria, len hlavku, ale zda sa mi nejaka dlha na svoj vek..

blumka
27. apr 2010

moj muz povedal, ze na tretie aj hned..zuci, tak si na tom lepsie ako ja 😀 😀 ale potom mu stacilo ostat s oboma detmi par hodin a povedal ze az ked obidve budu v skolke alebo skole 😀 😀

zucana
27. apr 2010

leni len my uz mame 3 mesiace a skoro 2 tyzdne....
no moja mala ma iny tah to keby ste videli ten cucflek...a ja vpolospanku a ona taha a taha a nist.... 😀
blumi dobre ...len ty uz mas 2 😉
len ked som sa tak zamyslela, ze to budem obe dve tak isto lubit ze???

olifcek
27. apr 2010

aj my sme drobcek , chjo...

olifcek
27. apr 2010

mne oliv tiez vie urobit cucflek, hehe, ale na ruke, na bicepse...ked ju nesiem, otoci sa a cvaak... 😵 😵

olifcek
27. apr 2010

zuci a Ty sa mozno i nechas nalomit na dalsie tak skoro, cooo? 😉

zucana
27. apr 2010

juuj olifcek neviem....uvidime 😎 ale tak radsej bych pockala....ale na druhej strane mm ked bude mat mala 18 tak bude mat 55 rokov ty brdo....

olifcek
27. apr 2010

zuci nevaaaa....moj mm sem tam povie, ze, toto budu nase deticky...ale uz som mu povedala, ze neviem...a i keby tak az o cca 4 roky 😉 ale nemmozem vediet ako to budem neskor citit 😉

zucana
27. apr 2010

inak som opat nasrdena....tak sa vytoto....
ta baba co caka to babo co som pisala ze rozmysla ze ci bude skarede....tak jej asi pred 3 masiacmi nefungoval dobre mobil tak sa stazovala a ja som mala jeden dobry starsi tak som jej ho dala...ale ona dostala den na to novy od mm k narodkam tak henten vobec nepouzivala (na jej mieste by som ho vratila ale no vsak dobre nepotrebovala som ho) no a teraz sa mi pokazil moj a mm mi dal taky novy ale je naprd tak som jej volala ci by mi nemohla dat henten kym mi opravia moj(ze aj 3 tyzdne) keby to bol tyzden ani nepytam....no a ona sa mi este neozvala....volala som v piatok.... 😠

maculik
27. apr 2010

ahojte 🙂
my uz mame za sebou 1,5h prechadzku, ale z toho maly spal len asi 40min, tak som zvedava, kedy zaspi najblizsie.
Dnes je krasne, teplucko, len akurat som pozerala pocko na bud.tyzden, ked budem na Sk, a hlasia zimu a skaredo ☹

zuci, tak to aj ja som uz mala parkrat cucflek pri bradavke, ked sa maly ponahlal a zle sa pricucol 😀
a manzel je super, ze si to tak zahlasi 😀 No ale koncom roka uz bude mat 11mes, tak to by ste medzi nimi mali nieco menej, nez 2r, to ako ja teraz 😉
a neboj, lubit ich budes oboch rovnako, tiez som mala trosku obavy, ale to je uplne automaticke, super, ako to ta priroda zariadila 😵

zoska, a ten opal.krem je uz aj pre takychto drobcekov? Lebo presne na to som sa chcela spytat, aj teraz uz by som ho sem-tam natrela, ale hlavne ked pojdeme v juli na tu dovcu, tak tam bude viac na slniecku.
A ideme sem http://www.jadruhi.com/prva.aspx?j=eng&stranica...
Je to taka rodinna farma, pestuje sa tam agroturistika a je to cca 15min autom od mora, takze budeme striedat more a prechadzky po krajine, grilovacky, baby sa mozu kupat aj v bazeniku a tak. Tesim sa 😵

olifcek
27. apr 2010

inak, v noci okolo druhej ma chytila panika....zlakla som sa, ze Oliv bude stale taka malinka, ja ju budem stale kojit a nezmeni sa to 😅

zucana
27. apr 2010

maci a kedy idete?lebo my sa chystame blizko k umagu.....savudrija....a to je od vas kusok.... 😎

zucana
27. apr 2010

olif nemboj... 😀 o chvilu ako si pisala mozes uz aj s prikrmmi zacat 😉

matka331
27. apr 2010

ahojtee...my uz nemusime balit na siroko... 😀 😀 sa tesiimlebo uz ajmalickej to zacinalo vadit nozicky ma v poriadku ....kedy babetka mozu zacat sediet hmm?? moja by uz aj sediet chcela a tak dviha hlavicku ,,,,,
olif neboj nebude takaa malinkaa tak ako pise zucana o chvilocku ju budes moct aj prikrmovat a bude dobreee...... ozaj a od kedy sa uz moze prikrmovat hm?

blumka
27. apr 2010

zuci, ked bude mat Terezka 18 tak mm bude mat 52 😅 😅 takze skoooro rovnako ako u vas 😉
mne juli este stale spi na balkone od deviatej rana 😅 ale uz si tam krochka tak sa aj zobudi, a uz aj by mohla,sak nech aj daco zje, nieze potom v noci bude dohanat, tak ma bude budit kazde 2 hodiny

maculik
27. apr 2010

zuci, 5-18.7., ale tie posl.2dni budeme v Terste, tam mame letisko. a vy kedy idete? to by sme sa mohli stretnut 😵

blumka
27. apr 2010

matka, kojene od 6 mesiacov, nekojene od 5 😉 sediet vtedy ked si sama sadne..cize okolo 8 a viac...niektore sikovne si same sadnu aj v siestich ale to su vynimky 😉

olifcek
27. apr 2010

macu krasne to tam vyzera

oliv s ami prave prisala cez triko, hehehehe, to je opicka malicka

zuci prikrm asi az o 3,5 mesiaca...naivne som veerila, ze i v tomto sa odratava a Oliv bude priberat ako vase babatka, kedze konecne dorastla do rozmerov, ake mali vase babatka pri narodeni....njn

matka my sme mali balit, a nebalili sme a klbiky su uz ok...

macu ja mam pisane, ze ides na sk a teraz, vo stvrtooook

garonka
27. apr 2010

čafteeee

zosi, no prave to a 2,5 mesačne babätka sa same ešte nepretačaju tak neviem čo ta doktorka od nas chcela ale čítala som z papiera, tie somariny len latinsky nerozumiem a maly ako ležal a chytila ho za ručky aby si sadol tak hlavku zaklaňal dozadu jej sa to nepačilo
ale vravela, že sa šecko urovna no som zvedavaaaaa

ja som povedala že druhe babo by som aj chcela ale bojím tak vravím, že kupim Tobimu ako nahradu za surodenca psíka 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre